Opinie o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie MAJSTER S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w MAJSTER S.A. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MAJSTER S.A. w Rzeszów

Jurek

Uzbrojony się w cierpliwość teraz będzie dobrze świeża krew młodzi dajmy im szanse

O jakim markecie mowa?

Rafatus

Oczywiście 10ego

Jakie degradacje co wy tu wypisujecie???

Przecież są sklepy w których są przyjęcia do pracy!!!!

marcin

to nie będzie zastępców kierowników i kierowników?

Luk

Poczytaj trochę o prawie pracy i nie pisz glupot o degradacjach.

Luzi
@Luk

Hehe tylko wiesz w tej sytuacji to ty jesteś na straconej pozycji bo brak podpisu oznacza cześć dowidzenia i żaden kodeks cię nie obroni jak się umowa kończy.

@Luzi

Oczywiscie ze tak,jesli beda chcieli to nie podpisza umowy ale na pewno nie zdegraduja.

Luk

Moze i nie miało ale kilkaset osob nie zdegraduja bo za duze zamieszanie by sie zrobilo.

marcin
@Luk

a dostał już ktoś nową umowę?

@marcin

A wiesz kiedy sie kończą?????

Obserwator.

Już się zmienił,na naszą nie korzyść.Teraz będzie trzeba robić schowki na towary tylko wysoko marżowane,premia id marży,teraz dopiero będzie więcej zamieszania bo trzeba sprawdzać co nabijasz. Moim zdaniem niech panowie bogowie to dobrze przemyślą bo najlepsza opcja jak dotychczas to były premie działowe które nikogo nie krzywdziły dostawali ci co handlowali a nie nabijanie schowków.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MAJSTER S.A.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko KASJER - SPRZEDAWCA?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

widziałem banery 30% rabaty. Możecie przybliżyć na czym ta akcja podlega? 30 % na cały towar?

@30

Dostaniesz kupon rabatowy 30% wartości od ceny żółtej

Dobrodzień

Market w Dobrodzieniu na sprzedaż tak brzmi ogłoszenie wstyd najpierw poczekaj z zakupami będzie taniej a teraz zamykają a jeszcze nie otworzyli wstyd.

@Dobrodzień

Pracowników nie mają dlatego nie otwierają.

@Dobrodzień

A gdzie to ogłoszenie?

nick
@Zainteresowany

Wisi na sklepie.

Obserwator

Może ktoś mi powie dlaczego firma wykonująca prace budowlane Majstrze Kluczbork robi zakupy w konkurencji

???
@Obserwator

Kto inny o to nie zadbał!

Luzik

Ja nie wiem czym ty się przejmujesz kasa co 10-tego jest ?? Jest !! Większa niż rok temu ?? Większa !! A to że ktoś tam sobie wyjdzie i nic nie kupi trudno tak ma być , taka teraz jest polityka i kropka szkoda się rozczulać .

Romek

Widać w Klb nic się nie zmieniło od czasów Nomi, dalej wylewanie gorzkich żali na forum.

@Romek

Jak mogło się zmienić skoro ich odwaga zaczyna się i kończy na anonimowym wpisie o nicku „pracownik , anonim „ :) nie ma się co dziwic w tych czasach ludzie myślą ze wstarczy coś napisać na forum i wszystko zmieni się tak jak chcą jednak Czassmi wypadałoby porozmawiać a nie wylewać swoje niepowodzenia na forum .

Klientera

Kasjer nie ma obowiazku wydać reszty. Decydujac sie na zakup to klient ma byc przygotowany na zaplacenie ustalonej kwoty. Art 354 Kodeksu Cywilnego § 1

TajemniczyKlient

Może zwolnić wszystkich proszę Panią i wtedy Pani sama usiądzie na kasie i bedzie obsługiwać takich klientow jak Pani...troche więcej zrozumienia proponuje:)

Klientera
@Klientera

A jeszcze precyzyjniej: Art 535 §1 Kodeksu Cywilnego. "Poprzez umowę sprzedaży sprzedawca zobowiązuje się przenieść na kupującego własność rzeczy i wydać mu rzecz, a kupujący zobowiązuje się rzecz odebrać i zapłacić sprzedawcy cenę."

Klient

Cóż , nie dziwić się kasjerce skoro pierwsze co robi klientka to pisze skargi na portalu gdzie każdy pisze co chce zamiast podejść z problemem do kierownika, proszę usiąść na kasie i zobaczymy jak Szanowna Pani będzie się zachowywała, Jestem klientem W OŁAWIE nie wiem czy my Olawianie jesteśmy tacy czy wszedzie się to dzieje ale tez mamy za uszami, a to ze chcemy cos kupić i wydać pieniądze wcale nie robi z nas „bogów” czy lepszych od pracowników, jesteśmy nadal ludźmi i powinnismy o tym pamiętać. Widzimy jaka jest sytuacja na markecie majster, ze jest zero obsady a ci co są starają się z większym bądź mniejszym zaangażowaniem pomagać i powinnismy tez to trochę zrozumieć a nie wyklinać a ze złości niszczyć towar

Harnaś
@Klientera

Art. 354. KC Sposób wykonania zobowiązania przez dłużnika i wierzyciela § 1. Dłużnik powinien wykonać zobowiązanie zgodnie z jego treścią i w sposób odpowiadający jego celowi społeczno-gospodarczemu oraz zasadom współżycia społecznego, a jeżeli istnieją w tym zakresie ustalone zwyczaje - także w sposób odpowiadający tym zwyczajom. Gdzie tu mowa o wydawaniu reszty.

Wyluzowany

Moim drodzy wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Taka prawda!!!

???

podobnie jak w KLuczborku postawili mur Berliński nikt nie wie o co chodzi pracownicy chodzą obłąkani ,klienci wchodzą i wychodzą zaciekawieni co tam ma powstać?może ktoś napisze co oni tam otwierają?

Eneergy
@???

Podobno ma być dyskoteka

Zadowolona klientka

Majster super obsługa wszystko znajdziesz dla domu, ceny nienajnizsze ale miły klimat

Nona

Dziękuję za super obsługę:)) Pozdrawiam Pracowników Majstra Brzesko:-)

Paul

Kto wam karze w pl robic w Majstrze . trzeba jechac do niemiec na budowe . zaraz 2tys euro bedzie za miesiac. proste?!. i po lamentowaniu.!!!!!!!!!!!!!

WTF
@Paul

A co to za teksty ? Ja chce pracować w swoim kraju i zarobić na utrzymanie swoje i rodziny , tylko w godnych warunkach z poszanowaniem praw pracownika ! Do jasnej !

@Paul

Nie o taką Polskę my walczyli...

Anonymous

W przeciwieństwie do ciebie walczyliśmy o wolne soboty i niedziele za komuny

Helga

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Wszystko!

gość

A to prawda że zamykają sklep w Jastrzębiu Zdroju? Czy tylko ograniczają asortyment?

obserwator
@gość

Tak zamykają.

mieszkanka

tak zamykaja market w Jastrzębiu-Zdroju

@gość

Czy ktos wie kiedy otwiera sie market w Miechowie?

To ile proponują ?

Cała sieć

W każdym jednym,choćby brak obuwia roboczego.

!!!

Obrotem,obrotem kolego rusz głową

????????????

Zaraz wjadą znicze,eko groszek,pelet,węgiel,koks,miał,brykiet i będzie woreczek do woreczka i do schoweczka.

Gościu. Cała prawda polega na wprowadzeniu faktury na bieżąco. Jeżeli osoba jest jedną i to kobieta i idzie jej córka do przedszkola i po 3 (trzech) dniach jest chora i dostaje skierowana do do szpitala to daj rozwiązanie tego systemu kto ma to wprowadzić.

Zostaw merytoryczną opinię o MAJSTER S.A. - Rzeszów

• Jak się pracuje w MAJSTER S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy MAJSTER S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 94.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MAJSTER S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 47, z czego 10 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MAJSTER S.A.