Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Czaszka

Po zmianie kierownika zniknęło wszystko. Wiedza, motywacja, szacunek... Jest za to smród papierosa i nic poza tym, nawet ludzi brakuje... jedna osoba na całą Polskę z doświadczeniem kilku miesięcy stażu... Za to jest całkiem niezły rynek pracy wokół :-)

EVA

JAK NAJDALEJ OMIJAJCIE FIRMĘ DERMAPROFIL, NIE OFERUJE NIC, W ZAMIAN ŻĄDA WSZYSTKIEGO. MAŁO PROFESJONALNY KIEROWNIKA REGIONALNY ZWALNIA LUDZI JAK MU PRZYJDZIE NA TO OCHOTA, NIE ZNASZ DNIA ANI GODZINY... NIE WATRO SIĘ ANGAŻOWAĆ, BO I TAK W TEJ FIRMIE NIKT TEGO NIE DOCENI... ZE MNĄ TEŻ SPRAWA SKOŃCZY SIĘ W SĄDZIE PRACY!!!

Amy

Pracowałam w rej firmie miesiąc, prezes i cała świta jak w letargu, jedno mówia , co innego robią, Firma totalnie nieprofesjonalna, dziś otrzymałam zawiadomienie, ze mam zwrócic koszty szkolenia 4500netto, króre trwało 1,5 dnia... śmiech na sali, oraz za uszkodzenia samochodu, które zgłaszałąm do bezpośredniego przełożonego w wysokości prawie 3tys pln. Umowa śmieciowa, zero wsparcia od przełożonego, ciągłe sprawdzanie gpsów to chyba jedyne co robi prexez i kierownik regionalny, firma nie rozliczyła się za mna za czerwiec i lipiec 2020, a prowadząc własną działanosć muszę opłacić zus, księgowegi itp... nikomu nie polecam, płacą grosze i kuszą premiami. Dlatego nie polecam tej firmy, bo u mnie najprawdopodobniej sprawa skończy się w sadzie pracy!!!

Krkowianin

Uważam, że jeśli wasz prezes nie dopełni zobowiązać w ustawowym terminie wobec pewnej osoby... to za te Pieniądze będzie mógł opłacić sobie operacje plastyczną... I nie pomogą mu służby ...Bo ja jestem sprawiedliwością. Także tik tok..

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.

zordon

o Ja poważnie firma nie ma biura? Siedziba w mieszkaniu? Nie no jaja sobie robicie ciężko mi w to uwierzyć:)

strona nie dziala

wchodze na strone tej firmy, i pokazuje ze nie dziala. ? dermaprofil.com.pl

x
@strona nie dziala

juz dziala

haiduczi

3500 netto ?? To chyba żart jakiś:) Co to spożywka jest?

Maks

jak widac firma baaaardzo słabiutka, duze firmy takie jak Polpharma, Berlin, Novo... maja problemy z dopieciem rocznego budzetu przy takich narzedziach z jakimi pracuja, ale jak czytam te opinie to taka druga krka na zrobienie roku doswiadczenia i zawijka i proponuja dla osoby z wyzszym wyksztalceniem 3.5netto co za czasy... to nie przedstawiciel medyczny tylko handlowy i to nizszego szczebla

do maks
@Maks

6 lat temu bylo 2800-3000 netto na umowe o prace. czyli jest progress 100 pln/rok hehe proponuje zaczekac 15 lat

korqa
@Maks

dokładnie nawet w spożywce więcej zarabiają.

wrocila

pani Sarnowska znowu ?

rudzielec

DERMAPROFIL to dobra firma. Ale wiadomo, że dobra jest dla dobrych pracowników!

Zgredek

Jakie są warunki pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego?

Iza

@Dawid, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w DERMAPROFIL. Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałeś już swoje CV? @Joola, rozumiem, że pracujesz w DERMAPROFIL, tak? Czy każdy chcący podjąć współpracę z tą firmą musi prowadzić własną działalność gospodarczą? Czy firma nie ma w związku z tym problemów ze znalezieniem pracowników?

Dawid

Może ktoś ma wiedzę czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaką umowę proponują na początek? Jakiś socjal macie?

Joola
@Dawid

Własną działalność pozyzej 4000 zl Ci nie dadzą

Iza

@arek, może rzeczywiście w trosce o niepopełnienie jakiegoś werbalnego nadużycia lepiej zrezygnować z personalnych zapytań. Natomiast rozumiem,że z jakichś istotnych powodów interesują Cię losy osoby zatrudnionej na określonym stanowisku. Może, jeśli podzielisz się z nami tymi powodami,to również inni skorzystają z Twoich doświadczeń.

arek

cze. czy p. Mirosław Turuk dalej pracuje w DP jako kier. sprzedazy?

@arek

Ty, nie po nazwisku

Zuza

Może czas docenić to co mamy? Firma jest dobra , może nie idealna!

Trolololo

Uuu kolejne osoby odchodzą z firmy? Co się dzieje?

ar

nikt nie odchodzi!!

trololololo

jak to nie?

Klara

Dla początkujących mogą być niższe ale generalnie nie jest źle.

opel
@Klara

dalej na dzialalnosc?

Trolololo
@opel

Nadal.

bart
@Trolololo

a czemu na dzialalnosc, to jakis eufemizm? o co chodzi

adrian

zarobki slabe ponizej sredniej dla firm med.

tak trzymać

Wyśmienicie łehehehhh dobre:):)

jatoja
@tak trzymać

a Ty co? szyderca z odwaga tylko anonimowo? wyrzucili Cie, bo jestes lewusem i teraz bedziesz komentowal wszystko na 'nie'? bije brawo! Firma naprawde ma sie bardzo dobrze, a jesli chcesz dalej zyc w tym swim krajdołku nienawisci, to sobie zyj, ale po cichu ;)

2015
@jatoja

do pana Jatoja: jak dziala tak wysmienicie to czemu na stronie: andrzejki dermatologiczne, zaproszenie jest z ...2015 ... cos z nimi jednak nie tak. ( juz prawie 2018)

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa