opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

RUIGROK

Profil oficjalny - płatna współpraca

3.5/5

Na podstawie 728 ocen
Opinie(2331)
Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)

Opinie(2331)

Dodaj opinię
Oferty pracy(8)
Aktualności(28)
Logo
  • O nas
  • .
  • Dla pracownika
  • .
  • Oferty pracy
  • .
  • Zakwaterowanie
  • .
  • Transport
  • .
  • Facebook
  • .
  • Kontakt

O nas

Dla pracownika

Oferty pracy

Zakwaterowanie

Transport

Facebook

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Wrocław
  • Katowice
  • Opole
  • Gliwice
  • Sosnowiec
  • Częstochowa
  • Zabrze
  • Tychy
  • Rybnik
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Opole
  • Winów
  • Osiedle Zawada
  • Krzanowice
  • Kępa
  • Żerkowice
  • Chmielowice
  • Sławice
  • Górki
  • Folwark
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Hillegom - Ruigrok

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Opole
  4. /
  5. Opinie o RUIGROK

Opinie

Opinie o RUIGROK Opole

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 11
    • 12
    • 13
    • …
    • 35

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o RUIGROK!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Przemo7

    03.10.2020 07:45

    Kandydat

    Pracował ktoś w markecie Deka velsen w okolicach hillegum ?
    ReviewUserIcon
    Diem

    05.12.2020 04:11

    Kandydat

    Podpinam się!
    ReviewUserIcon
    Matt6

    05.12.2020 03:10

    Kandydat

    Witam Wszystkich Pracował ktoś jakoś ostatnio jako order-picker przez Ruigrok Hillegom? Ile godzin pracy jest? Polecacie czy nie? I jak z miejscem zakwaterowania? Niedługo zaczynam pracę właśnie jako order-picker i chciałbym się czegoś dowiedzieć
    ReviewUserIcon
    Matt6

    05.12.2020 01:08

    Kandydat

    Witam! Czy pracował ktoś ostatnio jako Order-picker ? Jak to wygląda z zakwaterowaniem? Jak wygląda sama praca przez Ruigrok Hillegom? Mam zacząć za niedługo pracować ale z informacjami gorzej, bo nie wiem co i jak Pomożecie?
    ReviewUserIcon
    Kinia19

    31.10.2020 10:10

    Kandydat

    Witam od poniedziałku mam zacząć pracę przy cebulkach kwiatowych przez ruigroka możecie powiedzieć coś więcej na temat tej pracy, ponieważ dużo osób mówi że brak godzin i ciężko czy to prawda?
    ReviewUserIcon
    Marta

    24.11.2020 14:54

    Kandydat

    i co pojechałaś na te cebulki kwiatowe, jak praca, jak zakwaterowanie?
    ReviewUserIcon
    Marta

    30.11.2020 19:26

    Pracownik

    Dali mnie na inną firmę i nie robię przy cebulkach kwiatowych ogólnie to szału nie ma. Jeden plus że godziny są, zakwaterowanie jest okej troszkę drogo, bo 90 euro za tydzień, lecz po rozmowach z innymi osobami to dużo szuka czegoś innego. Psychicznie niektórzy nie wytrzymują, bo są osoby jechane równo. Dzisiaj dwie osoby się same zwolniły, zależy też na kogo trafisz na tasmie. Niekiedy jest tak, że aż miło się pracuje wszyscy sobie pomagają, a chwilami to pracujesz ze łzami w oczach takie tempo i brak pomocy od innych osób. Jeśli naprawdę ktoś ma troszkę czasu to niech poświęci kilka dni dłużej i znajdzie coś innego
    ReviewUserIcon
    Adam

    28.11.2020 10:38

    Pracownik

    [email protected] wyslecie Mi te oświadczenie które potrzebuje wydrukować przed wejsciem do busa
    ReviewUserIcon
    Ważne

    28.11.2020 10:19

    Pracownik

    Witam wyslalby Mi ktoś oświadczenie które musze mieć by wejść do busa [email protected]
    ReviewUserIcon
    Ważne

    28.11.2020 10:10

    Kandydat

    Witam czy mógłby Mi ktoś wysłać oświadczenie które mam wydrukowac przed wejsciem do busa by wyruszyć po komentarzach musze sie pokusić na "niesamowitą" przygodę z góry dziękuję [email protected]
    ReviewUserIcon
    Gosc

    27.11.2020 23:19

    Były pracownik

    Nie polecam hotelu na Haverstraat Dwa kasztany Stachowiaki , codziennie naćpani ,nie da się dogadać palą w pokojach smród na cały hotel tragedia że takie osoby pilnują Hotelu .. Odradzam z całego serca
    ReviewUserIcon
    Gosc

    27.11.2020 23:17

    Były pracownik

    I takie osoby pilnują Hotelu
    ReviewUserIcon
    Dawid

    24.11.2020 18:19

    Kandydat

    hej ,mam pytanko czy nie chcialby ktos jechac do holandi ,ponieweaz ja zamierzam jechac ale tak samemu to jakos mi sie nieche .Szukam osoby powaznie myslacej o pracy.Ja mam 24 lata i własne auto ,jesli byłby ktos zainteresowany to prosze o [email protected]
    ReviewUserIcon
    HollandHope

    25.11.2020 13:44

    Kandydat

    Ja mam taki plan ale szukam dobrej oferty
    ReviewUserIcon
    Shotkey

    20.09.2020 11:41

    Kandydat

    Mam pytanie pracował ktoś przez ruigroka w firmie bloom jakie opinie?
    ReviewUserIcon
    Lila

    01.10.2020 22:27

    Były pracownik

    Praca ciężka mało godzin jedynie jak akcje ale jeżeli nie masz zamiaru zostać na święta od razu cie wyrzuca pomimo wcześniejszego zgłoszenia jak i w Opolu tak i w Holandi do kiedy zostajesz. Razem ze mną wyrzucili w ten spaosb 12 osób które nadal siedzą bez pracy na hotelu za który trzeba płacić nie polecam tej formy porażka. Jak zgłosisz że zmieniasz agencje bądź chcesz wracać traktują cie jak śmiecia szczegolnie jeden Pan z biura...... Omijajcie z daleka nie polecam w życiu tam nie wrócę
    ReviewUserIcon
    Voivod

    15.10.2020 16:11

    Inne

    Osobiście nie pracuje w tej firmie,ale znam osoby co pracują tam 10 lat i nie narzekają.Nie są to liderzy etc,normalni pracownicy
    ReviewUserIcon
    Eliano

    17.09.2020 18:11

    Pracownik

    Witam, w sobotę wyjeżdżam do Holandii przez agencje. Chciałbym się dowiedzieć kilku kwestii.. Czy ktoś z Was pracuje jako order picker na mrożonkach? Czy lokacje są godne? Jaki wychodzi solaris przy stawce 12.27 brutto na godzinę przy 40h bądź z nadgodzinami, proszę o mnie więcej. Czy ktoś jedzie w sobotę z Pomorskiego?
    ReviewUserIcon
    Anonim

    15.10.2020 11:04

    Były pracownik

    Ja pracowałem na Blankendaalu, praca super, atmosfera również, przerwa co 2h, dostaje się 12,27€ netto, tylko, gdy pracowałem max tygodniowo wychodziło 35h, nadgodzin jako tako nie ma
    ReviewUserIcon
    Maciuś

    26.09.2020 06:58

    Pracownik

    Witam mam pytanie pracuje w ruigroku i chce zrezygnować zmienić agencje czy jeśli zrezygnuje z dnia na dzień to wypłaca mi normalnie tygodniówke? Jesli wrzuce żółta kartkę to mogą mnie wyrzucić z domku w tym samym dniu czy dadzą mi przepracować tydzień do zjazdu bez problemu nie wiem co wybrać żółta kartkę czy rezygnacja z dnia na dzień??
    ReviewUserIcon
    Pracownik

    06.10.2020 20:41

    Były pracownik

    Napewno wrzuć żółta kartkę a co do rezygnacji z dnia na dzień możesz nie mieć wypłacone mój syn tak miał decyzja należy do Ciebie powodzenia
    ReviewUserIcon
    Shotkey

    11.10.2020 09:56

    Pracownik

    Zjechał z dnia na dzień i mu nie wypłacili?
    JobOffersIcon

    Oferty pracy - RUIGROK

    Składanie wózków kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Osoba prowadząca samochód ciężarowy (kategoria C+E)

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    PRACA NA PRODUKCJI PRZEKĄSEK SEROWYCH

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca w Hurtowni ORDER - PICKER

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca przy cebulkach kwiatowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    Praca na wózkach widłowych

    RUIGROK

    LocationIcon

    Hillegom

    Sprawdź ofertę
    ReviewUserIcon
    Dawid

    03.10.2020 11:48

    Kandydat

    hej,mam pytanie czy niechcial by ktoś jechać do holandi ,ponieważ ja planuje ale tak samemu to mi się jakoś nie uśmiecha jechać a w dwójkę zawsze to raźniej, ja mam 24lata i własne auto szukam osoby bezproblemowej myślącej poważnie o pracy ,jeśli ktoś były zainteresowany to piszcie na [email protected]
    ReviewUserIcon
    Nadisso

    29.09.2020 08:31

    Kandydat

    Witam czy ktoś pracował w Ruigroku przy kwiatach ciętych i stroikach jak to wygląda czy praca jest w porządku czy są jakieś powikłania?
    ReviewUserIcon
    Ewa

    25.09.2020 12:05

    Pracownik

    Pracowałam w firmie Ruigrok,chciałabym uspokoić tych,którzy jadą po raz pierwszy. Wszędzie praca nie jest lekka,ale płacą zawsze na czas i co do centa. Wiadomo,że różnie bywa ,jeśli chodzi o mieszkania. Można trafić na fajnych i mniej fajnych współlokatorów. Ja miałam to szczęście,że zawsze trafiałam na fajnych ludzi. Wiadomo,że na początku każdemu jest trudno,dopóki nie nabierze wprawy. Ja pracowałam na Floribisie,wspaniali ludzie,z którymi do dziś utrzymuje kontakty,oraz super kierownictwo. Marcin i Paweł zawsze pomogą,gdy coś idzie nie tak,gdy masz problem ,to nie przejdą obojętnie,a gdy masz gorszy dzień,to rozruszają cię żartem,jakimś psikusem...polecam wszystkim spróbować swoich sił w tej firmie i życzę powodzenia. Ja miło wspominam pracę na Floribisie ( teraz to chyba firma nazywa się Green Packers). Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    Nadisso

    22.09.2020 14:28

    Kandydat

    Witam chciałam się dowiedzieć czy ktoś z was pracował przez firmę w zakładzie mięsnym tzn ważenie pakowanie itd czy się opłaca czy firma jest blisko zakwaterowania i jak to wygląda ze sklepami czy są tez w pobliżu zakwaterowania?
    ReviewUserIcon
    SD

    21.09.2020 16:25

    Były pracownik

    To jakaś masakra...ściągają 30% więcej osób niż jest pracy.Order Picker maks 36godzin i jako jedyni odciągają przerwy.(usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Okulele

    20.09.2020 19:29

    Pracownik

    Witam pracuje ktos na floribizz Allsmeer
    ReviewUserIcon
    ania

    03.09.2020 12:59

    Kandydat

    Witam, wybiera się ktoś do pracy przy układaniu bukietów taśmowych
    ReviewUserIcon
    Natalia

    10.09.2020 19:35

    Pracownik

    Nie polecam szybko zmienisz zdanie mobbing (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)Nie polecam
    ReviewUserIcon
    Zosia

    12.09.2020 22:08

    Pracownik

    Są tu ludzie którzy pracują długo i nie narzekają, więc daj je szansę nie musi być z tych jak Ty że narzekają. Ja jestembru dość długo i nie narzekam,chociaż na początku było ciężko i chciałam zrezygnować.Musi tu być ,zobaczyć i podjąć decyzję. Ile ludzi tyle opinii, ale samemu trzeba się przekonac
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w RUIGROK?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.
    ReviewUserIcon
    Okulele

    10.09.2020 10:22

    Pracownik

    Chiszpan Ty pracujesz pracowałeś może na floribizz
    ReviewUserIcon
    Chiszpan

    11.09.2020 10:12

    Pracownik

    No pracowałem teraz pracuje na Greenpeace
    ReviewUserIcon
    Paweł

    09.09.2020 13:21

    Kandydat

    Witam czy był ktoś z was na zbieraniu zamówień albo zbijaniu palet? Jakieś opinie
    ReviewUserIcon
    Nowa

