Work Centre

Opinie o Work Centre

Nigdy więcej

Work Centre ( Level1 w rzeczywistości)(usunięte przez administratora)Co innego oferują a co innego zastajesz na miejscu... Warunki okropne ( meliny oddalone o 60 - 100 km od miejsca pracy) pracy często nie ma albo robisz całkiem co innego niż było powiedziane przez telefon... Ludzi traktują jak robactwo albo gorzej.. Najważniejsze to mieć z Ciebie zysk na tym , że siedzisz na ich spelunach pracowniczych.. nie polecam .. pozytywne komentarza myślę , że są ustawione pisane przez koordynatorów , którzy na miejscu wykazują dużą ignorancję

Tragedia

To biuro to jedna wielka katastrofa. Kazano mi i dziewczynie przyjechać do Emmeloord jak najszybciej ponieważ mieliśmy szybko zacząć pracę na magazynie Koopman. Okazało się jednak na miejscu gdy dojechaliśmy : że nie dość , że nikt nie wykazał zainteresowania naszymi osobami , wysłano Nas w dniu przyjazdu po 7h czekania na lokacje w siedzibie agencji do obrzydliwego domku letniskowego do pokoju 3mx3m dla pary bez ogrzewania! oddalonego o 60 km od miejsca pracy to w dodatku mieliśmy zacząć pracę nie wiadomo kiedy.... kompletny chaos! Straciliśmy tylko czas i pieniądze na bilety , które rzecz jasna nie zostaną nam zwrócone ! Nie polecam .. podczas rozmowy przez telefon kłamią i oszukują !

DO STUDENT WAWA

Ciekawe to co piszesz kolego! Ja byłem w biurze w Jaśle we wtorek i wczoraj popołudniu był już dla mnie wyjazd zorganizowany. Przyjechałem dzis rano do Emmeloord o 7:30 i po podpisaniu umowy zawieziono mnie na domek w Luttelgeest. Mamy 6 osób na domku i jak na razie fajne towarzystwo. Jutro już idę do pracy na różyczki. Chyba z wami coś mi tu nie gra. Dobrze ze was nie wysłali.

Student WAWA
@DO STUDENT WAWA

Hmmm no to my mamy odwołany wyjazd trzeci raz i tak jak opisywałem chorą akcje z telefonami - mowie o biurze w Opolu. Zrezygnowaliśmy bo informacja była ze to może potrwać jeszce dwa tygodnie.... czekamy na zwrot kasy za przejazd też zobaczymy ile to potrwa damy znać. Dla nas studentów to tak naprawdę cały miesiąc w plecy. Za co jesteśmy serdecznie wdzięczni.

Student WAWA
@DO STUDENT WAWA

Hahah brawo pracownicy brawo:-) ludzi nie dajcie się nabrać. Brawoooo brawoooo :-) ciekawe ze OFICJALNIE INNE AGENCJE MÓWIĄ ZE PRACY W Emmerold NIE MA NA TE CHWILE także ściemniać to my a nie nas :-)

Sara&Wiktor
@Student WAWA

Stary jaki miesiąc. Ja od nich z chlopakiem jechałam 15.czerwca i wyjazd był mega szybki 2 dni spakowanie i wyjazd z Polski. Jestem w Emmeloord i mam ciągłość pracy. Co do agencji troszkę chaos z koordynatorami ale wypłaty regularne i na czas. Pracujemy na cebulkach tulipana stawka 10.70 euro i po 45/48 godzin. Mamy jeszcze 4 tygodnie pracy. Tygodniówka to 340-370 euro netto. Szef nam nawet przerwy płaci z czym w Holandii spotykam sie pierwszy raz a jeżdże już 6 rok. WAS MI STUDENCIAKI (dzieciaki) SZKODA!!!!! :):) ja bym już dawno sobie inny wyjazd zorganizowała do innej firmy. Pozdro Mordki

Tobiasz96
@Student WAWA

JADE JUTRO Z JASŁA O 14 PRACA W EMMELOORD NA PAPRYCE. WYJAZD ZORGANIZOWANY JUŻ 3 TYGODNIE TEMU. MARECKI WŁAŚNIE DZWONIŁ POTWIERDZIĆ WYJAZD

drugi student wawa
@Sara&Wiktor

Hej podaj proszę email - chciałbym porozmawiać skoro jesteś na miejscu :-) Tak jak mówiłem, ja i mój kumpel - trzy razy odwołany termin wyjazdu i mataczenie takie naprawdę po bandzie. Podaj maila wiele osób miało kilka pytań :-)

Katarzyna
@Tobiasz96

Wiesz, 3 tygodnie to troszkę długo daj znać czy jest praca na miejscu, bo to, że jedziesz po 3 tygodniach oczekiwania nie oznacza , ze będzie praca i tak jak reszta podaj maila chętnie pogadamy :-)

Katarzyna
@Sara&Wiktor

Tak bo płatności dokonują Holendrzy także muszą być na czas :-) prozmawiajmy o polksiej części obsługi hmmm?:-)

Tobiasz96
@Katarzyna

Andrju51@gmail.com Prace zaczynam jutro na 23:00 to juz wiem.

Sara&Wiktor
@Katarzyna

Mi jak narazie z wszystkim pomaga polska strona. KONTAKT Z NIMI JEST SUPER. Ja polecam!

@Sara&Wiktor

....co niniejszym zrobiliśmy MORDKO, wkurzyło nas tylko ściemnianie i mataczenie tej firmy mocno absurdalne. I tyle. Wyjazd ogarniamy bezpośrednio bez ściem i mataczenia. Także niech Ci nas nie będzie MORDKO szkoda. Kazał prezes to napisałam co? :-)

@Sara&Wiktor

Podaj proszę email :-) jest kilka osób mają kilka pytań :-)

@Tobiasz96

Andrju zarz napiszę - powiedz tylko skąd jesteś jaka miejscowość :-) ?

OLIVIA-Krosno

Jadę dziś o 15:00 z Jasła do chłopaka. On pracuje w tej firmie od stycznia i jest zadowolony. Załatwił mi prace na kwiatach w Ijsselmuiden. W moim wypadku wszystko było dobrze zorganizowane bez żadnych przesunięć. Choć moj facet też był 3 razy przesuwany ale lepiej w Polsce poczekać aniżeli siedziec w NL bez pracy.

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

STUDENT WAWA

Nie, nie, nie - termin wyjazdu odkładany już 3 raz, niepoważni, nieprofesjonalni pracownicy. Absurd goni absurd. Czy zdarzyło się komukolwiek, aby pracownik biura zadzwonił do osoby zgłaszającej się do pracy i sugerował, że z numeru dodatkowego podanego na kwestionariuszu w dzwoniono z pogróżkami do szefa firmy ( wcześniej twierdzono, że do kolegi ale Pani nie znała imienia i nazwiska kolegi ( naprawdę nie znała nazwiska osoby, z która pracuje????)? Mnie taka sytuacja spotkała - nadmieniam, iż nie było takiej możliwości gdyż numer należy do mojej mamy kulturalnej i wykształcanej osoby mieszkamy sami a telefon zabezpieczony jest blokadą na odcisk palca, przy próbie wyjaśnienia kiedy taki telefon miał miejsce jak wyglądało całe zajście, pani oznajmiła , iż to były straszne groźby a telefon odbył się w weekend ( mama chciała sprawę zgłosić na policję bo skoro z jej numeru ktoś dzwoni i grozi szefom firm to dość niebezpieczna i mocno niekomfortowa sytuacja) I teraz zaczyna się zagadka- kolejni pracownicy firmy rozłączali się w pól słowa, odmawiali przedstawienia się (co już samo w sobie jest bardzo dziwne gdyż osoba odbierająca telefon ma obowiązek się przedstawić) i udzielenia jakichkolwiek informacji. Cytuję Panią Bednarską ( która odmówiła podania imienia i rozłączyła się w pół słowa) " ale czego pani chce ode mnie proszę sobie we własnym zakresie to załatwiać " ( ??? whaaaat? toć właśnie próbujemy ) na hasło, - że Pani jako pracownik ma obowiązek się przedstawiać jak już wspominałem kolejne panie rzucały słuchawką, jedna zaś bąknęła" dobrze załóżmy, że ta sytuacja się nie wydarzyła, że to nie miało miejsca". Ponieważ mama serio zaniepokoiła się sytuacją, bo to już naprawdę wyglądało dziwnie dzwoniła do skutku w sumie około 7 telefonów - panie odmawiały przedstawienia się i udzielenia jakichkolwiek informacji o o rzekomym telefonie z pogróżkami po czym rozłączały się. Były bardzo niekulturalne. Koniec końców jakiś pan ( również nie przedstawiając się ) oznajmił, iż z pogróżkami dzwonił ktoś o takim samym numerze z inna końcową cyfrą ) Ponieważ sytuacja jest tyleż zagadkowa co absurdalna - proszę o informacja czy komukolwiek ze starających się o pracę także przydarzyło się coś takiego?

