Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Bijta się beduiny same

Iza weź przestań, co to za benefit prywatne ubezpieczenie medyczne heheheh nie osłabiaj mnie. W każdej dobrze prosperującej firmie masz takie ubezpieczenie a już w korpo na 100% to żaden rarytas a raczej podstawa

marcin

czy w firmie dalej sie placi kare za zadrapanie auta? slyszalem ze to kilkaset PLN ;/

tomek
@marcin

tak 500 pln bylo

Kleks

Witam jakimi samochodami jeżdżą pH DP, i35?

Guma do żucia
@Kleks

Starymi i30 srebrnymi :)

Bolek

Pracowałem w tej firmie jakiś czas. Między mną a kiero było różnie jak i prezesem. Raz dobrze raz gorzej normalne. Ale mam mega pozytywne wspomnienia. Z żadną firma w tak fajny sposób się nie pożegnalem miło i sympatycznie. Gdyby wprowadzić małe zmiany wracam z chęcią ;)

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
Walczący Żbik

3000 zł netto na przedstawiciela w firmie w Warszawie?? Słabo coś:-/ Co to spożywka jest ??

ona

podstawa 2500- 3000 netto zalezy jak negocjujesz

Iza

Czy ktoś z Was posiada doświadczenie na stanowisku przedstawiciela farmaceutyczno-medycznego? Obecnie pojawiło się kilka ofert pracy w województwach pomorskim i kujawsko-pomorskim. A jak sytuacja z pracą w Warszawie? Może ktoś słyszał coś o nowych ofertach pracy.

ot co
@Iza

szczerze odradzam

Południowa

Przedstawiciele DP hehehh zabawni ludzie traktujący pracę mega na luzie, pracują i szukają pracy gdzie indziej:) hehehh zero stresu :):) fajne opowiadania opowiadają hihihh teraz ciężko mieć pracę bez stresu, chcesz zarobić porządne pieniądze musisz się namęczyć nad Tobą kierownicy, dyrektorzy non stop telefony ile sprzedasz do kiedy itd a tu z tego co słychać jest spoko no ale kasa hehh też nie za duża. Coś za coś. Pozdrawiam PH.

Pandemonium

Rozmawiałam ostatnio w aptece z przedstawicielem DP, nieźli ludzie na luzie traktują tą robotę hehehh i jakie ciekawostki śmieszne opowiadają:) hehehh

tubka wazeliny
@Pandemonium

A co takiego opowiadają ci ludzie z DP? O swoim pracodawcy?

dermatologia

Nie ma. A jeszcze ta firma istnieje ? Nie widzę ich produktów w aptece a jeżdżę po nich często.

ja to ja
@dermatologia

istnieje i ma się bardzo dobrze ;)

Kondotier

Są jakieś rekrutacje?

wolbrom

znaczy się jakiego siusiaka? Kto ma cienkiego?

ania

Produkty DermaProfil wydają się bardzo ciekawe. Olej konopny jest na czasie, a trudno dostać maści i kosmetyki na bazie oleju konopnego w aptekach. Nadal jest szansa. To nie to co Vichy czy La Roche Posay, gdzie rynek jest zapchany. Bardzo wielu lekarzy przyjmujących prywatnie i w tzw. "klinikach" też ma własną działalność. Jako sprzedawca w aptece czyli farmaceuta nie ma zbyt wielu możliwości rozwoju. Ciekawa oferta pracy głównie ze względu na portfolio produktowe dla absolwentów medycyny, którzy nie załapali się na staż , dla farmaceutów, którym znudziła się praca w sieciowej aptece, dla kosmetologów, biotechnologów, pewnie też dla przedstawicieli handlowych z branży kosmetologia. Tylko ta niechęć aptek. .. Jak to przewalczyć...

lider wyznaczajacy cele
@ania

Ale nieudolny marketing szeptany. A z czego wynika niechęć aptek? Może problem polega na zbyt dużej rotacji ludzi? Apteki nie chętnie współpracują ciągle to z nowymi osobami. Nawiąże handlowiec relacje zdobędzie zaufanie i za jakiś czas przychodzi następny. Może trzeba zacząć szkolić sobie kadrę i o nią dbać tak jak to w wielu firmach jest którym się udało. Zresztą co ja będę podpowiadał za taką pracę biorę pieniądze a niestety DP na mnie nie stać. Pozdrawiam.

sędzia sprawiedliwy
@lider wyznaczajacy cele

Zbyt duże wymagania jak na takiego cienkiego siusiaka :(

Nope

Odezwał się odpad medyczny, wylew społeczny

Ojciec Boszobora z Ugandy

Sarna już nie robi

ojciec Wergiliusz

O ja cię! Faktycznie, nieśmiertelna Ela zniknęła ze składu drużyny pierścienia! A jej obowiązki przejęła Patrycja

onet

czy p. Sarnowska juz tam nie pracuje?

michu

i jak tam bylo o jakie kopnioecie chodzi . jaki autobus

Antutu

Czy to prawda że ktoś rozmawiał z Panem Kaszubą o sytuacji w autobusie i kopnięciu?

Niuniaściorek

Ja chętnie się kopsnę do Łodzi i zobaczę stare śmieci i brudy przy stoisku DP :)))

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa