Briju 1920 Sp. z o.o.
3 65 318 5 1
Beata Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Dwa i pol tygodnia temu wreszcie wrócił moj złoty łańcuszek - kupiony za grube pieniądze- z naprawy za która zapłaciłam 40zl po 30 dniach, wrócił ale jednak 8 cm krótszy!!!. Ukradli mi Państwo 8cm łańcuszka, a dalej Państwo milczą i to ja muszę sie przypominać i dzwonić żebyście oddali mi moj łańcuszek cały spowrotem . Fajnie jest sprzedać nowym a co z aktualnymi klientami? Obsługa posprzedażna u Państwa kuleje! Proszę uważać na te firmę...

@ogl.pl
Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Witam Mam pytanie. Niedawno podpisałam umowę z tą firmą i nie ma w niej żadnej informacji o każe za odejście z pracy przed końcem umowy. Czy jest do tej umowy jakieś oświadczenie lub aneks? Proszę o informację bo mi powiedziano że żadnej kary nie bedzie. Pozdrawiam

Malgos Nowy wpis
@@ogl.pl

Witam mam pytanie czy ciężko dostać pracę w tym salonie proszę o odpowiedź ja chcę tam skladać cv nie ma u nas oferty pracy w salonie ale zostawić i pytać.

Qwerty
Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Praca w handlu z zasady jest bardzo ciężka i niewdzieczna. Od zawsze pracuje z klientem i w żadnym sklepie/salonie nie przeżyłam takiego terroru psychicznego jak w Briju. Mówię tu o kierownictwie a nie o klientach - bo nikt tak nie poprawi humoru jak zadowolony klient. Natomiast w salonie, w którym pracowałam czarną owcą jest kierowniczka. Nie radzi sobie ze swoimi problemami prywatnymi, nie ma własnego życia, żaden facet nie wytrzymuje z nią dłużej jak kwartał-więc wszystkie niepowodzenia odreagowuje w pracy. Problem próbowałam poruszyć z regionalna ale jak ktoś już tu napisał, póki jesteś szeregowym murzynen to nie masz nic do powiedzenia. Nikt nie liczy się ze zdaniem pracowników, liczą się układy, rgionalna kiedyś zarzuciła hasłem że jest bardzo blisko prezesa...czyli co? Nic jej nie zrobią? Ogólnie nie polecam, cały dzien na nogach, galeryjne godziny pracy co wiąże się z brakiem życia prywatnego, ciągle zmiany grafiku, milion chorych procedur, wieczne pretensje a kasa? Nie warta zachodu. Są lepsze miejsca pracy

Tak4Nie1
fjuturatka
@Qwerty

Tak to prawda, znam osobiście osoby które awansowały w tej firmie bo też "były blisko". Niektóre profesjonalistki do dzisiaj pracują na stanowiskach lub mają lepszą = wygodniejszą pracę niż inni co skutkuje często właśnie brakiem merytorycznych kwalifikacji i takimi problemami o których piszesz.

Urszula Nowy wpis
@fjuturatka

A umowa w Briju chociaż jest w miarę odpowiednia? Wyjaśnicie tę kwestię? Czekam na odpowiedzi!

fjuturatka Nowy wpis
@Urszula

Wszystko zależy co dla Ciebie znaczy odpowiednia. Było o tym sporo napisane na tym portalu.

listopad

A ja tu pracuje ponad rok, praca jak każda inna, czasami gorzej - czasami lepiej, jak to życie, jeden dzień klienci mili inny dzień dobijają, jesli sie pracuje sumienne, do pracy podchodzi się z normalnym podejściem to jest ok, nie rozumiem ludzi którzy obmawiają innych nie znając ich nie widząc ich, nie rozmawiając z nimi. Ja załatwiałam niejedną sprawę z działem kadr i nie miałam żadnego problemu z dogadaniem się, na każdego maila odpisują, wszystko wyjaśniają, przez telefon wszystko wyjaśniają, wszyscy tu jadą na dział kadr a inne działy tam nie pracują ? regionalne tez ok, nie mam zastrzeżeń, każdy pilnuje swój ogródek . Firma jak każda inna , jak komuś się nie podoba to droga otwarta.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Ktoś

Jestem zawiedziona tym co dzieje się w tej firmie. Pracowałam tam 2 lata, a z miesiąca na miesiąc było coraz gorzej, nowe „dziwne” procedury, dokładanie nowych tabelek, których i tak nikt nie sprawdzał. Pracownik, który przede wszystkim powinien skupić się na obsłudze klienta i porządku w salonie, w tej firmie musi zajmować się milionem innych spraw, papierologii jest tyle, że ciężko nadążyć. Panie z Kadr są osobami niekompetentnymi, niepomocnymi i na dodatek niewychowanymi, co również można powiedzieć o pani z działu reklamacji. Kierownik regionalny zatrudniając kierownika salonu, nie wiem czym się kieruje, ale zatrudnia nieodpowiednie osoby na to stanowisko, które nawet nie mają pojęcia jak obsługiwać program Excel, to jakaś żenada. Pracownik, który odwala robotę za kierownika, bo zależy mu na dobrym funkcjonowaniu salonu, nawet nie usłyszy słowa „dziękuję”, o premii nie wspominając. W swoim życiu nie spotkałam osoby tak męczącej człowieka psychicznie jak pani kierownik. Jest to osoba, która chyba cierpi na jakąś chorobę psychiczną, bo zdrowy na umyśle człowiek nie zachowuje się tak. Notoryczne kłamstwa, obgadywanie pracowników z innymi pracownikami, gnębienie osób, które jej nie podpasowały, przeklinanie przy klientach i chamskie odzywki oraz mylenie się, a co gorsza wmawianie pracownikom, że robią coś źle, podczas gdy robią to dobrze. Takie rzeczy są na porządku dziennym. Oczywiście kierownik regionalny tego nie widzi, bo jak ma widzieć, jak przyjeżdża na salon raz na 3 miesiące. Poza tym nie ma nawet z kim rozmawiać, bo co by się nie powiedziało, to nie ma znaczenia, bo jesteś tylko zwykłym pracownikiem i nawet jak masz coś do powiedzenia to nie masz. Co do pracy to bardzo mi się podobała, lubię pracę z ludźmi i podoba mi się branża dóbr luksusowych. Niestety w tej firmie pracownicy są niedoceniani i źle traktowani. Również jakość biżuterii jest na najniższym poziome. Zdecydowanie nie polecam pracy w tej firmie. Szkoda zdrowia za tak marne wynagrodzenie.

Tak4Nie1
Wiedzący

Jeśli szukasz pracy w tej firmie odradzam zdecydowanie. Otóż z działem reklamacji nie dogadasz się w ogóle pani M opryskliwa i w dodatku często myląca reklamacje które wysyła a jak przyjdzie co do czego to ona nie jest niczemu winna tylko i wyłącznie zwykły pracownik na salonie. Dział kadr tragedia katastrofa wymienić to dziadostwo. Kierowniczka B myśli ze wszystkie rozumy pozjadała. Na wszystkich patrzy z góry. Przerost treści nad forma radzę szybki kontakt z psychiatra bo żadna terapia już nie pomoże. Wymienić na młodsze bardziej otwarte do ludzi życzliwie podchodzące do świata osoby a nie stare zżarte systemem baby. Ogólnie kierowniczki czy to oddziałów czy na salonach to typowe S..., nie będę tego ukrywać. Tu ładnie Ci gadają a za plecami jadą po Tobie jak po łysej kobyle. Zreszta niektóre gnoja przy kliencie mając w (usunięte przez administratora) co kto sobie pomyśli. Wiocha z takiej konkretna kierowniczka ale nic na salonie zrobić nie potrafi jedynie pracownica za nią robi. Dramat. Zakłamane dewoty nie da się normalnie pracować. NIE POLECAM

Tak4Nie
Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Wynagrodzenie nie wypłacane w terminie.

Tak12Nie2
pracownik zadowolony
@Pracownik

może nie zasłużyłaś droga Pani.... jesli jesteś pracownikiem to co ty robisz o tej godzinie na tej stronie ? nie pracujesz ? tylko flustraci piszą na tych portalach.

Tak2Nie9
pracownik zadowolony
@Pracownik

a jaka firma płaci na czas ??? jak nie pasuje to zmień prace.

Tak1Nie7
Ala
@pracownik zadowolony

Każda firma ma obowiązek wypłacić na czas wynagrodzenie pracownikowi i to bez wyjątku,takie jest prawo. Widać że nie zna Pani etyki pracy oraz praw pracownika , jeśli Pani znalazła by się w takiej sytuacji jak Pani powyżej myślę że nie byłaby również zadowolona z zaistniałej sytuacji choćby dlatego że każdy musi utrzymać się , utrzymać rodzinę i zapłacić rachunki. Najśmieszniejsze jest to że chyba Pani zazdrości że inna Pani może mieć dzień wolny od pracy.

Tak7Nie1
@pracownik zadowolony

A co to znaczy ze ktoś „nie zasłużył” na wynagrodzenie na czas?! Na to są odpowiednie przepisy i pracodawca ma OBOWIĄZEK wypłacać wynagrodzenie w terminie określonym umowa. Za moich czasów nigdy nie zdarzyło się żeby wypłata nie była na czas. Co do warunków pracy? Hmmm.... minuta ciszy

CoolAsIce
@pracownik zadowolony

Haha czytam to i zapomniałem ze dziś 1 kwietnia ... gdzie Ty robisz człowieku ze Ci na czas nie płaca? Zart!

Gina
@pracownik zadowolony

Co za bzdura, o jakiej godzinie? Nie rozumiem co ma czas wpisu do tego jak jest w tej firmie. Zanim się coś napisze radzę przeanalizować logikę wpisu.

@Pracownik

Oj tak zdarzało się zdarzało..

Ja

Pracuje ponad 3 lata i raz były 11 i raz 10 reszta przed terminem

@Ja

To chyba pracowałeś w innej firmie. W ciągu roku zdarzyło się 3 razy jak wypłata była po terminie.

Zibi

Dział kadr w tej firmie, to całkowita porażka i rażący brak kompetencji począwszy od pani kierownik, a skończywszy na reszcie pracowników tego działu. Kogo wy zatrudniacie i za co oni biorą pieniądze...?

Tak16Nie3
Stefan
@Zibi

@Zibi czy mógłbyś opisać sytuację, która spowodowała tak negatywną opinie o Briju? Twój wpis brzmi naprawdę niepokojąco i chętnie dowiedziałbym się więcej

do zibi
@Zibi

Zibi następny pracownik z chorobami psychicznymi, mający żal do całego świata że żyje i muszę chodzić do pracy, daj spokój Zibi, weź się do pracy. Ciekawie czy Ty byłbyś miły gdybyś miał 700 osób na głowie i stado wrednych ludzi.

