AUXILIA S.A.

Opinie o AUXILIA S.A.

konek

fajna atmosfera, można rozwijać swoje umiejętności oraz budować doświadczenie. Do tego można liczyć na wsparcie od starszych pracowników oraz szefostwa

AUXILIA to ludzie i jak wynika z opinii bardzo pozytywnych te relacje są bardzo dobre w obie strony. Jak jest odpowiednia atmosfera w pracy to jest wzajemny szacunek, wsparcie i uczciwość. Pracownicy to fundament firmy a bez nich nie ma sukcesów!!.

oooo

dobry i wiarygodny pracodawca, oferuje b. dobre warunki pracy, a jeśli się starasz i osiągasz wyniki to na pewno będzie to docenione.

Lukas

Czy mógłby ktoś napisać kilka słów o pracy dla doradcy klienta premium? Chciałbym wiedzieć coś o samej pracy jak i o firmie, żeby nie być zaskakiwanym.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Regionalny Sprzedaży w firmie AUXILIA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

jako pracodawca firma jest naprawdę w porządku. Są fair wobec pracowników, zasady i warunki pracy są jasne. Stresik jest no ale w końcu taka specyfika pracy, jednak jest fajny team i to zdecydowanie jest plus

Lukas

Takich pracodawców jak AUXILIA jest mało. Myślę, że kto tu pracuje to nie będzie szybko szukał nowego miejsca. Dobra pensja i super ludzie z którymi pracuję to wystarczy żeby cieszyć się że udało mi się z pracą. Może jest w pracy stres ale gdzie go nie ma?

Mirosław01

Też chwale sobie pracę tutaj. Praca jak praca, czasem jest stres, sporo obowiązków. W końcu to praca, gdzie walczymy o odszkodowania dla ludzi, więc nie jest lekko. Ale jednak dobre wyniki w pracy skutkują lepszą pensją, co przekłada się na satysfakcję z tego co robię. Zwlaszcza, gdy widzę, że moje dzialania sprawiają rowniez satyfakcje moim klientom w przypadku wygranej sprawy

Leszek

Przede wszystkim warto podkreslić, że praca w takiej firmie to w pewien sposób praca z misją- pracuje się z ludźmi, ktorzy czesto przezywaja koszmar zwiazany z wypadkiem itd. Trzeba miec duzo empatii, wyrozumialosci, miec dobry kontakt z drugim czlowiekiem. Mi taki charakter pracy, wiec i w Auxilii świetnie sie odnajduje.

monia

mi sie wydaje, ze te wszystkie pseudowypowiedzi, z ktorych bije straszny jad i frustracja to trolle. normalny czlowiek zadowolony ze swojej pracy nie ma czasu wypisywac takich bzdur w internecie. krytykowac moznakulturalnie :)

kkk

Ja jestem zadowolony z pracy w auxilii. Niedawno przeprowadziłem się do miasta i szukałem pracy w zawodzie, tak właśnie trafiłem do auxilii. Nie pracuje może długo ale klimat jak i sama praca mi się podobają i jestem zadowolony.

Robert

ja z kolei pracuje tutaj niecale pol roku. z perspektywy czasu oceniam tą firmę dobrze. przede wszystkim w tego rodzaju pracy trzeba lubic kontakt z ludzmi. mi to odpowiada, bo zadowolenie klienta daje mi satysfakcje i motywuje do dzialania.

michalw

Jestem doradcą Auxilii już drugi rok, więc może moja opinia sie komuś przyda. Jestem zadowolony- bardzo dobra pensja ( o ile ktos skupia sie na pracy i angażuje sie w to, co robi). atmosfera rowniez w porzadku. Wiadomo, ze taka praca to czesto spory stres, ale uważam, ze pracodawca jest godny polecenia :-)

xyzz

Oo, w końcu jakaś sensowna wypowiedź, która liczę, że pomoże mi podjac decyzje na temat rozpoczecia pracy w auxilii. ktos jeszcze??

Dariusz59

Właśnie, znajdą się tutaj rzetelne wpisy obecnych pracowników? Bo jak na razie to przeważają opinie frustratów :/

ja pracuje w Auxilii ale nie będę pisał z imienia i nazwiska. Pracuję już od jakiegoś czasu i poznałem firmę, jej funkcjonowanie, ludzi. Mimo że jest presja i stres to jednak jest też duża satysfakcja no i niezłe pieniądze. Poza tym ekip też jest w porządku

JKL

tak sobie czytam te wpisy i chcialabym poznac opinie osób, ktore OBECNIE PRACUJĄ w auxilii... jaka atmosfera panuje rzeczywiscie u tego pracodawcy i czy warto tam pracowac? jakie są warunki? znajdzie sie tutaj jakis pracownik auxilii?

Dawno tu nie wchodziłam, dlatego ze zdziwieniem przeczytałam niektóre komentarze. Kompletnie nie rozumiem rozżalenia osób, które jeszcze nie pracują w firmie, ale już mają do niej żal (o oo????), zastanawiają się czy pracować czy nie (przypomina to słynne "i chciałabym, i boję się"), a podczas tych rozważań piszą o tym kilkanaście razy na tym forum. Po kiego grzyba ja się pytam??? Nie wygląda to na rzetelne opinie, tylko szczerze mówiąc na... jakieś ustawione działanie. Albo trolle internetowe nie mają co robić, zamiast wziąć się do pracy. Jakby tak jeden z drugim wziął się do roboty, to po pierwsze nie miałby czasu na pisanie bzdur na forach, po drugie po dobrze przepracowanym dniu, tygodniu, a potem miesiącu, zawsze miałby efekty. A jak są efekty, to i pieniądze się pojawiają i satysfakcja z dobrze wykonanych zadań. A wtedy i normalna ludzka satysfakcja życiowa się pojawia, a wraz z nią pozytywny stosunek do życia :). Wówczas nie ma już potrzeby mazać dyrdymałów po forach, bo po prostu człowiek jest zadowolony z siebie i z życia. I tego sobie oraz wszystkim Doradcom i nie tylko im życzę. Pracujmy, zarabiajmy i cieszmy się życiem :).

mialem okazje pracowac w auxilli jakies 3 lata temu? i nie poznaje tej firmy czytajac Wasze komentarze. Za moich czasow to byla normalna firma, wiadomo stres byl, ale poza tym wszystko okej. Az sie wierzyc nie chce w te wpisy. Ja tam mam dobre wspomnienia i wedlug mnie to dobry pracodawca

Lukas

Pracuję w firmie długo i nie narzekam, nie szukam na siłę problemów. Wystarczy, że sama praca przysparza stresów. Czasami jest lepiej czasami gorzej jak w życiu. Jednego jestem pewna, jak ktoś chce firmie dokopać to zrobi wszystko żeby tak się stało, tylko po co?

Fran

nie spodziewałem się tutaj takiej burzy... no nieźle. Ja od siebie mogę dodać, że jestem zadowolonym pracownikiem . Firma jest stabilna, nie trzeba martwić się o przysłowiowe jutro. Do tego można się dużo nauczyć

Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUXILIA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AUXILIA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUXILIA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 4 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUXILIA S.A.