STUDENT WAWA

Witam, również nie polecam - miało nas jechać dwóch studentów ( pisze z tego samego IP więc nie mogę zmienić nicka) . Termin wyjazdu przeniesiony trzy razy. Kazano nam dzisiaj zdecydować czy czekamy dziś do 15 - ale wyjazd może się rozciągnąć do kolejnych dwóch tygodni. Zważywszy na to, że jesteśmy studentami i nas czas jest ograniczony serdecznie dziękujemy za zmarnowanie nam miesiąca na debilne telefony od Waszych pracowników - sprawę z wymyślona historią potwierdzam - byłem przy wszystkich tych rozmowach i sytuacjach gdy kolejne pracownice odmawiały przedstawienia się ( to chyba dość dziwne) by na koniec przyznać się, że to się w ogóle nie zdarzyło. Po co wymyślono taką historię nie mam pojęcia dość, że było to chore! Serio zastawiamy się czy nie zgłosić na policje tej akcji z grożeniem ich szefowi w weeknd - niech się wylegitymują bilingiem) bo wymydleniem takiej historii i ich zachowanie było mega, mega chore. Nie polecam! Znaleźliśmy inną agencje - która przynajmniej szerze ( z naciskiem na szczerze i profesjonalnie ) powiedziała nam jak wygląda sytuacja i to jest profesjonalizm. Kłamstwa i mataczenie - Work Centre nieładnie.

STUDENT WAWA

NIE, NIE, I JESZCE RAZ NIE. Trzeci raz przeniesiony termin wyjazdu - kasa za bilet zapłacona, wszystko z naszej strony ok. Jako studenci straciliśmy dzięki szanownej fermie Work Centre tak naprawdę cały miesiąc . Ponadto, w początkowej fazie negocjacji z firmą absurdalna sytuacja z wymyśloną historią o pogróżkach z numeru dodatkowego podanego na formularzu zgłoszeniowym, po licznych telefonach w celu wyjaśnienia sytuacji - gdzie kolejne pracownice rozłączały się odmawiając przedstawienia się ( tak, dobrze widzicie - pani odbierając telefon w firmie Work Centre odmówiła przedstawienia się swojemu rozmówcy - wielokrotnie). Po kolejnej serii telefonów z BARDZO NIEKULTURALNYMI odpowiedziami " ale czego wy chcecie proszę to sobie samemu wyjaśniać" ( właśnie to próbowaliśmy to zrobić - ponieważ telefon należy do mojej mamy i nie było możliwości by ktoś z niego dzwonił - mama bardzo chciała sytuacje wyjaśnić i finalnie ponieważ jedna z pracownic upierała się że grożono jej szefowi ( wczesnej to ponoć był kolega ale nie znała jego nazwiska :-) ciekawe prawda? ) w weeknd z tego z własnie numeru chciała sprawę zgłosić na policję. ) Kolejne Panie plącząc się w zeznaniach, odmawiając przedstawiania się rzucały słuchawką by na koniec jedna z nich bąknęła że " umówmy się że to się nie wydarzyło, ze sytuacja ta nie miała miejsca," nie mam pojęcia co miało na celu takie zachowanie i chyba nie chcę wiedzieć, Firmy z pełną świadomością NIE POLECAM. W dniu dzisiejszym skontaktowany się z innymi agencjami - pracy w Emmeloord na te chwilę nie ma więc nie traćcie czasu - czas to pieniądz szukajcie przez inne agencje, które przynajmniej są szczere a nie marnują cennego czasu innych ludzi, mataczą, kręcą i zachowują się nieprofesjonalnie. Ponadto mam prośbę - jeżeli ktokolwiek miał podobna sytuację z wymyślona przez pracowników Work Centre historią o dziwnym telefonie z pogróżkami - proszę o kontakt - ta sprawa była tak absurdalna, ze myślę, że nie była bezcelowa - do czego im to służy być może się okaże - jeśli ktokolwiek miał podobną sytuację proszę o kontakt - wiwisekcja@o2.pl

Nie ważne

Oszustwo!!! Nie jedzcie do pracy przez work Centre bo oni naprawdę oszukują, moja siostra wyjechała 4 lipca do pracy z koleżankami i okazało się że ich rozłączyli i na dodatek miała spać z jakims facem. Jak tak może być? Też mialam jechać przed, chwilą się o tym dowiedzialam i jestem w szoku i dostali w każdym innym miejscu prace i jeszcze tam mnie pracuja bo nie mają oferty dla nich

Małgoś
@Nie ważne

z facetem to może oba sama chce spać. Juz nie raz widziałam takie pareczki poznane w busie. Hihihihi

Nie ważne
@Małgoś

W tym rzecz że nie była z nim w busia i całkiem nie znany typ

Magda i spółka ????

Hej, ja dziś przyjechalam do Emmeloord w sumie razem ze 6 znajomych mieszkamy na dwoch lokalizacjach w Witteveen i Wapenveld. Jest ok domy caloroczne. Koledzy poszli dzis odrazu do pracy a reszta nas zaczyna jutro. Jak narazie jest ok. Przyjechalo nas caly autobus i wszystko w ciagu 1,5 godziny ogarniete. Kawka i na domki po umowie a nowi po numer sofi. Moim zdaniem organizacja SUPER!

orzeł
@Magda i spółka ????

Jak tam praca przy czym pracujecie są godziny jakie warunki na domku pozdrawiam i powodzenia

Marcin&Marta

Hej, przyjechaliśmy dziś rano z dziewczyną i jak narazie jest ok. Mieszkamy razem na domku w Marknesse. Ja idę do pracy od dziś nocka na owocach a dziewczyna zaczyna jutro na cebulkach. Puki co jest dobrze nawet tak jak w Opolu nam mówili. Stawka tez się zgadza. Podroż trwała z Krapkowic do Emmeloord 11 godzin także tez sprawnie.

skorpion
@Marcin&Marta

Napiszcie jak praca czy są godziny jakie warunki na domku pozdrawiam i powodzenia

Sylwia

Mam z siostrą wyjazd 04.07.2019r. Z biura z Tomaszowa na cebulki, jedziemy pierwszy raz jeśli ktoś też się tam wybiera, to może warto się zapoznać

lukasz
@Sylwia

Witam Sylwia.jestem Lukasz tez sie chcialem tam wybrac ale jednak zrezygnuje zarobki po 350 e na tydzien to za 45 h to nieporozumienie obecnie jestem w irlandii i minimalnie da sie tu zarobic 480e na tydzien

Kacper
@Sylwia

Cześć! Sylwia zostaw swój email odezwę się! Pozdrawiam :)

Sylwia
@Kacper

vaylisa@gmail.com , odezwij się :)

lukasz

Hej Wszystkim, nie pracowalem jeszcze w tej firmie i nie mam zamiaru,po rozmowie kwalifikacyjnej z ???koordynatorem ,moge bezposrednio stwierdzic ze sa niekompetentni i nie warto sobie nimi zawracac glowy,jest duzo wiecej lepszych firm i posrednikow pracy,z mojej oceny NIE POLECAM tej agencji. a te wszystkie pozytywne opinie chyba sobie sami pisza bo ludzie maja inne zdania.POZDRAWIAM

Ania321

Będę wdzieczna za informacje o pracy przy cebulką tulipanów w Emmerold, o średniej ilości godzin do wypracowania w tygodniu i zakwaterowaniu. Jedziemy pod koniec czerwca. Proszę o informację tutaj lub kontakt na maila ???? :aniaakud@wp.pl

Bartekxx

Siemka wyjeżdżam 30 czerwca na sadzenie truskawki jeśli ktoś też jedzie z województwa lubelskiego bądź już tam jest to proszę odezwijcie się do mnie na emaila pie-bar-1997@wp.pl Będę mega wdzięczny :)

biturbo

Przyjechałem 13.062019 no cóż moge powiedziec,oferte w Polsce zaaplikowalem na ogloszenie na piwonie areszta to juz jesien sredniowiecz to co sie tam dzieje heh nie polecam!!!!!!!

Agatamk123
@biturbo

Co dokładnie się dzieje, bo zamierzam jechać 30.06. Trochę się obawiam bo opinie są różne.

Bartus5554A
@Agatamk123

Odezwij się do mnie na emaila. Bo też wyjeżdżam 30 i jestem z okolic Tomaszowa. pie-bar-1997@wp.pl

Agatamk123

Cześć, czy jedzie ktoś na sortowanie sadzonek truskawek, bądź jest już w Emmeloord na cebulkach? Jak to wygląda? Opłaca się jechać?

Bartus5554A
@Agatamk123

Jadę, odezwij się do mnie na emaila pie-bar-1997@wp.pl

Cześć jedzie ktos 13 .06.19 na cebulki ja pierwszy raz.

Karola
@Kasia

Cześć. Ja jadę 13.06 jak chcesz odezwij się na meila kalinka596@wp.pl już byłam przez tą firmę wcześniej i byłam zadowolona.

Karola

Cześć. Ja jadę.

Adrian
@Kasia

Witam wie pani ja jadę wraz z dziewczyną ale również jedziemy pierwszy raz też 13.06

Jedzie ktoś 09.06 na ścinanie kwiatów na prace polowe ?

Witam jedzie ktoś 9.06 z Ropczyc ?

Mirek
@Paweł

Jade ale z Tomaszowa Lubelskiego

@Mirek

Też pierwszy raz ?

Zofia Poludnie

witam serdecznie,czy do pracy przy cebulkach trzeba buty ochronne i drugie pytanie czy to jest na hali i czy bardzo tam goraco jezeli tak ?? jade 9.06. z gory dziekuje za informacje

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre