korporacja budowlana KOPA HAUS

Barlinek

Opinie o korporacja budowlana KOPA HAUS

manam

Dlaczego zdjęto akcje Kopahaus z GPW, gdzie dochodzić kasy za akcje? Czy ta firma w ogóle istnieje???? Pod telefonami i adresami nikt nie odpowiada ?? Co jest? Poproszę o informacje jak Ktoś jest w tamacie.

Gosc

Domyślam się kto napisał ten komentarz. Ta cała "An" była tam specem od Optimy.

Hanna

@An to bardzo dobrze, że byłeś zadowolony. Jakie stanowisko obejmowałeś? Co więcej możesz napisać o pracy w tym miejscu? Jakie jeszcze plusy zauważyłeś? Każdy rzetelny oraz merytoryczny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

An

Ja pracowałam ,moze nie na hali produkcyjnej ,ale u tego samego pracodawcy.I szczerze mówiąc nie moge powiedzieć ani jednego złego słowa o Szefie, atmosferę w pracy psuli pracownicy a nie szefostwo.Zastoje z płatnościami zdarzały się,ale zawsze dostalismy wczesniej informacje i wszystko bylo wyrównywane-każdemu może potknąc się noga :) Pozdrawiam

byly pracus

firma dogorywa ,brak pensji

zbyszek

Firma jeszcze istnieje?

zbyszek

Co Ty bredzisz? Chcesz mieć problemy?

brando

W kopa wszystko w najlepszym porządku. .

inwestor

Cwaniacy z forum bankiera, którzy celowo wpisują takie informacje o likwidacji proszeni są o niewprowadzaniu zamieszania.

obecny

w firmie sporo się mówi o upadłości podobno. czy to prawda ?

Pszczelarz

Pracy coraz więcej. A ludzi zatrudniają.

Cez

Jak stoi firma ? Czy są jakieś przestoje w pracy ? Zatrudniają, a może zwalniają ?

były

praca moze nie najgorsza a(usunięte przez administratora) jak sie nie podoba to wypad, ogolnie brak organizacji jeden czarny chlopak z biura wszystkiego nie ogarnie

kopa

praca jak wszedzie , kasy malo jak wszedzie ale robic trzeba , szef specyficzny

x

deli, anonim czy jak wolisz... o co pytasz? o jakim początku? bo ja pamiętam prace po nocach - po kilkanaście godzin a w nagrodę wyzwiska szefa, buraka jakich mało!

x

oooo widzę że szef się udziela na forum.... ten sam przykry zapach hehehehe. ps. jakie normy, atmosfera??? dogadać się? owszem, wszyscy na początku byli dogadani....

anonim33

witam prace jakis czas w tej firmie na hali produkcyjnej i nie mam takich problemow jak tu pisza co nie kturzy wyplaty sa na czas a placa jak p;aca kazdy by chcial zarabiac wiecej ale na waunki barlinka nie jestesmy na samym koncu jak ktos lubi i chce pracowac to bedzie pracowal wszedzie a co pisza inni o firmie mam to gleboko (usunięte przez administratora).chyba to sa tacy co przyszedl na dwa dni i zrezygnowal z pracy a rozne asy ty jz byli

mk

a mają jeszcze z czego płacić? komornik jeszcze wszystkiego nie zabrał? bo z tego co pamiętam to co miesiąc jakiś był, za to wypłaty nie było.

ktoś

No i jak zwykle, premia była, ustna, obiecana. każą robić po 12 godzin i obiecują premię a jak co do czego to morda w kubeł i nic nie ma.

Maurycy

To jest firma jedyna w swoim rodzaju, tylko w niej odrabia się NADGODZINY i ŚWIĘTA, tak wiem że to śmieszne ale prawdziwe, jeżeli ktoś chce tu pracować to nie się nastawia na 2 zmiany po min. 10h, często po 12h, każą robić o wiele więcej niż kiedyś i jeszcze ci tłumaczą że nie zasłużyłeś na premię.

murzyn

Kolejna firma w której nie jest kolorowo, trzeba pracować min. 10 h na zmianę, wiecznie jest mało zrobione, albo źle, obiecują premie lub aneksy do umów ale kończy się na gadce, brakuje sprzętu do pracy a szef ma spore wymagania w porównaniu do możliwości pracowników, jest wiecznie niezadowolony, chodzi tylko(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o korporacja budowlana KOPA HAUS - Barlinek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie korporacja budowlana KOPA HAUS