korporacja budowlana KOPA HAUS

3 25 22 5 1

Opinie o korporacja budowlana KOPA HAUS

Filtruj opinie po kryteriach:

Opinia

Posiadacie jakieś informacje z życia firmy? Napiszcie, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w korporacja budowlana KOPA HAUS. Wasza opinia może pomóc innym użytkownikom.

manam
 Opinia

Dlaczego zdjęto akcje Kopahaus z GPW, gdzie dochodzić kasy za akcje? Czy ta firma w ogóle istnieje???? Pod telefonami i adresami nikt nie odpowiada ?? Co jest? Poproszę o informacje jak Ktoś jest w tamacie.

Gosc
 Opinia

Domyślam się kto napisał ten komentarz. Ta cała "An" była tam specem od Optimy.

Hanna
 Opinia

@An to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony. Jakie stanowisko obejmowałeś? Co więcej możesz napisać o pracy w tym miejscu? Jakie jeszcze plusy zauważyłeś? Każdy rzetelny oraz merytoryczny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

An
 Opinia

Ja pracowałam ,moze nie na hali produkcyjnej ,ale u tego samego pracodawcy.I szczerze mówiąc nie moge powiedzieć ani jednego złego słowa o Szefie, atmosferę w pracy psuli pracownicy a nie szefostwo.Zastoje z płatnościami zdarzały się,ale zawsze dostalismy wczesniej informacje i wszystko bylo wyrównywane-każdemu może potknąc się noga :) Pozdrawiam

byly pracus

firma dogorywa ,brak pensji

zbyszek

Firma jeszcze istnieje?

zbyszek
 Opinia

Co Ty bredzisz? Chcesz mieć problemy?

brando
 Opinia

W kopa wszystko w najlepszym porządku. .

inwestor
 Opinia

Cwaniacy z forum bankiera, którzy celowo wpisują takie informacje o likwidacji proszeni są o niewprowadzaniu zamieszania.

obecny
 Opinia

w firmie sporo się mówi o upadłości podobno. czy to prawda ?

Pszczelarz
 Opinia

Pracy coraz więcej. A ludzi zatrudniają.

Cez
 Opinia

Jak stoi firma ? Czy są jakieś przestoje w pracy ? Zatrudniają, a może zwalniają ?

były
 Opinia

praca moze nie najgorsza a(usunięte przez administratora) jak sie nie podoba to wypad, ogolnie brak organizacji jeden czarny chlopak z biura wszystkiego nie ogarnie

kopa
 Opinia

praca jak wszedzie , kasy malo jak wszedzie ale robic trzeba , szef specyficzny

x
 Opinia

deli, anonim czy jak wolisz... o co pytasz? o jakim początku? bo ja pamiętam prace po nocach - po kilkanaście godzin a w nagrodę wyzwiska szefa, buraka jakich mało!

x
 Opinia

oooo widzę że szef się udziela na forum.... ten sam przykry zapach hehehehe. ps. jakie normy, atmosfera??? dogadać się? owszem, wszyscy na początku byli dogadani....

anonim33
 Opinia

witam prace jakis czas w tej firmie na hali produkcyjnej i nie mam takich problemow jak tu pisza co nie kturzy wyplaty sa na czas a placa jak p;aca kazdy by chcial zarabiac wiecej ale na waunki barlinka nie jestesmy na samym koncu jak ktos lubi i chce pracowac to bedzie pracowal wszedzie a co pisza inni o firmie mam to gleboko (usunięte przez administratora).chyba to sa tacy co przyszedl na dwa dni i zrezygnowal z pracy a rozne asy ty jz byli

mk
 Opinia

a mają jeszcze z czego płacić? komornik jeszcze wszystkiego nie zabrał? bo z tego co pamiętam to co miesiąc jakiś był, za to wypłaty nie było.

ktoś
 Opinia

No i jak zwykle, premia była, ustna, obiecana. każą robić po 12 godzin i obiecują premię a jak co do czego to morda w kubeł i nic nie ma.

Maurycy
 Opinia

To jest firma jedyna w swoim rodzaju, tylko w niej odrabia się NADGODZINY i ŚWIĘTA, tak wiem że to śmieszne ale prawdziwe, jeżeli ktoś chce tu pracować to nie się nastawia na 2 zmiany po min. 10h, często po 12h, każą robić o wiele więcej niż kiedyś i jeszcze ci tłumaczą że nie zasłużyłeś na premię.

murzyn
 Opinia

Kolejna firma w której nie jest kolorowo, trzeba pracować min. 10 h na zmianę, wiecznie jest mało zrobione, albo źle, obiecują premie lub aneksy do umów ale kończy się na gadce, brakuje sprzętu do pracy a szef ma spore wymagania w porównaniu do możliwości pracowników, jest wiecznie niezadowolony, chodzi tylko(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o korporacja budowlana KOPA HAUS - Barlinek