Opinie o MM Group w Bydgoszcz

tomek

Witam, nie wiem jak inni ale ja nie otrzymalem PIT 11 i nie moge rozliczyc sie z podatku za rok 2014. Ktos jest w podobnej sytuacji?

w22

czemu tak mało odprawy ktoś wie

k2

faktycznie odprawa powinna być równowartoąścią wynagrodzenia, więc proponuje zadzwonić do funduszu i to wyjaśnić..a jest tu może ktoś kto "pracował" do marca i dopiero w kwietniu otrzymał wypowiedzenie? co z odprawami?

misiek

To sie ciesz ze tyle dostałes ja dostałem 789 zł i tez nie wiem dlaczego , od czego to uzaleznione jest . Odprawa to odprawa moim zdaniem powinna byc jedna pensja czyli 1500 zł . Pozdrawiam

logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
bongo

..hej..ja też dostałem..ale dlaczego tylko niecałe 1200 zł..powinno być ponad 1400..pozdro..

poinformowany

Sprawdźcie swoje konta bankowe ja dzisiaj dostałem odprawę.

świetujmy

Dzisiaj rocznica zatrzymania Marcina :D:D:D:

kier

Jasiu a sprawa w sądzie ?

jasiu

a co z tymi co wypowiedziania od roku nie dostali z mm i z gg? hahaha tak jak ja, i 8 tys w plecy

borog

Hej..a wszyscy jesteście już rozliczeni..oddaliście klucze od składów..jeżeli tak to komu..?

div

Dzwoniłem dziś do funduszu i dowiedziałem się iż odprawy będą wypłacone w przyszłym tygodniu dla tych którzy rozwiązane umowy mieli w marcu. Pozdrawiam

@div

A CO Z TYMI CO UMOWE MIELI DO KWIETNIA??? JESZCZE MIESIĄC CZEKAC??

fryt

chyba nikt już tu nie żyje pozdrawiam wszystkich byłych pracowników sw

nef

chyba że znowu się na składzie pracuje he :)

k2

ja tam nie rozumiem dlaczego tak rzucacie obelgami. była praca i sie po prostu skończyła. jak wszystko w życiu... ja tam kase dostałem, co praawda z opóźnieniem ale wszystko mam. etap w postaci pracy w składach zakmnięty. po co sobie nerwy psuć.

u ;(

strona padła po składach tylko syf szkoda jak nic lubiłem tam pracować mimo wszystko że obóz pracy po moim składzie tylko opony zostaly

kw

a wie ktoś czy będą

poinformowany
@kw

Odprawy będą-w czerwcu.

x

wszyscy elegancko odprawieni z niczym

k55

jak tam z odprawami

a ma ktoś jakieś info odnośnie Pana Marcina ? Jest już jakiś wyrok ? decyzja ?

dupa

chyba pora dać spokój tej stronie kto zasłużył ten odprawę dostał a ten co nie to nie pora brać sie do roboty marcin dopiero za rok wyjdzie adres zna tel zna także pewno zemsta słodka będzie nie ma nic za darmo panowie też mam pietra :) pozdrawiam i do bagna z tą piękną firmą :) aż żal jedynie emeryci i wojskowi z chlubą pracowali w tej firmie bo brali emeryturkę i wypłatę a teraz najniższa krajowa panów przybija nauczka Marcin da jeszcze nam się we znaki ja to wiem emeryt policji nie będzie fajnie :)

kov
@dupa

Marcin to może tyle co Ty czyli nic albo straszyć na forum gowork. Zwykłe dresy z nim kiedyś pocisnęły na osiedlu bo zaczął kozaczyć heh heh. Turbodebilu jeden..

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group