Tak1Nie5
Zibi
@do zibi

Zmieniłbym wtedy pracę, a nie robił z siebie męczennika. Poza tym pisałem o kompetencjach, a raczej ich porażającym braku, a nie o tym, czy ktoś jest miły, czy nie. O chorobę psychiczną nie trudno, gdy się pracuje w takiej firmie, na szczęście już mnie to nie dotyczy, a o tej pracy chcę jak najszybciej zapomnieć.

Dla zibi
@Zibi

No to powodzenia w nowej pracy i nie wylewaj gorzkich żali na ludzi których nie znasz. Ciekawe jakie Ty masz kompetencje skoro nie dałaś rady sprzedawać towaru.

Jakiś żart
@Dla zibi

Niektórzy mają sumienie i po x czasu wciskania rzeczy których jakość jest b słaba mają dosyć.

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Briju 1920 Sp. z o.o.?

Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Brak szacunku do pracownika, poniżanie, obwinianie dosłownie za wszystko, marne pieniądze, słabo płatne premie, praca w dużych nerwach i stresie

Tak8Nie
Wiki
Nazwa działu: Produkcja
@Były pracownik

Wszystko to prawda z małą poprawka - premie są ale dla "swoich" czyt. lizusow i donosicieli tzw. zaufanych i bynajmniej nie za dobrą pracę....

Tak7Nie1
swój
@Wiki

widocznie nie jesteś lub nie byłeś zaufanym i lojalnym pracownikiem. Zastanów się, skoro kieruje Tobą taka frustracja, zeby wypisywać bzdury, a nie rozmawiać z przelożonymi lub pokazać swoje zaangażowanie w pracy to jesteś w takim miejscu (nie innym) ...na portalu, bez pracy, o północy szukając upustu swojej frustracji i niezadowolenia.. współczuje

Tak2Nie4
Wiki
@swój

O moją pracę możesz się nie martwić, mam jej aż nadmiar i żałuję, że zmarnowałam część mojego życia w tej "dziwnej" firmie. Jeżeli tam pracowałeś, to wiedziałbyś że przełożeni nie rozmawiają z pracownikami tylko opierają się na opinii przekazywanej przez swoich "wysoce wykwalifikowanych pracowników". Dodam również, że osoby angażujące się tam w pracę i ambitne nie znajdą dalszej drogi rozwoju i odchodzą z tej firmy.

Tak3Nie2
Jarosław
@Wiki

Jak do tego wszystkiego mają się zarobki? Na jakie kwoty można liczyć na początku? Bedę wdzięczny za informację.

Pracownik M
@Były pracownik

Nie wiem gdzie miałeś tak źle, może niezgrany zespół, może zła kierowniczka. Ja nie narzekam, w listopadzie będzie rok jak pracuje, i bardzo sobie chwale. Jest spina bo każdy chce zarobić jak najwięcej, jest premia jeśli dałeś z siebie 100%. Każdy jest doceniany. Firma ma jeszcze sporo rozwoju przed sobą, dużo jeszcze ja czeka, ale jestem bardzo zadowolona :)

Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Nie polecam pracy w tej firmie. Najniższa krajowa , nieodpłatne dodatkowe godziny pracy, nieuczciwość i krętactwo,przeklinanie i obwiniane o wszystko pracowników (nawet przy klientach) duży stres,wszystko dzięki niekompetencji kierownictwa. Przez trzy miesiące nie nauczono mnie nic, musiałam radzić sobie sama z pomocą koleżanek które pracowały dłużej , za każdym razem kiedy zapytałam kierowniczki o coś , to z chamstwem na twarzy usłyszałam " a to ty tego nie wiesz" no właśnie nie skoro łaskawie pani nie przeszkoliła mnie kompletnie. Jestem zażenowana postawą firmy i gdybym wiedziała że tak to wszystko będzie wyglądać nie wysyłała bym nawet CV. Po poznaniu kierownictwa z innych salonów mogę stwierdzić że wszyscy są siebie warci. Mimo swoich starań i chęci nie wytrzymałam w tej firmie i nawet najgorszemu wrogowi nie polecała bym pracy w Briju. Bardzo współczuję innym dziewczynom. Dodatkowo brak zaplecza na salonie, jedynie biurko i dwa krzesła , o umywalce można tylko pomarzyć. Cele które wyznacza góra są bardzo zawyżone na możliwości salonu , duża presja na sprzedaż , a co idzie za mała sprzedażą , brak jakichkolwiek premi.

Tak19Nie

@Pracownik

Oczy mi krwawią jak to czytam... co Ty dziewczyno za bzdury wypusujesz?! Kierowniczka Cię zdenerwowała? Regionalna? Bez przesady gdzie takie rzeczy się dzieją? W Twojej głowie chyba. Pracuje już jakiś czas w jednym z salonów i po prostu nie wierzę że ktoś takie głupoty wypisuje

Tak4Nie3
Pracownik.
@Pracownik

Jeśli wszystko byłoby w porządku z firmą nie byłoby takiej rażącej rotacji wśród pracowników , szczególnie że praca nie należy do najcięższych.

Tak15Nie

@Pracownik

Nadal wpisujecie się na listę idąc siku? Godzina wyjścia, godzina przyjścia, termin odpracowania, powód z jakiego opuściłeś miejsce pracy i podpis.. Żenada..

Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Najgorsza praca jaką mogłam wybrać. Brak szacunku do pracownika, Prawie żaden salon nie robi premii Marne 2200, a jak odejdziesz wcześniej bo psychicznie nie dasz rady to 1790zł od tak w ciągu tyg do zapłaty

Tak14Nie1
@Były pracownik

Rozumiem, że masz takie odczucia w związku z pracą w Briju 1920, to czymś jest to spowodowane, ale może jesteś w stanie wypisać, patrząc dość obiektywnie, plusy i minusy pracy w tym miejscu? Takie zestawienia są bardzo ciekawe dla innych użytkowników forum.

KOD
Nazwa działu: Produkcja
@Były pracownik

A na produkcji w Gnieźnie totalny luz.

Rekomendacja

Salon na plus.:)

TakNie5
Nick

W dniu 07.09 bylem na rozmowie o pracę na stanowisko sprzedawcy w galerii Serenada Kraków. Parę prostych pytań odnośnie obslugi klienta. Rozmowa ogólnie łatwa i przyjemna. Warunki: cyt. "1900 zł netto plus premia od sprzedaży 200-1200 zl." Wyjazd na szkolenie sponsorowane przez firmę. Z tym wiąże się umowa lojalnościowe na 3 lata. Jak sie zwolnisz wcześniej oddajesz adekwatnie za nieprzepracowany czas. Odpowiedzialność materialna za towar. 2 weekendy w miesiącu wolne. Pozdrawiam

Tak12Nie
timmy
@Nick

na jakiej zasadzie jest przyznawana premia? to jest jakiś tam % od sprzedaży? czy wg. uznania np. kierownika ? godziny pracy po 8h czy po 12 h?

Gina

Jakie 2 weekendy wolne? Pracuje 10 miesięcy i 1 to norma,nie polecam

Tak12Nie

Nowy pracownik briju
@Nick

Ja równiez byłam na rozmowie o prace, i przyjełam ich oferte. Zaczynam od 10.11 w nowo otwartym salonie na kapelance w Krakowie. Bardzo miła Pani z którą rozmawiałam ponad godzinę. Dobre warunki, szkolenie, faktycznie umowa lojalnościowa na 3 lata. 1900 zł netto plus premia na którą pracuje cały zespół, miła kadra. Zapowiada się dobry okres w moim życiu. Polecam :)

Jak

Chyba ktoś tu żartował?

@Nowy pracownik briju

Tak ci się zdaje.... pracowałam 2 lata i ani jednego dnia więcej. Pierwszy rok jako debiut w Bydgoszczy - sklep ,było ok , potem schody bo dużo wymagają , drugi rok plany z kosmosu , mniejsze premie , pracownik jak śmieć traktowany.

AniaL
@Nowy pracownik briju

ja właśnie idę w poniedziałek na Kapelankę w Tesco Kraków. Czy faktycznie jest ok?

Lori

Pracowałam w Briju 3 miesiące i nigdy więcej.Na umowę czekałam prawie miesiąc,wypłata minimalna,grafik jak się kierowniczce podoba.Koleżanki w pracy przekonane o swojej ogromnej wartości nie odnalazły by się nawet w KFC.Wiele poleceń nie związanych ze stanowiskiem , wymusznych szantażem. Firma ma pracownika za nic

Tak24Nie
@Lori

O matko jakie to prawdziwe! Same damy zadzierające nosa patrzące z góry na każdego. Grafik masakryczny ponad 50 godzin w tygodniu lub 4 dni po 12 godzin jeszcze do dziś nogi mnie bolą na samą myśl. Oczywiście dla wybranych, (usunięte przez administratora) mają lepiej to jasne.

@Lori

@ja

Bzdury! Totalne bzdury! Jak w grafiku możesz mieć 50 h tygodniowo? Skoro nie jest to zgodne z prawem pracy, to jedno, a druga sprawa która regionalna niby ten grafik zaakceptowala? Po co piszesz takie głupoty? Cztery dwunastki pod rząd? Też nie sądzę... Na którym salonie takie cuda?

@Procownik

Proszę Pani wiem co mówię! (usunięte przez administratora) Pracowałam w tym bagnie za długo. Jeśli miesiąc kończy się w środę a od czwartku mamy nowy miesiąc to dla mojej pani kierownik nie było problemem do środy pociągnąć etat marcowy, a od czwartku pociągnąć etat kwietniowy i heja! 5 dni pod rząd! Bo 2 w macu a 3 w kwietniu to się nie liczy.. Albo tłumaczenie ze tydzień jest od wtorku do poniedziałku, bo wtorkiem zaczyna się miesiąc! VUALA

Nazwa działu: Handlowy
@ja

Co za brednie... Może wobec tego napisz na jakim salonie i która z regionalnych zgadza się na takie rzeczy?

@Pracownik

Nie brednie, przecież już zostało wytłumaczone jak można obejść prawo i mieć czyste sumienie.. Czego jeszcze nie jesteś w stanie zrozumieć? Jaki ma związek salon i kierownik regionu skoro wszystko jest tak załatwione, żeby nie przekroczyć normy tygodniowej? Wszystkim to pasuje, skoro teoretycznie nie łamie się przepisów, a praktycznie pracownik dyga za dwóch.

