Opinie o MM Group w Bydgoszcz

x

odprawiony zostałeś ale z kwitkiem

k2

aco z odprawam? ktoś coć????

adam
@k2

z tego co wiem to wniosek o odprawy jest już w FGŚP,znając życie to pewnie potrwa to również około miesiąca.

opony kupie do IVECO

HEY, jestem zainteresowany zakupem opon do IVECO info na email arek.01@vp.pl Dzielki

brek składu

witam ja za witałem na mój skład a tam śladu po nim nie ma ciekawa sprawa :)

@brek składu

a jaka miejscowosc

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
Bomi

Hej..a co macie zamiar zrobić z kluczami składu.Przesyłacie do syndyka pocztą , na policję ..bo przecież nie właścicielowi terenu ..Pozdro..

ull

Zgloś do firmy windykacyjnej. W umowie masz punkt, że Najemcy nie wolno oddawać przedmiotu najmu w podnajem czy coś takiego, dokładnie nie pamiętam. Umowa z mm, czyli sw działy bezprawnie. Z mm nic nie ściągną bo tam to tylko kilka lapkow i drukarek. Ale ty możesz sądownie przęjąc wyposażenie składu w zamian za nie zaplacony czynsz.

M

Panowie a czy ktoś coś wie co z MM GROUP, i jak to się ma do sprzedawanego wyposażenia składów. Część umów najmu była na MM a część na składy. Co z długami za dzierżawe placu. Jest tu ktoś co ma problem(wyposażenie na składzie i długi w MM GROUP?

wwpasat

masz numer bo ja dzwoniłem to nikt nieotpowiaba na nu(usunięte przez administratora)

k22

wie ktoś czy będą odprawy

a czy wszyscy dostali

@wwpasat

o to musisz zapytać syndyka, ja dostałem 25 kwietnia i wypłacał syndyk a w tytule jest fundusz

wwpasat

witam panowie co nas obchodzi bielak co z kasą z grudnia i stycznia

@wwpasat

kasę za grudzień i styczeń syndyk wypłacał w zeszłym tyg widać przespałeś sprawę

y

sklad im nie idzie, zamkna juz niedlugo tak slyszalem bielak ul. dworzec 1 w miloslawiu

k22

kiedy odprawa

wwpasat

co nastała taka cisza co z grudniem i styczniem coś ktoś wie

roman

Z pleszewa

pawel

ja bede sie przyjmowal dopiero do vw.jestem z kotlina i tez nie bede mial z kim jezdzic.a ty kolego skad jestes?

abc

i kur... co jeszcze moze emeryture albo rente

K22

czy wie ktoś czy będą odprawy wypłacane

ktu

kaska już jest :-) pozdro

@ktu

chyba do oddania

Mozliwe ze alfabetycznie wyplacaja. Ja jeszcze nie mam a paru kolegów juz ma

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group