Opinie o Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks w Gniezno

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks w Gniezno

Robert

Nie polecam usług tej pani ?

@Alicja

Cześć, piszesz jako pracownik biura czy klient? Można prosić o więcej szczegółów? Co się stało, że odradzasz? Chciałabym się tu przyjąć do pracy, dlatego interesuje mnie perspektywa pracowników jak i klientów.

Bogusia Nowy wpis

Może jednak ktoś z agentów nieruchomości wypowie się o pracy i przerwie ten łańcuszek narzenia na wysokośc prowizji? Stety niestety, w takim świecie żyjemy :-) Rynek nieruchomości kwitnie, może akurat to dobry moment na przyjęcie się tutaj, co uważacie. Znalazłam informację, że kiedyś proponowali umowe o pracę, nadal mogę brać taką formę zatrudnienia pod uwagę?

Kiedyś firma szukała dorywczo do sprzątania, dwa lata temu. Czy nadal potrzeba takich osób? Mam orzeczenie i rentę jeśli nie jest to kłopot, ciężko jest mi znaleźć normalną pracę niestety i szukam czegoś, żeby chociaż dorobić.

Robert

Nie polecam usług tej pani ?

Aga

Potwierdzam

Sebastian
@Robert

Nie polecam i odradzam wszystkim klientom.

Grażyna

i kolejny negatyw, tylko pytanie z jakiego konkretnego powodu? weźcie nie trzymajcie człowieka w niepewności. co takiego rażącego podczas pracy się tu niby dzieje?

@Robert

Niestety pierwszy raz wystawiam negatywną opinie. Nie polecam nikomu współpracę z tym biurę.

Alicja
@Robert

Niestety to prawda, nie wrócę do tego biura i odradzam wszystkim

@Alicja

Romualda Nowy wpis

Przeczytałam kilka opinii. Chyba to zazdrość przemawia przez ludzi..... Korzystam z Usług Kancelarii Pani Eliks od 22 lat i podziwiam cierpliwość i kompetencje. Może ktoś znowu napiszę że to Biuro sami dla siebie piszą dobre opinie, ale ja uważam że Pni Edyta zasługuje na jak najbardziej na wsparcie orz jest godna polecenia jako profesjonalistka w dziedzinie obrotu nieruchomości. NIKT nie pracuje za darmo, obojętnie gdzieby się nie udać za usługi (pracę) trzeba zapłacić. Ja miałam z Panią Edytą kontakt i jako Kupujący i jako sprzedawca lub wynajmujący, całkowicie nie odpłatnie nie raz otrzymałam poradę na temat nieruchomości z poza Gniezna (jako prawnik Pani Eliks ma prawo spodziewać się opłaty za porady prawne nawet nie związane z bezpośrednią Umową sprzedaży). osoba kompetentna, bardzo sympatyczna w kontaktach czy telefonicznych, czy bezpośrednich. Śmiało mogę polecić usługi Kancelarii

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.
Damian Nowy wpis

Pani Elix to wyrachowania naciągaczka!! Chciałem kupić nieruchomość ale pani elix mi napisała że mogę kupić ale tylko pod warunkiem zaakceptowania jej prowizji. Inaczej nie mogłem kupić więc zmusiła mnie do zapłaty wielkiej prowizji !! 8 % od kwoty zakupu !!! Normalnie płaci się między jeden a trzy procent za pośrednictwo ale nie 8 !!! To naprawę bardzo dużo!! Pani Elix jest pani (usunięte przez administratora)!!!! Odradzam !!

Może wróćmy do meritum tej strony, co? Nie jest to magiel dla klientów biura, tylko forum pracowników i kandydatów na nich. Właśnie w tej sprawie piszę, jedyne ogłoszenie z pracą dla agenta nieruchomości pochodzi z roku 2016 i opiewa na 1 850 PLN brutto na cały etat. Kto napisze, jakie są aktualne zarobki, wymiar pracy i umowa?

Naciągaczka i manipulantka!! Zmusza do podpisania jej prowizji bo inaczej nie sprzeda nieruchomości ! Wyrachowana w tym co robić !! A nie daj Boże coś powiesz !! Pani elix napisała może pan kupić tą nieruchomość ale tylko po zaakceptowaniu mojej oferty czyli prowizji 8 % ludzie !!!! No nie dawajcie się naciągać tej manipulantce !!! Normanie biura nieruchomości kasują do 3% a nie 8 % i to jeszcze wredna i chamska jest pani Elix ! Nie polecam !!!!

Jak to wszystko wygląda ze strony pracowników? Pytam o agentów nieruchomości . Szukam pracy w tej dziedzinie i czytam opinie. Bardzo dużo niepochlebnych opinii od klientów :( Są wprowadzone jakieś cykle szkoleniowe? Szkolenia sprzedażowe? No i kwestia umowy. Na jakich pracujecie?

Ola

Drodzy państwo dla ten pani pieniądz to Bóg ! Nie liczy się z ludźmi i naciąga na duże prowizje ! Stawia ludzi w fakcie dokonanym i naciąga na pieniądze. Rozumem że można dostać prowizje ale ta pani naprawę naciąga ludzi !! Taniej w Poznaniu jest. Wykorzystuje nieświadomych ludzi !! Nie polecam ! Co za bezczelna kobieta zeruje na ludziach i wykorzystuje.!! Nie róbcie u tej kobiety żadnych transakcji !!! Znam wiele osób naciągniętych w Gnieźnie przez tą panią. Wstyd i hańba że ta kobieta ma licencje !!!

Romcia

Przeczytałam większość opinii..... Dziwi mnie podejście do sprawy opłat prowizji. Czy ktoś z Państwa pracuje jedynie za "dziękuję" czy "Bóg zapłać"? Czy Szanowna Konkurencja za darmo udziela porad i usług, służąc fachową opinią i opieką? Jeśli do tego dodać wysoką kulturę osobistą jak Pani Eliks tak i Pani Asystent w kontaktach z Klientami, to Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X jest jak najbardziej godne polecenia. PS gdy KTOŚ ma wykształcenie prawnicze to określenie swojego miejsca pracy Kancelarią jest jak najbardziej na miejscu ;))

@Romcia

To jest biuro nieruchomośći ??? O niskim poziomie Obsługi. Jak ktoś chce nazywać Biuro Kancelarią to pomyliły się komuś zawody lub ma Wysokie Ego !!!!

@Romcia

Jak będzię fryzjerką też nazwie swoje miejsce Kancelarią?

@Romcia

Tomcio porada nie jest udzielenie podstawowych informacji o nieruchomości A eliksowa ma z ty problem

@Romcia

Co do kultury Pani Edyty to miałam okazję przekonać się, że jej NIE POSIADA .

@Romcia

Wykształcenie może tak, ale beret sfilcowany. Nie polecę nikomu tego biura.

Lucek
@Romcia

Odradzam to biuro, brak standardów i etyki.

Danuta
@Lucek

W jakim sensie brak? Aż muszę dopytać, co masz na myśli, bo słyszałam coś innego o nich. I dlatego zresztą przyszłam tutaj, żeby zobaczyć, czy mają teraz jakąś pracę.

A mnie nie dziwi

Gniezno
@Romcia

Kancelaria ? Biuro nieruchomości ?

Darek
@Romcia

A Ja nie, pokora i wychowanie tego człowiek się nie nauczy.

Bartek
@Romcia

Zawody jej się pomyliły. Raz byłem i niestety wrażenie negatywne. Miała zarobić ale była chciwa i nic nie zarobiła.

pis

jak dla mnie posradniakow bym zlikwidowal w swietle glebszego prawa UE dzalaja nie zgodnie, i mam nadzieje ze sie wezma za nich!

Matylda
@pis

Bardzo nie miła i złośliwa właścicielka biura.

@pis

Właścicielka bardzo agresywna i nastawiona na prowizję na którą nie zarobiła. Nie polecę nikomu tego biura.

@Anna

jeju to co ta pani niby robi, że aż tak to ujmujesz? przytoczysz sytuację?

@Matylda

Norma w tym biurze

@Anna

Bardzo agresywna i nikomu nie polecam tego biura

Klient

Właścicielka wyzywa swoich klientow i jest bardzo nie miła

Obsługa na NISKIM POZIOMIE

@Klient

Też byłem przy takiej rozmowie, gdzie właścicielka biura krzyczała na klientów.

@Klient

Jak tak można się zachowywać ?

Tragedia

Aras
@Klient

Potwierdzam właścicielka oprtskliwa nie potrafi w miarę racjonalnie opisać nieruchomości. Napewno już tam nie zadzwonię.

Gniezno
@Klient

Ostatnie biuro które by odwiedził.

@Klient

Zero szacunku do klienta, tylko Moneta w głowie. Nie polecam biura.

@Klient

Bardzo słaba obsługa klienta.

@Klient

Brak wychowania , jak można krzyczeć na klienta.

A
@Klientka

Niestety potwierdzam, nie spotkałem jeszcze tak wyniosłej, nieuprzejmej i przede wszystkim niekulturalnej osoby.

Agata
@Klient

Niestety nie polecam usług tej firmy

Alicja
@Klient

Właścicielka nie miła i nastawiona tylko na prowizje.

Tamara

Klienci zadowoleni z obsługi ,a do tego firma jest świetnym pracodawcą.

@Tamara

Ja napewno nie jestem zadowolony, nigdy już nie wrócę do tego biura.

@Tamara

Nie jestem zadowolona z tego biura

@Tamara

Nigdy nikomu nie Polecę tego Biura, właścicielka nieprzyjemna i próbowała uzyskać prowizje na którą nie zarobiła.

Raczej nie

Magda

Jacy zadowoleni ???

Stefan

Nie polecam. Oszukuja klienta i kasuja prowizje od najemcy i wlasciciela.... czysty biznes.... a prowadząc rozmowe tel twierdza ze prowizje placi tylko najemca.

@Stefan

To prawda......Proszę UWAŻAĆ na to BIURO !!!!

Uwaga na TO BIURO, proszę czytać Umowy

Klient Adam
@Klient

NIE POLECAM tego biura , proszę uważać na umowy jakie podpisujecie z tym biurem.

Sebastian
@Stefan

Napewno nie polecę nikomu to biuro.

Darek
@Stefan

Tylko kasa i nic więcej, brak zasad

Aldona
@Stefan

Odradzam biuro, bardzo nieprzyjemna właścicielka i prowizje z kosmosu.

@Aldona

A zdradzisz wysokość tej tajemniczej prowizji? Pytam, bo do teraz się nie dowiedziałam a ciekawa jestem. w jaki sposób one wychodzą, nie są zapowiadane przed współpracą?

Maria
@Stefan

Kasa i tylko kasa , bez zasad.

Iwona

Właśnie zakupiłam mieszkanie za pośrednictwem Kancelarii El-x. Jestem niezmiernie wdzięczna Pani Edycie Eliks, ponieważ dzięki jej ogromnej wiedzy i doświadczeniu proces przebiegł niezwykle szybko i bezstresowo. Nawet największy laik jest w stanie poradzić sobie bez problemu, ponieważ Pani Edyta przedstawia wszystko bardzo prosto i klarownie. Wszystkie opłaty związane z zakupem jak i cała instrukcja została krok po kroku bardzo rzetelnie wytłumaczona i rozpisana, więc nie tylko wiedziałam na co idą moje pieniądze ale także gdzie mam się udać i co załatwić. Absolutnie nie rozumiem skąd się tutaj wzięły komentarze na temat agresywnego zachowania Pani Edyty, która obok całego swojego profesjonalizmu jest osobą bardzo ciepłą, zawsze uśmiechniętą i wręcz przemiłą. W 100%polecam Kancelarię Pani Edyty Eliks.

@Iwona

Widać że biuro samo sobie pisze opinie !!!

Negatyw dla biura

klientka
@Anna

Brak jakichkolwiek zasad i etyki. Nigdy tam nie wrócę.

Grażyna Maria

Polecam z pełną odpowiedzialnością - ogromna wiedza, pełen profesjonalizm a przy tym bardzo empatyczna . Pani Edyto ogromnie dziękuję.

Wanda

Jaką jest szansa, że pani właścicielka będzie poszukiwać w tym roku osoby na stanowisko agenta obrotu nieruchomościami? Znalazłam jedno ogłoszenie sprzed lat, gdzie pensja wynosiła niecałe 2 tys. zł brutto, już po tym widać, jak jest stare. Ktoś coś?

Hubert

Jak najbardziej polecam skorzystanie z usług biura Pani Edyty. Kompetentna i profesjonalna osoba.

@Hubert

Kompetentna...??? Kiedy i gdzie ? nie polecam usług tej firmy

B&J

Jesteśmy z mężem klientami kancelarii EL-X przeszło 20 lat i zawsze spotykaliśmy się z profesjonalizmem na wysokim poziomie i zaangażowaniem w nasze zlecenia na 101% .Transakcje zawsze dochodziły do pozytywnego dla nas finału. Kontakt z panią Edytą jest zawsze miły, sympatyczny i rzeczowy. Dlatego z czystym sumieniem możemy polecić tę kancelarię. ( Oczywiście gwiazdek powinno być 5, pomyłka w poprzednim wpisie :-) )

Lidia
@B&J

A ja Nie Polecę nikomu.

Weronika

Pani Edyta to jakiś żart. Kłamie jest opryskliwa i nie ma czasu . (usunięte przez administratora)!! Nie polecam

Bar
@Weronika

Potwierdzam!!!Podejście tej Pani to jakiś żart!Krzyczy przez telefon,kłamie.Dziwie się ze ktos z nią współpracuje!

Kamil
@Bar

Kłamie? O co ci chodzi? Z czym cię okłamała? ;/

Adrian miszczuk

Firma krzak

@Weronika

Tak kobiecina nie szanuje klientów. Nigdy nie polecę nikomu tej firmy

Potwierdzam

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks - Gniezno

• Jak się pracuje w Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks?

Kancelaria Pośrednictwa I Obrotu Nieruchomościami El-X Edyta Eliks
1.7/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Ks. Prym. Macieja Łubieńskiego 8 lok. 1
    62-200 Gniezno