Work Centre

Opinie o Work Centre

Adrian W.

Work Centre dla mnie jest bardzo dobrą i kompetentną firmą!

Miko

Pracowałem przy cięciu papryki i nie mogę narzekać. Dobre warunki i dobre pieniądze.

Zadowolony

Brak zainteresowania ze strony koordynatorów , odpowiedz na zapytanie o pracę trzeba było się liczyć z ryzykiem , albo że się nie dziwi że tej pracy niema HIT????, jeden dzień na (usunięte przez administratora)żeby za domek ściągnąć i wszystko na co można liczyć moga olewajacy kontakt

Szanowne agencje pracy przestańcie ściągać ludzi do pracy za granicę której nie ma. Ludzie przyjeżdżają tutaj zarabiać a nie siedzieć na domkach bez pracy. Nikt nie przyjeżdża po to żeby "urobić" tylko na wasze zakwaterowania i ubezpieczenie a później wbić zęby w ścianę bo nie ma za co żyć. Drodzy właściciele tych wszystkich (usunięte przez administratora)agencji może trzeba skupić się trochę bardziej na organizacji pracy zamiast na liczeniu zysków bo większość z Was tylko to potrafi robić.

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

do Goosssc

Koleżanko ja też pracuje w tej firmie 3 lata przy kosmetykach i mieszkam w Swifterbant od 2,5 roku i ani razu nie miałam tygodniowki 20 euro. W moim przypadku tygodniówka to zazwyczaj 350 euro ale zdarza sie że i więcej. Chyba siedzisz w domu nie z winy agencji. Jak nie odpowiada zawsze możesz zmienić firme lub kraj pracy. Mnie Holandia odpowiada. Co do Swifterbant to są domki dwuosobowe najlepsze jakie miałam w pracy za granicą. Ważne aby tu przestrzegać regulamin.

Joasia94

Dziś przyjechałam a jutro idę do pracy na 6:00 do 18:30. O braku pracy w moim wypadku nie ma mowy. Pracować będę przy produkcji i pakowaniu sałatek w Lelystad. Tak mnie informowano w Work Centre w Tomaszowie Lubelskim. Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Goosssc

(usunięte przez administratora) A ta agencja ściąga ludzi i oni siedza na domku. Przejdź po Swifterbant i zobacz ile ludzi siedzi bez pracy. Moja tygodniowka od 01.03 wyniesie MOŻE że 20e. Przyjechałam pracować a nie na urlop. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Przestać ściągać ludzi jak nie ma pracy

Marta/Damian
@Goosssc

Nie wiem czy taka nie uczciwa. Ja z dziewczyną pracuje u nich od 4.stycznia i mamy regularnie po 44/49 godzin. Pensja tygodniowa 342-388 euro netto na produkcji. My polecamy i to bardzo. Co ważne nie na tutaj mowy o wakacjach.

Sebek

Jestem od nich w pracy jako LAKIERNIK już ponad rok i jest bardzo dobrze. Najpierw mieszkałem u nich na domku teraz juz mam domek ze spółdzielni Mercatus. Moja tygodniówka za 40 godzin to 486 euro netto. Praca cały rok jedynie latem są 2 tygodnie postoju oraz na Świeta Bożego Narodzenia. Ale to mi odpowiada. Jedynie to mi wstyd za moich rodaków co przychodzą pijani lub naćpani do pracy. Ale to osobny temat nasz szef tu przymyka oko. ;)

Gosc1219

Nie polecam! Organizują szybki wyjazd do pracy. Nie informują, że się jedzie do LEVEL 1. W biurze oczywiście wszystko sprawnie. Potem odwioza na domek. No i na tym domku siedzi się bez pracy. W ciągu siedmiu dni pracowałam AZ NIECAŁE DWA DNI. I dużo osób tak ma że przyjechali i siedzą na domku. Nie rozumiem po co ściągać ludzi i żeby siedzieli bez pracy. Ta firma to porażka niestety.

Kornel
@Gosc1219

Przyjechałem do Level tez przez Work Centre i było mi to wiadome odrazu jeszcze w Polsce. Nikt tego nie ukrywał. Pracuje ma sortowni i pakowni warzyw w Kraggenburg. Mam po 47 godzin na tydzien. Stawka 10.14 euro po dwoch miesiącach bedzie 10,97 euro. Moim zdaniem bardzo uczciwa agencja Level One oraz Work Centre. TEN SAM WPIS DAŁEM NA LEVELU. KOLEGA NAWET NIE UMIAŁ SPRAWDZIĆ GDZIE JEDZIE. PRZYKRE TAKA NUEZARADNOŚĆ. WRACAJ DO POLSKI

Ciekawe dlaczego moja opinia została usunięta którą napisałem dzisiaj . Pisze jeszcze raz ,ludzie nie wierzcie w te bajki o pracy jedziecie tam zeby zastępować kogoś jak nie przyjdzie do prac(usunięte przez administratora)

M&M
@Gość

Hehe. BIEDACZKU

Rozczarowana
@Gość

Tak to jest PRAWADA. Ściągają na szybkiego do pracy i od siedmiu dniu dali pracę na niecałe dwie dniowki.

Marcin/Ania/Michał/Ilona

Ja z kolei wyjechałam od nich tydzień temu razem z mężem i dwójką znajomych i jest ok. Wszyscy pracujemy na kwiatach. Panie w firmie Wouters a Panowie w firmie Baas. Pracujemy od soboty po 10/11 godzin dziennie i nikogo nie zastępujemy. Codziennie pracujemy i na firmie jest dużo nowych osób. Sezon trwa do lipca czyli tak jak mam w Opolu powiedziano. Mieszjamy nawet na jednym domku ze znajomymi.

Agnieszka
@Marcin/Ania/Michał/Ilona

My przyjechalismy dzis rano. Juz jestesmy na domku w Swifterbant zakwaterowani. Jak narazie jest dobrze. Wszystko szybko i sprawnie. Pani juz na nas czekała dzisiaj rano w biurze a bylismy 6:30.

Ludzie nie wierzcie w ich zapewnienia ze jedziecie do pracy jedziecie jako zapchaj dziura tzn ze jak tam ktoś zawali czy pójdzie na urlop to pójdziecie do pracy za niego a wiem co pisze(usunięte przez administratora) obiecywali ze jadą do pracy przy kwiatkach a tym czasem na tydzień córka była dwa razy w pracy i to za każdym razem gdzie indziej Moje sugestie dla Work Centre: Nie (usunięte przez administratora)ludzi

Seba

Witam wyjezdzamy jutro z katowic moj brat pracowal w tej firmie poleca.Podobno jedziemy na kwiaty zobaczymy na miejscu.

KamilJacekSebastian

Jade z kolegami z Lublina 28.02. Prosze o kontakt jeśli jeszcze ktoś jedzie. Bedzie raźniej ma trasie. Nas jest trójka. Moi znajomi od nich jechali w zeszłym roku i naprawde dobrze zarobili.

Onaa
@KamilJacekSebastian

Też jedziemy z chłopakiem. Z jakiej miejscowości dojezdzacie do Lublina?

@KamilJacekSebastian

Siema ja z szwagrem tez jutro wyjezdzamy z katowic rowniez tam

Aras

Jadę z kolegą z Lublina 28.02 z dworca pkp

Wiktor
@Seba

Hej, Ja jade jutro z Gliwic. Tydzien temu pojechal mój brat i jest zadowolony. Pracuje na kwiatach doniczkowych w Ens. W pierwszy dzień zrobiono mi Sofinumer oraz konto bankowe bo chciał holenderskie. Potem zakwaterowanie w pokoju dwuosobowym do pracy ma 4 km rowerem.

@KamilJacekSebastian

Do jak pracy jestescie skierowani?

@Wiktor

My mamy wyjazd o 18 z katowic wiec napewno pojedzie.y razem

MarcelinaKos

Czesc. Przyjechałam od nich w piątek 22.02 do Emmeloord i jak narazie jest dobrze. Po przyjezdzie odrazu mnie przyjeli i wyrobili SOFI. Zakwaterowanie mam w domku 6 osobowym. Mam koleżanke w pokoju. Jutro na 6:30 do pracy. Na 8 km przyjeżdża po mnie kierowca 6:10. Idę do pracy przy orchideach tak jak mnie poinformowano w Opolu. Mały minus za brak roweru na domku ale przecież zabiera mnie samochód do pracy. Co prawda wolałabym te 8 km jeździć na rowerze - kocham jazdę nim. Pozdrawiam

Kostek89
@MarcelinaKos

U mnie było podobnie tyle że w październiku 2017. Także pracuje tu nadal prawie 1,5 roku.

arkadio2504@wp.pl
@MarcelinaKos

mam pyta nie, pojutrze jade zdaje sie w to samo miejsce, jak sa wyposazone domki kuchnie, czy jest na czym gotowac lodowki itd?

Jaguar

Siemanko. Słuchajcie może mi ktoś pomóc? Czy w Formularzu zgłoszeniowym do Work Centre podajecie nr dokumentu (seria), bo chyba to trochę za duzo danych wymagają.

Mini
@Jaguar

w formularzu zgłoszeniowym nie powinno się podawać numeru dokumentu itd nawet numeru sofi z tego co mi wiadomo

Nowa 80

Hej,czy był ktoś w Emmeloord przy doniczkach?Może ktoś pomóc,jadę 3 marca pierwszy raz i oczywiście mam obawy.Pomóżcie.

Natala
@Nowa 80

Hej ja jadę z koleżanką wyjeżdżamy z wroclawia

Nowa 80
@Natala

No hej,ja ruszam z Zielonej Góry.Też pierwszy raz?

Natala
@Nowa 80

Tak pierwszy i jak narazie to wszystko wyglada ok

Robert95

W NIEDZIELĘ TERAZ JADĘ Z ŁODZI DO MOJEJ DZIEWCZYNY. ONA TAM PRACUJE NA ORCHIDEACH OD PAZDZIERNIKA 2018, JA JADE NA KWIATY DONICZKOWE DO FIRMY BAAS.

Michał&Monika

Najlepsi i tyle w temacie.

Justyna

Hej,potrzebuję informacji o kwiatkach w Emmeloord.Jadę 3 marca z Zielonej Góry.Może też ktoś się tam wybiera z wielkopolskiego?Będę wdzięczna.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre