AUXILIA S.A.

Opinie o AUXILIA S.A.

Szymon

Ile auxilia wpypłaca miesiecznie podstawy, czy tylko pracuje sie na prowizji za podpisana umowe

Polek

Atmosfera w firmie jest bardzo dobra. Dla ludzi zaangażowanych zawsze była dobra. Nie każdy kocha pracować i z tego są problemy. Trzeba zmieniać firmy i narzekać , narzekać . To nie pomoże zdyskredytować dobrej firmy.

hahaha

Covey chyba za dużo w swojej książce pisał o raportach, tabelkach itp :)

Student

Pracuję w Auxilia od niedawna i jestem bardzo zadowolony.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Regionalny Sprzedaży w firmie AUXILIA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Lukas

Może ktoś ma wiedzę czy potrzebują osobę na stanowisko doradcy klienta w Warszawie. Nigdzie nie mogę mogę ich namierzyć. Czy wynagrodzenie jest prowizyjne czy uzależnione od każdej indywidualnej sprawy? Co należy do obowiązków doradcy? Z góry dziękuję.

Real

Musisz chwilę poczekać. Za kilka tygodni koniec roku, więc część agentów terenowych pożegna się z firmą...

pro
@Real

No cóż. Cierpliwość jest cnotą

pol

a jakie oferujecie warunki ?

Ekhm zeby byc dyrektorem trzeba sobie grupe stworzyc

Majka

Zmartwię cię. Nie wolnego etatu na stanowisko dyrektora oddziału. Wszystkie obsadzone.

Faja

Zatrudnij się, to się przekonasz

Faja

Nie wiem, co masz fajnego w tej firmie?

renata

Hej. Poszukujesz może kogoś w świętokrzyskim ?

Dzięki :)

azz

Dzięki nicki. Natomiast jeżeli chodzi o samochody służbowe to dają je na początku (niby tak jest zagwarantowane w ogłoszeniu), czy to tylko zabieg marketingowy?

azz

Witam, Mam pytanie odnośnie szkoleń dla doradców klienta. Gdzie się odbywają? W siedzibie, czy w oddziale bliskim miejscu zamieszkania? Jakie dają samochody służbowe, o ile dają?

bert

ogłoszenia, które widzicie na pracuj .pl są aktualne z 03.08.

Bert

proszę wpiszcie do wyszukiwarki: Auxilia Pracul.pl ... i wszystko będzie jasne:))))

Bert

wszystkie aktualne ogłoszenia Auxilii są na Pracuj.pl. Warto zerknąć.

Kamil

Cześć wszystkim! Mam mieć niedługo rozmowę rekrutacyjną w Mielcu na doradcę klienta premium. Czy warto iść tam mając na uwadze studia zaoczne?

@Kamil

Kamil, potwierdzam Ci, że warto. Auxilia dotrzymuje danego słowa - zmienił się od stycznia Zarząd. Mają 3 formy współpracy. Prawdopodobnie dla Ciebie będzie najlepsza na umowę zlecenia - idealna dla chcących sobie dorobić studentów.

Miki
@Kamil

Zawsze warto iść. Co Ci szkodzi !

Jaaa

A gdzie jest to ogłoszenie?

Bert

Zdumiewające jest, jak osoby, które nie pracują w Auxilii od wielu miesięcy mają najlepszy wgląd w to jaka jest atmosfera w firmie oraz jak Zarząd zachowuje się w stosunku do pracowników. Ja w AX pracuję i zapewniam, że po byłym Zarządzie i jego "klice" atmosfera z miesiąca na tydzień jest lepsza, a aktualny Zarząd wręcz jeszcze reguluje (zawsze z korzyścią dla pracowników) niedotrzymane zobowiązania byłego kierownictwa firmy. Jestem pewien, że AX jest najlepszym na rynku pracodawcą jeżeli chodzi o system i jakość szkoleń.

Zza miedzy
@Bert

W jednym się zgodzę. Też słyszałem od waszych byłych pracowników, że szkolenia są świetne. Ale zarobki już niestety nie.

Apropos
@Bert

Mam pytanie - czy pracujesz jeszcze w tej firmie i podtrzymujesz swoje zdanie ?

Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUXILIA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AUXILIA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUXILIA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUXILIA S.A.