Opinie o MM Group w Bydgoszcz

k2

ale kasa za grudzień jest wypłacana z funduszu. baba w funduszu twierdzi że do końca miesiąca wszyscy mają dostać .

ktu

Witam mam pytanie czy jest jeszcze ktoś kto kasy nie dostał za grudzień??

@ktu

Ja też kasy nie dostałem za grudzień

dżoint

dojezdza ktos z okolic pleszewa jarocina do vw w Antoninku(sam bądz w dwie osoby)na zmiane obecnie? jeśli tak to prosze o kontakt tmte24@interia.pl

wlko

jest kasa cale 3 tys ,lol he he

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek

oddaj biednym

ooo jestem zaskoczony pieniądze wpłynęły na konto. Klucze, laptopa i komórkę mam ciągle w domu, i też nie wiem co z tym zrobić.

kb

..A czy klucze od składów macie jeszcze przy sobie czy przesłaliście syndykowi pocztą..a może na policję..Zna ktoś przepisy regulujące te sprawy..Nie jesteśmy pracownikami więc nie mamy obowiązku trzymania przy sobie i wchodzenia na teren składu z potencjalnym klientem który za zgodą syndyka chce obejrzeć mienie do sprzedaży..

xyz
@kb

jeśli z firmą składywęgla.pl nie łączy cię żadna umowa nie jesteś pracownikiem mie masz żadnego obowiązku nieodpłatnego udostępniania swojego czasu także może cię syndyk pocałować w (usunięte przez administratora) lub zapłacić tobie za twój poświęcony czas

x

tez ale co zal (usunięte przez administratora) sciska parobku

Były i obecny
@x

Nawet gdybym nim był, to zawsze w kolejce za Tobą...

@Były i obecny

no i zawsze drugi takie jest twoje rozumowanie półgłówku

divkomp

Ciebie to nie musi obchodzić bo jak nakradłeś to cię to nie interesuje.

divkomp

Dostałem przelew z funduszu na konto PKO

@divkomp

ale chwalisz się czy żalisz bo nie kumam kogoś to obchodzi

Prawda DK to najgorsze głąby jakie istnieją !!! Podpierdalacze i śmierdziele

dk

a wąchałeś siebie śmierdzący leserze wali od ciebie lenistwem

były

a na składy to dopiero przyjmowali zapewne odpowiednie osoby z kwalifikacjami do kopania rowów

pawel

Nie jestem k2 i wogule was nie znam ludzie robilem na podlasiu baranie x i nie robie w transbudzie a kasa mi sie nalezy 3 tys a nie 680 i jak ktoś nie pracował w sw to niech sie nie wpierdala

@pawel

nie robiłeś tylko przychodziłeś posiedzieć jak aresztowali waszczeniuka to skończyła się ta firma a ty jesteś życiow (usunięte przez administratora) i siedziałeś tam bo nic innego poza siedzeniem nie potrafisz a należy ci się co najwyżej (usunięte przez administratora) w (usunięte przez administratora)

były
@pawel

ja pracowałem w sw na stanowisku kierowniczym w dk i moim zdaniem też ci się należy kuta.......... w pysk do oblizania

Filip
@były

pracowałeś na stanowisku kierowniczym w DK (jeśli to można nazwać pracą co robiliście) czyli byłeś zwykłym (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i nic nie potrafiącym innego bo takich baranów przyjmowali do DK

Kutno

Ja też nic nie dostałem za cały grudzień

u mnie póki co cisza, jestem ciekaw czy otrzymam również wynagrodzenie...

k2

Mało??? Miało być dwa wynagrodzenia minimalne...i tak dali trochę więcej... Ja dostałem ale mniej niż 3000... Dobre i to.....

@k2

nie narzekaj 2 tyle nakradles i tak jestes do przodu wiec co to ma znaczyc malo

div

A odsetki dostałeś bo również się należą

Pio

U mnie pusto niema nic poważnie coś mało a brałeś jakieś zaliczki ??

www

ja właśnie dostałem 3000 bzwbk tak jak mówił Pan syndykt

pawel

W tytule pisali,ze z funduszu ale to za malo

div

za co jest ta kasa?

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group