Metalgis Sp. z o.o.

Gdańsk

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 12 ocen.

Metalgis Sp. z o.o.
312

Opinie o Metalgis Sp. z o.o.

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalgis Sp. z o.o.

Administrator

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w metalgis? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Mati

Pracowałem tam parę m-cy. Jednym kompetentym człowiekiem jest majster, tylko on to w sobie nie wiadomy sposób to ogarnia, pomimo tego, że szefostwo skąpi na wszystko i nie ma czym robić. Ogólnie, hm pracowałem w gorszych firmach

Maniek

Witam, czy w firmie Metalgis, prowadzona jest obecnie rekrutacja?

123
@Maniek 22.04.2016 10:57

Do niedawna była. Sam jestem jednym ze świeższych w ekipie. Sama praca raczej w porządku, nie cisną za bardzo, ludzie OK, sprzęt wszelki potrzebny jest. Tylko stawki średnie (szlifierze koło 13-14, monterzy 15-16 plus po 5 PLN do każdej nadgodziny czy godziny pracy w sobotę).

spawacz

Ja tam pracowałem praca i ludzie są ok.Tylko jest jeden szkopół siedzi tam gość w okularach to chyba jakiś prezes i to właśnie on jest największym oszustem w tej firmie szef mi dał stawkę 16zł.a ten [usunięte przez moderatora] w brylach wypłacił mi 14 zł.[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Metalgis Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalgis Sp. z o.o.