opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 8
    • 9
    • 10
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ENZO

    28.09.2021 13:57

    Inne

    Witam, czy można pracować dłużej w tygodniu niż 38,5 godziny ?
    RUIGROK

    29.09.2021 13:20

    Pracodawca

    oczywiście :) w zależności od zapotrzebowania, często są nadgodziny.
    ReviewUserIcon
    Aneta

    29.09.2021 10:14

    Pracownik

    Firma godna polecenia, uczciwa i wypłacalna. Polecam
    ReviewUserIcon
    Enzo

    28.09.2021 13:50

    Inne

    Witam, czy można pracować dłużej niż 38,5 godzin w tygodniu ?
    ReviewUserIcon
    Don

    27.09.2021 09:36

    Pracownik

    Witam, chcemy z dziewczyną wyjechać do pracy i oto moje pytanie czy jest możliwość wyjazdu własnym autem ?
    Company logo
    RUIGROK

    27.09.2021 09:45

    Pracodawca

    tak, można jechać swoim autem :)
    ReviewUserIcon
    AnnaW

    23.09.2021 20:05

    Pracownik

    bardzo dobra agencja. Pieniądze zawsze na czas, pracowałam przez 3 lata, bardzo miło wspominam ten czas.
    ReviewUserIcon
    Paweł

    22.09.2021 18:55

    Pracownik

    Polecam!!!Firma super można fajna kasę zarobić
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    22.09.2021 10:57

    Były pracownik

    Jak chcecie zarabiać po 300€ tygodniowo na dużej Dece i codziennie dźwigać kartony i robić kilometry to ta praca jest dla Ciebie ???? Pracowałem, zrezygnowałem po miesiącu aż tak się dziwię że tyle wytrzymałem ????
    ReviewUserIcon
    Katarzyna

    21.09.2021 10:42

    Pracownik

    Pracuje w tej firmie ponad rok czasu przy kwiatkach na Bloom :)praca fajna ,godzinki są ,wypłaty na czas :) koordynatorzy w porządku Polecam z całego serca
    ReviewUserIcon
    Marzena

    21.09.2021 16:27

    Pracownik

    Ja rowniez wybieram sie z meżem w lustopadzie.Czy ktoś może mi napisać po jakim czasie można zjechać do Polski?
    ReviewUserIcon
    aleksandra

    21.09.2021 15:28

    Pracownik

    polecam. praca jest ok. byłam dwa lata temu na kwiatach, teraz jade ponownie z partnerem :)
    ReviewUserIcon
    Toporowski Andrzej

    20.09.2021 22:39

    Były pracownik

    Bardzo polecam agencjie RUIGROK, pracowałem dwa lata nawet do polski nie zjerzdzałem na urlop, wszysto było w porządku, myślę znowu wyjechać bo agencja sprawdzona
    ReviewUserIcon
    Jolanta

    14.09.2021 16:08

    Pracownik

    Pracuje przez firmę Ruigrok 5 lat i mogę polecić z czystym sumieniem.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    18.09.2021 03:03

    Pracownik

    Dziękuję ,też będę chciała popracować przez te agencję od listopada.
    ReviewUserIcon
    Marzena

    18.09.2021 07:06

    Pracownik

    Co jaki czas można zjeżdżać do Polski?
    ReviewUserIcon
    HalinaM

    15.09.2021 22:51

    Pracownik

    POLECAM WYJAZDY KRÓTKOTERMINOWE W FIRMIE !!! I CZEKAM NA INFORMACJE KIEDY RUSZA AKCJA.
    ReviewUserIcon
    kamilka

    17.09.2021 08:40

    Pracownik

    zdecydowanie również polecam!
    ReviewUserIcon
    Seba

    15.09.2021 22:10

    Były pracownik

    Pracowałem tam troszkę i polecam firma ok chłopaki.z rowerowni ok pan Gerard bardzo wporzadku jak jesteś uczciwy wobec niego i nie walisz ściem to do rany przyłóż
    ReviewUserIcon
    Rysiu

    15.09.2021 22:29

    Pracownik

    Zgadzam się z Tobą Seba!Gerard oraz Krzysztof są bardzo w porządku.Bardzo polecam.
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Adrianna

    15.09.2021 08:19

    Pracownik

    Ja co roku wyjeżdżam na cebulki do Hastera i też mogę polecić tą firmę.
    ReviewUserIcon
    Renata

    14.09.2021 16:39

    Były pracownik

    Jest w pożądku
    ReviewUserIcon
    antekantek

    14.09.2021 15:10

    Pracownik

    polecam!
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    11.09.2021 05:02

    Pracownik

    Witam państwa,ja tylko z jednym pytaniem.Dlaczego firma każe nam płacić co tydzień jakieś dodatkowe koszty ,jednym razem ponad 100 euro,a następnym prawie 50 euro co to są za koszta które musimy pokrywać choć z mieszkanie i tak już nam potrącają .Proszę o odp.Pzdrawiam
    ReviewUserIcon
    Emi

    13.09.2021 10:39

    Pracownik

    Nie potracaja wszystkiego za mieszkanie tylko czesc i dlatego sa dopłaty
    ReviewUserIcon
    zainteresowany

    13.09.2021 15:19

    Pracownik

    a jak na solarisie mam potrącone 90 euro za mieszkanie to skąd mam wiedzieć że to nie jest całe potrącenie dziękuję za pomoc
    ReviewUserIcon
    Monika.

    13.09.2021 10:32

    Pracownik

    Jestem w tej agencji ponad rok. Powiem tak. Jak chce tak mam. Nie było nigdy problemow z wypłatami. Sprawy administracyjne załatwiane są od ręki. Wszystko jest w jak najlepszym porządku. Panie w biurze są kompetentne, Pan Gerard tak jak i Pan Krzysztof bardzo mili (zawsze idą na rękę) Naprawdę z niczym nie ma problemów. Z czystym sumieniem mogę polecić tę agencje. Jeśli ktoś przyjeżdża pracować a nie balować to praca zawsze znajdzie się dla takiej osoby.
    ReviewUserIcon
    Sajny

    13.09.2021 10:18

    Były pracownik

    Lokalizacja jak i praca ok. Gorzej akurat w moim przypadku z godzinami a przez to z wypłatą. Uważam jednak że poprostu nie trafiłem w sezon. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    adampracownik

    13.09.2021 08:58

    Pracownik

    polecam prace na dużej dece!
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    krystyna

    10.09.2021 11:17

    Pracownik

    firma uczciwa, wyplacalna. polecam
    ReviewUserIcon
    NICK

    08.09.2021 15:40

    Pracownik

    Polecam. Pracuje na flamingo 4 rok.
    ReviewUserIcon
    Anna H

    08.09.2021 11:56

    Pracownik

    Serdecznie polecam z czystym sumienia tą firmę. Co tygodniowa wypłata na konto zawsze na czas , zakwaterowanie w moim przypadku w pokoju dwuosobowym (para) bardzo dobre . Kredytowany transport co jest również ogromnym plusem . Pojadę jeszcze nie raz ...
    ReviewUserIcon
    Agnieszka

    08.09.2021 10:45

    Były pracownik

    Pracowałam przez Ruigrok ponad dwa lata firma ok - wypłata na czas , zakwaterowanie ok .Jeśli chcecie pracować i zarabiać z czystym sumieniem polecam.
    ReviewUserIcon
    Marcin

    08.09.2021 10:41

    Pracownik

    Bardzo dobra agencja jak jestem tu trochę czasu. Wypłacalna co najważniejsze czyli pieniądze na czas są. Warunki mieszkalne sa Ok, zawsze można zmienić jak nie pasują. Wystarczy chęć pracy
    ReviewUserIcon
    Hiszpan-Waldek Juszkiewicz

    08.09.2021 09:03

    Pracownik

    Fajna Firma jak ktoś lubi pracować! Nie dla leserow.terminowe wynagrodzenie.Szanuja osoby które szanują pracę.Zawsze można się dogadać i dają szanse gdy ktos zawali.Pozdrawiam serdecznie.Biuro Opole.Biuro Hillegom.
    RUIGROK

    08.09.2021 09:14

    Pracodawca

    bardzo dziękujemy Panie Waldku! Również serdecznie pozdrawiamy!

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    Ewa

    07.09.2021 21:35

    Pracownik

    Panie z biura w Opolu są zawsze uprzejme i pomagają ogarnąć pracę pozdrawiam niedługo się odezwę w sprawie wyjazdu do pracy
    ReviewUserIcon
    Teresa

    07.09.2021 21:27

    Pracownik

    Polecam z całego serca ! Pracowałam tam 6 lat na flamingo, plan trend, bloom. Bardzo mile wspominam ten czas. Firma wypłacalna, wypłata zawsze na czas. Panie w biurze zawsze pomocne.
    ReviewUserIcon
    Bartosz

    07.09.2021 15:53

    Pracownik

    Witam, wyjeżdżam w tą sobotę na order picker może mi ktoś powie czy są godziny?Panie z biura mnie zapewniła ze będę miał 38,5 godziny.Czy jest ich możne więcej?
    ReviewUserIcon
    Damian

    07.09.2021 16:26

    Pracownik

    zależy na którą pojedziesz, ja jestem na dużej dece i godziny mam nie narzekam i Polecam
    ReviewUserIcon
    Karolina

    07.09.2021 15:18

    Pracownik

    pracuje od dwóch tygodni przy ogórkach, jak na razie jest ok
    ReviewUserIcon
    monika

    06.09.2021 15:13

    Pracownik

    firma super. pozdrawiam cały bloom! na pewno wroce na akcje!
    ReviewUserIcon
    Kamil B.

    02.09.2021 14:57

    Pracownik

    lokacje pozostawiaja wiele do zyczenia.. chociaz wiem od ludzi z pracy, ze sa lepsze hotele niz ten do ktorego ja trafilem. Praca ok jak to na produkcji. Jak jedzie sie pracowac a nie wybrzydzac to sie da zarobic.
    ReviewUserIcon
    Ewa

    02.09.2021 14:23

    Były pracownik

    Super firma i fajne pracę przy kwiatach chciałabym jeszcze tam jechać i mieszkać w luksusowym hotelu polecam
    ReviewUserIcon
    patric

    02.09.2021 10:24

    Pracownik

    jest ok. da sie zarobic.
    ReviewUserIcon
    zuuuzka

    01.09.2021 14:10

    Pracownik

    POLECAM!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    AsiaS

    01.09.2021 08:58

    Pracownik

    Od 3 lat jeżdżę na bloom. Praca jest super. Godzin nie brakuje. Polecam z całego serca!
    ReviewUserIcon
    Marta B

    31.08.2021 12:29

    Pracownik

    Polecam firmę Ruigrok Ogólnie przez ta firmę pracuje w Aalsmeer na kwiatach i naprawdę polecam
    ReviewUserIcon
    hubcio

    31.08.2021 08:30

    Pracownik

    polecam. jezdze od 2 lat na pikerke.
    ReviewUserIcon
    xyx

    30.08.2021 14:55

    Pracownik

    nie ma dramatu, jak ktoś jedzie zeby pracować to polecam.
    ReviewUserIcon
    Olosolo

    29.08.2021 00:15

    Były pracownik

    Na kwiatkach w Aalsmeer było fantastycznie. Bardzo mili współpracownicy fantastyczna atmosfera w pracy. Polecam bardzo ! Nie polecam więc tak dla równowagi zbyt wysoki koszt hotelu... No stanowczo za wysoko dodając fakt że w upalne dni powinny się otwierać jak wy to nazywacie apartamencie...

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.