    18.08.2020 18:49

    Pracownik

    Proszę odpowiedzcie za co potrącają w pozycji "Do zapłaty" na rozliczeniu ? Kto jest zorientowany ?
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.05.2020 22:57

    Inne

    Pracowałam przez ruigroka prawie dwa lata. Trafiłam na fajną firmę bloomon, godzin tam nie ma dużo, ale ludzie nadrabiają twoje zarobki. Chociaż nie powiem bo pracując tam masz pierwszeństwo do nadgodzin. Jednak ma to też minusy bo kiedy planujesz już weekend potrafi zadzwonić rowerownia o 22 nawet mówiąc że na 6 rano na plantrend bo akcja i obowiazkowo, bo jak nie to gadaj z Gerardem. Co do tego pana to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Pamiętliwy bardzo, więc jeśli zależy wam na pracy w ruigroku to radze nie załazić mu za skórę. Mnie już zaczęło denerować jego panowanie, bo w momencie kiedy nie poszłam pierwszy raz do pracy, z poważnych bóli brzucha usłyszałąm tylko czy na intensywna terapie nie powinam trafic, ale to nie było pytanie z wsparciem tylko pogardą. Radzę się ubezpieczyć na własną ręke, bo taki wał jesli chodzi o ubezpieczenia to chyba nigdzie nie widziałam. Pobierają od was tygodniowo sumę, niby za ubezpieczenie a tego nie masz. Dlatego jak dzwonisz ze jestes chory to kaza ci jesc paracetamol a jak ci za 3 dni nie minie to zadzwon dopiero ci ustalimy wizytę. Dlatego że oni wiedzą na kiedy ci wykupić jednodniową polisę. Wypłaty są co tydzień, jeśli nie masz zaległości otrzymujesz ją dokładnie, tylkko ten śmieszny sposob płacenia częsciowo pobierają czesciowo płacisz, czyli z góry wali przekrętem. Ale panie w biurze ci powiedzą że to nie one odpowiadają za płatność tylko system. Na mieszkania nie moge narzekać bo gdzie nie mieszkałam to warunki w porządku, prócz może tzw. stodoły. Ale nie ma tak źle. Śmieszne kary za wszystko, 20euro za brak wrzuconej kartki, bałagan w pokoju i najwieksza absurdalna kara to jak pojedziesz słuzbowwym autem 250 euro kary i wywalaja sie na zbity pysk. nawet jak mieszkasz na wypizdowi takim jak jest Solei, 4km najblizszy sklep, mozesz pozyczyc od kogos rower ale najpierw zjadz taka osoba, ktora ci go da. Nie polecam pracy na serach, plantrendzie i LM'ie najgorszy chłam, wykorzystywanie ludzi, mobing, praca na akord już wole pompki pod biurem kręcic - forma rekreacji niz chodzic na te firmy (usunięte przez administratora). Pozdro
    ReviewUserIcon
    Pozew z FT

    05.08.2020 23:10

    Były pracownik

    15 lat pracujesz w Ruigroku a można wiedzieć na jakiej umowie jesteś dalej na fazie A . I zastanawia mnie jedno 15 lat ciężkiej pracy w Ruigroku i dalej mieszkasz w mieszkaniu z 8 osobami i żaden z was nie ma meldunku.. Czyli moim zdaniem jesteś na tym samym poziomie co 15 lat temu. Chciałbym się dowiedzieć od Ciebie jako doswiadczonego pracownika po 15 latach doświadczenia czy zastanowiło Cię dlaczego na taśmach w polu itp nie ma zatrudnionego Holendra. Moim zdaniem bo znają prawo a warunki zatrudnienia są zrobione dla taniej siły roboczej która nieświadomie zostaje oskubana i wysłana spoweotem do Polski. W tej firmie nie liczy się osoba tylko liczba.I dlaczego po 15 latach nie masz polisy i nie pojechałeś sam znasz język po tylu latach
    ReviewUserIcon
    Kasia

    13.08.2020 17:47

    Inne

    15 lat bez kontraktu smieszny jestes opowiadasz bajki a mieszkanie swoje masz
    ReviewUserIcon
    Ania

    23.07.2020 00:31

    Kandydat

    Witam zna ktoś może agencje podobne do ruigrok albo lepsze ? Pytam ,bo pilnie potrzebuje pracy ,a Ruigrok od kilku tygodni mi mówi ,ze nie ma ofert :/ Z góry dziękuje
    ReviewUserIcon
    Anonim

    10.08.2020 09:23

    Były pracownik

    Solution, gorąco polecam panią Oksane
    ReviewUserIcon
    Pozew z FT

    10.08.2020 17:12

    Były pracownik

    Witam Pani Aniu czy miała Pani umowę z firmą Ruigrok i Nie zapewnili Pani pracy z powodu brak ofert
    ReviewUserIcon
    Werka

    10.08.2020 14:13

    Kandydat

    Jedzie jakaś dziewczyna na ścinanie słonecznika lub sery? Jadę sama A we 2 zawsze raźniej. [email protected] - jakby chciał ktoś wyjechać razem, to piszcie na maila :)

    Kontakt - RUIGROK

    ul. Kępska 2, pok. 115 45-129 Opole

    NIP:7543146800

    KRS:0000676057

    http://www.ruigrokpraca.pl
    Branża główna: Rekrutacja i HR

    Odwiedź nasz profil

    FacebookIcon
    ReviewUserIcon
    donvito1337

    04.08.2020 20:34

    Kandydat

    Witam, wybieram sie 08.08.2020 na zbieranie zamówien ze stawką 12.47 z ruigrka na magazyn spozywczy. Narazie tyle wiem. Wie ktos cos o tej ofercie ? Jak sie wychodzi z kasą tygodniowo ? Jak warunki mieszkalne ?
    ReviewUserIcon
    Pozew z FT

    05.08.2020 10:38

    Były pracownik

    Hejka powiem Ci tak poproś o zlecenie z Firmy Ruigrok do firmy do której jesteś skierowany. Oraz o wysłanie ci polisy ubezpieczeniowej. Sprawdź wszystkie dane oraz nr konta walutowego czy dobrze podałeś. Spytaj się o soboty i o dodatki jakie Cię obejmują. Pokój twój musi wynosić 20 m2 odległość między łóżkami powiną wynosić nie miej niż 1.5 metra. Dowiedz się o transporcie. I o godzinach pracy.
    ReviewUserIcon
    Lila

    19.07.2020 21:15

    Kandydat

    Hej, czy jest tu ktoś kto wybiera się 25 lipca na cebulki przez Ruigroka? Proszę o kontakt [email protected]
    ReviewUserIcon
    Luki

    21.07.2020 10:06

    Były pracownik

    Nie jedz chyba że chcesz siedzieć na domku bez kasy
    ReviewUserIcon
    Pozew z PF

    29.07.2020 13:57

    Były pracownik

    Wyślij swój numer telefonu na Adres e-mail [email protected] pomożemy Twój pracodawca powinien Ci dopłacić za brak godzin. Jeżeli odmówiłaś pracy kilka razy powinnaś dostać upomnienie a później zwolnienie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    21.07.2020 09:59

    Były pracownik

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Beti

    21.07.2020 17:42

    Pracownik

    Ja tez nie mialamgodzin na serach mialam na poczatku tygodnia tylko 8 godzin przez caly tydzien spokojnie ciesz sie bo pozniej przez kolejny tydzien robilambpo 12h .Firma nie jest zla! (usunięte przez administratora) Do tego to brak mi slow.!
    ReviewUserIcon
    Małami

    03.07.2020 22:55

    Inne

    Witam, czy ktoś może wybiera się jakoś za tydzień - dwa do pakowania/order picker? Chcialabym się dowiedzieć, jak tam to wygląda, jaka jest agencja i czy ktoś też może jedzie :)
    ReviewUserIcon
    Katarzyna..

    19.07.2020 17:04

    Pracownik

    Właśnie mam się wybrać. Lecz nic nie wiem czy warto pakować się na 25 lipca ?
    ReviewUserIcon
    user

    16.07.2020 14:15

    Były pracownik

    Więc tak. Pracowałam na firmie Van Dijk Flora - układanie bukietów. Pierwszego dnia od razu wsadzili mnie na taśme i miałam nadążać za paniami, które pracują tu już 5 lat. Śmiech. Każde zatrzymanie taśmy, bo się nie wyrabiałam, to opieprz od bandowej, albo szefowej. Praca ciężka, często wracałam na hotel i nie miałam na nic siły. Jednak dało się do tego przyzwyczaić. Najgorsza na tej firmie była jednak atmosfera. Bandowe codzienne się ze sobą kłóciły. Szef nawet nie interweniował, mówił tylko, żeby się uspokoiły. Praca monotonna i długa, a nawet nie można było muzyki w słuchawkach posłuchać bo były za to kary pieniężne, a muzykę na hali wyłączyli nam za karę xd Bandowe w większość fajne, pomagały, jednak jak były nie w humorze to szkoda gadać... Zakwaterowanie w porządku. Dostaliśmy ładne pokoje. Jednak jak zobaczyłam swoją wypłatę, to myślałam, że się załamię. Nie opłaca się siedzieć i (usunięte przez administratora) tam za takie pieniądze. Jest dużo lepszych ofert pracy. Był to mój pierwszy wyjazd przez jakąkolwiek agencję i ostatni.
    ReviewUserIcon
    Dominik

    28.06.2020 16:01

    Inne

    Czy mam szanse wyjechac do pracy bedac karanym za posiadanie sladowej ilosci marihuany (0,20)? czy bedzie to problem ?
    ReviewUserIcon
    Wiesia

    24.06.2020 13:25

    Inne

    Witam, kiedy firma wypłaca wakacyjne? Dodają je do każdego paska wypłat czy po zjeździe do kraju i zerwaniu umowy? Pytam ponieważ nie widzę żeby na solarisach była zakładka „wakacyjne”
    ReviewUserIcon
    vip

    25.06.2020 12:10

    Inne

    na samym dole solarisu masz takie cos jak Vakantie-uren saldo jest to suma wakacyjnych , bij to jest ile kazdego tygodnia dochodzi , i saldo to jest ile masz w sumie . wakacyjne placa po zjezdzie czyli np jak jedziesz do polski to pierwszy tydzien urlopu masz wyplate za poprzedni tydzien przepracowany a w nastepnym tygodniu placa wakacyjne . chyba ze masz duzo bo nie zjezdzasz czesto to maja przed biurem kartki co sie wypisuje i wtedy masz wyplacone kiedy chcesz
    ReviewUserIcon
    Zaba

    24.06.2020 20:46

    Inne

    Chce tam jechac w lipcu jak tam jest
    ReviewUserIcon
    Kat

    10.06.2020 11:00

    Inne

    Witam, wybieram się do pracy na produkcję przekąsek serowych. Ktoś był? Możecie coś więcej powiedzieć o pracy, godzinach, nadgodzinach wypłacalności? Pozdrawiam ;-)
    ReviewUserIcon
    Beata

    13.06.2020 12:56

    Inne

    Witam jade tam dopiero jutro tylko ze mam jechac na ogorki do pakowania ogorkow
    ReviewUserIcon
    Beata

    14.06.2020 16:39

    Inne

    Okazalo sie ze jednak rzucili mnie na sery;-)
    ReviewUserIcon
    Ktoś

    02.06.2020 14:09

    Inne

    Jedzie ktoś 19/20 czerwca do ruigroka?
    ReviewUserIcon
    Beata

    13.06.2020 12:59

    Inne

    Ja jade tam jutro
    ReviewUserIcon
    Beata

    14.06.2020 07:07

    Inne

    A gdzie wy juz jestescie
    ReviewUserIcon
    Oski1114

    09.06.2020 15:54

    Inne

    Witam wszystkich. Mam wyjechać w lipcu do blejswik na jakieś kwiaty. Czy opłaca się jechać normalnie wypłacają i czy nie ma żadnych wałków tam ? Mieszkanie itp jest normalnie tak jak piszą ?
    ReviewUserIcon
    zielona

    06.06.2020 15:36

    Inne

    A gdzie jedziesz ? I do jakiej pracy ?
    ReviewUserIcon
    Lena

    05.06.2020 22:59

    Inne

    Czy ktoś był w tym roku tam i się wypowie tak dokładnie?
    ReviewUserIcon
    Poszukiwaczka

    30.05.2020 22:07

    Inne

    Emilia, przyjechałaś w ten weekend tam? Napisz mi, czy się opłaca tam jechać. Bo zamierzam jechać w następny weekend.
    ReviewUserIcon
    Lena

    05.06.2020 22:56

    Inne

    A czy Ty już tam jestęs, możesz powiedzieć coś więcej?

    Zostaw merytoryczną opinię o RUIGROK

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.