Metalgis Sp. z o.o.

Gdańsk

Metalgis Sp. z o.o.

Opinie o Metalgis Sp. z o.o.

emeryt :D

Brak sprzętu, zero technologii obecnej w innych firmach prezentujących jakiś poziom, nawet jest problem z przedłużaczem czy ściskiem ślusarskim. Syf i zamęt straszny. Umowy śmieciowe (dzieło) - co to za szacunek dla człowieka który 20lat przepracował w zawodzie i przychodzi do takiej firmy? Wszyscy robią wszystko. Wypłaty nie na czas, oczywiście bez informacji z góry, żadnego zebrania, nic. Socjal zerowy, zanim się o cokolwiek doprosisz to zdążysz się zwolnić. Najlepiej przynieść swoje narzędzia i zapier.. na smieciówce za śmieszną stawkę w ciemności przy zgaszonym świetle jak ktoś wcześniej napisał :D. Pod prysznicami chlew, sprzątaczka jest raz na tydzień przez godzinę :D Generalnie jedyny plus w tej firmie to ludzie tam pracujący (pomocni i życzliwi).

Wanda

@SPAWACZ @Pan a czy moglibyście napisać jaką umowę Metalgis podpisuje z pracownikami? Można liczyć na umowę o pracę i stałe zatrudnienie? @Były Pracownik rozumiem Twoje emocje, ale bardzo Cię proszę, abyś w swoich kolejnych wpisach na forum, unikał słów powszechnie uważanych za nieeleganckie.

SPAWACZ

-Brak sprzętu -Małe stawki za RBG -Mega przemiał ludzi -Spawacze szlifują itp +Wypłata na czas +Dobre warunki pracy na hali +Nowa łazienka i socjal +Przyjazna atmosfera PRACA DLA MLODYCH DO PRZESZKOLENIA BADZ EMERYTÓW.

Pan

Po prostu nie polecam Byle utrudnić pracę Brak podstawowych sprzętów BHP ... O czym my tu mówimy Spawanie od góry do dołu twardym drutem -byle szybko nieważne czy dobrze byle przeszło Stanowczo nie

Witek

Firma porażka , zalegają z wypłatami na świetle dziennym , komuna czysty PRL z mieszanką Ukraińców . Po co ci światło do montażu i spawania hahah Arbait macht frei!

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w metalgis? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Mati

Pracowałem tam parę m-cy. Jednym kompetentym człowiekiem jest majster, tylko on to w sobie nie wiadomy sposób to ogarnia, pomimo tego, że szefostwo skąpi na wszystko i nie ma czym robić. Ogólnie, hm pracowałem w gorszych firmach

Maniek

Witam, czy w firmie Metalgis, prowadzona jest obecnie rekrutacja?

@Maniek 22.04.2016 10:57

Do niedawna była. Sam jestem jednym ze świeższych w ekipie. Sama praca raczej w porządku, nie cisną za bardzo, ludzie OK, sprzęt wszelki potrzebny jest. Tylko stawki średnie (szlifierze koło 13-14, monterzy 15-16 plus po 5 PLN do każdej nadgodziny czy godziny pracy w sobotę).

spawacz

Ja tam pracowałem praca i ludzie są ok.Tylko jest jeden szkopół siedzi tam gość w okularach to chyba jakiś prezes i to właśnie on jest największym oszustem w tej firmie szef mi dał stawkę 16zł.a ten [usunięte przez moderatora] w brylach wypłacił mi 14 zł.[usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o Metalgis Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metalgis Sp. z o.o.