opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Zabrze
  • Tychy
  • Częstochowa
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 26
    • 27
    • 28
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    lukenz

    20.02.2015 18:19

    Inne

    Ile bagażu można zabrać ze sobą??
    ReviewUserIcon
    Madi

    19.02.2015 16:04

    Inne

    Witam! Czy są osoby, które wyjeżdżają w sobotę (21-02) na cebulki???
    ReviewUserIcon
    reborn

    19.02.2015 15:14

    Inne

    Byłem pierwszy raz w Holandii z tego biura praca ok godziny ok niektorym się zdarzy wolne ale dbaja w biurze zeby później to sobie mozna nadrobić plus dla nich bo ciągle się poprawiaja warunki remonty pokoi zmniejszenie liczby ludzi na pokoju z 6 na 4, da się tu zostac na dluzej polecam
    ReviewUserIcon
    taguana

    10.02.2015 23:06

    Inne

    witam czy jutro ktoś jedzie do holandii z okolic lublińca ? o 17.10
    ReviewUserIcon
    bylem tam kiedys

    09.02.2015 10:21

    Inne

    Norma, trzeba dzwonić tru (usunięte przez administratora) co tydzień, może się w końcu uda. Ja 2 miesiacę do nich dzwoniłem i się udało. Monia@ Wypłaty co tydzień, ludzie różni od spokojno-leniwych po ćpunów z adhd ale to w każdym biurze tak, zależy jak trafisz. Mieszkania są rózne, motel, hotel, domki. Najlepiej w domkach i na 2jkach, najgorzej w motelu ale wszedzie ludzie jakoś żyją i pracują. Z pracą róznie zalezy jak tam holendrom sypną klienci zamówienia od 30-40h do nawet i 60 w sezonie, choć i czasem jakieś dni wolne sie zdażą.
    ReviewUserIcon
    a

    06.02.2015 12:43

    Inne

    Witam mam takie pytanie dzwonie tam juz do biura w holandi od ponad miesiaca i caly czas mowia ze nie ma pracy ma 25 lat moze to dlatego pierszenstwo maja ci co sa na wiekowce wie ktos cos o tym z gory dzieki.
    ReviewUserIcon
    Monia1392

    04.02.2015 21:10

    Inne

    Witam, chciałam zapytać czy jest ta firma godna polecenia, jak z wypłatami, z ludzmi z którymi sie pracuje, z wynagrodzeniem , zakwaterowanie oraz z praca. Czytam i jedni pisza ze prace nie polecaja a drudzy ze polecaja.
    ReviewUserIcon
    korta

    01.02.2015 22:16

    Inne

    hello :) ktos wyjezdza na akcje na blooma w poniedzialek?
    ReviewUserIcon
    Arachin

    01.02.2015 20:12

    Inne

    nr tel. (077) 4410410 trzeba dzwonić w każdy czwartek bo w tefy dostają oferty z Holandii. Jeśli mówią że nie ma pracy to trzeba uzbroić się w cierpliwość.
    ReviewUserIcon
    Arachin

    01.02.2015 20:07

    Inne

    Firma rzetelna i godna polecenia. Za pierwszym razem na podróż należy wziąć ze sobą jakąś pościel i prześcieradło ( zwracają na to uwagę , nawet dają kary pieniężne za brak )jakiś zapas gotówki na 2 tygodnie ( na jedzenie )bo pierwsza wypłata dopiero po 2 tygodniach pracy. nr można na necie znaleźć. firma z Opola.
    ReviewUserIcon
    loa

    26.01.2015 18:37

    Inne

    dajcie nr do tej fimry
    ReviewUserIcon
    ira

    26.01.2015 07:45

    Inne

    Musisz wziasc jedzenia na tydzien, jakis garnek, talerze, sztucce, posciel, wygodne buty do pracyno I cieple ubrania do pracy.
    ReviewUserIcon
    niki

    25.01.2015 08:58

    Inne

    A takie pytanie nieco z innej beczki lecz miejsce wydaje sie adekwatne: co bierzecie ze soba na wyjazd?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    A Krzys

    24.01.2015 20:48

    Inne

    Czy ktos wiecz jak pierwszy raz sie wyjezdza do holandi to za pierwszy wyjazd sie nie placi tylko ze puzniej odciagaja za ten wyjazd pizniej z wyplaty???
    ReviewUserIcon
    wowo

    22.01.2015 18:37

    Inne

    tak to prawda za przejazd odciagaja z 1 wyplaty jesli jedziesz venusem
    ReviewUserIcon
    A Krzyś lubuskie

    22.01.2015 15:20

    Inne

    czy ktoś wie czy to prawda że za wyjazd się nie płaci później odciagaja z wypłaty??? prawda to czy nie.
    ReviewUserIcon
    jaro

    21.01.2015 16:05

    Inne

    Czytaj wiec to, co cie interesuje, a nie marudz
    ReviewUserIcon
    elaz

    21.01.2015 14:20

    Inne

    i tak wyglada forum o ruigroku, ja pytam się o pracę a czytam o pochodzeniu słów oraz poprawnej ich pisowni, dosc smieszne zachowanie.
    ReviewUserIcon
    nick

    21.01.2015 13:15

    Inne

    Witam Czy ktos cos wie o najblizszych wyjazdach ? Dzwonie is 2 tyg I ciagle mowia ze nie ma ofert
    ReviewUserIcon
    bloomka

    20.01.2015 11:19

    Inne

    Hahaa.....Max...bardzo serdecznie cie pozdrawiam. Lubie dyskusje z ludzmi , ktorzy maja swoje zdanie. Dyskusja z przytakiewiczami zawsze jest nudna. Milego dnia zycze.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    max

    20.01.2015 10:39

    Inne

    Mimo wszystko myślę, że większość ludzi wierzących już wie, że „amen” nie znaczy kropka, ale że jest to ważne w naszej religii hebrajskie słowo o podwójnym znaczeniu: „tak jest” i „niech tak się stanie”. Proszę .
    ReviewUserIcon
    bloomka

    19.01.2015 15:22

    Inne

    A z jakiego? Slowo amen znajdziesz w pplskim slowniku. Oznacza - koniec. Ech...
    ReviewUserIcon
    max

    19.01.2015 14:53

    Inne

    blomka słowo AMEN to nie pochodzi z języka polskiego . Bądz dobrej myśli napewno się nauczysz . Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    miko

    19.01.2015 11:58

    Inne

    zamiast narzekan lepiej poszukac czegos nowego chyba co nie ;) ja tak zrobilem i w koncu jestem zadowolony. Zarejestrowałem się na stronie Rekrutacyjnej Rewolucji, otrzymujesz tam duzo ofert pracy z wielu biur/firm ;)powodzenia
    ReviewUserIcon
    bloomka

    19.01.2015 09:46

    Inne

    A ja mowie ament I guzik ci do tego. Ale podziwiam patriotyzm polonistyczny. Wobec czego szacun wielki dla kolegi.
    ReviewUserIcon
    max

    19.01.2015 00:06

    Inne

    Te bloomka jak już święta racja to AMEN . nie ament . No chyba że cement bo tak się rymuje fajnie.

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    elaz

    18.01.2015 20:31

    Inne

    czy slyszal ktos o jakies akcji w najblizszym czasie?
    ReviewUserIcon
    bloomka

    13.01.2015 20:20

    Inne

    ...I swieta racja I ament! Pozdrawiam przedmowce.
    ReviewUserIcon
    bloomka

    13.01.2015 13:16

    Inne

    Znow czytam brednie, typu..,, nie maja szacunku....masakra..itp..". Ponownie twierdze, ze to nieprawda. Pisza to osoby, ktore nie chcialy pracowac po prostu. Powiem szczerze, ze co do szefa G. czasem az mnie korci, by powiedziec, co mysle o jego uwagach na najdrobniejsza pomylke, ale musze szczerze przyznac, ze dba o ludzi. Ja mimo wszystko nigdy nie bylam zbyta, czy nie wysluchana. A jak juz cos obieca, to na ,, mur-beton". Fajny chlop, choc czasem wkurzajacym tekstem rzuci..hehehe! Jednak nikt z nas nie jest idealny,
    ReviewUserIcon
    wowo

    13.01.2015 17:26

    Inne

    Bloomka masz absolutna racje..juz pare razy bylem i wszystko bylo na100% co do Pana G to tez sie z Toba zgadzam ani razu mnie nie zawiodl a tym co sie nie chce pracowac to niech zostana w domu.
    ReviewUserIcon
    ale było

    08.01.2015 23:55

    Inne

    to jest masakra nie mają wgl szacunku dla pracowników.. Jednym słowem trzymajcie sie z daleka z tej firmy..
    ReviewUserIcon
    Jolciaaa23

    07.01.2015 12:13

    Inne

    Witam moge prosić o e-mail do tej firmy?
    ReviewUserIcon
    beti

    05.01.2015 17:03

    Inne

    jestem pond poltora roku w ruigroku w marcu 2015 minie poltora roku siedze pracuje i jest ok a czasem i zachoruje ..jakos nie mam problemu zeby wziac wolnne wiadomo nie co tydzien ale kazdy moze zachorowac jak dla mnie jest ok ps teraz w marcu zrobie imprezke na te poltora roku zapraszam Xmena i nie tylko
    ReviewUserIcon
    ewa

    12.12.2014 11:36

    Inne

    O to bardzo fajnie ze ktos sie odezwal odrazu mi lepiej moze mi pani cos wiecej napisac to moj email [email protected] czyli jedzie Pani jurto? z rzeszowa odrazu mi lzej czekam na jaki kolwiek email dziekuje i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    M

    27.12.2014 12:52

    Inne

    pani ewo ja bym chciala sie dowiedziec cos wieczej o tej pracy przyyczy jak jest praca i jakie sa stanowiska pracy moj email [email protected]
    ReviewUserIcon
    EWA

    11.12.2014 16:48

    Inne

    wITAM CZY JEDZIE KTOS W TYM TYGODNIU W SOBOTE DO HOLANDI NA TE KWIATY CEBULKOWE W RZESZOWA O 16.45? JADE SAMA PIERWSZY RAZ WIEC DOBRZE JEST SIE DOWIEDZIEC I OGOLNIE JAK TAM JEST I HOTEL W HILLEGOM ORIENTUJE SIE KTOS JAKIE TAM SA MNIEJWIECEJ WARUNKI? BARDZO BYM BYLA WDZIECZNA ZA ODPOWIEDZ
    ReviewUserIcon
    wowo

    12.12.2014 09:44

    Inne

    Moze Pani jakos zostawic meila lub gg to cos wiecej pogadamy ja tez jezdze juz 4 sezony i jest ok.na domku czy w hotelu zalezy od ludzi z jakimi sie mieszka ..i to jest glowna sprawa...ja jestem z Przeworska..
    ReviewUserIcon
    M

    27.12.2014 12:59

    Inne

    PANI EWO JA BYM PROSILA ZEBY MI PAMI COS WIECEJ POWIEDZIALA O TEJ PRACY NA MOJEGO EMAILA BYLA BYM BARDZO WDZIECZNA .
    ReviewUserIcon
    Ksiądz

    20.11.2014 22:00

    Inne

    Witam czy jedzie ktoś z Opolszczyzny na czesanie koni w sobotę 22 listopada?? Wywalili mnie juz kiedyś za wąchanie damskich fig w pralni, ale dostałem od Wodza wiadomość że mogę wrócić. Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Bloomka

    16.11.2014 17:45

    Inne

    Co tu wypisujecie,to sie w glowie nie miesci! Pracuje w tej firmie 3 lata. Caly czas mam prace,godziny i nigdy nie spotkalo mnie nic przykrego od kogokolwiek z biura. Gdy bylam chora,mialam opieke lekarska,dostalam leki i gdy wyzdrowialam,to spokojnie wrocilam do pracy. Nie rozumiem,kto takie brednie rozpowszechnia? Mysle,ze o panie G. zle pisza tylko ci,ktorzy po prostu nie chcieli pracowac i tyle. Nie jest tak,ze czekaja tylko na moment,by cie wyp...! Wielu pracownikom podaja reke,staraja sie pomoc. Prosze nie piszcie bzdur.
    ReviewUserIcon
    Piotr.M.

    11.11.2014 19:54

    Inne

    Witam zgodzę się z opinią pana wyżej rok temu było ok a teraz lipa mało godzin ledwie utrzymałem siebie po pierwszym tygodniu nie dostałem pieniędzy dopiero na drugi tydzień dlatego najlepiej mieć ze sobą jakieś 50 euro a na drugi tydzień dostałem 30 euro na konto byłem w szoku oczywiście odciągneli mi za lokum i za busa i ubezpieczenie a za te 30 euro miałem wyżyć ok a co z rodziną w Polsce poczekałem na następny tydzień miałem już 90 euro i mało godzin żal że ściągają ludzi do pracy wmawiając że 40 godzin jest tygodniowo gówno prawda jak nie ma roboty a ci z biura z Opola nic nie wiedzą oni tylko ludzi mają załatwić i resztę ich nie obchodzi jak bydło na handel szczerze nie polecam nikomu to moja opinia
    ReviewUserIcon
    Krzysiek

    11.11.2014 19:13

    Inne

    Do dupy ta firma siedzieć na hotelu mało godzin ściągają 65+20 euro + oczywiście za busa masakra za pokój i ubezpieczenie tygodniowo a miałem tylko 15 godzin przerobione szczyt chamstwa kiedyś było bardzo dobrze w tej firmie teraz niestety nie polecam nikomu aby tam jechał
    ReviewUserIcon
    patek

    09.11.2014 09:42

    Inne

    Moze mi ktoś powiedzieć jak wygląda tam praca , godziny pracy i jak z praca w weekendy ? Jak kwatery ? I czy jezyk angielski w stopniu podstawowym wystarczy ?
    ReviewUserIcon
    x-men

    05.11.2014 22:29

    Inne

    Beti wiesz co robilem tam i czychory czy polamany szlem do pracy. Bo wiedzialem ze pet gerard jak sie do niego zadzwoni zaraz przysle krzyska albo kogos i bedzie chcial cie za wszelka cene zwolnic. Beti bylem zylem i widzialem rozumisz nie powiesz mi ze nie mam racji. Bo to przezylem. Rozumisz. Tam tylko kapusie i nie powiem kto jeszcze jest szanowany. I wiem co pisze tyle

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.