SILVERHAND

Poznań

Opinie o SILVERHAND

Juck G

Fajnie jest miec prace w ktorej mozesz dobrze zarobic i wspomoc finansowo rodzine a do tego zostanie Ci jeszcze sumka na siebie Owszem ze jestem zadowolony

Igor

W centrum ich zainteresowania stoi człowiek pracownik Zawsze mi pomagają Stundenzetle im przesyłam zaliczki na czas pieniądze się zgadzają Polecam

użytkownik zarejestrowany

Jak widzę SILVERHAND zawsze przygotowany ze swoją ofertą pracy. Dobrze się z nimi pracuje i możną polecić innym.

wok jok

zalezy mi na spokjnej pracy w stalymmiejscu bez przeprowadzek dostalem do was propozycje w wurzburgu i jestem coraz bardziej na tak jest tu ktos z wurzburga?jak tam jest?

WojtunioZajac

majom tyle oferty ze niewiem co wybrac

olo
@WojtunioZajac 04.06.2017, 20:53
majom tyle oferty ze niewiem co wybrac

najlepiej bedzie jesli wybierzesz inne posrednictwo

GUMOWY.

Ktoś robi w Finlandii na prefabrykatach?Ile godzin i jak robota?

Andrzejek K

Ja tam icj cenie Znam ich osobiscie i zawsze sa dla mnie fair

Gąsior

Przeglasan rozne ofwrt Nieszukam nic szczegulnego ale oni majom dajne warunki i ofwrty

elektryk75

ej ta oferta bez jezyka dala elektryka!!!!! jakie musze spelnic warunki zeby sie dostac!!!!!!!!!!!!!! bardzo mi zalerzy

HUDCG

co maja w Monachium, jade w tamte rejony i chcial bym juz tam zostac i podjac prace mieszkanie wynajme z dziwczyna podejme kazdom prace

jacek

interesuje mnie wyjazd na islandie czy ktos moze pracuje lub pracowal na islandii prosze o info z gory dziekuje

Iwonka

A takie pytanie z innej beczki Czy jest tu ktos kto jest u nich na praktykach lub byl Szukam informacji bo chetnie bym poszla do nich na ptaktykte Czy jest mozliwosc odplatnych praktyk Czekam na informacje Pozdrawiam

Natalija
@Iwonka 24.05.2017, 22:41

Ja bylam u nich w tamtym eoku na praktykach z uczelni Jak odnajdujesz siebie i chcesz sie zajac HR to tam masz zapewnione Mu duzo daly te praktyki i szybko przeszlam na platne Nawet mi zaproponowali powrot do nich na przyszle wakacje i na pewno skorzystam Mila atmosfera pomocny opoekun Plus jeszcze duzo sie dowiedzialam o rekrutacji

Iwonka

użytkownik zarejestrowany

Taka agencja jak SILVERHAND zawsze będzie miała dużo chętnych do pracy jak również dużo ofert, gdyż to sprawdzona i profesjonalna firma. Z takimi można spokojnie wyjechać i robić swoje a oni reszta się zajmą.

Gips :)

Z nimi znalezc prace to dziecinie proste Polecam

laska

dostaje newslater z ich ofertami i moge sobie wybrac co mi pasuje jestesm na bierzaco

shalloeun

Myślę iż praca w Lipsku przy pracach ogrodniczych jest bardzo kusząca Mam tu zakwaterowanie opłacone, bardzo porządnych współpracowników oraz pracę blisko granicy chwalę sobie częste zjazdy po Polsi bo mma rodzinę z którą mogę weekendy spędzać razem

Jan65

Mialem przyjemnosc pracowac keotki czas ale intensywny Byli pomocni i na pewno skorzystam z ich serwisu jeszcze kilka razy Bogata gama ofert zacheca

Jan65

Pirol
użytkownik zarejestrowany

SILVERHAND to jedna z lepszych agencji pracy. Korzystałem z ich ofert i nie miałem żadnych problemów.

Smerfik
@Pirol 18.05.2017, 09:15

Ja miałem tylko problemy

wojtek

mozesz z nimi pogadac na luzie, nie maja spiny, miło sie rozmawialo, pani kompetentna wszystko jasno wysjanila

Granit

dostalem cynka ze szukaja osob do winiarni na prace rolnicze i jezyk moze byc slabszy

Ciotka klotka

Nie bede owija w bawelne Wyjechalem przez nich raz do prac ziemnych zwykle roboty drogowe Kasa dobra lokum tez niczego sobie do robity dojerzdzalem z kolegami bylo dobze i napewo to pofturze

Sza rifice

The winner

My

Calkiem fajnie sobie radza W kontekscie porownania agencji moge ppowiedziec ze sa wysoko Wwzystko sie zgadza kasa obietnice pomoc

Peter
użytkownik zarejestrowany

SILVERHAND to świetna agencja, potrafią robić swoją robotę.

marzenka

hejka, co tam nowego w sprawie Szwecji? kogo szukają?

Gość

Ja ich tam cenie

ZuzjKa20go

Nigdy z nimi nie miałem problemu są fair i zawsze pomogą juz nie raz wyciągali mnie z opresji u szefa potrafią wstawić się za pracownika i mu dupe uratować

Foax sawa

Wyjazdy z ganice sa dobrom odskocnia od szarwgo zycia w polsce

ZuzjKa20go

Maurycy

Fajnie jakby mieli prace dla brygady ciesli Jestesmy czworka specjalistow z autem i narzedziami

Lukasz

Sa moimi idolami

Mis

chwale ich za to ze sa super szybko reaguja sa wyplacalni dobrze nastawieni

Pirat
użytkownik zarejestrowany

SILVERHAND nigdy mnie nie zawodzi, zawsze mają duży wybór różnych robót. Super zorganizowane wyjazdy.

Huozob

Powracam na niemiecki rynek pracy po kilku letniej przerwie . Czy cois sie zmienilo na tytm rynku ostatnio ? ? ? Nie wien jak sie przygotowac co teraz tam mozna zastac Ktos moze sie wypowiedziec na ten temat ? Trudno dostac prace ?

Daniel

Szukam pracy u rolnika badz w sadzie Jezyk znam a macie cos dla mnie? We wtorek odwiedze was w biurze Zalatwimy wszystko od reki

użytkownik zarejestrowany

Świetna agencja, fajne roboty mają. Polecam bo są profesjonalistami.

Piotrek

A maja cos dla ludzi bez jezyka? Chlop dobry pracownik batdzo zmotywowany szuka robty od zaraz

Gosc

Warto specjalisci! Przeglondam regularnie ich oferty jest duzo ciekawych A mlodziez powina uczyc sie jezykow

Mikus

Pieniadze mi sie koncza czas na wyjazd za granice trzy miesiace i sie zmow odkuje ;) a potem laby

Sikorka

Bardzo czule icch wsponinam Panie kordynatorki przecudowne kobierty mile uczyne pomocne Z powodow rofzinnych niemoge jeszce wyjechac ale jaktylko bede dosteoby zara jade

DonMArio

Jestem zadowolony z pracy. Polecam.

Piotrek

Juz drugi rok korzyskamy z ich ofert Pracowaliśmy przez wiele agencji różnych i polskich i niemieckich a oni na prawdę dbają o pracowników zawsze możesz na nich liczyć nawet jak ci się robota nie podoba to pomogą zapropanują i dobiera co wam pasuje

Pirol
użytkownik zarejestrowany

SILVERHAND to super agencja z nimi spokojnie można wyjechać do pracy za granicę. Potrafią robić dobrze swoją robotę, jak już coś organizują to musi grać.

Busdriver345esek

Numer dostalem od kolegi ktory jest zadowilony z pracy Znalezli mu mega hiper oferte I tereaz mie tez scionga Juz wyjezdzam po majowych i zisraje na stale.w polsce nie ma czego szukac Kierowcy w pl zarabiaja grosze zavto niemcy daja mozliwosc

Thor

Ja bylem w trudn ej sytua ji kiedy mi pomgli Zwsze mozna na nich. Liczyc Zostalem na lodzie w holandi ebz kasy bez pracy Cale szcsecie ze dostalem numer od kumpla do nich W cagu dnia znalesli mi robote i juz tu jestem 3 miesiac i mi sie bardzoooo podoba Nie jestem rzucamy z moejsca na miejsce blisko do pracy sojezdzam z inymi kolegami razem autem Jak wspomne sobie to ciesze sie ze tam zadzwonilen

Beti
@Thor 23.04.2017, 22:46

lubie to Jak ci idzie ? Mozna dolaczyc? Zukaja tam jeszcze?

wojtus

jezdze co roku i tam nie narzekam

blasc

co tam majom nowego?

Zostaw opinię o SILVERHAND - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SILVERHAND