Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Opinie o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Covid-19

W capricorn panuje Covid-19 i coraz więcej osób jest chorych a mimo to nadal nikt z tym nic nie robi. Niedawno jeden z pracowników logistyki na zakładzie 2 przychodził dwa dni do pracy z gorączką i dusznościami, na co nikt nie zareagował. Jak się okazało po wykonaniu testu, jest zarażony. Przez te dwa dni chodził bez maseczki, kaszlał, kichal, witał się z ludźmi twierdząc że go przewiało. Jego lider (którego jest ojczymem) nagle poszedł na chorobowe zaraz po nim, niby skręcając kostkę. Poza nimi było też kilka wykrytch przypadków, wśród pracowników z Ukrainy ale temat jest wiecznie wyciszany przez kierownictwo. Na magazynie głównym (obok z2) również wykryto przypadki zarażenia covidem i również temat był wyciszany. Ludzie chodzą w tym zakładzie bez jakichkolwiek zabezpieczeń, nawet kierownictwo tego nie przestrzega!! Coraz więcej osób skarży się na złe samopoczucie, kaszle ale każdy chowa wciąż głowę w piasek. Ja sama boję się o zdrowie wiec zgłosiłam się na test a innym odradzam się tam narażać bo życie mamy jedno.

@Covid-19

Nie ma się co dziwić ze nikt nie reaguje ani nie przsetrzega. Liczy się tylko produkcja, jak największa produkcja. Nie widzą również tego że ludzie się zwalniają widząc jaki (usunięte przez administratora) tu panuje. Na Zakładzie 1 w tym miesiącu chyba rekordowe odejście pracowników. Ale tego też nikt nie widzi i nie zauważa problemu. Za marne grosze nikt nie chce pracować a pracy jest dużo dookoła. Może Zarząd obudzi się za jakiś czas jak zostaną sami ukraincy, którzy też już powoli "padają" bo ile można pracować po 12 lub 14 godzin dzień w dzień. Także w Capricornie bez zmian, Covida nie ma, szacunku do ludzi nie ma, wiecznie mało i mało, przymuszanie do nadgodzin, podwyżek nie ma.

Obserwator z ramienia ONZ

Chciałem zapytać kto wpadł na fantastyczny pomysł wprowadzenia tzw. systemu zrównoważonego? Chyba do końca nie zostało to przemyślane przez Zarząd nie mówiąc już o jakimkolwiek poinformowaniu pracowników. Nie było żadnego zebrania z kierownictwem, żadnych i formacji jak to ma wyglądać, jaki będzie grafik, jaki system pracy, co idzie za wprowadzeniem tego systemu, czy z racji zabrania nam już całkowicie naszego życia i resztek wół ego czasu planowane są jakieś podwyżki? Nic nie wiemy, ludzie zaczynają rzucać papierami. Tylko w ciągu ostatnich 2 tygodni odeszły 4 osoby ( OPM i Malarnia). Nie zatrudniacie nowych pracowników z Polski, na zakładzie coraz więcej Ukraińców już prawie nie słychać naszego języka. Tak właśnie firma Capricorn szanuje swoich pracowników. Za plecami wprowadza się nowy system pracy, żadnych i formacji, żadnych pdzyjez nowych osób, żadnych szkoleń, podwyżek itp. Ludzie uciekają i nie chcą pracować w takich warunkach. Nie Polecam!!!!

Lipa_panie
@Obserwator z ramienia ONZ

Panie ciekawi mnie forma kominikacji przez gowork... kierownicy na home office i telefonow pozapominali ze nie da sie z nimi inaczej skontaktowac? A moze oni tez przez gowork poinformowali pracownikow o tym systemie pracy... ciekawy przypadek...

MalyKtos
@Lipa_panie

Kierownicy tez odchodza dzis kolejny Odszedl

@MalyKtos

Z którego zakładu i jakiego działu?

@Lipa_panie

Właśnie chodzi o to, że nikogo wcześniej nie informowali że coś takiego wogole ma mieć miejsce. Poprostu zostaliśmy postawieni przed faktem dokonanym. Więc teraz ludzie z różnych działów poprostu rzucają papierami z dnia na dzień.

Koleżka

Jak to się dzieje że co trzy miesiące szukacie kierownika produkcji?

Gabriela
@Koleżka

Może poprzednicy się nie sprawdzili lub po prostu firma powiększa zespół :) Powodów może być wiele :D Masz zamiar aplikować do Capricornu na takie stanowisko?

Pozytyw

Capricorn to Titanic juz uderzyl w gore lodowa ale do zarzadu nie dociera ze tona. Trzeba stad uciekac za nim wyplata jeszcze na koncie. Za kilka lat juz nikt tej firmy pamietac nie bedzie

Asterix
@Pozytyw

Serio? co się dzieje?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Capricorn?

nie

tylko wydzial gdzie pracuje rodzinka

abba

tak całe wpływa, normalnie terminowo

Tom

Dziwne pytanie

Pozytywna opinia

(usunięte przez administratora)Rotacja pracowników - ewidentnie zmalala (wcale nie jest tak że nie ma miesiąca żeby ktoś na kierowniczym stanowisku rzucil papierami). Zaległości w płatnościach - całkowicie wyeliminowane, pełna płynność finansowa osiągnięta (wcale nie trzeba się prosić po 5 razy o zapłacenie choćby najtańszych faktur i apelowac do Zarządu o wstawiennictwo w kwestiach priorytetowych płatności). Stany magazynowe całkowicie realistyczne (to co jest w systemie totalnie się pokrywa z tym co jest w rzeczywistości na półce, inwentura jak nic wyjdzie na zero). Na wydziałach produkcyjnych błysk i pełna mobilizacja (ludzie chodzą jak w zegarku, wszystkie zamówienia realizowane terminowo). Maszyny błyszczą, wszystkie mają regularne przeglądy i osiągają pełna wydajność! Reklamacji praktycznie wcale nie ma (chyba pora na redukcję etatów w dziale jakosci). No i najważniejsze - atmosfera w pracy. Zawsze była świetna, ale teraz to już przechodzi najśmielsze oczekiwania(usunięte przez administratora)Oto jest dobra zmiana!

Super pozytyw
@Pozytywna opinia

Buahahahh ???? "Błyszczą" to chyba pracownicy działu "Zatrzymania Ruchu" na bajerce z dziewczynami z montażu/pakowni albo pakieciarek ????

Anonimus
@Pozytywna opinia

Czytałam tą opinie w ten sam dzien w którym została napisana i cholernie dziwi mnie dlaczego z miesiaca na miesiac jest coraz bardziej ocenzurowana?! Tym bardziej że była na swój sposób, a szczególnie dla osób nadal tu zatrudnionych REALNA i PRAWDZIWA. Obecnie wyglada jak pocięta komunistyczna propaganda! Ciekawe wiec kto jest tym administratorem który tak WALCZY aby usunąć PRAWDĘ!!!

True
@Anonimus

Najlepszym dowodem na brak jakichkolwiek powiązań ludzi z tej firmy z mafią (tak dokładnie z MAFIĄ, tą najprawdziwszą mafią) są HURTOWO znikające komentarze o tej firmie z których można by się było za wiele ciekawego dowiedzieć. Co do cenzury i dbania o wizerunek to akurat psychopaci są najlepszymi specjalistami w dziedzinie dbania o wizerunek. Jak ktoś sobie wpisze w googlach hasło "szef psychopata" i poczyta sobie trochę artykułów na ten temat to się dowie jakie typowe cechy występują u psychopatów i jak się rozejrzy dobrze w około po capricornie włączając w to dyrekcję+zarząd (obecni oraz byli) i jakże najuczciwszych właścicieli to zrozumie wszystko aż za bardzo. Kompletnie żadnych cech psychopatycznych nie da się dostrzec u nikogo ważnego z firmy zarówno z pośród tych byłych jak i obecnych.

***** ***
@Pozytywna opinia

Ten zakład zszedł na psy. Zatrudniają technologów za gruby chajs a nic nie robią a jak zaczną to spieprzą. Zero usprawnień sensownych planowanie o (usunięte przez administratora) rozbić . Nowo zatrudnieni muszą się prosić o pomoc innych pracowników ,wrzucają ludzia bez jakiegokolwiek przeszkolenia. W tym zakładzie twoje zdanie się nie liczy masz zapieprzać , milczeć , nie narzekać.

Jak wygląda praca i sytuacja na tym zakładzie z wtryskarkami? Warto sie zatrudnić ? Ponieważ obecnie słyszałem nieciekawe opinie o zmianach na tz. "Betoniarni"

Bb

Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć na temat zarobków? Jak wyglądają stawki, czy można liczyć na premie lub awans?

ToraTora

Potwierdzam w 100% opinię Jeden_z_wielu. Co raz częściej słychać, że wieloletni i doświadczeni pracownicy z różnych działów oraz stanowisk, poszukują nowej pracy głównie z powodu wręcz irracjonalnych wymagań zarządu.

zwyklypracownik
@ToraTora

ToraTora dokonca roku nie bedzie prawie nikogo z nich. z tym zarzadem nikt nie chce pracowac bo klamia. caly miesiac nadgodzin i wyrabiania normy a premi brak

Dorobek z Arka albo Zarobek Da
@zwyklypracownik

80% zarządu pracują od lat w capricorn i brało najlepsze nauki u byłego prezesa pana M. Podobno widać na każdym kroku w ich poczynaniach i gdzie mieli się naucyzć zarządzać firmą skoro jedynym autorytetem był wspomniany pan M? Widać że błądzą po omacku i wzieli z nauk same najlepsze (haha) rzeczy. Minął chyba rok odkąt jest nowy prezes, ale czy od niego zarządu mogli się czegoś nauczyć? W innych firmach robił po parę miesięcy - szacun. W parę miesięcy robić rewolucje żeby nie być już potrzebnym? Chyba, że tryb był inny, albo bez trybu było? A może coś w ogóle nie trybiło? W capri coś te rewolucje długo trwają.

anonimek

jak tam sie pracuje na jakości? jak atmosferę w pracy?

QC
@anonimek

Pracy dużo i dużo wyzwań ale za to w zacnym towarzystwie :D

Maja

@Pawulon, może to jedynie przejściowe problemy i sytuacja będzie miała szanse się rozwiązać, z korzyściami dla pracowników, w najbliższym czasie? Czy wiadomo coś na temat zamian jakie mają zajść w firmie? Czy orientujesz się, czy w najbliższym czasie będą prowadzone procesy rekrutacyjne?

XXX
@Maja

Procesu rekrutacyjne są prowadzone bez przerwy do biur i na produkcję. A i pieniądze można zarobić coraz lepsze w tej firmie. Ale o tym nikt tu nie napisze, bo ludzie ten portal wykorzystują tylko po to, żeby krytykować.

Remo78
@XXX

Lepsze pieniadze nie wytrzymam.Pracowalam 7 lat przwinelam sie przez 3 dzialy i wiesz ile najwiecej wyciaglam po 7 latach? 1800netto do lapki smiech na sali po 7 latach dlatego zdecydowalam sie na emigracje w tym kraju niczego nie mozna sie dorobic tylko garba... jestem mloda smbitna osoba po studiach i Capricorn zmarnowal mi 7 lat zycia a mialy byc awanse , kursy jezykowe i szkolenia hmm tylko gdzie?!

Marzec
@Remo78

Chyba nie było Ci w Capricornie aż tak źle skoro 7 lat pracowałeś. Młoda ambitna osoba po studiach, jak piszesz o sobie, nie zgodziłaby się na 7 lat wykorzystywania. Pracowałeś na trzech działach i nigdzie Cię nie docenili , za najniższe stawki tyrałeś, dziwne ... może sam sobie odpowiedz na pytanie "dlaczego".

nokramać_ondostajeajanie
@XXX

Trudno nie krytykować jak Capi firma. Jeżeli faktycznie już jakieś podwyżki są to śmieszno w porównaniu do tego co inne firmy dają.

OMEGA
@XXX

Co Ty pierd.... dużo to ile 2200 netto na produkcji...Według Ciebie to dużo?

wjech
@OMEGA

czesc, a za ta pensje praca jest ciezka, luzna? ktos wie. pracuje w swiebo na magazynie i mysle o przejsciu do capricorn, slyszalem ze na zakladzie na wylocie na swidnice nie jest za ciezko i czlowiek nie wraca zmeczony do domu po pracy. potrzebuje troche luzu w zyciu i sie zastanawiam jak jest w capricornie. jeszcze rozwazam metal plast i kelvion, ale podobno maja trudnych kierownikow. Jak to tu wyglada? 2200 za luzno prace wydaje sie spoko. ktos podpowie czy warto isc?

Kamil
@Marzec

Ty też jesteś pracownikiem firmy i mógłbyś napisać jak według Ciebie przebiega zatrudnienie? Na stronie http://www.capricorn.pl/pl/jobs,list.html jest sporo ofert prac w działach logistyki, produkcji, rozwoju technicznego, obróbki metalu, jakości, marketingu i eksportu. Doradź, czy warto aplikować.

Belzedup

Ja pracuję rok i wyciągam 2500

STOP PATOLOGII

Firmie sprawia wrażenie jakby być w niej bardzo głęboko zakorzeniony psychopatyzm. Jak się przyjrzeć partu osobom to bez trudu można znaleźć w śród osób na najważniejszych stanowiskach typowe cechy psychopatyczne. Firma bardzo skrupulatnie dba o swój wizerunek - jak poczytacie sobie artykuły w internecie to będziecie wiedzieć, że psychopaci są wręcz mistrzami w budowaniu wizerunku. Być może i stąd wynika takie dbanie o wizerunek firmy, który nie chce pokrywać się z rzeczywistością panująca w niej. O zakłamaniu i obłudzie można by książki pisać już nie wspominając o szeroko wdrożonym mobbingu. Szkoda czasu na patologię.

Stop stopowaniu patologii
@STOP PATOLOGII

Potwierdzam opinię. Mieć nadzieję, że czytają ten portal osoby na najwyższych stanowiskach nie ma sensu, ponieważ podejścia ewentualnego mobbingu i wykorzystywania ludzi i narzekania na nich to nie zmieni, bo jak coś jest tu na porządku dziennym od dłuższego czasu to nic nie zmieni się z dnia na dzień. Mam nadzieję, że ten portal czytają właściciele firmy - bo już tylko oni mogą coś zmienić naprawdę, jeżeli chcą aby ta firma pozostała na rynku i ich krwawica się utrzymała i rozwijała. Była to fajna rodzinna firma, ale obecna polskość kadry zarządzającej jest tu wyraźnie zaznaczona. Może to dobrze, że firma pokazuje że jest polska, ale szkoda że w złym wydaniu. Co jest dla polakow typowe? Narzekanie, szukanie dziury w całym i szukaniu w każdym człowieku najgorszego zła.(usunięte przez administratora) Czy od jakiegoś czasu ktoś chce przekształcić firmę w typowe korpo? Eksploatacja i drenaż ludzi, więc odchodzą najlepsi pracownicy i specjaliści w ostatnich latach, co tajemnicą nie jest, bo widać to na portalach społecznościowych i krążą plotki na mieście i w okolicy. Dzięki temu korzystają inne firmy, bo mogą przejąć naprawdę dobrych specjalistów i się dzięki nim rozwijać jak dadzą im możliwość na działanie. Czy zostają sami jelenie? Jeleniami łatwiej się dyryguje. Jest taki fajny mem. Oni udają, że nam płacą, a my udajemy że pracujemy. Mamy 2020 rok, a pensje jak 10 lat temu. Niedługo rzeczywistość pozostawi firmę daleko w tyle. Już w wielu obszarach zostawiła. Prawda jest taka, że chyba zostali ludzie, którzy nigdzie nie znajdą lepszej pracy, bo nic nie potrafią i są słabi albo są leniwi, więc się kurczowo trzymają Capricornu. Ale we wszystkim trzeba się doszukiwać plusów. Przynajmniej inne firmy mają dobrych pracowników, a Ci słaby mają zatrudnienie. Tak przypuszczam :)

do pracy rodacy bo praca uszla
@STOP PATOLOGII

Szkoda nerwów na pracę tutaj. Wymagają cudów większych niż firmy warte miliardy i inwestujące miliony. A co ma Capricorn każdy może zobaczyć w krs.

Powiem kiedyś (jak tu zajrzę)

Ile w tej firmie zarabia się na stanowiskach inżynierskich?

odp
@Powiem kiedyś (jak tu zajrzę)

Zależy na jakim dziale i jakie stanowisko. Jest duży rozrzut. Pytanie jest zbyt ogólne, żeby móc udzielić ścisłej odpowiedzi.

Jaka umowa obowiązuje w Capricorn podczas okresu próbnego?

odp

Umowa o pracę na czas określony, zazwyczaj 3 miesiące.

Roberto

Każdy zarabia tyle na ile zapracuje bo po równo to już kiedyś było!!

Tiaaa
@Roberto

Chyba w sprzedazy, kto wiecej nic nie robi to sobie zapracowuje na wiecej. w normalnych firmach podstawa to niewiele ponad minimalna krajowa + premia za wynik calego zespolu np. 10% + premia indywidualna 10% i to funkcjonuje, przynajmniej ludziom zalezy a nieroby wylatuja szybko widac kto jest slaby, ale tu jest jakies ktos idzie w kierunku korpo - kto robi z rodzinnej firmy jakie korpo? Taski, dedliny i rowne pensje, motywacja taka sama czyli zadna, bo ci co robia wiecej zarabiaja tyle samo co nikt nie robi.

Stefan
@Tiaaa

Wiesz może ,na jaką umowę można liczyć nie mając doświadczenia w branży? Napisz coś jaka jest atmosfera na miejscu.

BlaBla

Dobrze, po tych wszystkich krytykach ja jako obecny pracownik się wypowiem. Pracuję tu ok półtora roku jako operator. Jest chaos i rozgardiasz, zgadzam się. Ale płaca wcale nie jest najgorsza. Na początku - wiadomo - najniższa krajowa. Potem podwyżka. I kolejna. A szykuje mi się następna. Licząc z nią to będzie naprawdę spora kwota różnicy. I nie mówie tu o różnicy 500zł czy 800, lecz więcej. I wcale nie musiałam chodzić za kimkolwiek, żeby upomnieć się o podwyżki. Same przychodziły. Jeżeli chodzi o klimat - wiadomo jak jest. Są różni ludzie. Są lepsze i gorsze dni. Ale jak potrzebowałam pomocy to zawsze sie ktoś znalazł. Może po prostu wystarczy nie być bucem, robić dobrze to za co nam płacą i nie chodzić po kątach i nie marudzić jak bardzo jest źle?

BalBal
@BlaBla

płaca nie zła, ale Ci dyrektorzy... Komentować za wiele nie trzeba, bo każdy kto tu pracuje wie jak jest i niestety największe zastrzeżenia są do kadry zarządczej z różnych względów. Jeżeli ktoś nie ma kontaktów z kierownikami to mu się najlepiej pracuje.

nokramać_ondostajeajanie
@BlaBla

To super że są w tej firmie osoby które dostają takie podwyżki! Pracuje tu kilka lat i nic. Chętnie się przeniosę na Twój wydział. Słyszałem że jeden dyrektor potrafi załatwić pensje i myślałem że to mit ale widać układy są wszędzie. Zarabia się tu żenująco ale wygląda na to że tylko w niektórych wydziałach, więc czas stąd odejść. Żenada. albo dostaje kasę albo spadam, na uj mi praca w której pracuję przez 70% czasu i zarabiam żenują. Inne firmy w świebo płacą 50% lepiej i jeszcze jakieś premie na święta są, ale trzeba pracować przez 8 godzin, to już wolę to. nara Robićdobrze to za co nam płacą? Jak płacą_do_dupy to się pracuje_do_dupy. Jak płacą dobrze to się pracuje dobrze.

Maja

@Anonymous dziękuję za odpowiedź. Możliwość rozwoju w postaci szkoleń oraz opcja delegacji zagranicznych to też na pewno cenna informacja dla osób, które zastanawiają się nad pracą w Capricorn.

zniesmaczony
@Maja

Witaj, Trzymaj się od tej firmy z daleka. Pieniędzy nie zarobisz. Pracownicy nie dostali na święta bonów ani pieniędzy. Ludzi nie chcą zatrudniać tylko pracownikom dowalają obowiązków, a szkolenia daj spokój jak sobie nie zapłacisz to nie pojedziesz. Pierwszy raz zdarzyło mi się pracować w takiej firmie..... nic dla pracowników wszystko dla siebie. Jak to mówią tak Polska rodzinna firma...

twoja stara
@zniesmaczony

Pracownicy nie dostali wypłat? To chyba lepiej zgłosić do inspektoratu pracy a nie na jakimś forum internetowym... Ale pewnie jakieś bzdury piszesz... Nie wiem gdzie pracowałeś ale ja pracowałam w kilku firmach i wiem że wszystko zależy od Ciebie... no chyba, że jesteś homo sovieticus... czy się stoi czy się leży 1500 się należy... żal...

on
@twoja stara

Nie napisałem, że wynagrodzeń nie dostali tylko bonów na święta ani pieniędzy. Naucz się czytać ze zrozumieniem, a po za tym to do Państwowej Inspekcji Pracy, a nie do inspektoratu pracy... tu akurat nic nie zależy od Ciebie. Chcesz pracuj, a pieniądze za nadgodziny dostaniesz w maju... taka firma. P.S. Super jesteś pracownikiem skoro w tylu firmach pracowałeś. To nie te czasy czy się stoi czy się leży..

@zniesmaczony

Niestety prawda.Pracowalem 2 lata i nie doczekalem sie zadnych bonow na swieta ani paczek dla dzieci.Nic zerowy socjal .Nawet za nadgodziny nie placa

premiowany
@Arek88

Kierownicy szlajają się po zakładzie, a nasz szare myszki tylko palcem pokażą co robić i tyle, a sami nie wiedzą nawet jak. Dyrektorzy są przekonani, że zatrudniając tu ludzi dają im wielką łaskę, to po bonów nie ma, ani socjalów żadnych. Od lat mają oderwanie od tego co się dzieje w firmie i na świecie, a bardzo dużo firm ma teraz socjal. A tu i pensje i socjal słabo.

strefawałbrzych100%
@Maja

dotyczy to tylko jednego działu - produkcja może pomażyć. Poza tym (usunięte przez administratora). Wszystkie firmy dookoła oferują fundusz świadczeń socjalnych, bony albo kasa na święta wielkanoc, grudzień i multisporty albo luxmedy i kantyny lub obiady dofinansowane. Jak mam robić na produkcji to lepiej w firmie gdzie mi dają obiad za darmo i bony na święta, niż tutaj przy upale albo mrozie. Jak zachoruje to nie mam nawet luxmedu. dlatego już mnie tam nie ma :)

Maja

Logistyka odgrywa ważną rolę w Capricorn, gdyż pomaga firmie w wypełnianiu jej misji. W związku z dynamicznym rozwojem tego działu, poszukiwany jest kandydat na stanowisko Spedytora. Jeżeli ktoś z Was jest zainteresowany aplikacją, to dodaję link: http://www.capricorn.pl/pl/jobs,details,id,20.html Co sądzicie o tej ofercie pracy?

Remo78

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Export handliwcy uwazaja sie za " swiete krowy" ktorym trzeba sie klaniac w pas .Reszta ludzi postrzegane jest jak robole ktore zasuwaja h by handliwcy z exportu wyrobili plan sprzedazowy wszystkie dzialy uginaja sie od nadniaru obowiazkow bo przeciez handlowcy by sie przemeczyli a powinni robic sprzedaz.pozabierano im wszelkie like cencje tylko co z tego teraz maja jeszcze wiecej czasu na kawke herbate, ploty i fajeczke.Ogolnie wszyscy sa podporzadkowani exportowi a Nasze krajowe zamowienia spychane na dalszy plan, bo przeciez oni " utrzymuja" ta firme przy zyciu

hehe
@Remo78

Kobieta sukcesu jednym słowem...

@hehe

Co masz na mysli ? Mowiac "kobieta sukcesu" widac ze tu ktos z kad Cspricornu grzebal :p

kto
@Remo78

Cała prawda. handlowcy z eksportu pracują średnio pół etatu a drugie pół spędzają na gadaniu i wycieczkach na fajke lub kawke. W tym dziale moglo by być o połowe mniej ludzi i ta połowa mogłaby wyrobić taką samą sprzedaż gdyby tylko pracowała tak samo ciezko jak ludzie z innych dzialow

Hej wszystkim, w zeszłym roku startowałem na stanowisko handlowca eksportowego czy specjalisty ds exportu, cos w tym stylu. Praca z zagranicznym klientem, delegacje zagraniczne. Mam ponad 11 letnie doswiadczenie w obsludze klienta, sprzedazy oraz w zarzadzaniu zespolem. Oddzwoniła sympatyczna Pani - gdy zapytałem jakie kwoty wynagrodzenia wchodzą w grę aby wiedzieć, czy jest sens wsiadać do samochodu i robić kilometry aby się z nimi spotkać to dostałem odpowiedź, że to tajemnica etc. Zapytałem się jej wprost, czy możemy porozmawiać jak dorośli ludzie i czy zwykle osoby z dużym doświadczeniem są traktowane jak idioci przez Capricorn. W końcu to nie jest moja pierwsza praca zaraz po liceum aby człowiek młody mógł być nieświadomy i zwodzony w ten sposób.... Po trochę dziwnej wymianie zdań w końcu się dowiedziałem, że na tym stanowisku, przypominam delegacje, obsługa zagranicznych klientów i pozyskiwanie nowych w obcym języku proponują podstawę bez prowizji. Byłem zszokowany. Ludzie, którzy odpowiadają tam za rekrutacje już na etapie telefonicznym są zupełnie nieprzygotowani. Warunki, które zostały przedstawione to był jakiś żart. Ja również popełniłem duży błąd bo zamiast najpierw spojrzeć na opinie na gowork wolałem w pierwszej kolejności zgłosić im swoją ofertę...

@Tomek

Monika sympatyczna Pani ????????????

@Arek88

Zachęcam Ciebie do udzielenia merytorycznej wypowiedzi dotyczącej Capricorn. Wpisy dotyczące pracowników firmy nie są interesujące dla osób, które poszukują tutaj wskazówek na temat zatrudnienia w firmie. Zatem jeżeli pracujesz w firmie, to podziel się informacją, jaka atmosfera panuje w niej?

ale ludzie...
@Tomek

Hehe niezły Tomek... Dzwoni do firmy bo ma wywalone nie będzie się szlajał po Polsce... A ile mi dacie bo jestem zayefajny??? No ile ??? Pani przestań gadać farmazony ja tu Pani nie w takich firmach pracowałem ile pieniędzy się pytam... ŻAL

Janusz biznesu
@ale ludzie...

Raczej Janusz a nie Tomek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) - Świebodzice

• Jak się pracuje w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Kandydaci do pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)