BLUE TRADING B.V.

Opinie o BLUE TRADING B.V.

Piotrek

Blue Trading nigdy nie przestaje rekrutować ludzi. Szczególnie teraz, kiedy stali pracownicy wyjeżdżają na wakacje i trzeba ich zastąpić.

ml

Firma jak firma są lepsze i są też gorsze. Byłam tam jakiś czas temu i jak się uda to może kiedyś wróce.

xyz

Opinii powyzej nie skomentuje bo nawet mi się nie chce . Chce je tylko sprostować. Teraz napiszę w punktach dlaczego POLECAM Blue Trading: 1. To jest bardzo małe uitzendbiuro dlatego każdy ma bezpośredni kontakt z Szefem. Wbrew temu co tu napisano jeszcze mi się nie zdążyło pracować u kogoś kto by tak dbal o swoich pracowników 2. Szef osobiście się zajmuje problemami ludzi, konto w banku sofinummer itd. Nie tak jak w innych biurach gdzie są wszechwladni i zazwyczaj chamscy koordynatorzy. 3. W domkach jest na serio komfortowo. Jest nawet internet wifi za który nie płaci się dodatkowo.Za domki płacimy 2 razy taniej niż w innych uitzendbiurach 4. Korzystamy bezpłatnie z samochodów firmy 5.jesli chodzi o godziny pracy to jest różnie zależy od ZAMOWIEN tak jak wszędzie . Raz godzin jest mniej raz megaduzo oczywiście polaczki beda narzekać jak jest praca, i jak jej niema..... 6.mieszka się w zaandamie.. 7. Wiem ze to nie jest argument merytoryczny ale mi jest tutaj zajebiscie. Bardzo polecam .

bushido

Warunki jakie trzeba spełnić, żeby pracować dla Blue Trading to przede wszystkim komunikatywna znajomość j.angielskiego lub holenderskiego, . Ważna jest również motywacja do pracy oraz odporność na stres. Wiek również jest jednym z warunków jednak nie tak jak mówi koleżanka powyżej, żeby znaleźć idiotów,ale dlatego, że holenderscy klienci chętniej sięgają po młodych ludzi, a obecnie na rynku holenderskim jest bardzo duży wybór pracowników tymczasowych z różnych krajów i firma może sobie pozwolić na takie warunki. Oczywiście nikt nie będzie też zmuszał ludzi do wyjazdu za granicę. Blue Trading NIE poszukuje ludzi, którzy spędzają życie na dopatrywaniu się niejasności we wszystkim dookoła.

jarecki

Dziwna opinia. Co ma trawa do ambicji? ja palę trawę i jestem ambitny i pracowity. Alkohol nie idzie w parze z poprawą statusu życiowego i pijany lub skacowany nie wykazuje się bystrym myśleniem. A my z kolegami po paleniu: filozofujemy, opracowujemy plany rozkręcania działalności gospodarczej. Dyskutujemy na temat giełdy. Kolega jak się spali to robi się z niego bardzo dobry dj. Inny kolega od palenia postanowił robić dużo kursów, poszedł na studia i zaczął czytać książki. Z moich obserwacji to palacze są ambitniejsi i mają bardziej rozbudowane spojrzenie na świat. Nigdy bym nie chciał pracowników co mają problemy z alkoholem. Wolałbym też pracowników zjaranych niż trzeźwe kobiety z wrednym nastawieniem i wiecznym okresem - bo takie osoby to na prawdę są źródlem problemów w pracy

bushido

Jest to bardzo mała firma, dlatego szefowi zależy przede wsztskim na jakości pracowników, a nie na ilości. Dla ludzi, którzy jadą do Holandii palić trawę, czy upijać się dziennie zdecydowanie nie polecam. Prace jest dla ambitnych, z planami na przyszłość. Jestem pracownikiem już od dwóch lat i przez ten czas zauważam, że firma ciągle się rozwija, więc z czystym sumieniem mogę polecić ją dla osób, które już wystarczająco się w życiu zabawiły i mają zamiar poważnie pomyśleć o przyszłości.

Ms

Dostalem odpowiedz moje CV? Portzebuje rzetelnej odpowiedzi poniewaz napisano mi ze dla mojej kolezanki jest praca od nast. tygodnia a dla mnie w ciagu 2 tyd . Mam w to wierzyc czy naprawde tam niema godzin ? Jakie sa oplaty za mieszkanie i stawka? Czy placi sie za transport do pracy cos wiecej od os ktore juz tam byly. Pozdrawiam

Anka

Mateo czy mozesz napisac czy wyjazd się powiódl i co sadzisz na temat tej firmy?

Mateoo

Firma wydaje się być ok. Jutro właśnie mam wyjazd do NL właśnie z tej firmy

xyz

Czy ktoś może napisać coś o tej firmie? jakie sa warunki pracy itp. Czy firma nie oszukuje?

nowa

a co chcesz wiedzieć??? bo znam tą firme

jog

wie ktos cos o tej firmie ????

Zostaw merytoryczną opinię o BLUE TRADING B.V. - Wormerveer

• Jak się pracuje w BLUE TRADING B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy BLUE TRADING B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLUE TRADING B.V.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 12 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BLUE TRADING B.V.?

Kandydaci do pracy w BLUE TRADING B.V. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BLUE TRADING B.V.