Work Centre

Opinie o Work Centre

Adinova

Ktoś pisał, że zarobi za cebulę 2700 eurasów na rękę. Nawet jeśli jest to po odjęciu wyżywienia to strasznie mało :(( Jakby nie liczyć jest to 6,75 euro za godzinę netto. Gdzie w tygodniu trzeba narobić 10 godzin ponad etat. Stawka jak dla typowego białego murzyna. I to wszystko przy mega korzystnych warunkach, że da koordynator godziny. A co jeśli się trafi, że dadzą jak większość pisze po ok 30 godzin na tydzień? To już lepiej w Polsce siedzieć, bo tyle samo się zarobi bez wysiłku.

Marcin/Ania/Mariusz/....
@Adinova

Szanowny Panie jeśli masz lepsza ofertę to z niej skorzystaj, nam ta najbardziej odpowiedz i jesteśmy zadowoleni. Polecamy także........ ściągnęliśmy tez do nich dużo znajomych.

Niki

Witam. Jaką pracę polecacie w której można dużo godzin wyrobić tygodniowo z fajną stawką ?

Merry

Dzięki Piotr za rzeczowy komentarz. Brałam udział w rekrutacji na cebulki kwiatowe, ale po tym co napisałeś to odpuszczam tą agencję. Do środy miałam wysłać im dowód i bilet ale opinie przerażają. Poza tym to ich ciągłe dzwonienie i ponaglanie czy już zapłaciłam dało mi do myślenia i dobrze że trafiłam na tą stronę.

Nie polecam tej agencji. Wyjechałem przez tą agencję drugi raz. Pierwszy wyjazd w styczniu słabo udany, bo było mało pracy i zakwaterowanie na zaniedbanym hotelu (usunięte przez administratora)Zjechałem po 3 tygodniach bo tylko strata mi rosła. Mając 23-28 godzin tygodniowo robisz tylko na czynsz, ubezpieczenie i marne jedzenie. Wróciłem po urlopie od 27.05. Pani z Opola zapewniała, że jest sezon i mają dużo pracy.(usunięte przez administratora)Za cały tydzień pracy miałem 26h i to tylko dlatego że miałem telefony do koordynatorów i sam prosiłem o pracę. Masę ludzi ściągnęli którzy w ciągu 2 tygodni byli może ze 3 dni w pracy. Poczytajcie na Facebooku jak ludzie narzekają. Ja wczoraj zjechałem do Polski a kierowca z ich firmy mówił że w tym roku bardzo dużo ludzi mają co uciekają po tygodniu pracy. Pracy, ktorej tam nie ma.

do Piotr (śmierdzi robótka)
@Piotr

Kolego ja tu jestem od stycznia i niestety ani w styczniu a tym bardziej teraz pracy nie brakuje. Za ostatnie 4 miesiące tylko 2 tygodnie miałem raz 31 a raz 34 godziny (święta). Tak mam zazwyczaj 45/48 godzin niezależnie czy to sortownia czy też kwiaty doniczkowe. My z bratem jesteśmy bardzo zadowoleni.

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Wojtek

Witam czy ktoś był przy scinnaiu papryki? Chciałbym tam pojechać i jestrm ciekawy :)

Agata

Witam czy ktoś jedzie 6 czerwca z Lublina z tej agencji muzę ktoś wie jak wyglądają warunki pracy o zakwaterowanie proszę o opinie hafe pierwszy raz i mam trochę obaw

anonim 24

Witam, ktoś wyjeżdża przez tą agencję w tą niedziele ?

Ma423ja
@anonim 24

Ja 30stego

Martyna1998Rzeszów
@anonim 24

Hej. Ja jade dziś do Emmeloord. Już siedze w busie. Jak naraie super. Juz mam jedną zapoznaną jedną Panią ktora wraca 5 raz do nich do pracy na polach. Chce żeby nas razem zakwaterowali. Napisze jutro jak tam jest. Pa

Patryk
@Martyna1998Rzeszów

I jak? Ja też mam zamiar wybrać się do pracy z tą agencja. Napisz coś więcej, bsn miałaś czy ci wyrobili? Powodzenia

@Martyna1998Rzeszów

Witam i jak wyglada zakwaterowanie i jakie są tam warunki pracy bo ja się wybieram 6 czerwca i mam trochę obaw

@Martyna1998Rzeszów

Czy mogę wiedzieć jak wyglada praca i zakwaterowanie bo jadę 6 czerwca i mam trochę obaw

Wojtek

Witam czy ktoś był bądź jedzie na ścianie papryki? Wybieram się tam. Wiec prosiłbym o opinię :)

Natalka87

Hej, pracuje przez te agencje od 2.05 i jest ok. Pracuje na scinaniu piwoni stawka 10.71 euro. Za 45 godzin mam 347 euro netto.

Maniek76
@Natalka87

Znasz kogoś kto pracuje na pomidorach? Kto opuszcza planty z pomidorami?.

Doshi
@Natalka87

Musisz od tego odliczyć jeszcze pieniądze za kwatere i ubezpieczenie czy tyle Ci zostaje już na czysto?

Natalka87
@Doshi

Tyle mam na czysto. 347 euro tygodniówki na koncie.

Maniek76

Witam, pracuję ktoś z was na pomidorach? Na odpuszczaniu plantów z pomidorami?

Hffuh

Nie polecam (usunięte przez administratora) poczytajcie opinie na fb

P...

Coraz lepsze te nazwy :) Marcin i kto ma co robić ? No, ty tak stukasz co Ci szef wydukał

ND

Hejka. Chciałabym się dowiedzieć coś więcej o scinaniu papryki w Emmeloord? Jaka stawka? Mieszkanie?

DORIS
@ND

ja jestem zainteresowana praca -pakowanie kwiatow od maja ,czy ktos ma pozytywne namiary?opinie ?

Domi
@ND

Masakra ludzie nie jedzcie tam ja czekam 4 dni na pracę 15 osób w mieszkaniu tragedia (usunięte przez administratora)

Domi

(usunięte przez administratora) firma

Daria4747

Cześć :) wraz z koleżankami szukamy pracy od końca maja.Interesuje nas produkcja,ewentualnie zbiory albo praca przy kwiatach.Zależy nam na tym jednak żeby to było coś sprawdzonego,ponieważ będzie to nasz pierwszy wyjazd za granice w celach zarobkowych.Czy mógłby ktoś polecić coś sprawdzonego ? Z góry dziękuje

Dee

Porządna agencja, dobre warunki, nie ma powodów żeby narzekać na pracę. Tygodniówka ponad 370 Euro, jest ok.

Jula

Pracowałam z Work Centre i była to udana współpraca. Myślę, że jeszcze skorzystam z ich pośrednictwa.

Do Jula - Monika
@Jula

A gdzie pracowałas? Przy czym w sensie :) Bo zamierzam jechac w wakacje i się zastanwaiam przy czym by bylo ok

Pysiek

Witam, jak moge dostac dobra prace przez ta firme, zeby zarobic na czysto 300€, prosze o informacje na meila adam19945@o2.pl

Cześć, wyjechałam od nich na ryby w połowie grudnia i jedyne co się nie zgadzało to stawka. Powiedziano mi ze będzie 9,59 a otrzymałam 10,20 euro na godzinę - także na pozytyw. Mam prace w Urku po 42/44 godziny tygodniowo. Szef i grupa ludzi z którymi pracuje naprawdę super. Pracował w Polsce w zakładach mięsnych to naprawdę praca lipna i za grosze. Ja jestem naprawdę zadowolona.

@--

Ja mam zamiar wyjechać do Urku na ryby,jakie opinie czy ciężko ? :/

Lewy
@Gaba

Nie jest mocno ciężko. Solidne wynagrodzenie więc nie ma co narzekać. Warunki mieszkaniowe ok. Takie 40h tygodniowo to jest minimum. Cieszę się, że tu trafiłem bo w PL robota którą miałem nie była w żadnym stopniu ok. A tutaj? Bardzo dobrze. Work Centre na plus!

@Lewy

Lewy ja przez agencję Werckpost ....

Bene

Na jaką prace sie wybrac zeby mieszkać na Swifterbant ? Praca dla pary

Jarek&Goska
@Bene

Ja pracuje na Ripa Plant w szklarni a moj chlopak w Rode Vis w Urku na rybach. Oboje mamy domek w Swifterbant.

Bene
@Jarek&Goska

A nie wiesz jaka by byla praca dla pary żebyśmy razem pracowali w tym samym miejscu i mieszkali na Swifter ?

Blank
@Bene

Praca przy kosmetykach albo rybach, wtedy na pewno trafisz na Swifter ????

Kasia88
@Bene

Kosmetyki pakowanie w Totalu, Ryby w Urku, także niektore papryki ale z tego co wiem na ten moment tam jest full.

Miko
@Kasia88

ja na paprykach robillem i bylo ok

@Kasia88

Kasia to dobrze Ci się trafiło :)

Areek

Do jakich prac teraz wysyłają?Dostał ktoś jakąś ofertę.

Mariusz&Ula
@Areek

Hej. Ja pracuje od stycznia tego roku na magazynie w Emmeloord razem z dziewczyną. Za 38 godzin jest na czysto do ręki 364 euro. Mieszkamy u nich na domku i ubezpieczenie tez od nich.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre