Opinie o GetBack S.A. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie GetBack S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GetBack S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi
Doradcy finansowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GetBack S.A. w Warszawa

Pozytywny

Bardzo fajna firma. Wszystkim polecam. A będzie jeszcze lepiej.

Filip

Czy firma Getbak poszukuje windykatorów terenowych? Ja z moim partnerem bylibyśmy zainteresowani. Mamy doświadczenia.

@Filip

Tak, poszukujemy obecnie Negocjatorów Terenowych. Ogłoszenie rekrutacyjne zawierające szczegółową ofertę pracy zamieszczone jest zarówno na niniejszym portalu, jak i na Pracuj.pl. Zapraszamy do aplikowania!

Filip
@GetBack S.A.

Dzień dobry, a czy w waszej firmie jeżdzi się we dwóch my tak jeździli w poprzedniej i tutaj też my by tak chcieli. Wyślemy CV i będzie nam miło dołączyć do brygady.

@Filip

Zapraszam do złożenia aplikacji. Wszystkie szczegóły odnośnie organizacji pracy wyjaśniamy podczas rozmowy rekrutacyjnej :-)

Południe

Nareszcie kompetentny kierownik dostał zespół południe. Pomocny, zaangażowany i bardzo doświadczony! Aż chce się pracować.

Tez Poludnie
@Południe

Potwierdzam. Jest więcej niz dobrze. Kasa zaczela plynac, jest z kim pracowac. Oby tak dalej

Rumcyk
@Tez Poludnie

Jak kasa ci zaczęła płynąć, to w końcu spłacisz tę swoją chwilówkę.

Dawid
@Południe

To stwierdzenie jest niekonsekwentnie wyemancypowane przez konserwatywny zbiór analiz relatywistyczno-personifikacyjnych, lecz ma ono apostroficzne powiązanie z konkluzjami nierelatywnych rekonstrukcji fenomenologicznych. Biorąc pod uwagę wizualny aspekt tego zagadnienia, jest ono zbyt specyficzne w swojej strukturze obiektywnej, i wobec tego w ramach szowinizmu i abstrakcjonizmu absolutnie nie wchodzi w rachubę. No bo jeżeli ktoś komuś coś, a nikt nikomu nic, to po cóż i na cóż. A co się tyczy względem tego to i owszem, gdyż z punktu patrzenia na punkt widzenia, kwintesencja omawianego zagadnienia jest nam bardzo dobrze znana.

pozytywny

Do wszystkich płaczków i tych co robią we własne gniazdo.Nie ma nic gorszego,niż pod pseudo oczerniać swojego pracodawcę i kolegów z którymi się pracuje.Bohaterowie,a w zasadzie lenie i nieudacznicy. Skoro wam tak żle to po się mażesz jeden z drugim na forum!! zwolnij się chłopie i idż gdzie indziej popracować,tylko że nie ma gdzie iść co? i dobrze o tym wiecie.Może do Kruka? gdzie tablet dyktuje wam co i gdzie macie robić. Może do intrum? gdzie targety mają po 40tyś ,sprawy zlecone są priorytetem i co trochę zmniejszana jest premia!! a ludzie by sprzedali jeden drugiego. Może do Hoista gdzie też kokosów nie ma i pracuje się pod rygorami!! Może Eos,gdzie większość pracuje na działalności!! A jeśli to wszystko piszą byli kierownicy,to tylko świadczy o tym jacy wy byliście skunksami i całe szczęszcie że was pogonili. Mam w każdej praktycznie firmie znajomków i wiem jak obecnie wygląda windykacja w Polsce. Zatrudnia się na działalność ,a ludzie po 3 miesiącach spadają bo zarobków nie ma> GetBack to obecnie jeden z najlepszych pracodawców na ryku,gdzie można w spokoju pracować i realizować swoje cele,pod warunkiem że chce się pracować ,a ty utożsamiasz się ze swoim pracodawcą. To mówiłem ja terenowy GetBacku zadowolony ze swojej pracy i pracodawcy.!! :)

@pozytywny

Ciekawa opinia. Chyba złożę aplikację - szukacie też kierowników terenowych ?

@Kandydat

Obecnie nie poszukujemy Kierowników, ale po rozbudowaniu Zespołu, kto wie...? :-) Może będą potrzebni kolejni profesjonaliści. A tymczasem zapraszamy do udziału w rekrutacji na stanowiska Negocjatorów Terenowych, poszukujemy kandydatów z całej Polski!

@GetBack S.A.

A gdybym zaproponował przejście z moją grupą terenowych, którzy i tak odejdą z obecnej firmy, to czy jesteście otwarci na rozmowy ?

@Kandydat

Jeśli planują Państwo rozstanie z obecnym Pracodawcą i jest to informacja jawna dla zainteresowanych, to zapraszam do kontaktu (e-mail: hrpb@getbacksa.pl). Nie chcemy być posądzani o podbieranie komukolwiek Pracowników. Prowadzimy szeroko zakrojoną rekrutację, zachęcam do śledzenia naszych ogłoszeń :-)

@GetBack S.A.

Szanowni Państwo ! Ja i moi współpracownicy jesteśmy wolnymi ludźmi ! Podbierać to sobie można (usunięte przez administratora) - nie rozumiem takiej narracji ??? A Wam nie podbierają ? Jak czytam opinie o Waszej firmie, to na kilometr widać wpisy konkurencji... Przecież całą branża kibicuje upadłości Getback i przejęciu Waszych portfeli za darmo. Trochę więcej dumy i pewności siebie !

Bujak
@GetBack S.A.

Szkoda że nie prowadzicie szeroko zakrojonych spłat za obligacje.

@Kandydat

a na co komu te portfele nawet za darmo? hoist wziął za półdarmo i utopił 400 baniek

@Kandydat

Narracja jest prawidłowa. W przypadku chęci kontynuowania rozmów, zapraszam do kontaktu bezpośredniego. Pozdrawiam!

@Bujak

Spłatę naszych zobowiązań reguluje zatwierdzony przez Sąd Układ. Informacje w tej sprawie dostępne są na naszej stronie internetowej.

Olo
@GetBack S.A.

Co to za windykator, który własnych długów nie spłaca i ukrywa się pod parasolem układu. Sami sobie odpowiedzcie jak można windykować długi, samemu nie spłacając swoich długów. Czy to etyczne i moralne?

NOE
@Bujak

Nikt nikogo nie zmuszał do pożyczania pieniędzy Getbackowi - skuszeni obietnicami (usunięte przez administratora). chytruski same zanosiły pieniądze, nie zdając sobie sprawy, że inwestowanie w obligacje korporacyjne polega na ocenie wiarygodności kredytowej emitenta. Innymi słowy inwestor wchodzi w buty pracownika banku, który ocenia wniosek kredytowy. Jak wiadomo, aby dostać kredyt w banku należy legitymować się zdolnością kredytową, a nie samą obietnicą jej uzyskania. Tak samo powinni działać inwestorzy – oceniać, czy dana firma jest już dziś zdolna do obsługi zobowiązań, czy wypracowuje wystarczająco duże zyski by poradzić sobie z obsługą nowych obligacji korporacyjnych i czy już dziś wiadomo, z czego obligacje spłaci. Nie należy zaś ulegać roztaczanym wizjom, obietnicom przyszłych zysków (jeśli dziś ich nie ma), opowieściom o tym, jak wspaniale spółka się rozwinie, gdy już pożyczy od nas środki. Być może tak właśnie się stanie, ale rozkład ryzyka jest w takiej sytuacji nierównomierny – zyski przypadną akcjonariuszom, lecz straty pokrywane będą na rachunek obligatariuszy. Firma, która nie ma zdolności kredytowej ratuje się obligacjami, bo wie, że nikt profesjonalnie nie podejdzie do sprawy badania zdolności kredytowej, choć dobre zabezpieczenie może nieco zmienić proporcje ryzyka.

Ferdas
@NOE

Co za bzdury zwykły konsument nie ma obowiązku znać się na inwestowaniu, dlatego istnieją odpowiednie fundusze zajmujące się inwestycjami a jeżeli (usunięte przez administratora) to powinna ich spotkać odpowiednia kara.

@antywindykator

Czy utopił? Po prostu kupił i już. I to miała być niejako śmietanka: czyli crème de la crème portfeli...Chciał kupić całość - wtedy by utopił by więcej... A cóż pozostało? Bieda panie majster, bieda i tylko marność nad marnościami i tylko marność :D

Janusz
@NOE

Bardzo mądrze napisane !

okpo
@K.A.T.

Teren z Hosita walczy z kupionym portfelem - masakra (usunięte przez administratora) Przeklinają osoby które to kupiły.

@Janusz

Tak,tak głupio-mądrze napisane... Teoretyzując: Ciekawe co by było - jakby getback wziął kredyt bankowy na te swoje szaleństwa... :)

Windykator Terenowy

Rozmowa przez Skype. Pani z HR prowadziła chyba wstępną selekcję przed kolejnym etapem. Miła atmosfera, oprócz pytań w/w odpowiadała na wszystkie zadane pytania. Ogólnie pozytywne wrażenie. Nie przeszedłem dalej, po rozmowie żadnego odzewu.

Doświadczenie, dotychczasowy przebieg zatrudnienia, czas wypowiedzenia w obecnym miejscu pracy.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Olo

Czy ci nowi terenowi dostaną te same sprawy co my, to znaczy te świetne portfele lekko przedawnione? Powodzenia jak przyjdzie wyrobić naobiecywane premie.

Bystry

Niedawno zatrudniony kierownik terenu wychodzi wieczorem z opustoszałego już biura. Na korytarzu spotyka swojego prezesa stojącego nad niszczarką z jakimś ważnym pismem, opatrzonym mnóstwem pieczątek. Prezes minę ma zakłopotaną. - Czy potrafi pan obsłużyć te maszynę? - pyta prezes. - Oczywiście - odpowiada pracownik. Bierze dokument, wkłada do szczeliny, naciska START. Po chwili dokument znika. - Doskonale, doskonale - cieszy się prezes - Chciałbym dwie kopie.

Ada

Czy po ostatniej karze z listopada nalozonej prize KNF firma zostanie zlikwidowana? Bo zostalo 2 msc a jak narazie nic nie zrobiliscie

DOGMAT

Inwestowanie w obligacje korporacyjne polega na ocenie wiarygodności kredytowej emitenta. Innymi słowy inwestor wchodzi w buty pracownika banku, który ocenia wniosek kredytowy. Jak wiadomo, aby dostać kredyt w banku należy legitymować się zdolnością kredytową, a nie samą obietnicą jej uzyskania. Tak samo powinni działać inwestorzy – oceniać, czy dana firma jest już dziś zdolna do obsługi zobowiązań, czy wypracowuje wystarczająco duże zyski by poradzić sobie z obsługą nowych obligacji korporacyjnych i czy już dziś wiadomo, z czego obligacje spłaci. Nie należy zaś ulegać roztaczanym wizjom, obietnicom przyszłych zysków (jeśli dziś ich nie ma), opowieściom o tym, jak wspaniale spółka się rozwinie, gdy już pożyczy od nas środki. Być może tak właśnie się stanie, ale rozkład ryzyka jest w takiej sytuacji nierównomierny – zyski przypadną akcjonariuszom, lecz straty pokrywane będą na rachunek obligatariuszy. Firma, która nie ma zdolności kredytowej ratuje się obligacjami, bo wie, że nikt profesjonalnie nie podejdzie do sprawy badania zdolności kredytowej, choć dobre zabezpieczenie może nieco zmienić proporcje ryzyka.

robak

dobrze ze ktos w koncu napisal cos dobrego. Firma jak wiele, ma lepsze i gorsze strony tych drugich jednak wiecej. Bywa trudno w terenie ale to zadna nowosc. Trzeba sie spiac i dzialac. Jak ktos uwaza ze sie bedzie slizgal niech szuka innej firmy. Jak zasuwasz to sa efekty. I jeszcze jedno- szefostwo wymaga, ale pomaga i wspiera. Jak sie starasz to masz pewne ze ktos nie zostawi cie samego. Ci co tu leja (usunięte przez administratora) to byli pracownicy, pogonieni za kombinowanie. pozdrawiam, ktos z poludnia lub polnocy ;-)

Rumcyk
@robak

Z jakiego południa lub północy, jak ty ze wschodu jesteś zza Buga?

Boksop

Czy macie kompetentnego szefa w windykacji terenowej?

Radek
@Boksop

Oczywiście że nie.

@Boksop

Dziękujemy za pytanie i zapraszamy do współpracy; najlepiej przekonać się samemu! :-) Już wkrótce nasze kolejne ogłoszenia rekrutacyjne.

Gilotyna
@GetBack S.A.

tak polecam się zatrudnić! wojtek t będzie cię śledzić! pamiętamy z innych miejsc pracy...

KOLOL
@Gilotyna

Poważnie z niego taki BOND 007?

Rico
@Radek

Jest jak najbardziej kompetentny. Kto go nie zna niech si w tym temacie nie wypowiada bo szkody więcej wyrządza tym, którzy są zainteresowanie współpraca i tym którzy pracują. Pełno na tym forum frustratów i nieudaczników, którzy nie są zdolni do zaangażowania i potem się dziwią, że nie mogą znale pracy bo nikt ich nie poleca. Kogo tu polecać, kogoś kto będzie robić pod górkę zamiast zając sie pracą. Jeżeli uważasz, że masz lepszą koncepcję to zatrudnij się na miejscu kierownika i wdrażaj swoje plany strategię. Niestety nie stać cię na to, ponieważ praca nie jest dla ciebie ważna i nie czerpiesz z niej satysfakcji. Zawsze możesz wyjechać zagranicę jak ci tu ŹLE

Dojrzały
@Gilotyna

Oczywiście, że będzie Cię śledzić jak będzie kręcić wałki i dorabiał na boku. Jak skupisz się na jednym pracodawcy i będzie robił swoja pracę to czego masz się obawiać. Pajaców na tym forum nie brakuje co nie do końca wiedzą co mówią a już co piszą to już w ogóle kompletny bełkot. Era kierowników między innymi typu (usunięte przez administratora) itp. już dawno minęła. Myślę, że obecnemu kierownikowi nie dorasta do pięt przede wszystkim uczciwością. Kto wydaje negatywną opinię działając jak psychologia tłumu ten go krzywdzi i obraża jego rodziców i rodzinę. Mógłbym wymienić tu większą grypę ludzi działająca na niekorzyść firm w których do tej pory działali lecz albo z nich wylecieli albo na zasadzie potajemnych przejść do niech gdzie w efekcie wylecieli tak samo jak z innych. Wylecieć z roboty za wielkie kombinatorstwo to nie to samo co na zasadzie redukcji etatu w wyniku cięć finansowych. Obecny kierownik to osoba lojalna w stosunku do samej siebie a tym samym do podległych mu pracowników. Kto się chce przekonać niech go pozna z innej strony i przyjdzie tu do pracy. Kto ma inne zdanie to może je mieć ale niech ono będzie zgodne z faktami a nie mitami, których tu nie brakuje.

Andy
@KOLOL

Wiecie jaka jest różnica pomiędzy Bondem a nowym kierownikiem, niema żadnej. Jednemu i drugiemu zależy na tym aby swoja pracę wykonać jak najlepiej. Bonda znamy wszyscy a nowego kierownika nie wszyscy. Jak go poznacie to się dowiecie.

Gilotyna

MITOMANIA - zaburzenie psychiczne objawiające się patologiczną skłonnością do opowiadania kłamstw najczęściej pod postacią zmyślonych historii przedstawiających opowiadającego w korzystnym świetle. wOJTEK t MY PRACOWNICY WIEMY...

@Gilotyna

KONFABULACJA - termin też pasuje do wzorca wszystkich wzorców inaczej :)

HOHO

Co za różnica czy jest zakaz na portfele czy nie ma, jak i tak dostajesz niby super sprawy, a okazuje się że przedawnione. Chcesz zachęcić do spłaty, to klient cię zachęca żebyś się ulotnił, delikatnie mówiąc.

OLAF

Kiedy nowy szef terenówki?

Kto nowym PREZESEM ?

Boko

Króla trzeba posadzić na tronie w KRAKOWIE i dać się napić kminku na gazy!!!

Maria

Jak tak można ludziom głowę w święta zawracać ?!?!?!? Syn się zgodził na ugodę a tu ciągle telefony jak nie z getback to z jakiegoś uniwers !!!!! Dajcie już nam spokój !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! My o tej pożyczce z 2012 roku już dawno zapomnieli !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Przemek
@Maria

Proszę bardziej pilnować syna co robi, żeby więcej na żadne ugody z nikim nie szedł, bo was w skarpetkach jeszcze puści.

Ojciec_Belzebub
@Maria

Zdrowaś mario łaskiś pełna racz zmieniać stylistykę wypowiedzi twojej stosując różne nicki. Tako jak w niebie, na ziemi i internetach. Amen!

Tego nie wolno!

-dokonywać zajęcia jakiekolwiek składnika majątkowego dłużnika, w tym środków zgromadzonych na rachunkach bankowych – taka kompetencja przysługuje wyłącznie komornikowi w ramach toczącego się postępowania egzekucyjnego, -nachodzić dłużnika w jego miejscu zamieszkania lub pracy, nękać go telefonami, mailami, SMS-ami lub pismami – dotyczy to również członków rodziny i znajomych dłużnika. Naruszanie miru domowego przez windykatora jest całkowicie zabronione – dłużnik może w takim wypadku wezwać policję, -żądać wyjawienia majątku przez dłużnika lub występować do organów państwowych z wnioskiem o ujawnienie informacji w tym zakresie, -zastraszać dłużnika skutkami niewykonania zobowiązania w terminie.

Jorg

Może po prostu trzeba pracować i mieć gdzieś to co się dzieje nad nami, a jeżeli dochodzi do mobbingu zgłaszać. Tak naprawdę to w tej branży 70 procent zależy od nas a reszta od innych czynników. Po prostu nie znam dobrego terenowego który nie robi wyników bo ma złego szefa. Nastroje w firmie są ważne ale głównie w biurze a w terenie tak naprawdę to nie ma aż takiego znaczenia. To że jedzie za Tobą twój szef nie ma znaczenia jak wykonujesz swoją robotę. Bo co ma ci powiedzieć? No jak lecisz w kulki to jest coś do powiedzenia.

@Jorg

zacznij od prostego faktu, że 98% zależy od tego jakiej jakości jest sprawa. jak masz przedawnionego gniota i w dodatku bez dokumentacji - to co najwyżej możesz z własnej kieszeni wpłacić na kp i się chwalić że zrobiłeś wynik :)

WINDYKATOR
@antywindykator

gdybyś miał minimalne pojęcie o branży to wiedziałbyś, że nowe przepisy de facto opóźniły przedawnienia i ułatwiły ich przerywanie.

@WINDYKATOR

gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o przepisach prawa, to wiedziałbyś że to wydlużenie 3-letniego okresu przedawnienia (w zakresie o 1-364 dni, w zależności od dnia w roku na który przypada wymagalność) dotyczy wyłącznie roszczeń wymagalnych od 9 lipca 2018. dla starszych nic się nie zmienia, a w getback własnie tylko takie są (ostatnie zakupy - koniec 2017 roku). w kwestii przerwania biegu nic się nie zmieniło. proponuję się wiecej nie kompromitować windykatorku :)

@WINDYKATOR

I to się nazywa tzw. "werbalne podejście". Werblistą zostań, chociaż nawet granie na takim "blaszanym" bębenku wymaga poczucia rytmu i taktu.

Psychiatra
@K.A.T.

i ANTYWINDYKATOR - dlaczego siedzicie tu całymi dniami ??? Przecież to jest chore tak bardzo angażować się w coś pozostając anonimowym... Gdybyście się przedstawili, powołali na swoje doświadczenia i sukcesy, ale tego widocznie brak.

Obiektywny
@Psychiatra

Zajmij się może waszmość przypadkami w firmie getback. I zastanawianiem czy nie jest aby chore to co ta firma jako całość wyrabia. To może skoro waszmość się domagasz tak jawności - to może sam dasz przykład i się przedstawisz? :)

@antywindykator

Nic nie rozumiesz kolego, piszesz jak jest de iure a ten dzbanuszek pisze o de facto. Przeciez de facto GB ma wlasne rozumienie przepisow.

@Psychiatra

Wygralem sprawe przed SR Wawa - Mokotow przeciw GB a dokladnie Hoist, ktoremu GB sprzedal nieisteniejace roszczenie. To moj sukces dzbanuszku.

@Psychiatra

Po pierwsze primo - to ty tak twierdzisz. Po drugie primo - chore to jest, co ta patologiczna firma wyprawia. Po trzecie primo - w Internecie nikt nie jest anonimowym (choć niektórzy de facto mają takie wrażenie) Po czwarte primo-ultimo z ciebie więcej pacjenta niż psychiatry :) Howgh!

@WINDYKATOR

Decyzja Prezesa UOKiK zakazujaca nekania tzw. dluznikow tez DE FACTO pomogla?

@Psychiatra

nie pajacuj pacjencie. moje doświadczenie i sukcesy na przestrzeni ponad 5 lat to aktualnie ponad 90% spraw z powództwa getback jest wygranych. a twoje doświadczenie i sukcesy? ujadanie w internetach?

K.A.T.

Chyba ci się coś pomyliło... Zgłoś się natychmiast na terapię do @Psychiatra - on ci pomoże. Zanim karma cię dopadnie za te bezeceństwa :)

Ja chcę na prezesa - gdzie mam się zgłosić ?

Sonia

Ja dla mnie firma zatrudnia ludzi którzy piszą tu jakieś pozytywne dyrdymały nie mające nic wspólnego z prawda. Ta firma to chaos zespoły się ze sobą nie dogadają a firma zatrudnia niekompetentnych ludzi z wątpliwa reputacja. Pensje są niskie i jak ktoś tu pisze że 2700 brutto w dużym mieście jak za to żyć? I jeszcze pracodawca powie że to świetna pensja. Firma która kompletnie nie docenia dobrych pracowników. I być może ktoś z getback odpowie "dziękujemy za opinie" ale liczy się zysk firmy i premie dla szefów a pracownicy są niewazni.

@Sonia

Soniu, tak, dziękujemy za Twoją opinię. Jak w każdym biznesie, tak i w naszym, liczy się przede wszystkim zysk :-). Inaczej funkcjonowanie firmy nie miałoby sensu. Natomiast trudno zgodzić się, że Pracownicy nie są doceniani. Jeśli zysk firmy jest wypracowany, to premie otrzymują wszyscy, biorący w tym wypracowaniu udział, nie tylko przełożeni. Niemniej, jeśli dostrzegasz jakiekolwiek nieprawidłowości, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego na na pewno znane Ci adresy mailowe. Wnikliwie rozważamy każde zgłoszenie.

Sonia
@GetBack S.A.

Oczywiście każda firma liczy na zysk ale nie każda wyzyskuje swoich pracowników, przecież to od ich pracy zależy czy firma będzie dobrze miała jakikolwiek zysk, zwłaszcza w tej branży. Wyszkolony kompetentny pracownik jest na wagę złota. Odeszła masa dobrych pracowników bo warunki pracy i kadra kierownicza był słabe jak na dzisiejsze standardy. Tu cytat z artykułu " Najlepszy pracodawca to taki, który rozumie perspektywę pracownika, stawia na otwartą komunikację oraz dobrą atmosferę pracy – mówi Emilia Szwaj, HR Business Partner w Goodyear Dunlop Tires Polska Sp. z o.o " lub '' Dobry i lojalny pracownik to skarb Dla każdego pracodawcy najważniejszym kapitałem w jego firmie powinni być pracownicy. To ich praca wykonywana codziennie, często przez kolejne dekady, zaangażowanie i serce, które w nią wkładają, przynoszą przedsiębiorstwu wartość dodaną. Dobry pracodawca wie, że zadbanie o swoich podwładnych pozwoli mu zaskarbić sobie ich lojalność. Będą pracowali z większym zaangażowaniem, ale jednocześnie spełniali swoje ambicje zawodowe." Zadnie z powyższych nie dotyczy pracy w Getack. Gdyby było inaczej nie było by tak wiele negatywnych opinii na tym forum ale mam wrażenie że firma nie wyciąga wniosków z takich opinii i nie robi wszystkiego by to zmienić. Sama długo liczyłam na poprawę jednak nie ma na to szans. Jestem ciekawa czy w tym roku pracownicy dostali jakiś bonus na święta bo w tamtym było marnie.

Wojtek_out
@GetBack S.A.

Liczy się zysk ? Pan Wojtek kosztował gB w tym roku lekko licząc 10 milionów. O tyle spadły odzyski terenu za jego rządów. Dla dobra naszej firmy apelujemy o rozliczenie Pana Wojtka z jego pracy.

hehehe
@Wojtek_out

rzeczywiście odzyski to jakaś porażka. spółka ma ambitny plan odzyskiwania 3 gr z każdej złotówki czyli 3 zł z każdej stówy, czyli 300 zł z każdych 10 000 zł. !!!! Bardzo ambitnie...........

Wojtek
@Wojtek_out

Wszystkich mądrali zapraszam do pracy w terenie, pojedzie jeden z drugim i się przekona jakie to lekkie, łatwe i przyjemne, mili dłużnicy sami kasę przynoszą z tych przedawnionych portfeli, wierzą na słowo że coś wiszą nawet jak nie mamy żadnej umowy, jednym zdaniem cud, miód, malina i kasa leży na ulicy.

@hehehe

A na dodatek. Z dokumentacji procesowej wynika, że jeszcze firma musiała wielokrotnie zainwestować ok. 250 pln ..... Fajne koszta - bo bezzwrotne :-D No połowa poległemu się należy na gwóźdź do trumny, czy jakoś tam :)

Aktualność
Drodzy Obserwatorzy naszego profilu,
w tym szczególnym czasie pragniemy Wam złożyć najserdeczniejsze życzenia: radosnych, rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia, dużo zdrowia i energii oraz uśmiechu i życzliwości na każdy dzień Nowego Roku.

Wesołych Świąt!
Obligatariusz

Mam gdzieś wasze święta, gdzie są moje pieniądze?

Akcjonariusz

Również WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i weźcie się w końcu za dłużników i przywróćcie odzyski do poziomu 30-40 mln zł miesięcznie ;-(

@Akcjonariusz

weźcie się za dłużników? może dłużnik getback najpierw oddałby ludziom pieniądze? :) no i jak mają się wziąć za dłużników, jak tu dłużników jak na lekarstwo kiedy na sprawach nie ma kwitów albo się przedawniło? ciekawi mnie jak się przywraca odzyski na 30-40 mln :D robisz czary mary hokus pokus zaklęcie i działa?

K.A.T.

Proszę się wystrzegać rusycyzmów w mowie polskiej - może będzie przynajmniej jakoś mniej "botowo" i putinowo. Bot: "informatyczny automat".

Zostaw merytoryczną opinię o GetBack S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w GetBack S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy GetBack S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 230.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetBack S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 187, z czego 61 to opinie pozytywne, 68 to opinie negatywne, a 58 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetBack S.A.?

Kandydaci do pracy w GetBack S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetBack S.A.
2.2/5 Na podstawie 1105 ocen.

GetBack S.A.