Work Centre

Opinie o Work Centre

Nowa80

Hej,potrzebuję informacji o kwiatkach w Emmeloord.Jadę 3 marca z Zielonej Góry.Może też ktoś się tam wybiera z wielkopolskiego?Będę wdzięczna.

Nowa 80

Hej,ponawiam pytanie.3 marca mam jechać na kwiatki.Jak sprawa wygląda?Jadę pierwszy raz więc mam obawy.

Jony

Praca przygotowanie powierzchni do malownia.Jak oceniacie tą agencję stawka 11.64 brutto ile to na rękę ??

Lokatorka
@Jony

11,64 - 31% (podatek) = 8,03

JIM-Przygotowanie do malowania
@Lokatorka

Moja pierwsza tygodniówka za 38 godzin przy 11,63 to 352,86 euro (po odtrąceniu za domek i ubezpieczenie) Loon normale uren 38:00 11,63 = 441,94 Mutatie Totaal tijdvak Verrekenen Omschrijving R T Percentage Grondslag Fiscaal Betalen Grondslag Fiscaal Betalen Fiscaal Betalen Loon normale uren 4 T 441,94 Vakantieuren 4 T 7,65 Uitruil huisvesting 4 * -56,30 ET-uitruil meerkosten levensonderhoud 4 * -27,53 ---------------- ---------------- ---------------- ---------------- Loon voor loonbelasting en premies 365,76 Loonheffingen (Week wit) T 365,76 -35,33 Gediff. premie Whk (WGA-vast) 4 * 0,0900% 365,76 -0,33 ---------------- ---------------- Netto loon 330,10 330,10 Vergoeding Uitruil huisvesting 4 71,50 0,01 Vergoeding ET-uitruil meerkosten leve 4 33,99 Inhouding Ziektekostenverzekering 4 -21,63 ---------------- ---------------- Netto te betalen 352,86 ========= =========

Nickol

Witam serdecznie ☺️ Rozważam obcje wyjazdu do Holandii poprzez firmę Work Center na kwiatki badz inną może ktoś jeszcze się zastanawia??? Fajnie byłoby jechać w towarzystwie więc jeśli jest tu jakaś dziewczyna (z Podkarpacia) która rozważa wyjazd ale też sama się cyka to może razem będzie raźniej ???? jak coś to priv☺️

Basia
@Nickol

Hej. Ja też. Już nawet do mnie dzwonili. Tylko się zastanawiam. Daj znać.

eweewe
@Basia

dziewczyny kiedy planujecie jechać? też mam zamiar do nich wbić, jakoś przed połową lutego ;)

Natka
@Nickol

Hej ja jade 14.02 na kwiaty doniczkowe jedzie moze tez ktos z was??

Spawacz

Szybko i sprawnie

Ile lat doswiadczenia Jezyk znajomosc Prawko VCA

Jakub

Byłem dwa lata temu w Total Packaging w Harderwijk. Wszystko było świetne. Ludzie, praca, warunki mieszkalne, pieniądze. Zero problemów, dyspozycyjni koordynatorzy Aśka oraz Ania, najlepsza robota jaką miałem za granicą. Chętnie bym tam wrócił.

Mariusz
@Jakub

Przyjechałem 8.stycznia też na te firmę i jest ok. Przepracowane mam już 3 tygodnie po 55 godzin. Zmiana ma 11 godzin praca jest 5 dni w tygodniu. Domki mieszkam na Swifterbant i do pracy mam 43 km autobus zorganizowany jest poprzez biuro. Najgorsze jest czekanie na te osoby które zasypiają.

Bronisław
@Mariusz

Po Twoim przyjeździe do pracy za pośrednictwem firmy Work Centre zastałeś warunki pracy takie, jak przedstawiało biuro pośrednictwa pracy? Wszystkie warunki zgadzały się z tym, co zostało Ci przedstawiane w trakcie rozmowy rekrutacyjnej? Ważną kwestią dla mnie jest to, czy możesz w każdej chwili liczyć na sprawny i bezproblemowy kontakt z koordynatorem w przypadku ewentualnych problemów? Łatwy i sprawny kontakt to ważny element zadowolenia z pracy za pośrednictwem biura pośrednictwa pracy, więc chciałbym wiedzieć, czy można liczyć na to w przypadku tej firmy.

Jatoja

Jade do Emmeloord na pakowanie owocow. Ktos był? Jest? Jakieś opinie?

Gosia
@Jatoja

Podaj e mail. Kiedy jedziesz?

Gosia
@Jatoja

Mój email gosiunia4789@op.pl. Napisz kiedy jedziesz

Ana

Uwaga, na miejscu może okazać się, że trafisz na inną pracę niż była ci obiecywana. 2 stycznia sporo ludzi do pracy jechało do pracy na kosmetyki, a faktycznie pracę zaczęło kilka osób. Mi powiedzieli, że ta firma jeszcze nie rekrutuje na początku stycznia. Jakby wiedziała, że tak będzie nie wybrałabym tej agencji. Zakwaterowanie jest dobre.

PRACUJE OD NICH NA MAGAZYNIE KOOPMAN OD 2 TYGODNI. JAK NARAZIE JESTEM BARDZO ZADOWOLNY. MIESZKAM W EMMELOORD DO PRACY MAM 4 KM. SOFI MI ZROBILI ODRAZU. KOORDYNATOR PEŁEN PROFESJONALIZM - ALICJA. POZDRAWIAM. JAK NARAZIE SUPER

Xyz

Pracownicy biura ładnie wszystko koloryzują ale nie ma co się dziwić bo za to im płacą ;) Po przyjeździe do Holandii okazuje się ze calkiem przy czyms innym trzeba pracować niż było to ustalone. Godziny mają tylko osoby które pracują dłużej lub tzw pupilki , jeśli jedziesz pierwszy raz to nie licz na to ze zarobisz kokosy,jedynie co na domek i ubezpieczenie. Kolejny minus to czekanie na kierowcę który łaskawie przyjedzie po kogoś do pracy i z pracy. Czasami trzeba czekać po 2 godziny a do tego czasami godzina jazdy w jedną stronę. Plusy to chyba tylko zakwaterowanie ale to tez zależy gdzie no i mili koordynatorzy ale niestety mało chętni do pomocy. Ściagają tez jak najwiecej osob żeby zarobić na domku a dla ludzi nie ma pracy. Szczerze mówiąc nie polecam !

Aleksandra
@Xyz

Jechałam od nich 2.01 z Lublina do Emmeloord. Praca na tulipanach i tak tez trafiłam jako nowa osoba nie żaden pupilek. Mam godzin 45 pewne w 5 dni. Do pracy mam 3 km rowerem dokładnie 10 minut i jestem od nikogo zależna. W pierwszym dniu wyrobili mi BSN. Domek mam 6 osobowy. Przyjechało ze mna na domek jeszcze 3 osoby. Jedna Pani ze mną jest na tulipanach a dwaj koledzy są na paletach tak jak było wcześniej w Polsce ustalone. Także nie zgadzam się z powyższą opinią.

Agnieszka
@Aleksandra

Cieszę się, że jesteś zadowolona z warunków oferowanych przez firmę Work Centre, czy miałaś już wcześniejsze doświadczenie w tego typu pracy? Wspomniałaś o transporcie do pracy, czy pracodawca zapewnił pracownikom rowery, czy musieli zadbać o dojazd we własnym zakresie? Co z transportem z Polski za granicę? Na stronie internetowej firmy widnieje informacja o zapewnionej opiece medycznej, na jakiej zasadzie to działa?

Kozik

Moje sugestie dla Work Centre: Bardzo dobra firma polecam Lubię atmosferę w Work Centre za: Bardzo dobra firma będę wyjeżdżał z tej firmy polecam

Mariusz
@Kozik

Jadę w niedziele na kosmetyki, a właściwie to wracam bo pracowałem na Totalu od stycznia do sierpnie tego roku. Musiałem zjechać z powodów rodzinnych ale naprawdę super praca 5 dni nocki a następny tydzień dniówki po 11 H. Za 55 godzin miałem 368 euro

Chudy
@Mariusz

Daj znać jak będzie i mieszkanie bo 25.11. 2018 też mam jechać na pakowanie mój adres Marekmarek854@gmail.com

Lukasz
@Mariusz

368 euro po odliczeniu mieszkania i ubezpieczenia ???

JWP
@Lukasz

TO I TAK JEST MAŁO NAWET PO ODLICZENIU

Marian

Ja pracuje nadal od 2015 roku i mieszkam od lipca 2017 na Swifterbant do pracy ma 15 km samochodem czyli 20 minut. Na domku jest normalnie 21 stopni i jest ok. Stawka teraz jaką mam to 11,17 euro brutto na sortowni marchewki. Kasa zawsze co poniedziałek na koncie bankowym. W tamtym roku ściągnąłem tutaj kilku znajomych oraz syna z synową. Najlepsza agencja - ja nigdzie się nie wybieram zostaje u nich!

Agnieszka
@Marian

To bardzo istotny komentarz dla potencjalnych kandydatów do pracy w firmie Work Centre. Podpowiedz, jak oceniasz kontakt z koordynatorem na miejscu? Dla wielu osób, które podejmują pracę w innym kraju, ważna jest opieka osoby, do której można zwrócić się z problemem. Co na ten temat sądzisz?

Paulaaaa

Witam Chciałam się zapytać jak jest w pracy na cebulkach Lili w emmeloord bo wyjeżdżam 13 stycznia do pracy

Teresa

Tez pracowałam u nich w lewel 2016 rok i widze ze stawka poszła ciut ciut do góry zgroza po dwoch latach!! Ja juz wtedy zarabialam 340 -350 euro netto. Bylam w echten ,czesto ludzie nie mieli pracy ,sciagali ludzi a pracy nie bylo i czesto nawet 2,3 tyg.bez pracy,potem sezon od połowy maja do polowy lipca warto jechac i potem spadac do polski by znow poczatkiem wrzesnia na sady pracowac.oferują prace ale po przyjezdzie często jestes kierowany do innej pracy ,jak nie ma pracy to siedzisz na domku a i tak ci potrac Za domek wtedy 79 euro za tydzien ja mialam szczęście z domkami i z ludzmi do sklepu daleko ale wspaniala spokojna okolica prace różne w styczniu az do kwietnia trzeba miec szczęście by dostac pracę jesli juz to 3,4 dni ci dają by mieli z czego ściągać,firma nie zła jak cos sie pomylą z godzinami do wypłaty to wystarczy ich zawiadomic zajechac do biora i wyplacą w kolejnym tygodniu.pisac sobie godziny co kiedy i ile godzin pracowalo się bo roznie bywa. Koordynatorzy różni i gorsi i lepsi.lepiej miec swoje prywatne zakwaterowanie to te koszty za domek nie sa pobierane i wyplata wieksza.ubezpieczenie jest do zwrotu trzeba tylko zlozyc pismo o zwrot, bylo biuro pomagajace w tych sprawach przy biurze level w emelordzie .mialam prawie za 5 miesiecy do zwrotu 1200 zl. Domki sa rozne ale bywaja tez nieprzyjazne na bezludziu przy drodze lub w szczerym polu,kto ma prawko to dostaje auto i tez innych musi zabierac do pracy nieraz 120,150 km.ja dojezdzalam 1,5 godziny do pracy w jedna strone .jezdzilismy busem a nieraz trzeba podjezdzac po ludzi i czekac na nich .ci co blizej pracy byli kwaterowani to na rowerach jezdzili czy zima czy upał. Trzeba sie nastawic ze jest styczen i ze 200 pierwszych osob bedzie miało szczescie bo wezma ich do fabryk do sortowni czy na szklarnie a czym później tym mniej pracy. No ale jako tako mam o nich ok zdanie bo uwazam ze mialam szczescie ale wielu i o domek jesli chodzi i o prace to juz nie . Aha wszyscy wyjezdzajacy zakupcie sobie karte z numerem holenderskim bo tylko na nie beda sie z wami kontaktowac i informowac z kim i gdzie do pracy,daja tez w firmie i uvranie obuwie peleryny i karte lecz za wszystko sie placi wtedy to bylo ponad 60 euro i obowiazkowo zabierzcie cieply koc poduszkę i jedzenie bo nie wiadomo gdzie traficie a i na domkach nie moglo byc wiecej jak 16 stopni bo kary byly a powiem ze w zimie w tamtym klimacie w takich domkach to niezle marzlismy. I jeszcze rekawiczki robocze i lateksowe, plastry ,leki od bolu ,inny klimat jest i najlepiej stoperan jedzenie tez robi swoje i wapno???????????????????????? to tak z mojego doswiadczenia .i trzeba wydzwaniac jesli by nie bylo pracy nawet kilka razy i mowic ze wracasz do polski jak nie bedzie roboty tacy mają wieksze szanse.pozdrawiam a echten jest cudowne w lecie i ten duzy las i zamek i mili mieszkancy. Bo na ludzito w domkach zakwaterowanych nie ma sie wplywu,chyba ze grupa 5 osobowa i poprosi sie ze chce sie być razem to tez moze pomoze.nie wiem jak jest teraz. Moze jeszcze lepiej.

Dagaa

Hej chciałam się zapytać jak jest przez tą agencje byłam wcześniej przez inną i było naprawdę spoko ale chciałam spróbować teraz coś innego i ważne pytanie czy praca jest cały czas bo jak czytam te opinię to jest różnie a wolę wiedzieć od ludzi którzy już tam są albo byli jak tam naprawdę jest

Marlena

Szukam chętnej osoby do wyjazdu z podkarpacia ( najlepiej dziewczyny) marlenao@interia.pl

Marr

Witam mam propozycję wyjazdu na owijanie pędów papryki przez to biuro. Może ma ktoś więcej informacji na temat tej pracy. Proszę o opinie

Mat

Witam mam propozycję pracy na owijanie pędów papryki. Proszę o jakieś informacje ile godzin się pracuje jaka atmosfera i jakie domki

Tom

Pracuje ktoś obecnie na kosmetykach? Jak tam jest? Jak z zakwaterowaniem? Może ktoś się wybiera początkiem stycznia. Pozdrawiam.

Mariusz77
@Tom

Jestem od wczoraj na urlopie do 06.stycznia. Praca jest na hali po 55 godzin. Raz dniowki po tygodniu wchodzi sie na nocki. Tygodniowka 350/370 euro netto. Ja polecam dla osob co mają dyscypline pracy 5/6 dni tygodniowo i nie zasypiają do pracy.

Tom
@Mariusz77

Dzieki za odp. Pozdrawiam.

@Tom

Ona ja też mam jechać może razem było by nam razniej i szło by pokój jakiś ogarnąc co ty na to ? Masz tutaj podaje ci mój tel 516279860 jak masz ochote to sie odezwij to porozmawiamy pozdrawiam serdecznie :-)

Darkbubble

Ja wybieram się 1.01 -darkbubble30@gmail.com

Ope
@Tom

Ja jade 6 styczna na kosmetyki tylko nie mozna liczyc u nich na to ze bedziesz robić na kosmetykach ale kasa jest zawsze

Ona

Wybieram się 6 stycznia do sortowania cebulę kwiatowych do emmeloord wie ktoś może jak tam jest napiszcie coś proszę..

Marianna
@Ona

Fajna praca, pracowałam ale przez inna agencje. Pewne godziny i pod dachem.

@Marianna

Marianna ile tam pracowałaś jeśli moge zapytać ? praca jest niby do do końca marca 2019 a co pózniej ? Jest cały rok albo jakaś przerwa! A jak warunki mieszkaniowe i czy wypłaty na czas miałaś dzięki z góry za odp pozdro :-)

@Ona

Ona ja też mam jechać może razem było by nam razniej i szło by pokój jakiś ogarnąć co ty na to ? Masz tutaj podaje ci mój tel (usunięte przez administratora) jak masz ochote to sie odezwij to porozmawiamy pozdrawiam serdecznie :-) A i sory Tom to nie miało być do ciebie ;-)

Robert

Witam, czy ktoś z zachodniopomorskiego wyjeżdża 2 stycznia 2019 na cebulki tulipanów . I jeżeli ktoś tam już pracował, to prosiłbym o napisanie mi jak to wszystko wygląda. Mam na myśli mieszkanie, warunki jakie panują w tym mieszkaniu i również to jakie warunki panują w pracy. z góry dziękuję.

@Robert

Hej, ja jadę z koleżanką. Mam pytanie, również najpierw masz zrobić przelew za busa?

Zostaw merytoryczną opinię o Work Centre - Opole

• Jak się pracuje w Work Centre?

Zobacz opinie na temat firmy Work Centre tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Centre?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 18 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Work Centre?

Kandydaci do pracy w Work Centre napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Work Centre