AUXILIA S.A.

Opinie o AUXILIA S.A.

Nawiązując do wcześniejszego wpisu...praca w Auxilii dała mi sporo wiedzy i umiejętności i pomimo rozstania z firmą, będę wspominać ten czas, jako czas nauki i zdobywania doświadczeń. Rozstałam się z Auxilią w atmosferze wzajemnego szacunku i życzliwości.

tajemniczy Hieronim

Spędziłem w tej firmie wiele lat (mówię o centrali) i nikomu nie polecam (usunięte przez administratora) naprawdę :)

Miła
@tajemniczy Hieronim

Sylwia, to Ty?

Sylwia W.
@Miła

Właśnie dotarły do mnie informacje,że ktoś mnie najprawdopodobniej "poszukuje":) Niestety tajemniczy Hieronim to nie ja (czyt. Sylwia). Nie zamierzam wypowiadać się na temat Spółki oraz pracy w niej. Proszę zatem nie podejrzewać mnie o jakiekolwiek wpisy/komentarze na temat AUXILIA S.A, ponieważ nie zamierzam w tym uczestniczyć. pozdrawiam byłych i obecnych pracowników AX:)

Romo

O takiej podstawie to możesz chyba zapomnieć. ale zapytaj w centrali firmy.

Kozak

Wie ktoś czy szukają pracowników w woj. śląskim albo małopolskim? Jaką dają podstawę na początek? Chociaż z 2,5 tysiąca? Czy te odszkodowania są ciężkie?

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Kierownik Regionalny Sprzedaży w firmie AUXILIA S.A.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Katarzyna Wojdyło

Jako firma pozyskująca odszkodowania jak i pracodawca - Auxilia jest rzetelną firmą. Pracownicy nie narzekają na terminowość wypłat ani warunki pracy. Jako była klientka jestem zadowolona i dobrze wspominam współpracę, obecnie pełnię funkcję Ambasadora, stąd poznałam pracujących tam ludzi i panujące zwyczaje. Przyjemna firma, o charakterze rodzinnym, ludzie lubią się i szanują. Gdy prowadzili moją sprawę otrzymałam sporo wsparcia i życzliwości. Nie brakowało bieżących informacji o mojej sprawie, był stały kontakt z prawnikami oraz terminowe wypłaty świadczeń. Polecam z każdej możliwej strony. Pozdrawiam

Europejski
@Katarzyna Wojdyło

Głupoty piszesz. Zgodzę się z tobą w jednym temacie - firma dba o klientów. A co ty możesz wiedzieć o atmosferze w firmie? O stosunkach między pracownikami i kierownictwem? O zakulisowych rozgrywkach? Bo przyjedziesz raz na klika miesięcy do Wrocławia? Widzisz to, co ci chcą pokazać. Gdybyś żyła bliżej firmy, to zobaczyłabyś, że przez ostatnie przewinęły się tabuny tzw. doradców. Coś musi być na rzeczy.

Rozdwojeniejaźni
@Katarzyna Wojdyło

Piszesz jako była klientka? Czy jako aktualna współpracowniczka? Bo coś mieszasz pojęcia.

Sedno
@Katarzyna Wojdyło

Twoja wypowiedź pasuje idealnie do sloganu: "nie znam sie ale wypowiem sie" Czasem pomyśl zanim coś napiszesz.

Nie
@Sedno

Nie musi myśleć. Każą jej, to pisze.

Katarzyna Wojdyło
@Europejski

A tak się składa, że wiem co nieco na ten temat. Po pierwsze podczas prowadzenia mojej sprawy, a jednak trochę to trwało, nie nastąpiła żadna zmiana we wrocławskim składzie pracowników, po drugie po zakończeniu mojej sprawy, dodam, że byłam i jestem ze współpracy zadowolona i z wysokości odszkodowania także, zostałam poproszona, aby od czasu do czasu wyrazić opinię (dodam nie wymuszoną, tylko swoją własną - autentyczną) - jako była klientka, zostałam czymś w rodzaju dobrowolnego ambasadora, osoby, która w razie potrzeby opowie o współpracy nie zakłamując faktów i w związku z tym poznałam ludzi z wrocławskiego zespołu, są to przesympatyczne osoby, a że czasem ktoś zmienia pracę, bo dostanie inną ofertę, lub coś to chyba żadna nowość, rotacja jest wszędzie. Zobaczył byś jak się w mojej pracy często ludzie zmieniają a warunki nie są złe naprawdę. Swoją drogą ciekawe na czym Ty opierasz swoją wiedzę, że się wypowiadasz...

sylwetka
@Katarzyna Wojdyło

Chyba masz problemy ze wzrokiem. Akurat w centrali zostały chyba 3 osoby ze starego składu. Pozostałe odeszły...nie wnikam dlaczego... Wystarczy spojrzeć na ich stronę z pracownikami.

Sława

Jestem przerażony jak spadł poziom obecnych studiów. Czy umiesz czytać ze zrozumieniem? Gdzie napisałem, że oferują komfortowe warunki pracy? Wręcz przeciwnie! (usunięte przez administratora) I słabe zarobki. Jeżeli zdobędziesz doświadczenie i wyciągniesz odpowiednie wnioski, to po wdrożeniu do zawodu w tej firmie możesz sobie poszukać innej kancelarii, która zdecydowanie lepiej płaci. (usunięte przez administratora)

niezdecydowany

Warunki zatrudnienia są słabe. A jaka jest pomoc prawna firmy?

Sława
@niezdecydowany

Fakt, są słabe, ale firma dobrze szkoli. Przynajmniej tak było w poprzednich latach. Zawsze możesz sobie iść potem do firmy, która lepiej płaci.

Fakt

W jednym muszę przyznać ci rację. Auxilia jako jedna z nielicznych firm daje umowę o pracę. Ale coś za coś. Choćbyś nie wiem jakie sprawy spisywał, to na etacie nie masz szans na dobre zarobki. Musiałbyś przejść na działalność gospodarczą, wtedy zarobisz więcej. Ale to będzie i tak mniej jak w konkurencyjnych firmach.

Bigot

To super! To teraz można tańczyć i śpiewać z radości!

Byłydoradca

Słyszałem, że mają się poprawić...Czas pokaże...

Teraz

I co słychać w firmie po zmianie władzy? Poprawiły się warunki pracy?

Kaszebe

Tak, aktualnie szukają doradcy klienta. W zeszłym roku poszukiwali doradcy klienta premium. Ciekawe czemu zmienili nazwę stanowiska w taki sposób?

Kaszebe

W woj.pomorskim szukali tylko doradcy, bo tutaj nie ma oddziału. Poza tym w tej firmie nie ma managerów, są tylko dyrektorzy oddziałów i doradcy. Wszystko masz przejrzyście pokazane na stronie Auxilii w zakładce "ludzie".

Darek

Dyrektorów to akurat w tej firmie jest dostatek. Wejdź na ich stronę internetową i sprawdź jakie są proporcje agentów i osób, które nimi zarządzają.

shrek

Masz rację, są rotacje. Kiepska atmosfera, nie wiadomo kto decyduje, o tym, czy będziesz tam pracował w przyszłym miesiącu...

Darko

Zastanów się i odpowiedz sobie sam dlaczego? Czy słyszałeś aby ktoś zwolnił się z dobrej i dobrze płacącej firmy?

Cierpliwy

Ogłoszenia o naborze mają non-stop w internecie. To się chyba nazywa rekrutacja ciągła. Kogoś zwalniają albo sam się zwalnia, to już mają chętnego na jego miejsce. I przychodzi nowy pracownik,stara się, uruchamia wszystkie swoje kontakty, ma wyniki, wszyscy w firmie są zadowoleni... Często oprócz pracownika... Potem ma gorszy okres i nie jest już potrzebny. Na jego miejsce przychodzi nowy ze swoimi kontaktami i tak trwa ta karuzela. Ale to uczciwie muszę przyznać nie dotyczy tylko tej firmy. Tak wygląda ogólnie praca w sprzedaży - każdy chce pozyskać Twoje kontakty, wejścia do firm, Twoją bazę, nowe pomysły itp. Czyli praca liczona w miesiącach a nie w latach.

gumiś

Trzeba trochę poczekać, chcą wejść na giełdę, zmienia się kierownictwo. Może zaproponują jakieś konkurencyjne warunki, bo te aktualne są kiepskie.

sprawdzam

Podaj jego imię, to Ci jutro odpowiem, czy to prawda.

darek

Mój znajomy się chwali, że 7000zł zarabia w Auxilii, jest to możliwe?

Zastanawiałem się, czy starać się tam o pracę. Ale po tym co tu się dowiaduję, to dam sobie chyba spokój. A jaką firmę polecacie w tej branży? Pomóżcie,czekam na konkrety.

jużbyły
@Nowy

Na pewno są gorsze firmy /jeśli to Cię oczywiście pocieszy/. I na pewno jest mnóstwo lepszych. Jak masz czas, szukaj dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o AUXILIA S.A. - Wrocław

• Jak się pracuje w AUXILIA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy AUXILIA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AUXILIA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AUXILIA S.A.