Opinie o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DERMAPROFIL SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DERMAPROFIL SP. Z O.O. w Warszawa

ona

Byłam wczoraj w Poznaniu na rozmowie i powiem szczerze że po tych opiniach zupełnie czego innego się spodziewałam niż zobaczyłam. Wygląda to wszystko bardzo profesjonalnie, dzieli się na 3 etapy - mi udało się dojść do 3 jednak zrezygnowałam bo troszkę czego innego szukam, natomiast nawet pochwaliłam Pana Prezesa bo nie spotkałam się do tej pory z tak profesjonalnie przeprowadzoną rekrutacją, z rekrutacją która miała \"ludzką twarz\" i szacunek do człowieka. Rozmowa na wysokim poziomie w dodatku bardzo dobrze się bawiłam - bo naprawdę można te aktywności podczas rekrutacji odbierać w kategoriach zabawy no i bardzo dobrej jakości niszowe produkty, które wymagają pracy nad sprzedażą. Prawdę mówiąc nie wiem w czym jest problem - moim zdaniem tworzą to ludzie z pasją i po prostu nie dają się wyrolować coraz to bardziej \"kreatywnym\" pracownikom. Jak najbardziej życzę powodzenia

poter

Przepraszam za błąd moja wina przyznaję. Jestem inteligętny i wykształcony a błędy to ludzka rzecz, tylko trzeba umieć się do tego przyznać. Pozdrawiam

XYZ

Bolo, każdy to nie kardy !!!!!!!!!! Powodzenia !!!!!!!! -:)))))))))) Czyli wniosek, nie szkoła, nie ortografia ale cena, aparycja i może coś jeszcze się liczy. Zapewne wiek, auto itd

inna

ok 3min razy 20osob to jest 60 min a co dalej robiliście???gdzie tu do 3-4 godz mógłbys napisac cos więcej albo ktos kto był na takim grupowym spotkaniu!!??? dzieki z góry

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Recepcjonista / Recepcjonistka - Sekretarz / Sekretarka. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Rena

No dzięki Bolo, szkoda iż tak enigmatycznie napisałeś. Gratuluję sukcesu i pracy w nowej Firmie. Powodzenia. Rena

Poter

3 etapy rekrutacji Przedst. Medyczny + i - pracy karzdy sam referuje przygotowanie 10min potem prezentacja 3min. - praca w grupie i przygotowanie czegoś - wybierają kilka osób na rozmowę twarzą w twarz ja niestety w czasie trwania pierwszego etapu dostałem tel. i mam pracę w a&d pharma. Życzę powodzenia na rozmowie i sukcesów.

bolo

Ja również wybieram się w piątek na spotkanie w W-wa. Komentarze są nie za ciekawe jak widzę:/ Pójdę również z ciekawości, a w bambuko nie dam się zrobić:) Proszę jak osoby powyżej abyście napisali jak wyglądają te rozmowy 3-4h. I jak prezentuje się ta firma.

rena

Ja mam spotkanie rekrutacyjne w piątek w W-wie i też się zastanawiam co można przez 3-4 godziny robić. Zwykle rozmowa trwa max 30 minut. To jakieś śmieszne. Firemka mała, z opiniami jak powyżej a nadęcie jak widać pełne -:) Ja idę chociażby z ciekawości :)

inna

NAPISZCIE JAK BYŁO NA ROZMOWIE GRUPOWEJ WE WTOREK BO JA ZREZYGNOWAŁAM PO TYCH OPISACH!!!

Poter

Był bym zainterersowany informacjami na temat odbytego spotkania rekrutacyjnego bo ja jestem umówiony w czwartek i chciałbym sie dowiedzieć jak było dziękuję.

Jura

Hej! Także proszę jeszcze o jakieś informacje co do powyższego pracodawcy, będzie to bardzo pomocne, również mam spotkanie rekrutacyjne we wtorek. Pozdrawiam

aaaa

Zostałam zaproszona we wtorek na rozmowę do Krk i tak się zastanawiam na czym to będzie polegało bo podobno 1 etap trwa od 3-4 h???

nana

Roma czy idziesz moze na rozmowe we wtorek w krakowie? opienie o tej firmie nie sa zbyt ciekawe...

Rena

Czy może ktoś, coś więcej mi opowiedzieć ??? Mam tam iść na rozmowę . Wiem, że co chwila szukają kogoś do pracy. Taka rotacja????

Kinia

Zgadzam się, większej porażki w życiu nie widziałam.. Dobrze, że udało się zwinąć i skończyć tę żenadę..

to ja

trudno się z Tobą niezgodzić.... pracowałem w tej firmie tak krótko , że chyba krócej się nie da :) Masakra jakaś !!! Po prostu jedna wielka ściema !!! Nikomu nie życzę aby musiał podjąć decyzję o zatrudnieniu się u Pana [usunięte przez moderatora] Pozdr

Pauletta

Witam! Omijajcie tę firmę z daleka! Pracowałam przez parę tygodni i musiałam zrezygnować. Ogromne tereny bez baz danych i ogólnego wsparcia czy zaplecza od kierownictwa. Ludzie zmieniają się co chwilę, pensja (podstawa) to najzwyklejsza umowa śmieciowa! Zatrudniają młodych ludzi po studiach, kuszą obietnicą premii która jest praktycznie nie osiągalna.. Produkty nieznane po cenach z kosmosu, żadna apteka nie chciała ode mnie tego kupować! Zero polityki marketingowej, rabatów, wsparcia sprzedaży itp. Jedyne co się liczy to \"wiedza merytoryczna\" - chaotycznie podane szczegóły na pseudo szkoleniach. Jak nie sprzedajesz to znaczy nie umiesz.. Inne rozwiązanie problemu według kierownictwa nie istnieje! Harówa od rana do wieczora bez jakiejkolwiek satysfakcji finansowej czy osobistej. Szczerze odradzam!

Zostaw merytoryczną opinię o DERMAPROFIL SP. Z O.O. - Warszawa

• Jak się pracuje w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DERMAPROFIL SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w DERMAPROFIL SP. Z O.O. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DERMAPROFIL SP. Z O.O.
2.7/5 Na podstawie 221 ocen.
  • Promienna 34
    05-077 Warszawa