AUXILIA S.A.

Opinie o AUXILIA S.A.

Lukas

Pracuję w firmie długo i nie narzekam, nie szukam na siłę problemów. Wystarczy, że sama praca przysparza stresów. Czasami jest lepiej czasami gorzej jak w życiu. Jednego jestem pewna, jak ktoś chce firmie dokopać to zrobi wszystko żeby tak się stało, tylko po co?

Fran

nie spodziewałem się tutaj takiej burzy... no nieźle. Ja od siebie mogę dodać, że jestem zadowolonym pracownikiem . Firma jest stabilna, nie trzeba martwić się o przysłowiowe jutro. Do tego można się dużo nauczyć

Karol

No cóż, właśnie chciałem zgłosić swoją aplikację do Auxilii ale po ostatnich wpisach mam naprawdę duże wątpliwości. Z jednej strony zachwalają tą firmę jako dobrą i wiarygodną a po przeczytaniu postów na tym forum zaczynam coraz bardziej w to wątpić. Czy ktoś może mi wyjaśnić sytuację firmy?

pracowałem w firmie kilkanaście miesięcy temu i aż nie mogę uwierzyć w te opinie i nie jestem pewny czy są prawdziwe. Ja wspominam pracę w auxili bardzo dobrze i z tego co pamiętam większość pracowników była zadowolona. Dobre warunki pracy, spoko szefowie i ja tam ich moge polecić jako pracodawce

Emilia

Widzę tu sporo wpisów od byłych agentów chwalących firmę. Zastanawiam się dlaczego odeszli skoro było tak pięknie?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Regionalny Sprzedaży w firmie AUXILIA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Lukas

Czy jesteście pewni, że nie da się o firmie powiedzieć coś dobrego? Kłopoty są zawsze i trzeba je rozwiązywać.

pawko

Jako były pracownik firmy mogę o niej powiedzieć wiele dobrego. Miło wspominam pracę, atmosferę, ludzi. Wszystko to kwestia podejścia. Jeśli ktoś będzie szukał dziury w całym to na pewno znajdzie. Ja nie żałuję, że pracowałem w auxilia bo zdobyłem tam cenne doświadczenie.

koziol

pierwsze slysze zeby takie rzeczy sie dzialy, cos mi tu smierdzi jakas konkurencja ;) firma jest ok. Stabilna praca, dobre warunki, mozna sie rozwijac

Tonik

Auxilia Wrocław zasłużyła sobie na miano dobrej firmy a po lekturze wpisów widać, że pracownicy również bardzo chwalą sobie tu pracę. Nie narzekają na zarobki choć mają dużo pracy. Słyszałem wiele dobrego o firmie i to się potwierdza.

anonimus

przed wyjazdem za granice mialem okazje pracowac w auxilia przez kilka miesiecy i bylo spoko. Jako pracodawce moge ich polecic.Naprawde niezle pieniadze, roboty troche jest i czlowiek sie nie nudzi, spoko szefostwo. Mozna zdobyc u nich naprawde cenne doswiadczenie.

czaki

ja jestem jednym z wielu zadowolonych pracowników. Praca choć momentami stresująca to jednak daje satysfakcje. Trzeba mieć jednak odpowiednie podejście i charakter :) Zarówno płaca jak i warunki pracy są ok.

Ludzi

Cenię Auxilia za dobre warunki pracy i rozwój pracowników.

Kinga

Auxilia Wrocław to firma w której pracowałam jakiś czas temu i byłam zadowolona, czuje do nich sentyment.

xyz

jestem pracownikiem Auxilia już od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolony z pracy u nich :) fajna atmosfera, w porządku współpracownicy. Do tego jest duża szansa na rozwój oraz możliwość awansu.

Aśka

Auxilia Wrocław nie ma żadnych nowych ofert pracy? Może ktoś słyszał i mógłby podzielić się tą informacją.

Iza

Auxilia po to powstała żeby pomagać ludziom po wypadkach!!!!

Mela
@Iza

Czyli za darmo...

Iza

Auxilia pomaga osobom po wypadkach w uzyskiwaniu odszkodowań za straty, jest to trudny rodzaj działalności. Tu jest praca dla osób wytrzymujących dużo stresu i niestety nie każdy może to wykonywać. Pewnie z tego wynika niezadowolenie niektórych osób.

Pola, podziel się więc jak wygląda praca w terenie.

Czy firma zatrudnia stażystów? Jakie są szanse na ich późniejszą karierę w firmie?

Starszy

Pracuję w firmie i nie zgadzam sie na oczernianie jej na forum. Gdyby wpisy były prawdą nic nie powiedziałbym ale to są często zwyczajne kłamstwa, ludzi którzy z praca są na bakier. Taka jest prawda .

Junak

Mam wrażenie, że niektórzy bardzo lubią oceniać innych a przecież w ich zakresie obowiązków to nie leży?

Konio
@Junak

Po pierwsze - po to zostało założone to forum. Po drugie - czy ty w życiu robisz tylko te rzeczy, które są w zakresie twoich obowiązków służbowych ? Współczuję ci szczerze.

Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUXILIA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AUXILIA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUXILIA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUXILIA S.A.