Malgos

Proszę napiszcie czy ciężko jest się dostać do salonu na stanowisko sprzedawca po zostawienie CV ktoś oddzwoni?

@Malgos

Nie ciężko bo biorą wszystkich nawet bez matury.. tak tak niestety. Ogłoszenia to ściema, kierownik nie musi mieć wyższego wykształcenia, a pracownik nie musi mieć średniego.. Piszą ze osoby dyspozycyjne z ukończoną szkołą, a tak naprawdę biorą kogo popadnie bo nikt nie chce pracować.

@ja

A jakie ma znaczenie jakieś ktoś ma 2? Żadna z nas nie jest jubilerem z wykształcenia więc czy ktoś ma maturę czy studia wyższe nie jest miarą czy nadaje się na stanowisko sprzedawcy.

@Procownik

Nie zrozumiałaś... W ogłoszeniach wymagają średniego wykształcenia, tymczasem nie ma komu pracować i biorą tych bez średniego... Wiem bo pracowałam z takimi osobami. Skoro na kierownika w ogłoszeniu wymagają wyższego wykształcenia a kierownik go nie ma to znakiem tego ze biorą kogokolwiek kto poprawnie składa z dania i potrafi wcisnąć klientowi złoto zamiast srebra. PROSTE

@ja

A to według ciebie jeśli ktoś nie ma wykształcenia wyższego to nie nadaje się do pracy? A może ma to "coś" dzięki czemu będzie lepszym sprzedawcą niż ktoś z wyższym wykształceniem?

@Pracownik

W swojej dyskusji zaczęliście już trochę odbiegać od spraw, które są tu najważniejsze. Dlatego chcę Wam przypomnieć, że na bieżącym wątku skupiamy swoje wypowiedzi na warunkach, jakie oferuje swoim pracownikom Briju 1920. @Pracownik, zachęcam Cię, żebyś przybliżył nam, jak w tej firmie wygląda system wynagradzania pracowników. Czy Wasza pensja składa się tylko z podstawy, czy może obowiązuje Was jeszcze premia uznaniowa? Liczę na Twoją rzetelną odpowiedź.

@Pracownik

Więc dlaczego jest to wymagane? Musi być jakiś powód jeśli napisano w ogłoszeniu jakiego wykształcenia wymagają. Idąc Twoim tokiem rozumowania wymagania jakie są stawiane nie są ważne, wręcz można je pominąć bo każdy zna swoja wartość..

zuuuu900

a ja akurat pracowałam ponad rok w salonie i teraz jestem na macierzyńskim i jestem bardzo zadowolona, chętnie wrócę jak będę mogła. dostałam umowę o pracę od razu, dostałam 1750zł podstawy i premie, w zaleznosci od miesiąca ale nigdy nie było mniej niż 500zł , umowa lojalnosciowa jest ,to prawda, ale ona wygasa razem z umową o pracę, czyli po 3 miesiacach... jak ci sie nie podoba to nie przedluzasz i juz, przynajmniej tak było 2 lata temu. ktos tu pisal ,ze pracowal 4dni po 12h?? nigdy w to nie uwierze.... zreszta, uwazam ,ze ile ludzi tyle opini... najlepiej samemu sie przekonac

Tak3Nie3
@zuuuu900

A proszę napisać w salonie jest tak jeżeli jest komplet osób nie przyjmą dopiero wtedy gdy dziewczyna sama zrezygnuje albo z powodu ciąży pytam bo bardzo chce tam pracować. Pozdrawiam.

@Malgos

Widzę, że bardzo zależy Ci na podjęciu pracy w Briju 1920. Pytasz o to, kiedy przyjmowane są nowe osoby do pracy w tym miejscu - może warto po prostu podejść do interesującego Cię punktu i dopytać o wszelkie szczegóły? Pytałaś tu na forum już jakiś czas temu, ale jeszcze nikt Ci nie odpowiedział.

Malgos

A i jeszcze jedno bo nie umieściła wcześniej korzyść też jest świetna można sobie kupić fajna biżuterię kto lubi oczywiście a umowa lojalnościowe też ok wtedy jest pewna praca na dany okres i od nas tak naprawdę zależy czy chcemy godnie pracować i spełniać na danym stanowisku. Pozdrawiam to wszystko ode mnie????

@Malgos

Jaką biżuterię można kupić przepraszam? Jednorazową? haahaah

Tak3Nie

Szczerze to czytam i nie wierzę.... już jakiś czas pracuje w jednym z salonów Briju i... jest wszystko ok. Jak macie kierowniczki jędze to podejrzewam że jest jak jest. U nas takich problemów nie ma, ani z grafikami ani nic podobnego. Są premie i to nie małe, nie było miesiąca bez premii. Regionalna całkiem w porządku (dziwnie brzmi że regionalna może być ok - Ale tak jest) Jest lojalka owszem - ale też działa to na naszą korzyść. Odpowiedzialność materialną również- ale szczerze to jak mogło by być inaczej w takim miejscu? Praca jest nie jest ciężka nie jest trudna, jak Wam się pasi zawsze można iść do Biedry na kasę :D

cyrkonia
@Pracownik

A mnie śmieszą te pozytywne wpisy wysyłane z siedziby firmy. Tak bardzo was prawda boli?

Tak15Nie

@Pracownik

Widzę, że odpowiada Ci praca w tym miejscu, podajesz jednak dość ogólne informacje. Możesz napisać, co podoba Ci się najbardziej? Wspominasz, że umowa lojalnościowa jest korzystna dla pracownika- dlaczego? Osoby zainteresowane pracą w tym miejscu chętnie się tego dowiedzą. Czy długo pracujesz w Briju? Uważasz, że można się tam rozwinąć?

Kropka
@Aneta

Przepracowalam w tej firmie rok i w dużej mierze sama praca zależy od atmosfery konkretnego miejsca. Moje było tragiczne, poprostu dramat. Kierowniczka niezrownowazona psychicznie, która szczyci się mianem "kierownik" a w rzeczywistości nawet pieczątki nie może przybic na kopercie bez zgody regionalnej.. Ciągle straszenie, ponizanie, szukanie dziury w całym. No i te magiczne maile pt bierzcie do roboty itp. Osobiście żałuję że zmarnowałam tam kilkanaście miesięcy mojego życia. Praca dla mało ambitnych a pieniądze też nie jakieś super biorąc pod uwagę natłok wymagań kompletnie niezwiązanych ze stanowiskiem sprzedawcy. Co do lojalki.... Powiem tak...warunkiem waszej zapłaty jakichkolwiek pieniędzy z tytułu szkolenia jest udowodnienie przez firmę kosztów jakie rzeczywiście ponieśli z tytułu szkolenia. Jedyne co są w stanie udokumentować to bilet i hotel. Cała reszta odbywa się w centrali w godzinach pracy "pseudo szkoleniowców". Tak więc odpowiedzcie sobie sami czemu ma służyć ten papier?

Tak17Nie

@Pracownik

Witam, mam pytanie czy łatwo można dostać pracę w salonie. Popieram ten wpis jeśli ktoś chce pracować to będzie pracował i dogadać się z załogą.

aluuta
@Aneta

tez pracowałam w briju, teraz jestem na L4 z okazji ciazy i chętnie tam wrócę jak tylko będe mogła, 2600 srednie zarobki mnie zadowalaly, umowa o prace , chyba tylko osoby ktorym niechce sie w ogole pracowac wypisuja te bzdury, uwazam ,ze w kazdej pracy sa plusy i minusy i kazdy sam powinien sie przekonac i spróbować.

@aluuta

Witam,a proszę napisać czy łatwo dostać tam pracę?

@aluuta

Wrócisz pod warunkiem ze szef na to pozwoli. Niestety nie jest to częsta praktyka w tej firmie i mimo zapewnień nawet samego szefa o możliwości powrotu możesz usłyszeć ze nie ma już dla Ciebie miejsca.

Pracownik briju
@cyrkonia

Chcesz możemy pogadać na priv? bo nie jestem daleko daleko od siedziby firmy. Jak się komuś nie chce pracować A liczy na cuda że strony kierownika czy regionalnej no to niestety. Nie pasuje? To do biedry na kasę i nie będziesz mieć problemu.

@Pracownik briju

Tekstami o kasie w biedrze wystawiasz kolejne złe świadectwo sobie i firmie. Sami zobaczcie jak tam się odzywają do pracownika. "Jak ci coś nie pasuje to s p a d a j do biedry na kasę". Ja xdecydowanie nie polecam.

@Pracownik

Czytam i nie wierzę! Praca po ponad 12 godzin dziennie, nocki 12 godzinne w czasie wyprzedaży człowiek nie wie jak się nazywa. Zasuwanie z mopem po sklepie, odpowiedzialność 100 % nie ważne co zginie. Non stop pod kamerą patrzą na ręce dzwonią ze coś nie halo na salonie trzeba poprawić. Kadrowa pisze maile, że zakaz wychodzenia z salonu tylko na siku można iść.. jakiś czas temu jak jeszcze pracowałam kasę z utargu trzeba było wozić do banku/poczty na własną odpowiedzialność. Dla kierownika liczy się tylko cyfra, nie twoje śniadanie, złe samopoczucie. Szału można dostać od jednej reklamy w tv no i te wspaniałe formułki " Witamy w sieci salonów Briju" nie wspominając o sukienkach poliestrowych w których wyglądasz jak idź i nie wracaj. I to wszystko za 1700?

Tak10Nie

@Ktoś

Jakie złe świadectwo? Sama jestem pracownikiem salonu - nie kierownikiem. I to moja opinia. Praca jest przyjemna i tak naprawdę lekka. Więc jeśli ktoś narzeka na taka pracę (A praca jest w porządku) to niech idzie na kasę do supermarketu i nie będzie się musiał niczym przejmować- totalny luz. Jak się komuś nie chciało pracować, albo nie potrafił się dogadać że wspolpracownikami, teraz wylewa gorzkie żale, tylko pytanie w kim tu był problem? Bo na salonach są załogi które pracują w tym samym składzie od kilku lat... więc skoro jest tak źle to jak to możliwe?

