Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje SILVERHAND dla potencjalnych kandydatów? Na InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Elektryk.

Mati

Hej, czy pracuje ktoś aktualnie przy pomocy tej agencji i podzieli się doświadczeniami jak to wszystko wygląda? Nie obchodzą mnie stare opinie albo opinie kogoś, kto sie obijał i narzeka, że go wyrzucili. Nastawiam się pozytywnie. A może chce ktoś się wcześniej zapoznać i wyjechać razem aby było raźniej bez żadnej 'niespodzianki'? Chętnie poznam jakaś osobę bez żadnych nałogów! Piszcie śmiało. Końcówka do profilu na fejsie: /matthew.kaerz

Oskar

bardzo duży wybór ofert pracy i szybka odp na wstępne zapytanie. jak dalej zobaczymy

niko
@Oskar

jak długo czekałeś na odp jeżeli się do nich wysyłeś? Można wiedzieć?

@Oskar

Cześć, co się stało dalej? jakby nie patrzeć miesiąc od odpowiedzi minął, skoro już wtedy pisałeś, że była? jak udało się do teraz zorganizować? Jesteś zadowolony? Radzili ci cos?

ToraTora

dzien dobry orientujecie sie w jakich regionach holandii jest praca?

Osi
@ToraTora

Rozmawiałem z nimi. Większość holandii pokryta. Jest dużo różnych agencji i ofert.

@Osi

Większość pokryta? Czy to może sugerować ze robota tam jest w porządku? Macie jakieś regiony, które polecacie? Za granicą jeszcze nie robiłem dopiero czytam opinie, pisali, że fachowcy raczej są potrzebni, ja doświadczenie posiadam, ciekaw jestem na co bym się pisał i za jakie pieniądze? liczę na szczere opinie odnośnie warunków

1920

a język znasz? Bo od tego trzeba zacząć jak chcesz robić za granica, wtedy lepsze pieniądze no i się dogadasz bez problemu. Czy to Holandia, Austria czy Niemce

sunzi

i jako jaki fachowiec masz doświadczenie? bo to ważne

dorosły
@sunzi

Jako fachowiec trzeba mieć doświadczenie... rekrutują na zawody i do pracy, która jego wymaga

Pola
@dorosły

A jak tutaj sprawdzają to cale doświadczenie? jedynie wzmianka o latach praktyki wystarczy czy jednak na rozmowie także cos się będzie działo? Okres testowy może?

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

Łukasz

Polecam współpracę z niniejszą firmą gdy potrzebowałem zmienić pracodawcę, wówczas trafiłem na silverhand i silverhand znalazł mi odpowiednio ofertę pracy i odpowiedniego pracodawcę. Co prawda współpracowaliśmy tylko przy poszukiwaniu pracy i po pół roku z tej pracy odszedłem, tym niemniej gdybym miał znów poszukiwać, wówczas zdecydowałbym się na współpracę z silverhand. Jaka w przybliżeniu oferta pracy jest ustalona, taką lub bardzo podobną ofertę człowiek otrzymuje. To jest bardzo cenne. Praca, na którą natrafiłem wpłynęła na rozwój mojej kariery i umiejętności do tego stopnia, że w pół roku nauczyłem się więcej niż przez pozostałe kilka lat dotychczas. Praca była wymagająca, ale jeśli człowiek raz zacznie się stosować do jakichś reguł zasad i tak dalej, wówczas uniknie problemów w nowych miejscach.

zibur

spory wybór ofert na elektryka, wysłali mnie w kilka miejsc gdzie kasa i miejsce było okej, zobaczymy co dalej z tego wyjdzie.....

@zibur

Jak to w kilka miejsc? W sensie na kilku zleceniach już byłeś? Czy jak to tu działa? Zastanawia mnie na ile jedną umowę podpisują.

Ron

to jest agencja pośrednictwa, więc współpracują z wieloma firmami... więc masz kilka ofert i wybierasz finalnie która odpowiada ze względu na hajs, miejsce itp

Ada
@Ron

Jak już się do tej agencji należy, to ma się jakieś pierwszeństwo w kolejnych rekrutacjach na kolejne oferty? Da się tak zrobić, żeby nie było przerwy w zatrudnieniu?

Masz to praktykowane może? generalnie to samemu trzeba wtedy to dogadywać i ogarniać sprawy czy raczej agencja bez problemu się już wszystkim zajmie o ile się o to poprosi? Na problemy szybko reagują o ile wystąpią?

Wchodzę w ogłoszenie na elektryka przemysłowego, a tam sie wyświetla tylko " Ta oferta pracy nie jest już aktywna." Wiadomo coś o nowszym naborze? Oby z zakwaterowaniem było, tak jak wtedy pisali. Nadal dają mieszkanie? Da radę aktualnie w pojedynkę mieszkać czy tylko z innymi? Dla mnie to by był trochę problem, niezależnie od stawki.

KaczmarekRudy

firma posrednik wydaje mi sie, ze rzetelna. Jak przyjechalem na miejsce w Lipsku zle sie nie zakoczylem. Wszystko gralo. 9 miesiac pracuje

Cześć, jestem mamą i póki nie podrośnie siedzę w domu z dzieckiem, szukam pracy dodatkowej, którą mogłabym wykonywać, żeby nie wychodzić z domu. Tutaj widziałam ogłoszenie na stronie do takiej pracy, tylko czy to się naprawdę opłaca? Bo jednak trzeba mieć własną działalność założoną, a to już wysiłek i wydatek. Ile zarabiacie?

Kolo

Hmm tutaj na dodatkową pracę to raczej nie, bo to praca dla fachowców za granicą np. spawacze, elektrycy itp więc raczej bez szans zdalnie. Na pewno to ta agencja?

ciekawy

Pracowal ktos kiedys przez agencje jako pracownik farmy hodowli ryb na Islandii?

W Niemcy SILVERHAND rekrutuje na stanowisko Elektryk. Aplikowałeś na ofertę? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z przedstawicielami firmy. Napisz, na co potencjalni kandydaci mogą zwrócić uwagę zanim udadzą się na rozmowę kwalifikacyjną.

pakszot

muszą zwrócić uwage na to, czy mówią po niemiecku, takie jest moje doświadczenie. wiekszość ofert tego jednak wymaga, jeżeli chodzi o niemcy i austrie a o to ich pytalem

Wow
@pakszot

najlepiej mieć prawko albo z autem, ale jak znasz de i nie masz a jesteś dobry to też wezmą

aras

dobre podjescie, znalezli mi prace na Islandii w kilka dni - dzieki. Pozdro dla p. Oli :)

Kikimo
@aras

A oreintujesz się czy na NOR też coś jest albo bedzie????

Nowa

@Pracodawca Dzień dobry, czy znajdzie się jakaś praca dla kobiet bez samochodu, zakwaterowaniem i bez znajomości języka?

kimbo

sporo różnych ofert w holandii, jest z czego wybierać

Alex

pracuje w Hamburgu, prace zalatwiala mi rekruterka Paulina - wszystko poszlo gladko, ale wiadomo pracowac trzeba ;)

ADR

współpracuje już od naprawdę wielu lat. wszystko załatwione, niczym się nie musze przejmować. w razie potrzeby wsparcie z biura, także ze swojej strony moge polecić

klekson
@ADR

gdzie wyjechales jesli mozna spytac i na jaki zawod?

ISL
@klekson

i chce dopytać czy w maju beda jeszcze jakies oferty na Islandie? Bo wtedy bede dopiero wolny zeby jechac

Beti
@ADR

A gdzie pracujesz? Ja aplikuję do Niemiec, produkcja.Warto?.

ram3n
@Beti

warto chociaż najbardziej opłaca się na zawody techniczne z wykształceniem i doświadczeniem, ale to chyba wszędzie tak jest.

Prawol

czy każda oferta u nich wymaga prawa jazdy i auta?

banan
@Prawol

nie, to zależy jaki klient jak mnie wysłali do kilku to było różnie, bo ja akurat nie mam swojego auta. Dużo firm u Niemca tego wymaga ale na pewno nie każda

Raiku

Powiem tak - pracowało już przez nich dużo ludzi których znam, sam skusiłem się na współpracę i nie żałuje. Wszystkie warunki dograne przed wyjazdem i zgadzały się z tym co w rzeczywistości było robione pracy i jeżeli chodzi o ustalenia finansowe. Przez cały czas wsparcie pani z Silverhand od pierwszego telefonu do kilku miesięcy po więc nawet jak już nie musieli. Jak dla mnie luks.

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie SILVERHAND? 5 lutego na portalu InfoPraca.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Elektryk. Ktoś z Was aplikował?

Piotr&Paweł

W jakim kraju?

gl

Ogłoszen na eleketryków jest sporo i to w różmych krajach. Jeśli interesuja Cię niemcy daj znac, to coś może będę w stanie pomóc!

Lukasz

Witam. Czy wyjeżdżał ktoś z Was przez te agencje do pracy jako operator CNC do Belgii i mógłby się podzielić wrażeniami?

goku
@Lukasz

ja nie do belgii ale generalnie jeżeli chodzi o wprowadzenie do pracy i wstepny kontakt (przed tym jak gadalem z agencją) to nie ma absolutnie nic do zarzucenia

Irena
@goku

To jak takie wporwadzenie wygląda? Ono dzieje sie w PL czy na miejscu pracy już? I czy ono jest zdalne czy trzeba jechać do biura?

@Irena

samo wprowadzenie do pracy to za granicą, bo pracujesz w firmach zagranicznych na zagranicznych umowach. Natomiast wprowadzenie w ofertę załatwiasz już telefonicznie.

Gośka
@Andrzej

No a taką zagraniczną umowę to dostaje się jeszcze w PL czy już tam na miejscu? Ona jest w języku polskim czy obcym? W sensie jak się nie zna języka obcego to podpisuje się w ciemno?

Axel
@Gośka

Umowa o skierowanie w PL z warunkami a tam to już zagraniczna, wiadomo że jak podpisujesz w np. w Niemczech to umowa po niemiecku.. Dlatego najczęściej musisz znać język

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 116, z czego 72 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND