Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Obligatariusz

Gratuluję rekordowych odzysków w lutym !!! Mam nadzieję na kolejną ratę jeszcze w tym roku, Panie Prezesie ;-) Życzę dalszych wzrostów odzysków i przekroczenia pułapu(usunięte przez administratora). do końca 21 r.

1 kwietnia jest dopiero za 2 tygodnie

@Obligatariusz

Nadzieja ponoć umiera ostatnia - bądź przysłowiowo rzecz biorąc: matką (usunięte przez administratora) jest... Nie żeby głupcem tego, który ufa nadziei, tylko, że sama nadzieja nie pomoże i pewne rzeczy należy brać we własne ręce. No i tutaj można się praktycznie spotkać w przypadku getback z "beznadzieją" :) PS1. Życzenie wzrostu odzysków? He,eh,eh - a z czego? PS2. Publikacja bilansu ODZYSKÓW do KOSZTÓW - mogła by dużo powiedzieć, ale .... ale no przecież nie musi być :)

Obligatariusz
@Obligatariusz

Z beznadzieją, to się spotykają: antywindykator i K.A.T. Tworzą w pocie czoła mnóstwo wpisów, a to i tak nie ma na nic wpływu. Łudzą się, że ich wpisy coś zmienią, a tu nic, zero reakcji. Ja rozumiem dokonać jakiegoś wpisu, podzielić się opinią od czasu do czasu, zademonstrować jakąś reakcję, ale żeby cały czas siedzieć na forum i reagować na każdy wpis, to niezbyt dobrze świadczy o stylu życia i formie spędzania czasu przez tych ludzi. Jesteście nieskuteczni antywindykator i K.A.T. ! Ocieracie się o śmieszność i błazenadę.

MAMAM

Mężczyzna zawiadomił Rzecznika, że firma windykacyjna chce wyegzekwować od niego dług, co do którego sąd rejonowy oddalił powództwo. Taki wyrok oznacza, że roszczenie potencjalnego wierzyciela nie zasługiwało na ochronę sądową. Wyrok prawomocny wiąże przy tym nie tylko pierwotnego wierzyciela, ale jest skuteczny wobec każdego nowego nabywcy wierzytelności. Dlatego Pełnomocnik Terenowy RPO we Wrocławiu zwrócił się do firmy windykacyjnej o ponowne przeanalizowanie wyroku i rozważenie zasadności odstąpienia od dalszych działań windykacyjnych. Firma windykacyjna sprawdziła dokumenty i wstrzymała dalsze działania wobec wnioskodawcy.

Neutralny
@MAMAM

To brzmi jak zapraszanie wszystkich kredytobiorców i pożyczkodawców do niespłacania długów i czekania na przedawnienie. Takie namawianie powinno być karalne, gdyż działa na szkodę pożyczkodawców !!!

@Neutralny

proszę nie opowiadać głupot. jakie karalne? radzę najpierw przeczytać post ze zrozumieniem. sąd oddalił powództwo. z jakiego powodu - tego nie wiemy, co jednak w tej kwestii jest nieistotne. proszę pamiętać, że dłużnik nie ma na przedawnienie absolutnie żadnego wpływu, jako że to wyłącznie wierzyciel dopuszcza do przedawnienia. jeśli dłużnik sobie czeka, a wierzyciel dba o swój interes - to kieruje sprawę do sądu (a ma na to ponad 3 lata) i tyle z tego czekania dłużnik ma. jeśli jednak do przedawnienia dochodzi, znaczy że wierzyciel to ciapa i nie dba o swój interes. czyli nie chce pieniędzy, zatem proszę potem nie płakać że dłużnikowi "się udało". nic się nie udało - taka była wola wierzyciela aby dopuścić do przedawnienia. dłużnik w kwestii dojścia do przedawnienia nie ma nic do powiedzenia!

@Neutralny

Co to za bełkot... Lecisz A1 na populizm, ale nie tędy droga trollu :)

Mirek
@Neutralny

Czy mógłbyś wyjaśnić na czym polega namawianie pożyczkodawców do niespłacania i czekania na przedawnienie?

Neutralny

Masz rację.

Teren

No i (usunięte przez administratora) znowu rozdaje (usunięte przez administratora). Premie na poziomie Getback ????????????

Obserwator

Proszę wytłumaczyć mówicie że dług 25 letni nie śćiągacie i nie wydzwaniacie do tych dłużników dlaczego kłamiecie dlaczego nie piszecie że po odejściu waszych windykatorów nikt nie chce ich zatrudnić dlaczego kłamiecie pisząc o swojej firmie

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Po co zatrudniacie, jak teraz kolejne zwolnienia grupowe robicie ???

Nie prowadzimy żadnych zwolnień grupowych, uprzejmie proszę o powstrzymanie się od wypisywania tego typu - przepraszam za wyrażenie - bzdur.

Dłużnik

Czy to nie jest ta firma którą nagrywają na (usunięte przez administratora) na kanale "Teraz ja mówię" ? Zobaczcie jaki poziom reprezentuje ta firma.

@GetBack S.A.

Dziękuję za odpowiedź - takie informacje do mnie dotarły i jako obligatariuszowi wierzącemu w wykonanie układu, zrobiło mi się słabo na takie wieści... TRZYMAM KCIUKI ZA SPÓŁKĘ, LICZĄC NA TO, ŻE NIE WYKIWACIE MNIE POWTÓRNIE !

Również dziękujemy. Zawsze zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu wyjaśnienia jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości dotyczących spraw pracowniczych. Jesteśmy do dyspozycji pod adresem e-mail: hrbp@getbacksa.pl. Pozdrawiam!

antywindykator

wykonanie układu? a wierzysz w garbate aniołki?

@GetBack S.A.

W takim razie chcę przekazać, że my, obligatariusze w podeszłym wieku prosimy o jak najszybsze spłacenie rat z układu. Gdyby tylko można było spłacić nas jednorazowo, bylibyśmy niezwykle wdzięczni. 8 lat to dla nas stanowczo za długo, niestety. Prosimy. Może Państwo coś wymyślą.

antywindykator

przecież już zostaliście spłaceni jednorazowo. były dwie raty naraz? były. sądzisz w naiwności swej, że będą jeszcze jakieś płatności?

Boa

Dlaczego teren się rozsypuje ?

NT

Bo Wojtek T....

Radek
@Boa

Nie jest to prawdą, że teren się rozsypuje. Rozsypać może się coś, co istnieje.

Doktor
@Boa

Pamiętaj o lekach. Ich brak Ci nie służy i zatracasz się w tym biadoleniu !

Rumcyk

Najpierw zniszczono struktury, pozwalniano wartościowych ludzi, a teraz rekrutacja i bicie piany przez klakierów? Komedia, w dodatku żałosna.

bumcyk
@Rumcyk

Wartosciowych? nie żartuj. Nikt wartosciowy nie został nigdy zwolniony, co najwyzej takie gwiazdy jak (usunięte przez administratora)

@Rumcyk

Nasza struktura ma się dobrze, dziękujemy za troskę. Wszystkich profesjonalistów, którzy chcą przyczynić się do jej dalszego wzmacniania, zapraszamy do udziału w rekrutacji!

Olo
@GetBack S.A.

Jeśli struktura ma się dobrze, to dlaczego takie nędzne wyniki?

Kiełbasa
@Olo

Nędzne to mogą być Twoje wnioski. Widać wzrost poziomu! Jest dobrze.

@Kiełbasa

skoro jest tak dobrze to dlaczego odzyski są na poziomie kredyt inkaso, które ma 20 razy mniej w portfelach?

Gienek
@Doktor

Niezależnie od stanu w jakim się znajdujesz niebawem się przekonasz. Życzę więcej rozwagi w pisaniu. Myślenie nie boli.

Emanuel
@Olo

musisz się bardziej postarać w pracy a nie zajmować się opisywanie na forach.

Tom

To proste spolka nie byla tworzona by zarabiac na widykaci tylko na .... Przez co pracownicy przyzwyczajeni do dzialania w sposob silowy brak kreatywnosci i wlasciwego szkolenia niedostosowanie do zmieniajacego sie rynku zmieniajacej sie metalnosci wiedzy i stanu swiadomosci spoleczenstwa getbak z braku wlasciwego nadzoru utknol w realiach z minonej epoki Wlasciwy menadzer zmieniajacy podejcie pracownikow i zapewniajacy im wiedze z kintaktow interpersonalnych zmienil by oblicze firmy a i wartosc odzyskow

@Tom

głupoty opowiadasz. spółka od początku istnienia zarabiała na windykacji, dopiero później skręciło to w wynaturzenie za sprawą hurtowego druku obligacji. tutaj żaden menadżer nie pomoże na odzyski, z prostego powodu: z tego (usunięte przez administratora) niewiele wyciągniesz.

Wierzyciel

(usunięte przez administratora) na nowe portfele? Wy w tych starych macie ponad (usunięte przez administratora) i co, jakoś nie potraficie tego zwindykować. Wstyd i kompromitacja!

K.A.T.

Wtedy, kiedy wielbłąd przez ucho igielne przejdzie... A tak mimochodem "arbuz" raczej wypłaca - niż wpłaca cokolwiek :)

Powinni dokapitalizować spółkę jak obiecali.

@Marek

Obiecanki, cacanki - możesz je oprawić w złote ramki... :)

Dawid

Jakże trudno dostrzec tutaj jakikolwiek rozwój, a trudno ponieważ coś takiego tutaj nie występuje bez co i ten prezes jawi się jako wizjoner myśli egzystujący w brodziku intelektualnym, który koliduje z imperatywami i nie rozumie idei koncepcji zalożeń. Ideologia mentalności koreluje z perpentacją kohetentnej rzeczywistoći i prowadzi do konkluzji że ewenement jest ewidentnym paradoksem konstruktywnej rekapitulacji skoligowanej na adekwatnych arkanach pryncypialnej dystrybucji.

Koster
@Dawid

Człowieku o zawężonych horyzontach próbujesz zaimponować swoim bełkotem pseudonaukowym a tym samym obnażasz swoją niekompetencję. Bełkoczesz niczym pingwin Kowalski z Madagaskaru

Nie oszukuj bo obłudę piszesz

Czytam te opinie i własnym oczom nie wierzę. Komu chce się wypisywać takie głupoty ??? Przecież nasza spółka to normalna firma z tym, że po przejściach. Robota jak każda w windykacji. Po co wypisywać nie stworzone historie, jak osoby z wewnątrz i tak śmieją się z tej propagandy.

Wierzyciel

Spółka po przejściach? dobry dowcip, przekręty na miliardy, zarząd w kryminale no ale przecież to normalna spółka czego wy ludzie chcecie hahahahahaha normalnie nie wytrzymam.

Bhhj

Bingo

Tak, tak klakierze. To wszystko prawda. I jeszcze ma status poszkodowanego :D

Tato

dlaczego kierownik terenowy nadal pracuje?

setka

Wypowiem sie o innej lokalizacji - LUBLIN!!! nazywam to miejscem kolesiostwa. Od miesięcy premie jeśli to można nazwać premia robią wybrani, ciągle na piedestale - nie oszukujmy sie cudów nie ma. Po znajomości osoby zatrudnione maja podpięte "wyjątkowe" kampanie. Kontrolerzy jakości ocen, wiele do życzenia.. Top nie jest moja ocena z zemsty, tylko z racjonalnego podejścia.... na czym Ci ludzie maja robić wyniki na przedawnionych sprawach , gdzie firma nie kupuje nowych pakietów ...

@setka

Dziękujemy za Twoją wypowiedź. To przykre, o czym piszesz, niemniej niewiele możemy zrobić, jeśli mamy jedynie anonimowy wpis na zewnętrznym portalu. Namawiam do kontaktu z nami (adresy mailowe znasz, skrzynki na listy w biurach też są do dyspozycji Pracowników), abyśmy mogli przeanalizować zgłoszenie i ew. wspólnie poszukać rozwiązań.

sss
@GetBack S.A.

nigdy nic nie możecie zrobić

Ździch

Jakiś bot wydzwania i w zapętleniu ciągle zadaje pytania imię nazwisko pesel, albo nagrywa się Na pocztę głosową,taki depresyjny głos,proszę o pilny kontakt pod nr telefonu.To jakiś grubszy smród.

@Ździch

Dzień dobry, dziękujemy za informację. Proponuję zgłaszać podobne zdarzenia pod numery / na adresy mailowe podane na naszej stronie www, np. reklamacje@getbacksa.pl. Nie wiem, o co może chodzić, ale oczywiście przekażę tę sprawę. Pozdrawiam!

Emanuel
@Ździch

Trzeba iść z duchem czasu. Jeżeli masz długi to nie spodziewaj się głosu ZAPRASZAMY DO SPŁATY miłej pani. Długi należy spłacać a nie kombinować na wszelkie możliwe sposoby. Bądź mężczyzną i daj przykład innym.

@Emanuel

Właśnie kiedy getback zacznie spłacać swoje długi? ile mogę czekać na swoje pieniądze, nędzny dłużnik getback który nie chce oddawać pieniędzy.

Zdzisek
@Emanuel

Długi należy spłacać a nie kombinować na wszelkie możliwe sposoby? Pięknie powiedziane, naprawdę. Tylko kto to mówi? Windykator-dłużnik? To gdzie są moje pieniądze za obligacje co kupiłem? Dostałem tylko 1% i wygląda na to, że resztę mi ukradziono. Jak ty masz czelność podnosić głos w sprawie spłacania długów?

Kamala
@Zdzisek

NIE KŁAM ! Obligatariusze sami zwolnili w sądzie Getback ze spłaty 75% pieniędzy, a pozostałą część pozwolili spłacić przez 8 lat bez odsetek. NIKT TU NIKOGO NIE OKRADŁ ! ! !

@Kamala

Jest tak jak piszesz. Każdy z każdym może zawrzeć umowę na bazie której zwalnia wierzyciela z części lub całości zadłużenia. Obligatariusze podarowali spółce 75% swoich pieniędzy i jest to darowizna a nie (usunięte przez administratora) !!!

@Kamala

Ja się na nic nie godziłem a kasy GETBACK nie chce oddać, najlepiej to nakraść i potem udawać niewiniątka.

@Wierzyciel

Hmm, lisek chytrusek następny? Jakaś zgoda (oświadczenie woli) musiała być,, a że getback kasy nie odda (no takie tam popierdółki, gruszki na wierzbie i śliwki na sośnie...). Spokojnie czekaj na następną mini-ratkę :) Adieu!

@K.A.T.

Chytrusek? po prostu jak każdy chcę odzyskać swoje pieniądze to nie moja wina że zostałem (usunięte przez administratora)przez GETBACK.

@Wierzyciel

Domyślam się, iż myślenie logiczne to też nie twoja domena - ani tym bardziej: "nie moja wina". :)

wierzyciel
@K.A.T.

Widać kto ma problemy z mysleniem logicznym, oświadczenie woli nie może być pod wpływem błędu a wszystkie firmy które pośredniczyły handlu obligacjami getback wprowadzały w błąd w celu uzyskania korzyści majątkowej.

@wierzyciel

No Watsonie jesteś genialny. Brawo TY! Teraz podziel się swoimi odkryciami z odpowiednimi instytucjami. Tylko mmm, zdaje się być, że jedyny uzasadniony zarzut tzw. "misselingu" dotyczył IB nomen omen już przejęty przez Pekao (ale bez wierzytelności). A więc na ulicę i maszeruj, głośno, głośno krzycz..... :)

Boss

jaka kasa dla windykatora i jakie auto?

@Boss

Zapraszamy do udziału w rekrutacji, nasze ogłoszenia są nadal aktywne. Szczegółową ofertę zatrudnienia przedstawiamy podczas rozmów bezpośrednich z wybranymi Kandydatami.

@Boss

a na co ci auto na słuchawkach?

KUPAWOJTUSIA

Kiedy nowy szef terenowych?

@KUPAWOJTUSIA

Nie planujemy zmian w Terenie na stanowiskach kierowniczych.

MAKARENA
@GetBack S.A.

a szkoda bo to się tam dzieje to skandal. Ale sami się niedługo przekonacie że to była pomyłka. HA HA HA Z popielnika na Wojtusia Iskiereczka mruga Chodź opowiem Ci bajeczkę bajka będzie długa

@MAKARENA

Nie długa, nie krótka lecz w sam raz :)

@MAKARENA

Staramy się nie bagatelizować żadnego z sygnałów od naszych Pracowników, niemniej omijanie oficjalnych wewnętrznych kanałów komunikacji, a tym samym brak konkretnych argumentów / faktów, nie pozwala traktować podobnych wpisów poważnie.

wojko

Na ulicy stoi żebrak. Zatrzymuje się przed nim elegancko ubrany przechodzień i mówi: - Cześć Rysiek! Chciałem ci pogratulować. Wszyscy w biurze nie znajdujemy słów podziwu dla twojej odwagi. Wspaniale wygarnąłeś szefowi, co o nim myślisz.

KIBI

BRAWO TEN PAN Z GETBACK !!! CIŚNIJCIE KOMBINATORKÓW ILE SIĘ DA !!! (usunięte przez administratora)

Pracownicy
@KIBI

NIE DAJEMY SIĘ !!!

Beata Nowak

Korzystając z okazji chciałabym gorąco poprosić, aby żaden telefonista nie dzwonił do mnie z tej firmy Getback w sprawie jakiegoś długu. To się przedawniło jeszcze w 2016 roku i jest po prostu śmieszne że jestem zasypywana telefonami. Prosze również nie opowiadać głupot, że bieg przedawnienia został przerwany w momencie kiedy dostałam list z Getback. Nie ze mną te numery moi państwo.

Mama
@Beata Nowak

Beatko, córeczko - długi należy spłacać. Nie przynoś rodzinie wstydu i oddaj pieniądze !

Lojer
@Beata Nowak

A od kiedy nie można domagać się spłaty przedawnionego długu. Nie mozna go dochodzic przed sadem i poprzez komornika, przez telefon zawsze.

@Mama

a komu ma oddać? przecież getback tego nawet nie kupił tak naprawdę. jakie pieniądze oddać?

@Mama

Właśnie getback nie róbcie wstydu i oddajcie moje pieniądze!!!

Lojer
@antywindykator

A skad wiesz ze nie kupil. Ma na to pewnie jakies dokumenty, umowa cesji, cokolwiek

Beata Nowak
@Lojer

Cokolwiek? To mówisz że jakaś makulatura pod tytułem cokolwiek zaświadczy o wszystkim? Zapewniam że nie. W jednej sprawie w sądzie pokazali to cokolwiek. Umowa cesji? Nic z niej nie wynikało i sąd oddalił powództwo. W innej sprawie nawet nie stać było na cokolwiek. Efekt identyczny, sąd nie miał innego wyjścia. Teraz w trzeciej myślą że przez telefon przechytrzą. Nie, nic z tego moi państwo. Nic to nie da, zapewniam że naprawdę szkoda dzwonić.

@Beata Nowak

(usunięte przez administratora) i tak będą dzwonić niestety, a ja jestem ciekaw kiedy dłużnik getback odda mi moje pieniądze ale chyba się nie doczekam.

@Beata Nowak

Pani Beato, dziękujemy za wpis, niemniej GoWork nie jest miejscem zgłaszania tego typu reklamacji. Nie znając szczegółów sprawy, nie mogę pomóc jej rozwiązać. Uprzejmie proszę o kontakt pod numery / na adresy mailowe podane na naszej stronie www. Jeżeli kontaktujemy się z Panią omyłkowo, to oczywiście zaprzestaniemy, lecz możemy to ustalić jedynie drogą prawidłowej reklamacji. Pozdrawiam!

Pracownik terenowy Getback

W tej firmie teren jest wzorcem dla innych firm na rynku. Nie mam zarządzającym nic do zarzucenia. Polecam wszystkim i bulwersuje mnie poziom tego zakłamania na tym forum. Pracownik POŁUDNIA

Alojz
@Pracownik terenowy Getback

Zgadam się w całej rozciągłości. Nowy Kierownik to osoba, której zależy na ludziach i dba o nich. Jesteś sumiennym pracownikiem to nie masz się czego obawiać.

Rumcyk
@Pracownik terenowy Getback

Jeśli ten teren jest wzorcem, to rynek zszedł na psy, albo i poniżej mułu.

Dawid
@Pracownik terenowy Getback

Piedestałem powyższego założenia jest, bądź co bądź, archaiczna metodyka współśrodkowości, zatem idea ta, nawiązując to inkoherentnej paraleli, wyalienowana jest z wątku lokalnego. Podkreślić należy że implementarnie komplementarny suplement wertykalnie polatywny, zanurzany w uniwersum prakseologicznego pragmatyzmu retrospektywnego deterministycznie statyczny w ośrodku metodologii perceptualnej pasywnie jest adhezyjnie koherentny w stosunku do struktur mezomerycznych i się nie incydybuje w kategoriach absolutu na współ z polatywnym determinizmem.

Alojz
@Rumcyk

Bądź bardziej obiektywny niż subiektywny. Jeżeli jesteś pracownikiem lub byłym pracownikiem to zmiany najpierw zacznij od sobie. Jeżeli jesteś dłużnikiem to też polecam zacząć od siebie. Jeżeli jesteś tylko obserwatorem i wypisujesz takie rzeczy to świadczy tylko o Twojej inteligencji. Ktoś źle Ci podpowiada.

ohoho
@Dawid

w punkt

HOHO

Mam pytanie od HR, kiedy nowy szef terenówki? Obecnie nie da się tak dalej pracować.

@HOHO

co ci da zmiana szefa, jak portfele dalej te same :)

@HOHO

Cześć, jeśli obserwujesz i chcesz zgłosić jakieś nieprawidłowości, to zachęcam do kontaktu bezpośredniego. Namiary i sposoby kontaktu znasz. Analizujemy każde zgłoszenie od Pracowników, pod warunkiem, że jest to zgłoszenie rzeczywiście do nas, a nie publiczny, anonimowy wpis. Zapraszam!

@antywindykator

No funkiel nówki nieśmigane... A że trącą myszką (sic! walą zdechłym szczurem), to nic to baśka! Alleluja i do grobu :)

@HOHO

Nie mamy takich planów. Natomiast planujemy dalszy rozwój zespołu terenowego i serdecznie zapraszamy do odpowiedzi na nasze ogłoszenia rekrutacyjne.

@GetBack S.A.

dalszy rozwój zespołu terenowego? a można w ogóle zrobić rozwój tego niedorozwoju? i co będzie ten zespół robił w tym terenie, ludzi rozśmieszał że jakiś przedawniony dług jest, którego nie było?

@antywindykator

Może jakieś gary i kołdry z lamy będzie teraz wciskał jako krypto MLM - w ramach "ugody" of cource :D

terenowy
@HOHO

niezależnie od tego czy będzie windykatorem czy stolarzem i i tak będzie narzekał. Zmiany najpierw zacznij od siebie. Widocznie niepracujesz tu skoro takie farmazony wypisujesz. Wykaż się dojżałoscią umysłu. Wpisując takie rzeczy obniżasz swoją wartość przed dłużnikiem w tym samym zmniejszają szanse na poważne traktowanie przez niego. Robisz pod górę całej branży windykacyjnej . Najlepiej dla Ciebie jak byś się zwolnił. Jeżeli masz rodziną i dzieci to czas najwyższy na refleksje jaki przykład dajesz swoim dziecią. Dzieci są naszym zwierciadle więc zastanów się czy chcesz aby były takie same jak Ty. Wybór należy do Ciebie tylko pamiętaj skutki twoich decyzji ponosić będziemy my wszyscy.

Dojrzały
@HOHO

a ty w ogóle pracujesz czy tylko od drzwi do drzwi kopert wrzucasz.

@terenowy

polskiego się najpierw dobrze naucz, widać że na szkołę kamieniami rzucałeś, a teraz terenowego zgrywasz

terenowy
@antywindykator

Pozdrawiam polonistę. Jeżeli to ma być konkluzja to ciekawa.

Wolny głos

Nie jest łatwo. Poziom wymagań skoczył bardzo mocno, ale czuć bezpieczeństwo i pomysł na teren. Na zmiany trzeba czekać ,ale jak ostatni czas pokazują w końcu nadchodzą, co przekłada się na większą chęć i wiarę w pracę. Podobno będzie jeszcze lepiej więc jestem pozytywnie nastawiony. Niech się ten Covid skończy bo to jest problem w naszej pracy. Nie chce mi się słuchać byłych pracowników ( od kolegów aktualnie pracujących słychać zadowolenie)bo z zazdrości im się miesza w głowie. Za Szefów trzymam kciuki bo ich sukcesy maja wpływ na moja przyszłość a chcę mieć bezpieczną prace w tych trudnych czasach!

Koster
@Wolny głos

Ktoś kto jeszcze pracuje lub pracował a wypisuje takie rzeczy to tylko świadczy o nim jakiego jest słabego charakteru. Nie zawaham się użyć stwierdzenia człowiek o wątpliwej moralności. Niedawno rozmawiałem ze swoim dorosłym dzieckiem, które powiedział tak"LUBIĘ SWOJĄ PRACĘ ALE ZA PRACODAWCĄ NIEPRZEPADAM. Dziecko jest obiektywne w swoim stwierdzeniu ponieważ nie posunęło by się do wyrażania swoje opinii o pracodawcy stara się być powściągliwe. Możemy wygadywać lub wypisywać swoje opinie ale musimy się liczyć z konsekwencjami własnych opinii. Powiedziałbym, że możemy uczyć się od własnych dzieci. Pozytywne opinie wpływają na rozwój a negatywne w gruncie rzeczy też tylko niech one będą rzeczywiste.

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.