RUIGROK

Opinie o RUIGROK

Jeżeli ktoś chce jechać przez tą agencję to naprawdę mówię Nie!! Nie popełniajcie tego błędu ,jestem aktualnie drugi tydzień i wypiszę tutaj dla Was jak wygląda wypłata.Totalna kpina, w pierwszym tygodniu wypłata wyszła (usunięte przez administratora)gdzie (usunięte przez administratora)trzeba odesłać dla śmiesznej agencji. Drugi tydzień wypłata (usunięte przez administratora)odesłać dla firmy (usunięte przez administratora)Kabaret w biały dzień. Nie obchodzi ich,że godzin pracy nie ma,a które zapewniają tygodniowo. Podróż waszymy busami jest tragiczna. Nie polecam nie dajcie się zmanipulować tak samo jak ja na obiecanki cacanki i jak to zazwyczaj Polak mądry po szkodzie.

Gosia 0412

Witam Serdecznie. Mam takie pytanie bo w sobotę mam wyjazd przez tą firmę.. Wczoraj się dowiedziałam jaka ta firma i wogole ma negatywnych opinii . Proszę dać znać czy warto tam jechać czy lepiej zrezygnować. Dużo kasy wydałam na ten wyjazd,ale jak faktycznie tam nie ma pracy to nie ma co się wybierać. Proszę o odzew a będę naprawdę bardzo wdzięczna. Jakie tam warunki są ? Gosia

Ja dzisiaj wróciłam jestem zadowolona

Joker

ODRADZAM !!! Ludzie nie warto !!! Za co ? Za stawke 10.30 brutto przy dobrych wiatrach ??? Kpina !!! A robota ciężka, celowo ująłem ROBOTA a nie PRACA !!! Zastanowcie sie 10 razy czy warto u Nich?? Hotele i lokacja na serowym hoteliku słaba !!! Byłem i widziałem !! 4 osoby na jednym pokoju, brud smrod i brak miejsca!!!! Raz jeszcze RODACY, NIE WARTO !!!!

Totalnie nie polecam, drogie lokacje naliczają wszytko co się da, jak traficie np na bloom to praca 7 dni w tygodniu, a gdybyście chcieli zmienić klienta, ruigrok was zwolni, gdy będziecie mieli wypadek przy pracy nie pytajcie o odszkodowanie też wylecicie... Krótko mówiąc firma do dup....

Roy2121

Nie wybierajcie się przez agencje RUIGORK to totalnie wyzyskiwanie ludzi na zarobienia hotelu przez człowieka, praca H... Jnia!! Kierownictwo brak słów nie liczy że zdaniem Obiecują dużo godz. I pracy tak.. Na dwa dni żeby mieć 20godz. I mogli za hotelu ściągnąć kasę!!! Tak u nich odbywa zwana akcja kwiatowa.. Nie na kwiatach, tylko na ludziach

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

Mar nn

A i w sezonie to cię trzymają ile wlezie nawet pracę ci zmienią jak ci nie odpowiada lub coś innego lub zrobią tak że robisz na hotel i masz z 200 e a w zimie coś nie przypasuje to cię wyrzuca jak psa.

Mar nn

Pracowałem tam dość długi czas i szczerze nie polecam dopłaty do zakwaterowania, jeśli trafisz na domek, to masz szczęście jak na hotel w Lissę, to masz lipę czterech na pokoju w hotelu burdy awantury zdarzają się co jakiś czas pełno ćpunów alkoholików ludzi po wyrokach i ogólnie zgraja różnego towarzystwa w każdym wieku łatwe dziewczyny i w ogóle patologia. Co do pracy pracowałem w kilku firmach u nich, to się wypowiem Deka kraty oraz order pickier tu na plus nic nie mogę mówić lekka praca okey sery w nieuw van nep porażka obgadają cię na wejściu stare dewotki mają się za nie wiadomo co i ich gogusie atmosfera nie za fajna kwiatki w alsmer spoko praca atomosfera okej ciągle w miejscu przy bandzie mało godzin stolarnia praca lipna atmosfera też przychodzisz i od razu masz wszystko umieć kwiaty trend coś takiego też lipa nie pamiętam dobrze cebulki kwiatowe w Lissę mała stawka i wiadomo mały hajs ogólnie nie polecam, chyba że nie masz się czego jać lub lubisz takie towarzystwo.

Elizka

Witam wybieram się pracy w Holandii do Ruigrok do pracy przy kwiatach w miejscowości Blejswijk, Hillegom, Lisse zależy gdzie przydziela bardzo proszę o opinie czy ktoś tam był. Pozdrawiam.

Aneta

Od lutego czekam na wypłatę z tej paskudnej firmy ludzi kłamią przywlaszczaja wypłaty ja oddałam sprawę do sądu i nie tylko będę walczyć o odsetki firma niby na poziomie a wstydu nie mają przywlaszczenie wypłaty tyle opini negatywnych a ludziom obiecują gruszki na sosnie

placekpowegiersku

Ludzie dwa razy się zastanówcie zanim to zrobicie... Przełożeni w pracy (Polacy) chamy, prostaki i niedorozwoje.. Idziesz do pracy na 8h po czym w trakcie mówią Ci, że dzisiaj 12h.. (Notorycznie!) Ochrona wchodzi do pokojów kiedy chce i daje mandaty za niepościelone łóżko. Generalnie sam się sobie dziwie jak tam wytrzymałem 2 miesiące.. (Ludzie inteligentni, studenci chcący dorobić będzie wam ciężko..)

Rudy
@placekpowegiersku

Trzeba uważnie czytać umowę i co się podpisuje. Jasno jest tam napisane, że jeżeli pracodawca każę zostać to musisz zostać. Co do ochrony to ja na szczęście nie trafiłem na tego (usunięte przez administratora)xD. Teraz ochrona bardzo miła i przyjaźnie nastawiona :D Zależy też od roboty jaką się wybrało. Na kwiatkach to na pewno jest masakra. U nas w pracy też nigdy nie wiesz kiedy skończysz, no ale cóż taki urok tego stanowiska. Jeżeli chodzi o przełożonych to gdy byłem na nadgodzinach na kwiatkach, to faktycznie działał mi typ na nerwy. Prawda jest taka że albo się trafi dobrze albo nie. Nic na to nie poradzisz niestety. Moja znajoma to na okres 4 miesięcy chyba z 4 razy zmieniała pracę xD. W moim przypadku np. pierwszy miesiąc to była katorga i mnóstwo stresu. Gdyby nie ekipa, którą poznałem w pracy to na pewno bym zjeżdżał od razu po 2 miesiącach, jednak zostałem i powiem szczerze, że nie żałuję.

xxx

Hej wam czy w miejscowości Bleiswijk to też pracujemy przez Ruigroka?warto tam jechać jak warunki mieszkaniowe i czy daleko do pracy?

Rudy
@xxx

Tak, w Bleiswijku też się pracuję. Na pewno na stanowisku OrderPicker w Dirku. Godzinowo dobrze. Inne stanowiska też na pewno są. Jeżeli chodzi o warunki mieszkaniowe to mój kuzyn nie narzeka. Jeżeli chodzi o dojazd to zależy gdzie zostaniesz rzucony na lokacje. Możesz nawet z Lisse musieć dojeżdżać a jest to z 40 minut do godziny drogi. Może gdy z góry oznajmisz, że chcesz mieszkać w Bleswijku to się dogadasz, tego niestety nie wiem, nie próbowałem ustalać miejsca zamieszkania. Ja np. lubię poznawać nowe lokację, nowych ludzi , nowe miasta xD

Załamany

Najpierw gwarantują ilość godzin gdy nie zrobisz tylu ile miałeś oni doplacaja Ci tyle ile masz gwarantowanych godzin w umowie po czym dostajesz sma że to co oni Ci doplacili masz im wysłać na konto Zakwaterowanie ? Bardziej jak więzienie hotel zwany "patol" ogólnie rzecz biorąc 3/4 to patologia,ćpuny i degeneracji w kółko chodzący nacpani.. płatne 80 euro z gorsze za tydzień w 4 osobowym pokoju wyglądający jak cela.. Na dodatek będąC na kwarantanne gdy inna osoba przebywająca na kwarantanne wzięła 2 porcje obiadu z czego dla mnie nie zostało.. dzwoniąc do biura otrzymałem informację "Proszę sobie coś zamówić my nie będziemy nigdzie jeździć " Serdecznie nie polecam tego miejsca.. fajnie mają tam tylko osoby którzy liżą (usunięte przez administratora) kierownika

mordeczka

Dajcie spokoj.... nikomu nie zycze pracowac dla nich, stanie Ci sie cos to Ci kaza jechac do domu, okolo godz 20 kolega dostaje telefon, ze ma jechac do domu i pytaja czy mu busa zamowic, za chwile dzwoni ktos z firmy przewozowej i mowi zaplac €70... z czego mial zaplacic jak nawet wyplaty nie dostal? Ja wrocilem kilka dni pozniej wlasnym autem i po dzis dzien dostaje co piatek smsy zeby im zaplacic... za co ja sie pytam?? a tam ktos pisal nizej ze ochrona wpada bez pukania... tak to prawda i to jakis polak pier... zaluje ze mu ryja nie obilem na koniec...

Renata
@mordeczka

Niestety to co piszesz to czysta prawda, mają ludzi za nic. Może w końcu ktoś się weźmie za to firmę, bo może dojść do tragedii

Beata
@mordeczka

Przykro mi bo może nie pracowałam tutaj ale mogę wam pomóc jeżeli nie dostaliście wypłaty itd.

@mordeczka

Siema mi też wysyłają z pay portal i co tu chodzi. Miesiąc pracowałem na czarno tam i teraz musiałbym się rozliczać że skarbowym w Holandii próbuje się skontaktować z nimi i nic. Zwrotu bym miał czy nie

Mario
@Beata

Jak mozesz pomoc? Jakis namiar

Ryszard

Część, Jak to jest z rezygnacja z pracy? Mam na myśli fakt że odbyłem kwarantannę i jeśli zrezygnuję po pierwszym tygodniu pracy to czy nie zostanę obciążony kosztami za hotel w którym odbywałem kwarantannę i czy dostanę normalnie wypłatę za przepracowany tydzień?

Damian

Witam, jak z tym rozliczeniem się z podatku? Dzwonić do nich, wyślą wogole? Jeśli nie to jak to załatwić?:)

rycerzapokalipsy3

Możecie tak wysyłać do usranej śmierci jesteście (usunięte przez administratora)i nie zamierzam płacić jakieś kary to wy powinniście mi zapłacić odszkodowanie bo pracowałem bez ubezpieczenia przez 3 tygodnie sami dobrze wiecie że pracownik bez nr sofi nie powinien pracować więc zawijajcie się i nie wysyłajcie mi SMS abym płacił bo uja dostaniecie wypad ode mnie (usunięte przez administratora) !

rycerzapokalipsy3

Co jakiś czas wysyłacie mi z pay portal żebym płacił wam około 160 euro to proszę mi wyjaśnić pilnie w jaki sposób pracowałem u Was na czarno bez ubezpieczenia 3 3tygodnie i teraz mi proszę wyjaśnić że nie pracując wysyłacie mi smsa na 160 euro 3tyg pomagałem się ubezpieczenia i ja mam płacić wam ni chyba odwrotnie holenderski urząd skarbowy ma moje pieniądze i tak będzie dobry 1000zl i ci doczekam się odpowiedzi z waszej strony ?

Diem

Czy pracował ktoś jakoś niedawno w order-picker przez Ruigrok Hillegom? Jeśli tak to jak to wygląda? Ile godzin się robi? Jaka jest wypłata tygodniowa? I jak motel w którym jest zakwaterowanie? Pomożecie?

kasaok
@Diem

teraz(swieta) masz między 40-50h , wypłaty spoko w tym okresie nawet po 400 euro na tydzien. Oczywiście żeby się utrzymać dłużej musisz wyrabiać normę pików na godzinę. Zakwaterowanie to loteria. Główne miejsce to hotel robotniczy w Lisse, z wyglądu całkiem spoko, ale masz pokoje po 3-4 osoby, więc tu zależy jak trafisz, tzn na kogo .Owszem, ogólnie (usunięte przez administratora) ćpuny, pijaki, dresy, ulicznicy prawilni itp ale kamery tam masz na zewnątrz wkoło i na korytarzach, plus gości co chodzą i pilnują, żeby nie było dymów, ale na pokoju jesteś już zdany na siebie... Jeżeli chodzi o pieniądze to agencja jest w porządku. Wypłaty na czas, nie ucinają godzin i masz dostęp do salarisów. Raz na jakiś czas nawet zrobią ci sprzątanie pokoju, oczywiście sami też sprawdzają co tydzień czy ty sprzątasz(można dostać karę za bałagan!) Transport do pracy masz, a na Dece stołówka jest fajna, zjesz sobie coś niedrogo, dobra stawka tam jest, chyba 11,80 na start. I wszystko byłoby spoko gdyby nie ludzie którzy tam pracują, utopili by cię w łyżce wody.

kasaok
@Diem

plus, jedna uniwersalna rada, czyli Uważaj z kim tańczysz ;)

@Diem

No właśnie i jeszcze proszę mi wytłumaczyć za co Ja mam wam oddać okolo160euro i co z tym rozliczeniem bo pracowałem na czarno bez ubezpieczenia dobre 3tygodnie i teraz mam się rozliczyć z Holenderskim urzędem skarbowym także może tu się uda nawiązać kontakt PS te rejony to jakiś chory wytwór ludzkiej zawiści Ale cóż ktoś lubi takie gierki to posprząta Co ma siedzieć w pokoju cały czas jak może umyć kibel z którego korzysta sama sam Ale wróćmy teraz do 1 kwestii co z tymi sprawami ?

Tapitek

Cześć wszystkim którzy to czytają! SERDECZNIE NIE POLECAM tej firmy, z złym stanem zdrowia kazali mi łykać paracetamol i leżeć w łóżku. Po kilku dniach stwierdziłem że wrócę do Polski się leczyć i okazało się że mam wysunięty dysk, założone kręgi na siebie i ostry stan zapalny odcinka lędzwiowego przez co teraz czeka mnie długie leczenie, firma miga się od jakiejkolwiek odpowiedzialności za to mimo że był to wypadek podczas pracy... Dodatkowo Team lider stosuje dosyć mocny mobing i grozi co chwile zwolnieniem z pracy NAWET JAK JESTEŚ POSZKODOWANY. jeśli chcecie zarobić to na pewno nie u nich... (usunięte przez administratora) i kłamią, jesteś zdany na siebie i ucinają godziny tak że opłacisz mieszkanie i zastanawiasz się co zjeść za resztę wypłaty. NA 100% usuną ten wpis bo przecież jak ktoś go przeczyta to będzie wiedzieć jaka jest ta agencja... Zanim się zgodzisz na pracę u nich to poszukaj ich opinii na internecie wszędzie gdzie się da. Życzę powodzenia wszystkim a agencji oby ludzie się na was poznali i nikt nie chciał u was pracować.

Bladi

(usunięte przez administratora)ludzi jak się da hotel (usunięte przez administratora) pracujesz za darmo ten co pisze ze to... Czas coś zrobić z tym

Niestety co do firmy Green packers zgodzę się z opinią. Marcin i Hiszpan rządzą maja swoich ulubieńców. Tak samo Ania od Marcina kiedyś tylko płakała dzis poniza ludzi . Niestety pan Gerard na to wszystko pozwala. Marcin wielki szef ????????????????????????????

Renata
@Ewa

Witam serdecznie. Czytam co piszecie niestety to wszystko prawda mobing na pierwszym miejscu, jak sie cos stanie ze zdrowiem bierz paracetamol albo wracaj do Polski. Moj syn kilka dni twmu mial zdazenie w czasie podnoszenia wyskoczyl mu dysk i co zwolniony z pracy. Gerard obiecal zalatwic cos lzejszego. Niestety stan syna pogorszyl sie bardzo odmowiono pomocy medycznej, kazanowraca do Polski.Malo tego nie zaplacili za jeden tydzien pracy. Blagam o pomoc w formie infromacji. Byl to wypadekw pracy, ktory wszyscy olali w dodatku mobing czy mozna dochodzic swoich praw czy to poprosty jakas (usunięte przez administratora) Juz chcialampowiadomic ambasade o tym co robia, alenie wiem czy to dobry pomysl.Moze ktos z was przeszedl takie pieklo w tej firmie i potrafi mnie pokierowac co zrobic. zrospaczona mama.

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 229, z czego 105 to opinie pozytywne, 55 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUIGROK