Opinie o Briju 1920 Sp. z o.o. w Gniezno

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Briju 1920 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Briju 1920 Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja biżuterii i zegarków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Briju 1920 Sp. z o.o. w Gniezno

anka

we Wrocławiu są trzy sklepy i na każdym cały czas wiszą kartki o przyjęciu nowych pracownic , zwalniają się ludzie sami średnio po 2 miesiącach i to raczej wszyscy , obiecują 5-10 tys a pensja to najniższa krajowa plus niepłatne nadgodziny , wyzwiska , brak ogłady . Podzwoń po ich sklepach i każdy pracuje tydzień , miesiąc , potem oskarżą często o kradzież , PA

Bartosz

zwiezle i na temat placa minimalna + premia w zaleznosci od szefa widzimisi czy sie lizalo (usunięte przez administratora) i donosilo na innych czy tez nie ,firma sie rozwija ,pracownik nie jedynie mosi zasowac by zrobic akord..kto nie pasuje wylatuje kto lize (usunięte przez administratora) zostaje i ma nawet dobrze.zaczynasz prace o 7:00 konczysz jak ci na to pozwola a nie po osmiu godzinach pracy i tak wiecej nie zarobisz .dobrze maja ci co robia tam od poczatku pod wzgledem zarobkow a pod wzgledem zachowania szefa do pracownikow to kazdy jest jak niewolnik..dobra praca dlatych ktorzy szukaja na gwatl bo nie maja a jesli ktos chce wyzsze zarobki czy sie rozwijac i jakies normalne przywileje pracownika to odradzam.

Opinie wielu ludzi nie klamia...

irka

Az tak nerwowo?z czego to wynkka?a jaka atmosfera np na metkowaniu?

Sprzedawca

Spotkanie w kawiarni w galerii handlowej. Pani mila i sympatyczna. Wstala od stolika, podała rękę, zaproponowała wodę do picia. Parę pytań. Opisala firmę oraz konkretne stanowisko. Na końcu zapytala ile na rękę chcę zarabiać. Zapisała w notesie. Informację o warunkach finansowych dostałem wraz z późniejszym telefonem iż chciała by abym dla nich pracował.

Pani miła i sympatyczna. Pytania: 1. Dlaczego chce Pan pracować akurat w branży jubilerskiej? 2. Przychodzi mezczyzna kupić pierścionek zareczynowy - jakie zadasz pytania aby dobrać odpowiedni pierścionek? 3. Jaki kamień doradzisz klientowi. Brylant czy cyrkonie ? 4. Co wiesz o firmie Briju ? 4. Opisz sytacje w poprzedniej pracy, która najbardziej zapadła Ci w pamięć. (stresujaca sytuacja)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Praca niby na jedna zmiane. Wiesz o ktorej zaczynasz nie wiesz o ktorej skonczysz. Zdarzaja sie pracujace soboty. Co do zarobkow od najnizszej krajowej po 10 tys. wszystko zalezy od stanowiska i zaangazowania. Zdecydowana wiekszosc to jednak minimum tylko wyjatki zarabiaja wiecej. Oczywiscie odpowiedzialnosc materialna za towar. Do tego sporo nerwow ale to juz bylo opisywane we wczesniejszych postach wiec nie bede tu znowu wywlekac.

irka

hej może ktoś napisze mi więcej o pracy tzn czy jest to system zmianowy czy pracuje się w soboty i oczywiście jaka pensja?nie ukrywam że chciałabym tam podjąć prace ale mam małe dziecko więc zanim podejmę decyzję potrzebuje więcej szczegółów.

Rubi
@irka

Pracowałam w tej firmie rok na stanowisku sprzedawca- konsultant. Briju to firma która stawia na wykształcenie pracownika. Po paru miesiącach od zatrudnienia jedziesz do Gniezna i tam odbywa sie tygodniowe szkolenia. Wszystko jest bezpłatne. Tak się przynajmniej wydaje. Z tego co wiem to teraz już przy podpisywaniu o pracę trzeba też podpisać oświadczenie że jeśli zwolnisz się w ciągu 3 lat musisz zapłacić za przebyte szkolenie 5 tyś. Nie, nie jest to zgodne z prawem. Ogółem w głównej siedzibie firmy pracują bardzo mili i pomocni ludzie. Jeśli chodzi o płacę to nie jest aż tak niska. Chociaż ostatnio podwyższyli tak targety że było cięzko. Trzeba na wiele rzeczy uważać no bo to jednak biżuteria. Jeśli chodzi o moją współpracę z tą firmą to wspominam ją dobrze. Pieniądze zawsze są na czas a czasami nawet dzień wcześniej. Ja zwolniłam się bo miałam nienormalną kierowniczkę przez którą już jedna dziewczyna leczy się psychicznie, ale niedługo składam pozew do sądu więc myślę że kogoś takiego trzymać nie będą. Aha i jeszcze jedno, jeśli jesteś księżniczka która nie lubi sprzątać to niestety ale to nie jest praca dla Ciebie. Witryny, qiuby czy w ogóle biżuterię trzeba utrzymywać w czystości, ale dla mnie to była przyjemność.

Grześ

Mnie to nie zastanawia.To proste, facet pracował wcześniej kilka miesięcy w tej firmie jako ph, odszedł do konkurencji bo zaproponowali mu lepsze warunki i perspektywę. W briju miał tylko obiecanki i mamienie więc zrobił to co większość by zrobiła. On przeszedł do głównego gracza na rynku ale obecnie pracownicy z tej firmy odchodzą do lokalnej konkurencji , którą tak bardzo lekceważyło szefostwo.

ktos

Wiecie co mnie zastanawia... Dlaczego na wszystkich plakatach reklamujących ta firmę jest facet, który pracuje dla konkurencji? Dlaczego firma afiszuje się współpracą z projektantami mody, a kolekcje, które prezentuje w większości sprowadza z Azji? A sklepy nie dziwota że ledwo zipią jeśli konkurencja ma ten sam towar o połowę tańszy to nikt nie pójdzie płacić za "gratisowe" opakowanie...

Nikt
@ktos

Faktycznie masę towaru z Azji,a ceny jak na Batorym. Niby chcą dorównać APART owi,z czym z tymi opakowaniami jak na pogrzeb...

Magda

Odsyłam do wyników spółki chyba jednak dobrze zarządzają firmą jeśli maja rekordowe dochody powyżej 12 mil pln. Jednak ci co piją kawki robią dobrą robotę bo to oni dbają o sprzedaż

Magda

Dla mnie jest to podejście jak w USA pokaż co umiesz to tyle ci zapłacę. Wreszcie ktoś nie płaci za frajerstwo

EX
@Magda

Wlasnie najwiecej dostaja ci co piernicza na prawo i lewo, spijaja kawki. A ci , ktorzy na serio zapierniczaja dostaja "resztki z panskiego stolu". Skoro frajerstwem nazywasz zapierniczanie, a podejsciem jak w USA pierniczenie i spijanie kawek to gratuluje.

ccc2

ODWAŻNY dziękuję za Twój wpis! Wreszcie ktoś odważył się napisać prawdę. Niestety ale tak to wygląda na początku. Kilka dni pracy za darmo! A to przecież nie jest organizacja pożytku publicznego żeby proponować wolontariat. O ile mi też wiadomo po umowie na okres próbny jest jeszcze przynajmniej jedna umowa na czas określony, ewentualnie później można dostać umowę na czas nieokreślony.

ODWAŻNY

Najdziwniejsza z firm jaką w życiu spotkałem ... Szef wydawał się sympatyczny i wszystko nawet było OK, ale Szefa tej firmy nic nie interesowało tylko chciał żebym rozpoczął pracę jak najszybciej, nawet od jutra ! . Następnego dnia zgłosiłem się do pracy zwarty i gotowy. Szef firmy przedstawił mnie pracownikom , którzy rzez tydzień mieli mnie przyuczyć do pracy i przedstawił warunek , że ten tydzień będę pracował z pracownikami. Po tym tygodniu mam dostać umowę na okres próbny po okresie próbnym umowę o pracę na czas nieokreślony !!! Wszystko niby pięknie, ale gdy podczas pracy zacząłem wypytywać szefa o umowę na ten tydzień, w którym ma mnie szkolić.. odpowiedział mi że : Cytuje ,, W tej chwili ma pan 5 dni próby, w których ja sprawdzam i oceniam co pan umie i potrafi . Po upływie 5 dni oceniam czy nadaje się pan do tej pracy czy też nie i oczywiście przez te 5 dni nie otrzymuje pan WYNAGRODZENIA !!! , ponieważ muszę sprawdzić pana umiejętności nim przyjmę pana do pracy "!? Od razu gdy to usłyszałem porzuciłem tą w pracę w trybie natychmiastowym. Na podstawie mojego przykładu , jeżeli nie chcecie państwo pracować za darmo to SZCZERZE NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE !!!!!!!

Waldek

Daj Luz może jeszcze jeszcze napiszesz że Kopernik była kobietą. Napisz lepiej ile dostajesz kasy za te negatywne wpisy.

Waldek

Firma o stabilnej pozycji nie ma problemów z wypłatami zawsze są na czas. Pracuje się dobrze ale czasami niektórzy pracownicy nie mają najwyższych kompetencji ale to chyba zdarza się wszędzie. Ogólnie ok

Hektor1

Dobra spółka świetne wynik finansowe widać iż spółka zatrudnia i się rozwija

ccc2

Właśnie kończę Twoją kompromitację! Nie zamierzam więcej odpowiadać na posty frustrata z klapkami na oczach. Z mojej strony pojawiły się merytoryczne zapytania, na które nie potrafisz odpowiedzieć i udajesz, że pytania nie zostały zadane. Przeczytaj wnikliwie cały wątek, przy odrobinie inteligencji je zrozumiesz. Myślę, że nie tylko ja oczekuję odpowiedzi.

IZA

Meteorytyki i argumentacji tobie brakuje. Firma zwiększa zatrudnienie nie zmniejsza, Rosną przychody i zyski a ty co jakie masz argumenty wyssane z palca pomówienia nie poparte żadnymi wyrokami czy to sądów czy innych instytucji państwowych powołanych do kontroli i nie powołuj się na morale . Więc proszę przytocz przykłady czekam ???? nie ma ??? no właśnie. Wszystkie twoje plugastwa są twoimi osobistymi nie obiektywnymi wynurzeniami. Popatrz kim jesteś Trolem i hejterem internetowym. Myślę iż twoją ulubioną piosenką jest kawałek z budki Suflera " Znowu w życiu mi nie wyszło. Skończ z tą kompromitacja

Aris
@IZA

A płace jak zawsze minimalne

ccc2

Problem jest w Tobie bo nie masz innych argumentów prócz obrażania innych. Skoro wcześniej twierdziłaś że pracę należy zmieniać, to dlaczego te soby pracują tam tak długo? Może brakuje im horyzontów żeby pójść dalej? Może jak Ty mają klapki na oczach? Nie życzę sobie obelżywych słów w moim kierunku bo nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu. Z resztą obelgi z ust tak małego człowieczka nie są w stanie mnie dotknąć. Miałaś wypowiadać się merytorycznie na tematy związane z firmą, a uzewnętrzniasz tylko swoje frustracje. Nadal brak odpowiedzi na kilka merytorycznie postawionych pytań dotyczących funkcjonowania firmy. Chcesz dorzucę kilka kolejnych, ale z pewnością nie będziesz umiała na nie odpowiedzieć skoro nie umiesz odpowiedzieć na te, które pojawiły się dotychczas.

IZA

Powiedz to pracownikom którzy pracują w tej firmie już kilkanaście lat a jest ich sporo. Powtarzam głośno zwolnij się i idź do psychologa niedorajdo. Zajmij się podlewaniem kwitków lub urządzaniem wyścigów ślimaków. Idź w swoją stronę i za nim zaczniesz oczerniać innych spójrz na siebie zadając pytanie czy czasem problem nie jest we mnie.

ccc2

Właśnie potwierdziłaś, że brakuje Tobie argumentów i klasy. Brawo dla szefów za zatrudnianie takich "wspaniałych" ludzi. Widać nie ja potrzebuję porady specjalisty tylko ktoś kto z powodu braku braku klasy, kompetencji, argumentów, poczucia własnej wartości musi obrażać innych, żeby sprowadzić ich do swojego poziomu (wybacz nie położę się na podłogę szkoda mi się ubrudzić).

Zostaw merytoryczną opinię o Briju 1920 Sp. z o.o. - Gniezno

• Jak się pracuje w Briju 1920 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Briju 1920 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Briju 1920 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 5 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Briju 1920 Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Briju 1920 Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Briju 1920 Sp. z o.o.