Opinie o Glukopharma Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Glukopharma Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Glukopharma Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Glukopharma Sp. z o.o. w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 39 dni.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Glukopharma Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Mariusz Nowy wpis

Cześć ! Powiecie coś więcej na temat wynagrodzeń w firmie ?

Przerażony

Uważajcie na tą firmę. Bardzo dziwny i bardzo nie kompetentny sposób prowadzenia rozmowy rekrutacyjnej. Dwie kobiety które przeprowadzały ze mną rozmowę, wogóle nie były do niej przygotowane. Wysłuchałem około 20 minutowego monologu jednej z Pań, z którego nic nie wynikało po za tym że płacą psie pieniądze i proponują zupełnie inne stanowisko niż te na które aplikowałem. Szukają koniecznie ludzi którzy dopiero co przyjechali do Warszawy bo proponują głodowe pieniądze i wychodzą z dziwnego założenia, że jeśli ktoś jest przejezdny to się na to zgodzi. Na rozmowie czułem się bardzo dziwnie i bardzo nie komfortowo. Miałem wrażenie że jedna z Pań starsza, chce mnie zastraszyć i przekonać że nigdzie indziej nie dostanę takie pensji jakiej oczekuje, twierdząc że ona to mogłabym pracować nawet za darmo. Dodatkowo zostałem poproszony o okazanie dowodu tożsamości w celu potwierdzenia swojej tożsamości, myślałem że trafiłem do wiarygodnej firmy wiec okazałem ten dokument a teraz obawiam się że zostały naruszone moje dane osobowe Rodos itp. Co prawda dokument nie został skserowany ani nic takiego natomiast mam ogromny żal do siebie że nie odmówiłem i zastanawiam się czy podczas rekrutacji jest konieczność okazania dokumentu ... Dodaje tą opinie bo sam nic nie znalazłem w internecie na jej temat a chciałbym ostrzec kolejne osoby. Wierzcie mi już dawno nie brałem udziału w takim cyrku. Osoby szukające normalnej stabilnej i w miarę dobrze płatnej pracy powinny unikać takich firm jak ta.

Leszek
@Przerażony

Dzięki za info. Czy te stanowisko dotyczyło również współpracy z NFZ?

P
@Leszek

Tak

Zadowolony
@P

Hej Przerażony Czy na pewno nie pomyliłeś firm, bo ja też byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie i byłem zadowolony z jej przebiegu. Pani wytłumaczyła mi na czym polegała by moja praca, następnie przedstawiłem moje oczekiwania finansowe, które zostały zaakceptowane bez względu na moje pochodzenie. Pełna kultura i profesjonalizm, i gdybym nie wyjeżdżał za granicę chyba bym się zdecydował na współpracę

Rodos kurła rodos
@Przerażony

Po przeczytaniu twojej opinii ja bym tobie nawet za darmo nie pozwolił pracować. "Co prawda dokument nie został skserowany", "teraz obawiam się że zostały naruszone moje dane osobowe Rodos itp." Rodos ha ha. "że jeśli ktoś jest przejezdny" przejezdny to może być tunel. Co za gość i jeszcze piszesz coś o kompetencjach. Odrobinę samokrytyki polecam.

@Rodos kurła rodos

Nie rozumiem Twojej opinii. Czy pracujesz w tej firmie? Czy możesz powiedzieć coś więcej ...? Czy tylko zaglądasz i szukasz okazji żeby skrytykować kogoś i jego odczucia po rozmowie kwalifikacyjnej? Dla mnie opinia Przerażonego daje do myślenia. Chłopak najwyraźniej był strasznie skołowany przebiegiem całej rozmowy i brakiem wynikających z faktów.

Były pracownik Nowy wpis

Anka Ty stara cholero. To takie w "Twoim stylu" :D

Daniel Nowy wpis

Myślę, że konkurencja mocno inspiruje do pisania. A tak nawiasem mówiąc tylko ten się nie myli kto nic nie robi!!

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Glukopharma Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Dietetyk
Ruda Śląska
SMART-HR

Zostaw merytoryczną opinię o Glukopharma Sp. z o.o. - Warszawa

Glukopharma Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Kopernika 36/40
    00-924 Warszawa