Opinie o RUIGROK

Guralka

Pracowałam w tej firmie i bardzo dobrze spominam tą firmę

Hgji

Czy możliwe jest to, że agencja zmienia datę zjazdu danej osobie bez uzgadniania tego z nią?

kamilka

byłam z mamą już 2 razy na 3tygodniowych akcjach kwiatowych i polecam z całego serca! Dużo godzin więc po 3 tygodniach razem z mamą przywiozłyśmy fajne pieniądze do Polski. Czekamy na informację, kiedy teraz rusza akcja i oczywiście też jedziemy :)

magdalena
@kamilka

tez polecam akcje, wybieram się też w tym roku i znajomi mi coś wspomnieli że niby początek listopada będzie

Gosia
@magdalena

Hej Mogę prosić o szczegóły takiej akcji kwiatowej ?? Zastanawiam się .

Marze-na

Witam.Mam pytanie.Czy polecacie pracę przez biuro Ruigrok?

pracownik ruigrok
@Marze-na

hej. ja jeżdżę tam od 4 lat i nie narzekam. Pracuje przy kwiatach, bukietach. Godzin jest wystarczająco, kordynatorzy są wporządku, wszystko można załatwić. Nie ma problemu ze zjazdami do Polski na krótki urlop. Polecam.

Czesław
@pracownik ruigrok

Super, że masz tak dobrą opnie. A jak jest z zakwaterowaniem? Biuro też je załatwia, czy trzeba mieszkanie organizować sobie na własną rękę?

Marze-na
@pracownik ruigrok

Dzięki za opinie.Staram się o wyjazd w listopadzie.

@Czesław

każdy nasz pracownik ma zagwarantowane zakwaterowanie.

Chcielibyśmy z partnerem pracowa razem

Możemy zacząć pracę jak najszybciej

martyna

Wie ktoś, kiedy będzie jakaś akcja kwiatowa? :)

Gośka
@martyna

znalazłam ogłoszenie na Olx ze na serach cos ma być od listopada

@martyna

Pani Martyno! W tym roku akcje będą miały miejsce w trakcie Świąt :) Rozpoczną się prawdopodobnie od 2 tygodnia grudnia i będą trwały do 2/3 stycznia. Jeśli interesowałaby Panią pracą przy przekąskach serowych, można już dziś zapisać się a wyjazdy w następujących terminach: 30.10.2021 – 03.01.2022 20.11.2021- 03.01.2022 04.12.2021 – 03.01.2022 11.12.2021 0 03.01.2022 W razie pytań, zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem: +48 604 521 233 +48 728 321 387

Pola
@RUIGROK

Jest możliwość wyjazdu własnym autem czy tylko Busem ?

@Pola

jest możliwość wyjazdu własnym autem :)

ENZO

Witam, czy można pracować dłużej w tygodniu niż 38,5 godziny ?

@ENZO

oczywiście :) w zależności od zapotrzebowania, często są nadgodziny.

Aneta

Firma godna polecenia, uczciwa i wypłacalna. Polecam

Enzo

Witam, czy można pracować dłużej niż 38,5 godzin w tygodniu ?

Don

Witam, chcemy z dziewczyną wyjechać do pracy i oto moje pytanie czy jest możliwość wyjazdu własnym autem ?

@Don

tak, można jechać swoim autem :)

AnnaW

bardzo dobra agencja. Pieniądze zawsze na czas, pracowałam przez 3 lata, bardzo miło wspominam ten czas.

Polecam!!!Firma super można fajna kasę zarobić

Jak chcecie zarabiać po 300€ tygodniowo na dużej Dece i codziennie dźwigać kartony i robić kilometry to ta praca jest dla Ciebie ???? Pracowałem, zrezygnowałem po miesiącu aż tak się dziwię że tyle wytrzymałem ????

Katarzyna

Pracuje w tej firmie ponad rok czasu przy kwiatkach na Bloom :)praca fajna ,godzinki są ,wypłaty na czas :) koordynatorzy w porządku Polecam z całego serca

@Katarzyna

Ja rowniez wybieram sie z meżem w lustopadzie.Czy ktoś może mi napisać po jakim czasie można zjechać do Polski?

aleksandra

polecam. praca jest ok. byłam dwa lata temu na kwiatach, teraz jade ponownie z partnerem :)

Toporowski Andrzej

Bardzo polecam agencjie RUIGROK, pracowałem dwa lata nawet do polski nie zjerzdzałem na urlop, wszysto było w porządku, myślę znowu wyjechać bo agencja sprawdzona

Jolanta

Pracuje przez firmę Ruigrok 5 lat i mogę polecić z czystym sumieniem.

@Jolanta

Mogę zapytać w jakiej branży?

Jolanta
@Marzena

Przy kwiatach firma Van Dijk Flora

@Jolanta

Dziękuję ,też będę chciała popracować przez te agencję od listopada.

@Jolanta

Co jaki czas można zjeżdżać do Polski?

HalinaM

POLECAM WYJAZDY KRÓTKOTERMINOWE W FIRMIE !!! I CZEKAM NA INFORMACJE KIEDY RUSZA AKCJA.

kamilka
@HalinaM

zdecydowanie również polecam!

Seba

Pracowałem tam troszkę i polecam firma ok chłopaki.z rowerowni ok pan Gerard bardzo wporzadku jak jesteś uczciwy wobec niego i nie walisz ściem to do rany przyłóż

Rysiu
@Seba

Zgadzam się z Tobą Seba!Gerard oraz Krzysztof są bardzo w porządku.Bardzo polecam.

Adrianna

Ja co roku wyjeżdżam na cebulki do Hastera i też mogę polecić tą firmę.

Renata

Jest w pożądku

Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK - Opole

• Jak się pracuje w RUIGROK?

Zobacz opinie na temat firmy RUIGROK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 358.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUIGROK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 230, z czego 105 to opinie pozytywne, 56 to opinie negatywne, a 69 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUIGROK?

Kandydaci do pracy w RUIGROK napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.