Opinie o MM Group w Bydgoszcz

o również otrzymałem wynagrodzenie za marzec ;) nareszcie coś się ruszyło, nie ma szans na odzyskanie świadectw -.- jakby sąd nie mógł ich wystawić. Mój kraj taki piękny...

Gg

To teraz do konca miesiąca wypłaty z funduszu za grudzien i styczeń, a w maju odprawa tak?

k2

a ile powinno być to ci powien czy urwali?

wlp

urwali 100 zł za marzec? tez tak macie?

logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
k2

ja właśnie dostałem kase za marzec

mati

witam mi przysłali z sądu ze nie ma szans na świadectwa z mm work

k2

ja powiem tyle,że przynajmniej ten syndyk łaski nie robi i jak ma kasę to wypłaca. ja od tego leszcza FRANZA nie dostałem ani złotówki bo stwierdził że jak byłem w miesiącu lutym 2 tyg na zwolnieniu to nie poniosłem kosztów, i pomimo że reszta dostała zaliczki(śmieszne kwoty) to ja nie dostałem ani grosza. do tego zadzwoniłem powiedzialem co i jak i kasa jest na koncie. przynajmniej za luty,.,.,.

Macie kontakt do tego syndyka ? Ktoś na białych błotach siedzi ?

@1337

jeszcze do końca kwietnia na betonowej siedzi i kadrowa i księgowa. nr do syndyka(tego nowego) też posiadam... zaraz podam

divkomp

To wszystko to jest śmieszne. Jak długo można czekać za naszymi wypłatami. Jednym słowem mają nas głęboko....

kris

Wszyscy kierownicy podpisywali:(

lmcvkv

Jakie listy obecności o czym ty gadasz człowieku masakra pieprzone sw.pl a może powiem coś więcej który z was miał podpisany weksel tzw.

@lmcvkv

a gdzie przeczytałeś listy obecności??????????????????????????// WYRAŹNIE NAPISAŁEM LISTY PŁAC, NA PODSTAWIE KTÓRYM ROBIONE SĄ PRZELEWY Z WYNAGRODZENIEM..,

Panowie bez agresji, każdy z nas jest w tak samo ciemnej d*pie. Każdy stara się podać jakiekolwiek informacje, żeby każdy z nas zobaczył to światełko w tunelu

k2

ja dzisiaj rozmawiałem z pracownicą p.Wilk, i dowiedziałem sie od nich iż syndyk w piątek był w funduszu i czekamy teraz na przelew z funduszu. przelew ma być na konto syndyka a ten dalej rozdysponuje środki miedzy pracowników. czekają też na podpisane listy płac za marzec aby wypłacić wynagrodzenie...powiedziała że kasa z funduszu będzie ok 1,5-2 tyg,..,,

kupiec

... a co ze sprzedażą składów , ja jestem zainteresowany ale nie wiem do kogo się udać nikt nie odpowiada , chyba sprzedają po zanjomości do kogo zadzwonić , moze ktoś wie ?

konrad
@kupiec

a jaki sklad się interesuje

??

czy dzwonił ktoś do funduszu świadczeń ??

adam
@??

Tak ja dzwoniłem powiedzieli mi że nowy syndyk dostarczył to co musiał i wniosek jest rozpatrywany, do końca kwietnia mają wypłacić przewidują że nastąpi to między 20-30 kwietnia.

k2

i to przyszło zwyklym czy poleconym listem

@k2

z tego co pamiętam to ktoś za mnie go odbierał i na 99% był to polecony

ja otrzymałem świadectwo pracy, jakoś przed świętami miałem je w domu ;)

k2

ja jeszcze nie dostałem nic z funduszu..... a dostał ktoś już świadectwa pracy ze składów? bo ta mądra lalunia twierdzi że powysyłała ale jakoś dziwnie ja jeszcze nie otrzymałem...

prezes

Tu chyba już nikt nie zaglada pozdrawiam wszystkich z .pl

jjb

dostał ktoś jakiś pln zł

Zostaw merytoryczną opinię o MM Group - Bydgoszcz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MM Group?

MM Group