Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Opinie o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

były popcornowiec

To teraz w popcornie wynagrodzenie wypłacają kwartalnie?

Abstynent

Następny, który pije w pracy i wypisuje takie brednie o tej wspaniałej firmie Capricorn

Hahahahaha-a to ciekawe. Ja pracuję w Capricornie dłużej niż 5lat i pierwsze słyszę o takich kokosach... Kogoś naprawdę naprawde poniosła wyobraźnia

Zbigniew Baniak, pewnie znajdą mnie po ip ;p;p;p

Dodam tylko, że przerzucanie kilku ton worków z tworzywem dla przełożonych to żadne obciążenie, że już nie wspomnę o szkodliwości dla zdrowia, zapylenia i dymu który unosi się po cięciu i mieleniu np. ABS-u i wielu innych szkodliwych dla zdrowia granulatów typu ZYTEL, zresztą, google prawdę Ci powie ;ppp

Zbigniew Baniak, pewnie znajdą mnie po ip ;p;p;p

Potwierdzam ;ppp

tromba

jacha jaha, zawsze najlepiej jest tam gdzi nas nie ma, dziekuje zosatje

Jaco

Czterobrygadówka za 1500 netto to Śmiech na sali, jałmużna i wstyd. Tragedia, że zgadzacie się pracować za takie ochłapy. Zapraszam do innej świebodzickiej firmy (produkuje folie) - płacą o wiele więcej i klimat jest znośniejszy.

Nickon

Fatalna firma.

praca firmie capricorn przypomina (usunięte przez administratora) człowiek traktowany jest tam jak niewolnik szczególnie dotyczy to produkcji ,praca jest coraz cięższa szczególnie teraz przez12 godzien człowiek zasuwa [usunięte przez moderatora] nawet nie chce pomóc ale jak potrzeba [usunięte przez moderatora] to wtedy widzi pracownika.naprawdę nie polecam tej firmy

Zapierdalacz

4 brygadówka to jest coś wkońcu 1500 zł na ręke podreperuje swój status gospodarczy xD Dają zarobić ;) nie ma lipy

batman

UWAGA !!! DLA ZAINTERESOWANYCH !!! CZTEROBRYGADÓWKA ZACZYNA SIĘ W TYM ROKU OD 20 LUTEGO I MOŻE POTRWAĆ NAWET ZŁAPCIE SIĘ KLAWIATURY ;PPP 9 MIESIĘCY ;(((

halo witam złożyłam ofertę pracy w Capricornie do biura ,czy ktoś może mi podpowiedzieć, czego się ewentualnie mogę spodziewać i co to za firma, słyszałam różne opinie , z góry dziekw

Potwierdzam, firma słaba, bardzo słaba. (usunięte przez administratora) . Co byś nie zrobił zawsze znajdą coś co spowoduje ze jednak jesteś złym pracownikiem. Zdecydowanie odradzam

stop capricornowej patologii

Dajcie sobie lepiej spokój z tą firmą. O tej firmie na tym forum od lat już było wiele negatywnych opinii z których już większość "zaginęła" w dziwnych okolicznościach. Były wpisy mówiące o tym, że w latach 2006 w firmie była olbrzymia rotacja i że nie było kompletnie z kim pracować w tej firmie, było też wiele innych negatywnych opinii sprzed wielu lat, co nagle "znikły" na forum.... Bardzo dużo o tej firmie mówi wpis niejakiego Tomasza J. na goldenline, który pracował w firmie w 2009 roku jeszcze. Stwierdził on na tamtym portalu w swoim wpisie, że w tamtym czasie gdy on pracował występowały na porządku dziennym w capricornie takie zjawiska jak "zlecanie zadań niemożliwych do wykonania w założonym czasie" "zero empatii, zero skrupułów" "manipulowanie ludźmi". No sorry ale coś w tej firmie było nie tak już całe lata temu i na podstawie wypowiedzi T.J. oraz licznych wpisów z tego forum można śmiało stwierdzić, że w tej firmie występowały zjawiska patologiczne i niestety ale dalej one występują. I nikt mi nie wmówi, że zlecanie zadań nie możliwych do wykonania w założonym czasie albo manipulowanie ludźmi nie jest jakąś patologią. Te firmę lepiej omijać szerokim łukiem. Z patologią nie ma co się zadawać. W tej firmie było tak samo i jest i 10 lat temu i 7 lat temu i 5 lat temu i teraz. Patologia była jest i będzie tam...

Ja także pracuję w tej firmie już pięć lat, i nie mogę powiedzieć złego słowa o niej ani o żadnej osobie, która tam pracuje.

ja pracowałam w tym bałaganie na pakowni dziewczyny mają przerąbane zmuszani do nagodzin przenoszone na inne działy marne pieniądze że nikt się za to nie weżmie tam jest masakra a liderki to pierwsze do zwolnienia

as

A ja polecam, W styczniu minęło mi już 5 lat odkąd tu pracuję. Może zadowolenie zależy od działu w którym się pracuje, bo nie wiem skąd tyle negatywów. I jeszcze jedno: portal ten służy do wyrażania opinii o pracodawcy a nie do obrażania ludzi.

wratchild@op.pl

Widziałem, że Capricorn robi nabór na handlowca do działu eksportu. Może wiecie jakie sa warunki zatrudnienia (widełki, rodzaj umowy, narzędzia pracy)? Nie wiem czy wysyłac CV. Z góry dziękuję za odp.

BYLY PRACOWNIK

CZESC ANONIM.POWIEDZ A ILE NA POCZATEK MOZNA ZAROBIC?

anonimowy

raczej przedłurzą najpierw na 3 miesiące a później to zależy od ciebie jak sobie radzisz

anonimowy

z tego co wiem dają zlecenie na miesiąć

Zostaw merytoryczną opinię o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) - Świebodzice

• Jak się pracuje w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Kandydaci do pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)