@ja

Widzisz ja w swojej sukience wyglądam dobrze bo wyobraź sobie można sobie ja zawęzić skrócić itd i jest ok. Ponad 12 godzin... nie sądzę, poza tym jakby nie można. Musisz sprzątać w swoim miejscu pracy? Naprawdę?? A czego się spodziewałas? Że przyjdzie co wieczór ekipa sprzątająca? Brawo Ty! Śniadania w pracy jadamy, nawet i obiad, a Tu Cię zaskoczę że I kawę się napijemy - szok. Nie wiarygodne? A jednak! Odpowiedzialność materialna owszem, bo to czy coś zginie na salonie jednak zależy od Ciebie - więc kto ma za to odpowiadać? Kamery tez są, to też zabezpieczenie dla nas, gdyby była jakaś sytuacja zwiazana z kradzieżą itp to jednak przydatne. Jeszcze nie miałyśmy nigdy telefonu "z góry" żeby coś poprawić - widocznie wszystko robimy tak idealnie że nie trzeba:D

Tak4Nie
@Procownik

Witam proszę napisać czy ciężko się do dostać do salonu na sprzedawcę ?mi tam się bardzo podoba i mam nadzieję że uda się co do ubioru bardzo dobrze że wszystkie dziewczyny mają taki sam strój przynajmniej ładnie i estetycznie bo taki jest salon prawda, chodzę nie raz sobie tam coś kupić i zawsze jestem zadowolona.A co do sprzątania też się zgadzam to tak jak w domu trzeba chyba po sobie posprzątać,pozdrawiam czekam na odpowiedz.

X
@Malgos

Jeśli w Twojej lokalizacji szukają pracownika to złóż cv i tyle

@X

Jeżeli się pojawi oferta pracy to będzie chętnych i wybiorą taką osobę która będzie narzekać a ta która chce pracować i z chęcią idzie tam pracować odrzuca.

@Procownik

Gratuluję dobrego gustu jeśli uważasz że ten worek poliestrowy jest w porządku. Nie pisałam o przeróbkach sukienek tylko o tym jakiej są jakości. No tak jak skrócę sukienkę to rzeczywiście zmieni to jej skład i doda szyku! Nieco śmiesznie próbujesz bronić swojego miejsca pracy zasłaniając się prawem do wypicia kawy i pozwoleniem na zjedzenie śniadania..! No bez jaj!. Sprzątanie w miejscu pracy? Owszem, zadbać o porządek na swoim biurku, w dokumentach, umyć po sobie kubek, ale szorowanie fug szczotką i żrąca chemią, codziennie mycie mopem, ścieranie kurzy zewsząd, mycie na drabinie okien wystawowych i wiele innych prac porządkowych może wyjść bokiem.. No proszę koleżanka się zdziwiła ze praca powyżej 12 godzina bo u koleżanki w salonie podłogę szoruje się po otwarciu sklepu? Fugi mają być białe proszę Państwa, a nie szare! Ekipa sprzątająca? Skąd?! Na drabinę i jedziesz czym się da szmaty, mopy, ręczniki papierowe, witryny mają lśnić no i oczywiście logo! Nie masz zielonego pojęcia jak są sprzątane szanowane się butiki na poziomie. W popularnej drogerii sprząta osoba odpowiedzialna za porządek w salonie. Oświecę Cię: konsultantka jest od obsługi, a nie od szorowania podłóg szczoteczką! Pokazują tym samym jak szanują swoich pracowników, tania siła robocza. Powiadasz że ode mnie zależy co zginie na salonie? Nie mam żadnego wpływu na to co ginie i kto za to odpowiada jeśli mam dzień wolny od pracy. Jak się zachrzania 12 godzin to naturalne ze są dni wolne w tygodniu. Odpowiadasz za siebie i za współpracowników. Płacisz za ich niedopilnowanie.. Leci z Twojej wypłaty.. A myśmy miały telefon z góry i jaki z tego jest w wniosek? Uświadomię Cię ze Pani regionalna ma podgląd na każdą kamerę z twojego sklepu i jak zobaczy pustą półkę albo ulotki w złym miejscu to dlaczego miałby nie zadzwonić i nie zwrócić uwagi? Kamery może i są jako zabezpieczenie ale nie wyklucza to pilnowanie Ciebie na salonie, jak pracujesz, czy wydałaś kartę stałego klienta, czy wydałaś voucher, czy nie przesiadujesz na zapleczu, czy nie siedzisz na telefonie.. Dziewczyno obudź się jeśli myślisz ze nikt nie ogląda twojej osoby w gustownej sukience, nie kontroluje twojej pracy, nie weryfikuje jak się starasz? Zimny prysznic, jesteś tylko od tego żeby robić kasę dla Pana prezesa i Pani kierownik regionalnej, jak nie wyrabiasz normy to Cie kierownik zaprosi do sprawdzenia comiesięcznych wyników czy nie odstajesz od normy. Także powiedziałaś co wiedziałaś, a teraz zajmij się praniem rękawiczek i nie zapomnij jutro powitać klienta swoją błyskotliwą formułką "Witamy w sieci salonów Briju" :D

Tak9Nie
Saturn
Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Witam ja wysłałam CV może ktoś oddzwoni jeżeli nie zaniosę do salonu CV może będzie lepiej liczę że nie długo ktoś oddzwoni trzymajcie kciuki tylko oczywiście ci którzy szczerze tego komuś życzą pa pozdrawiam zadowolone dziewczyny pracujące w salonach briju.

Tak1Nie1

Satul
Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Bardzo dobrze że piszecie te negatywne komentarze przynajmniej będą mieli pracę ci którzy chcą w salonie pracować. Polecam salon.

Tak1Nie1

Qwerty

Nie płacą na czas!!!!! Karygodne żeby pracownik musiał czekać na WŁASNE pieniądze. To co się zaczyna dziać w tej firmie to jakieś jaja. Sytuacja taka miała miejsce już kilkakrotnie. Czas szukac innej pracy

Malgos

Bez takich ty. Tak tak tylko dzieci podrosna... A czy ktoś ma problem z tym he!!!

Malgos

Dlaczego tyle negatywnych wpisów dajcie miejsca pracy ludziom którzy będą chcieli tam pracować i chcą pracować nigdzie nie posadza za towar jesteśmy odpowiedzialni pisze wyraźnie w ogłoszeniu. Ja tam chętnie pójdę do pracy. Przyjemna praca salony bardzo ładnie urządzone aż się chce wejść i coś kupić.

kadry
@Malgos

tak tak wiemy tylko dzieci podrosną......

Tak2Nie2

Malgos

Ja już nie mogę się doczekać kiedy zaniosę CV i czy dostanę odmowa decyzję stanowiska pracy kiedy najlepiej zanieść CV czy wysłać i czy długo się czeka na telefon w sprawie rozmowy o pracę? Pozdrawiam.

Malgos

A ja i tak będę próbowała by w tym salonie pracować pomimo tych wpisów w ogóle się nie niezniechecam tylko tak jak pisałam wcześniej muszę jeszcze parę miesięcy odczekać. Lubię ten salon mam biżuterii z tego salonu jestem zadowolona i mam nadzieje że tam będę pracowała by wydawać pieniądze na tą biżuterię. I to jest inne miasto nie Gniezno w moim rejonie. Pozdrawiam.

Malgos

Szczerze powiem że ja bardzo chce w tym salonie pracować tylko jak moje dzieci podrosna nie poddam się będę do skutku próbować by tam dostać pracę i tak naprawdę to zależy od załogi kierowników przede wszystkim trzeba trzymać się razem bo inaczej nigdy nie będzie zgranego zespołu w pracy i mieć do siebie zaufanie.

Pracownik Briju
@Malgos

Małgosiu, ja pracuję w tej firmie ponad 3 lata i zdumienie mnie ogarnia widząc tyle hejtu... ????. Normalna praca jak każda z ta różnicą, że lekka fizycznie, przyjemna, a to, ze bywaja teudni klienci czy niemily kierownik... Cóż, to wewnętrzna kwestia, nie bazujmy na jednej opinii sfrustrowanego byłego pracownika... ????. Pamietaj, że tp nie kawiarnia tylko etat, wykonujesz swoje obowiązki, ale z tymi komentarzami niegatywnymi mocno bym polemizowala. Regionalna musi wymagać, taka jej rola, ale jest kultura i szacunek bo taka jest procedura, i dotyczy obu stron. Jeśli chcesz tam pracowac idz bezpośrednio do kierownika. Ale uprzedzam, ze obsada jesli pełna to nie ma co liczyc, ze dorzuca kolejna osobe. Zgrany zespół trzyma sie ze sobą, tam gdzie może nie ma porozumienia, jest rotacja. I taka moja uwaga, skoro razi Was odpowiedzialność materialna, to jak udowodnić szefostwu, gdy zginie droga biżuteria, ae to nie sprawka pracownika? Bo jeśli nie, to ukradl zlodziej, czyli posrednio pracownik się do tego przyczynil, nie upilnowal towaru. Lojalka zas dotyczy szkolenia tygodniowego.Ktos w koncu ponosi koszt sprowadzenia pracowników na tygodniowy pobyt w dość drogim hotelu, oraz poswieca swoj czas na przeszkolenie. Czy to tez ma byc zawsze gratis dla osoby, ktora pobedzie okres probny i stwierdzi, ze ciężko jej ustac 12 godzin w pracy, zas szefowa wredna, wiec sobie idę? ???? Ludzie trochę pokory, część wpisów wygląda mi na rozbestwione dzieciaki, które nie wiedzą co maja z sobą zrobić w czasie wolnym od bimbania. Bo poważni ludzie, którzy maja dzieci i kredyty, nie narzekają na ta pracę. Zawsze jak sie nie podoba, mozna szukac gdzies indziej bez psioczenia.

@Pracownik Briju

Nic dodać nic ująć, zgadzam się całkowicie z Twoja wypowiedzią

@Pracownik Briju

Chyba wezmę od Pani numer telefonu by dowiedzieć się więcej bo jestem nastawiona pozytywnie po mimo tych wpisów chyba też dlatego że ta praca bardzo mi odpowiada.

Magda
Nazwa działu: Dział Sprzedaży

Bardzo zła obsługa w centrum handlowym Rywal w Białej Podlaskiej.Obslugiwala mnie blondynka naburmuszona z łaską wszystko podawała.Gdy ją poprosiłam o poradę, to powiedziała mi że to ja będę chodzić w tej biżuterii a nie ona i mi ma się podobać a nie jej. Często kupuję biżuterię i jeszcze z taką obsługa się nie spotkałam. Szczerze nie polecam tego sklepu tym bardziej że ta Pani jeszcze tam pracuję i odstrasza klientów.

Tak10Nie2

M.

A ja bardzo mocno się zastanawiam, czy kierownik w kadrach ma jakąkolwiek wiedzę na temat tego, czym się zajmuje, bo na żadne pytanie nie potrafi odpowiedzieć kompetentnie i wyczerpująco… porażka…

Pan Janek
@M.

Czy to reguła w tej firmie? bo dyrektor od produkcji tak samo. Czy właściciele wiedzą co się tam wyrabia???

konsument

nie polecam

Zostaw opinię o Briju 1920 Sp. z o.o. - Gniezno

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie