Opinie o MM Group w Bydgoszcz

pawel

A ile? ja tylko 680 zl

k2

ja właśnie dostałem kasę na konto. mam w bzwbk

Ma ktoś może numer do syndyka ponieważ chce kupić wagę

k2

właśnie dzwoniłem do funduszu. kasa ruszyła na konto syndyka. a ten dalej na nasze robi przelewu. do końca m-ca ma każdy mieć kasę.

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
k2

u mnie też narazie ani grosza........

i juz tak zostanie

halo

Wiadomo coś z tym funduszem u mnie ani zł ??

k2

a ktoś kontaktował się z Funduszem albo syndykiem w sprawie kasy?

onnn

do divkomp ty nie dostaniesz ani złotówki

www

Czy ktoś ma jakieś nowe informacje na temat wypłat Z FŚG. Pieniądze maja zostać wypłacone niby na dniach ,ale nadal żadnej konkretnej decyzji.

olek

Trzeba składac jakies dokumenty do funduszu indywidualnie czy oni juz tam mają liste komu musza wyplacic kase? Ma ktoś jakiś kontakt do tego funduszu?

bbb

Wy tam jeszcze siedzicie? Nieudaczniki

Kiedy dostaniemy w końcu wypłaty z funduszu bo miały być wypłacane od dzisiaj.

ull

superwegiel reddatawegiel

ull

nie dostales siana... zryj piach.. tyle ci zostało.. aa i jeszcze jedno.. zmieniłeś te spodnie co chodziłeś do pracy? były bardzo fajne.. szkoda że nie było męskich:D po co to info podałem to każdy wie, tylko jeden gląb nie rozumie. Pozdro inteligencie:D

@ull

też pozdro twoją inteligencję pisze się żryj

Były i obecny
@ull

"półgłówków z byłej firmy..." Te półgłówki z byłej firmy tak jak piszesz potrafią sobie radzić. Pracują z TRANSBUDZIE na godziwych zasadach, mają kasę z miesiąca na miesiąc na czas a nie tak jak Ty " (usunięte przez administratora) quot; siedzący teraz na bezrobociu, czekający na to iż coś z funduszu się skapnie. I pewnie siedziałeś tam do końca i nadal żyjesz w przekonaniu, że sw.pl nadal będą istnieć!!!

@Były i obecny

a kto napisał że siedzę na bezrobociu dziwk.... nie czekam na nic z funduszu a co do radzenia to ja radzę sobie lepiej bo jestem na swoim a nie znów czyimś pachołkiem

Były i obecny
@x

"Na swoim..." Twoje, może być tylko i wyłącznie to, co "wysrasz" ... :-D

Fundusz

W tej firmie poszły takie wałki iż nawet fundusz zaskarżył nasze wypłaty do sądu także może ich nie być prze jakieś 2-3 m-c pewne albo wcale ich nie będzie pozdrawiam sw.pl

divkomp

Orientuje się może kiedy dostaniemy zaległe wynagrodzenia z funduszu?

z tego co mi wiadomo nawet jak ktoś wygrał sprawę to nie ma od kogo wyegzekwoawać tego świadectwa. I błędne koło się zamyka...

Grześ
@Andrzej

co wy (usunięte przez administratora) ja wygrałem sprawę mam świadectwo teraz złożyłem do komornika o ściągnięcie należności, jeśli ktoś z was też wygrał sprawę to wie kto komu i na jakich warunkach był użyczony jako pracownik, a tak na marginesie sto procent udziałów w jednej agencji przejęła z całym inwentarzem firma GEKKO Group

@Grześ

podpowiedz co zrobić aby odzyskac świadectwa? złożyć sprawe w sądzie w bydgoszczu? trzeba stawiać się na rozprawy?

Grześ
@k2

Składasz dokumenty na druku sądowym właściwym dla twojego miejsca zamieszkania, nie musisz do B-szczy chyba że jest to twój sąd pracy, ja nie byłem w sądzie bo szwagra brat jest prawnikiem i on mnie reprezentował, a najciekawsze jest to że świadectwa z obu agencji mam podpisane przez składywęgla

@Grześ

czyli to musi być sąd pracy? a dokumenty jakieś będą potrzebne?umowy? wydruki z konta? długo to trwało?

świadectwa

Nie wiem jak to jest ale nie którzy powygrywali sprawy i ok sam się nie starałem

Co za(usunięte przez administratora). czyli tak naprawdę pracowałem, ale nie pracowałem no fajnie fajnie

k3

napiszcie coś więcej o wyroku sądu w sprawie mm dlaczego nie ma szans na odzyskanie świadectw?

mati
@k3

bo nie ma kogo scigac o świadectwa brak dokumentów i wogole

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group