Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Opinie o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Mirka

Wcale nie jest tak kiepsko jak wszyscy piszecie. Jak dla mnie jest OK. Spokojnie się pracuje, ludzie mili, pomocni, komunikatywni. Nie ma tego co by nie wyszło na dobre. Polecam pracę w Capricorn

@Mirka

No jasne , najwazniejsze że ludzie super, luźna atmosfera i owocowe wtorki. Kij w to że zarobki beznadziejne, premi brak a o socjalu można pomarzyć. Gratuluję.

Szalona
@Pracownica miesoaca

Hm, uważam że zmiany jakie nastąpiły w firmie są pozytywne. Niestety nie wszyscy rozumieją, że nie da się ot tak wyczarować pieniądze żeby było na wszystko. Ciekawe, czy prowadząc własną firmę bylibyście tacy chojni? Czy pakiety medyczne wprowadzone w tym roku, świadczenia które dostaniecie na święta to mało na pierwszy rok po zmianach? Ogarnijcie się trochę bo najłatwiej tylko narzekać, od siebie nic. Doceńcie to, co się próbuje dla Was robić. Nie od razu Rzym zbudowano. A tak przy okazji: świadczenia socjalne są z osobnego funduszu i nie mają nic wspólnego z premiami.

@Pracownica miesoaca

Jeśli uważasz że beznadziejne zarobki masz to możesz zmienić. Dla czego buntujesz innych żeby tu nie pracowali a sam/a nie odejdziesz?

@Wer

Pokaż mi którym zdaniem "buntuje" ludzi w mojej wypowiedzi??? Czytaj ze zrozumieniem a później pisz. Poza tym nie ma komu nawet mówić o pracy bo jak sam/sama doskonale wiesz nie ma przyjęć osób z zewnątrz do firmy. Radzę najpierw zasięgnąć wiadomosci a później dopiero się udzielać w internetach.

Ciekawski George
@Szalona

Jak pieniądze na Święta będą na kontach pracowników to wtedy będziemy rozmawiali o chojnosci zakładu. Narazie słychać tylko ploteczki. A jak będzie czas pokaże.

@Ciekawski George

No i jest na święta. Teraz odszczekuj to co pisałeś/as o firmie.

@Pracownica miesoaca

Dla czego straszysz? Może ty nie udzielają się w internecie na temat firmy bo tylko narzekasz i nic więcej. Przecież jak ci nie pasi to zmień. Tyle w temacie.

@Wer

Nie straszę tylko pisze jak jest

Gambol

Rozwydrzone jak żydowski bicz . Będąc raz w tym zakładzie na W2 złapałem sie za głowę. Tam nie pomoże już nic, wymiana załogi to jedyne co pomorze tej firmie. Jeśli operator mówi o tym że stawka nie pozwala to pokazał bym gdzie jest bramą wyjściowa i pożegnał bym taką osobę bez zastanowienia ile ma lat stażu. Palarnie bym zlikwidował całkowicie bo tam chodzą na potęgę kiedy chcą, gdzie jest kierownik ja go nie widziałem. Możesz wejść i nikt cię nawet nie zauważy że jesteś.

@Gambol

To jest rozwiązanie.

Xxl
@Gambol

Dokładnie 8h pracy z czego 1h na palarni nie czy gdziekolwiek na tyle palaczą pozwalają.

Arek

Nie ma nic cenniejszego jak dobra paczka raz w roku dla dzieci od firmy w której się pracuje.Aż się chce pracować. W popularnej biedronce dostałam taka paczkę że nawet w internecie o niej jest. Czy uważacie inaczej?

Woody
@Arek

Nie narzekaj, w tym roku w Capri poszaleli bo nie dają premii i wszystko odkładają na bony świąteczne. Oprócz uścisku dłoni najważniejszych osobistości w firmie otrzymasz 1 cukierka także zamilcz i ciesz się tym co firma daje

Spostrzegawczy
@Arek

Piszesz na nocce że "dostałaś" a podpisujesz się Arek. Ciekawe kim jesteś...

Granny

Co z tego że jak nawet dostaniecie premie jak i tak opiszecie firmę że jest zła i kiepska. Co to zmieni jak wy nie doceniacie tej forma w żaden sposób . Nie prawdaż. Czy zmienicie zdanie jak dostaniecie premie?

$

Pakieciarki przechadza tylko na inną hale ale nie będzie to ten sam dział. Przynajmniej na ten moment. Więc reguły i zasady obowiązujące na pakieciarkach nie będą zmienione a raczej na W2 zmienione do pakieciarek. Skończą się papieroski i kawusia przy komputerze.

.......
@$

Ludzie, Wy tu się kłócicie o pierdoły, a nie wiadomo czy zakład będzie miał z czego Wam pensje wypłacić bo ze względu na atak hakerski firma jest sparaliżowana i NIC NIE SPRZEDAJE!! już chodzą słuchy że może być problem z wypłatami , a kryzys w budowlance się pogłębia więc wiadomo co to znaczy

@.......

Nie panikuj. Nie będzie to nie będzie co zrobisz. Po prostu takie życie.

@.......

Lepiej martw się aby nie zwalniali. Na rynku pracy nie zaciekawie i z pracą kiepsko.

@.......

Za październik wypłaty były normalnie mimo że też chodziły słuchy że pieniądze mogą być o wiele później. Stawiam że teraz będą mieli pretekst żeby nie płacić premii a o jakichkolwiek benefitach na Święta to możemy chyba pomarzyc....

Mardok
@Pracownica miesoaca

Premie? Jakie premie za co? Podstawa i tyle. Home office i jeszcze premie chcą wiecie co? Kpina . Martwmy się aby nie zwalniali a nie premie w glowie.

@Mardok

Premie za co? Może za to że mimo tej całej sytuacji jesteśmy JEDYNYM zakładem całej spółki Uponor który pracuje. Reszta zakładów stoi. Więc myślę że za pracę która wykonujemy premia się należy. No chyba że lubisz robić za free ale to już twoja sprawa

@Pracownica miesoaca

Nie siej płot że jako jedyny zakład Uponor pracujemy. Premia jest od wydajnosci, któregj nawet przy tak małej produkcji nie osiągnęliśmy a nie za to że jeszcze z pretensjami przychodzisz do pracy. Za free nie pracujesz tylko za pieniądze jakie sobie wywalczyłaś/es podczas zatrudnienia i mniej do siebie pretensje bo podpisalaś/es umowę godząc się na warunki. Nie siej farmazonów.

Ricardo

Cóż mam powiedzieć Życie Jeśli nie pasi to można zawsze zmienić.

Stary wyjadacz

Co się porobiło to jakiś żart, wprowadzają jakieś bezsensowne niby rozwiązania , na papierosa nie pozwalają, o wszystko się przyczepiają, niech popatrzą na siebie co robią a nie na produkcję. Stawka nam nie pozwala więc nie będziemy robić ponad stan. A standardy jakie chcą na W2 wprowadzić nie tu, my starzy wyjadacze nie potrzebujemy standardów, tak zawsze tu było to idzie w ziemię i beton, a co nam taki jeden z drugim zrobi zwolni nas? Nie ma ludzi do pracy więc....

Lin
@Stary wyjadacz

Stary wyjadacz Jaki kierownik W2 takie standardy, zero wymagania pamiętam jak pracowałam tam każdy robił co chciał, na nic nie zwracał uwagi bo się bał że pójdziemy do domu i tak zostało do dziś z tego co widzę. dobrze że zdecydowałam się przenieść, popatrzcie na pakieciarki a nie narzekacie teraz że jeden czy drugi chce jakieś w końcu standardy, stare pracownice jak zawsze nie są za zmianami bo uważaja że ich metody są najlepsze, ile mają reklamacji bo chowają się po maszynach pamiętam sama jak tam pracowaliśmy. Za mówienie stawka mnie nie puszcza nie ma litości bo z takiego pracownika nie ma korzyści tylko tam kierownik Rob. boi się i kręcą nim jak słoikami na zimę. Ale może jest to jakaś metoda zarządzania i to jego sprawa że daje sobie wejść na głowę. Szkoda właśnie że brakuje standardów to nauczyły byście się dbać o mienie firmy a nie ciągle narzekacie, w tym zakładzie przynajmniej jeśli chodzi o wtryskarki bo u innych jest całkiem odmiennie.

Mama
@Lin

Święta prawda, poprzewracało się tym ludziom i myślą że tak będzie cały czas , nic nie robić i się nie na robić. Może w końcu się nauczą, na ich miejsce dobrzy ludzie z Ukrainy się znajdą tak jak większość firm robi jeśli Polaczek marudzi to się wymienia na obcokrajowca i w cale nie jest powiedziane że są gorsi od nas bo wielu z nich nas przerasta. Zaraz napiszą te najbardziej pyskate i pojadą mnie ale to wy robicie taka popelinę a kierownik na to wam pozwala. Pani Agnieszka tam będzie to zobaczycie co to praca i standardy. W końcu zaczniecie szanować innych . Wy tylko wymagacie a nic od siebie . Dla tego też jestem w innym zakładzie i Capricorn jest OK ale zależy to od wydziału a ten W2 jest najsłabszy bo nie ma tam nic.

Emerson
@Mama

One myślą że są nie zastąpione.

@Stary wyjadacz

Standardy są wam potrzebne i nieflustrujcie się bo inaczej będziemy szukały pracy a teraz ja znaleźć nie jest łatwo. Chyba że w McDonald's od ręki biorą. Więc zacznijmy myśleć pozytywnie. Dobrze że podnieśli jakość bo to co było musi się skończyć. Zmieńmy myślenie

Orient
@Mama

Uponor w którym tak podobno przykładana jest waga do BHP a po nocy rozbijaja się o bramę na hali W2 ukrainiec wózkiem widłowym który stracił już chyba kontakt z rzeczywistością i to bez uprawnień podczas gdy liderka siedzi na ploteczkach z koleżankami nie widząc nic poza swoimi tipsami mimo że ten kilka razy koło niej tym wózkiem przejezdzaa i nic ją to nie rusza czy ten kogoś nie zabije bo telefon jest ważniejszy! masakra jakaś i paranoja

Wredna
@Orient

Jaki kierownik takie BHP.

Wredniejsza
@Wredna

Jacy liderzy tacy pracownicy. Słabi liderzy to słaby dział. Silny lider potrafi się przebić i przez kierownika jeżeli w grę wchodzi bezpieczeństwo jego podwładnych za których jest odpowiedzialny. Silny lider potrafi wymóc porządek i prawidłowe wykonywanie swoich obowiązków na każdym podległym mu pracownikowi w celu jak najlepszego i bezpiecznego funkcjonowania swojego zespołu, a to nie raz oznacza podejmowanie trudnych i zdecydowanych decyzji nawet jeżeli oznacza to przeciwstawienie się własnemu przełożonemu i zgłoszeniu problemu do "wyższej instancji"

@Wredna

A to w firmie tylko kierownik za bhp jest odpowiedzialny? co z innymi osobami, nie powinny też nakazywać tego typu nadzoru?

@Orient

@Orient z twojego wpisu wynika, że również widziałeś pracownika beż uprawnień jeżdżącego wózkiem widłowym i nie zgłosiłeś tego nikomu. Miałeś czas zauważyć, ze liderka siedzi na ploteczkach, zajmuje się swoimi "tipsami" i telefonem,a nie miales czasu zgłosić zagrożenia? Z tego co wiem, to pracownika ma obowiązek zgłosić przełozonemu zagrożenia na stanowisku pracy .Każdy jest odpowiedzialny za BHP czy to pracownik produkcyjny, lider, czy sam prezes. Piszesz, że pracownik Ukrainy kilka razy przejeżdżał koło liderki,czyli rozumiem,że widziałeś całe zajście i nie było żadnej reakcji z Twojej strony? Przecież w grę wchodzilo takze Twoje bezpieczeństwo.

@Wredniejsza

Święta prawda ale czy to nie kierownik je wybrał? Tam wszystko by należało zmienić.

@Wer

Wybrał kierownik ale nie obecny tylko poprzedni.

@Heniu

Obecny do tego doprowadził że robicie co chcecie, a ty go bronisz bo jest rozpusta u was. Robicie co chcecie i ciągle narzekacie a podstawowych zachowań nie potraficie respektować.

@Mam

Ja nikogo nie bronię,tylko dla ścisłości napisałem który kierownik. Zmiany są potrzebne jak najbardziej i tu się zgadzam .Zmiana samego kierownika nic nie da, musi się zmienić podejście ludzi do pracy. Nie można pisać, że każdy robi co chcę, bo są ludzie którzy pracują sumiennie. Poczekamy do stycznia wtedy na pewno zajdzie dużo zmian, zobaczymy czy na lepsze,czy gorsze?

@Heniu

Kierownictwo jest temu winne nikt inny. To ono ustala zasady i kropka. Popatrzcie jak jest na pakietach i tak powinno być.

@Ricardo

Zgadzam się nikt inny kierownik kieruje i koordynuje pracę. A jak ktoś przyzwala na tego typu incydenty to nie jest wina lidera, operatora a kierownika. To jest jasne jak słońce. Brak zasad to brak czego kolwiek od nas i tak jest a nie inaczej. Czy się zmieni ciekawe skąd masz takie info że od stycznia. A co w styczniu ma być armagedon?

Orient
@Heniu

Tak przyznaje że widziałam i tu błąd następnym razem zglosze to odrazu że liderka tyko w telefonie siedzi gdzie jest zakaz ich używania chyba że służbowo gdzie podkreślam że Facebook nie jest aplikacją służbową albo z swoją siostrą i psiapsiulkami na ploteczkach

Wredniejsza
@Heniu

Może i ten pracownik to widział i powinien zareagować ale widząc BIERNOŚĆ liderki mógł uznać że ta na to pozwoliła. Jeszcze raz podkreśle: LIDER powinien dawać przykład pracownikom! A tu liderka ma wszystko w d...e i wychodzi że na na telefonie woli posiedzieć. Więc co to za przykład!? Zresztą po co się kłócić i debatować kto mówi prawdę, może wystarczy to zgłosić i niech osoby do tego upoważnione obejrzą nagrania z monitoringu??? Bo w końcu doszło tu do złamania przepisów BHP! I wyjedzie wtedy co robiła liderka i jak się zachowywała

Reserch
@Wredniejsza

Zgadzam się i do odpowiedzialnością oboje powinni być pociągnięci. Sami jesteśmy sobie winni że tak jest.

Adorator
@Orient

Niech każdy popatrzy najpierw na siebie a po tem ocenia. Dla czego nie startujesz na lidera to pokażesz co ty potrafisz .

@Ricardo

Na pakietach?cóż kierowniczka jak to stwierdziła "wytresowała "sobie ludzi.Liderka siedzi z wiecznym fochem i nie daj Boże zawołaj ją do ustawienia pakieciarki .Rzucają ludzi na W2 nie licząc się w ogóle z tym ,że mają swoje życie prywatne, rodziny,plany. Ludzie nie są w stanie nic sobie zaplanować,bo w ciągu dnia potrafią trzy razy wysłać sms jak będą pracować. Tak więc ne jest aż tak pięknie jak próbujesz to przedstawić .

To dlaczego nie zmieniasz

@Ricardo

Nie rozmawiamy o zmianie pracy,bo wnioskuję, że o to chodzi w Twoim pytaniu? Piszesz,że na W2 powinno być jak na pakietach.Ja mam całkiem odmienne zdanie. Dziewczyny które są na W2 niechętnie chcą wracać na pakiety. I jakoś nie zauważyłam,żeby któraś narzekała na warunki pracy, które tam są. Wręcz przeciwnie, mówią, że odpoczywają psychicznie. Ktoś tu na forum napisał,że na W2 panuje rozpusta .Bądźmy szczerzy dziewczyny z pakietów nie siedzą wpatrzone w swoją pracę. Tak samo siedząc z telefonami w rękach, chodzą na papierosa kiedy chcą, itd.Robia swoje, wyrabiają normy tylko, że na większym luzie i z większym komfortem pracy. Takie jest moje zdanie, Ty masz prawo mieć inne.

@Pai

Taki s....f jak jest u was to nie ma nigdzie. Dla tego odeszłam do normalnej fabryki ze standardami. O jakim luzie piszesz chyba o takim jak ty oddajesz robotę innym i też latasz z kawą po hali i chowasz się za maszynami lub niby biegasz i coś robisz a podstawowych informacji nie ma. A jeśli chodzi o pakieciarki masz sprzeczne informacje. Widać że nie było cię od lat nigdzie w innej fabryce ani na innym wydziale jak jest a nie jak w garażu. To tylko budowlanka takie są wasze odpowiedzi więc po co więcej. Brawo ty. Kończąc ten beznadziejny spór to życzę wam i tobie powodzenia. I weźcie się do pracy to nie będzie wypadków.

@Wer

Nie pracujesz już u nas, a piszesz, że mam sprzeczne informacje?Nie wiem na jakim dziale wczesniej pracowałaś ale jesli na pakieciarkach, to doskonale wiesz, że nie polatasz sobie u nas z kawą po hali ani nie schowasz się między maszynami. Pracuję na pakieciarkach niedlugo w porównaniu z innymi dziewczynami ale rozmawiamy że sobą i widzę co się dzieje. Jesteśmy teraz oddelegowywane na W2 i praca tam jest całkiem inna niż u nas. Nie mogę powiedzieć, że mi się tam źle pracuje. Nie spotkałam się też z odmową pomocy ani od dziewczyn z produkcji ani id liderek. Taka jest moja opinia i tyle.

@Pai

No i ty uważasz że chodzenie na papierosa kiedy chcą itd. to jest cool? A braków i reklamacji full.

@Ricardo

Nie napisałam,że to jest cool. Bardziej chodziło mi o to, że skoro jest taki porządek i ład u nas na pakietach i skoro przechodzimy na inny dział powinnyśmy trzymać się zasad bez względu na to na którym dziale jesteśmy. Przecież u nas na pakietach też możemy wychodzić na papierosa częściej niż tylko na przerwie śniadaniowej? Co do reklamacji, to są owszem, same te reklamacje sortujemy i uwierz mi, że na te ilości detali co wracają jako reklamacja ilość odpadu jest bardzo mała.

Marianek

Od takich spraw są działy które nazywają się HR a nie teraz wylewacie jeden z drugim swoje żale i kto jaki jest. Też są wakaty na różne stanowiska więc droga otwarta próbujcie swoich sił i przestańcie pisać i robić zamęt. To wy tworzycie społeczeństwość w tym wydziale i to wy sami robicie sobie reklamę i taką opinię. Więc teraz najlepiej zaprzestańcie opisywać kto jak i co. Skargi i zażalenia wiecie gdzie mają być to nie po to jest to forum.

Zalewski

Po prostu cyrk.

Fabianna

Napiszę krótko. Fabryka Faurencja czy chociażby Colgate przewyższa ten wydział pod każdym względem, dla tego wróciłam do poprzedniej. Też narzekałam jaka ta moja fabryka jest ale jak tu trafiłam to czasy (usunięte przez administratora) Zmiana i wymiana nie których osób wyjdzie na plus. Liderka co dopuszcza pracownika bez uprawnień pierwsza pociągnięta do odpowiedzialności. Ten kto pisze o tym incydencie i wypadku jaki się tam w tym dniu zdarzył tylko wywołał frustrację wśród innych aby na wzajem zaczęli się sprzedawać co kto robi. Ustawiacze, operatorzy, liderzy. Taki jest z was team . Sprzedać jeden drugiego

Czy są zatrudnienia do Capricorn? Jakie warunki płacowe? Ile zmian? Jacy ludzie?

Maestro
@Kandydat

Tak są zatrudnienia. Atmosfera spoko, warunki też Zapraszamy

Renata
@Maestro

Czy od razu dostaje się umowę o pracę? Są jakieś benefity pozapłacowe?

$

Powiem tak. Kierownik słaby to prawda wchodzą mu na głowę pracownice dał się owinąć w koło paluszka, jeśli chodzi o standardy brak jak najbardziej i kilka osób chce to zmienić i to na plus bo są one potrzebne, jeśli komuś się nie podoba może zawsze zmienić pracę przecież nikt nie trzyma na siłę spróbujcie swoich sił, nie pewność jest na pewno i może po wprowadzeniu właśnie tych standardów których nie chcecie będzie super firma, sama firma jest OK ale nie które wydziały należy postawić do pionu

Ricardo

Jak wam się podoba nowy właściciel? Co sądzicie? Czy w końcu specjaliści oraz ludzie szczebla najniższego utrzymujący ten zakład otrzymają godne wynagrodzenia, dodatki w formie premii,dodatki dojazdu. To przecież podstawa a nie Compensa bez nadziejna. Włodarze zróbcie coś aby nie odchodzili specjaliści. To wasza rola motywować pokażcie teraz co wy potraficie.

@Ricardo

Może i tak może i nie. Pracuje się OK ale motywatorów brak.

Pracownica

W-1 Praca w porządku, nie zbyt ciężka i ludzie pozytywni.

Olga

W sensie, że kompletnie Ci nie podwyższyli przez ten okres ani nic?

jp2gmd
@Olga

No niestety, 0 podwyżek przez ten czas.

@jp2gmd

No to słabo troszkę, a po jakim czasie ewentualnie można liczyć na więcej?

jp2gmd
@Olga

Nie wiem, moim sposobem na podwyżkę była zmiana pracy.

Dominikana

Praca jak praca pracować trzeba. Mało dodatków i benefitów ale pracuje się spoko. Nie narzekam ale zawsze mogło by być lepiej.

Bardzo dobrze się pracuje na W2. Zarobki porównywalne dla operatorów jak wszędzie, każdy chce zaoszczędzić ale nie jest najgorzej . Ludzie pomocni, nikt nie kogo nie pogania. Praca jak każda inna. Polecam.

Dominika
@Nowy

Raczej w każdej firmie jest inaczej, jeśli chodzi o zarobki... Ale może z 4000 złotych uda mi się zarobić tutaj?

@Dominika

Chyba za 2 miesiące jak sobie zsumujesz wypłatę to uzbierasz te 4000 i to jeszcze brutto.....hahaha

Stefan

Witam Jak się pracuje w Capricorn przy wtryskarkach jako ustawiacz? Jaka jest atmosfera w firmie? Jakie są dodatki przy tak dużej inflacji? Za dojazdy coś dodają?

Obserwator z ramienia ONZ
@Stefan

Pracuje się coraz gorzej. Po przejęciu firmy przez Uponor były obiecywane złote góry jak to będzie pięknie i cudownie. Na dzień dzisiejszy zwolniono wszystkie osoby z Ukrainy tłumacząc to oszczędnościami. Polacy są rzucani z zakładu na zakład, z działu na dział w celu "latania dziur". Zakład chyba powoli zaczyna dogorywać chociaż nikt otwarcie o tym nie powie. Pieniadze marne. Dodatek inflacyjny pytasz? A jest wogole coś takiego?? Bo w tym zakładzie napewno tego nie ma, nie ma też dodatkowych pieniędzy za dojazdy, nie ma pieniedzy na wczasy pod grusza dla pracowników, premie miesięczne nikną w oczach z miesiaca na miesiąc, dodatków motywacyjnych brak, już chodzą słuchy że na Święta też nic nie dostaniemy. Większość ludzi odchodzi lub zastanawia się nad odejściem. Więc dobrze Ci radzę, próbuj swoich sił ale nie tutaj bo to jest zakład bez przyszłości

Niepewność

Pracowało się bardzo dobrze na w1 ale teraz mają tu wrócić pakieciarki i ich "kierowniczka" która kompletnie na niczym się nie zna ale ambicje ją przerastają i wiele osób się tego obawia.

Mirka

W okolicy będzie cyrk Zalewski zapraszam zainteresowanych. Te forum służy wydaniu opinii o firmie a nie personalnie wylewanie łez bo komuś nóżka się nie podoba. Więc dajcie już spokój i piszcie jaki jest pracodawcą, co ma w bonifikatach, zarobki, atmosfera ogólnie. Na żale jest dział co nazywa się HR, tam proszę iść i powiedzieć że jeden czy drugi nie nadaje się do swojej pracy i zwolnijcie go dyscyplinarnie jak to ujął ktoś tu.. Firma jest spoko, ludzie też, płacę nie są najgorsze ale idzie żyć, atmosfera zależna od dnia ale nie ma spiny. Polecam pracę.

Małgorzata

A nie możesz powiedzieć zarządowi o tym co się dzieje? Mają się domyślac że coś jest nie tak?

Mama

Możu łatwieju powiedzieć w oku, co kogu boli? A nie jak szczura na forum z imienia wypowiadaju opinia. To forum nie jest inkognito możnaju sprawdzić, wiec jeśli są to pomuwienia możnaju mieć kłopotu.

@Małgorzata

Brak mu ja...j. A do Finlandii użyje translatora Google. Za robota a nie wypisujesz głupoty o 7.00. Telefony pozabierać i sprawdzić kto to jest i jego dyscyplinarnie zwolnić za sianie farmazonu.

Uczestnik Cyrku

Podanie imienia nie stanowi naruszenia prawa. Osób o takich imieniach może być krocie. Co do reszty tekstu, taka jest moja opinia - nie każdy musi się z nią zgadzać. Fajnie byłoby gdyż otworzyła oczy zainteresowanym, żeby każdemu lepiej i bez stresu się pracowało.

@Uczestnik Cyrku

Ty masz stres na wtryskowni? To pomyliłaś zakład albo nie byłaś w innym. Jak jesteś taka The BEST to czemu nie startujesz na kierownicze stanowisko? Pokażesz jak się pracuje i wykażesz się jako technolog albo zarządzać skoro twierdzisz że jesteś zestresowana nie robieniem niczego to zmień firmę może. Czy nie? Bzdura totalna . Życzę samych sukcesów .

@Ricardo

Święta prawda. Zgadzam się z tobą. Czemu nie próbuje na kierownika? Żale wylewa na forum bo nie jest liderem? Faurencja szuka lidera. Jak masz kompetencjie i język angielski na poziomie B1 przynajmniej to spróbuj tam. Firma spoko

Uczestnik cyrku
@Wer

Firma spoko, atmosfera nie Co można wywnioskować z tego ataku na moja osobę teraz, jedynie po wstawieniu opinii do której każdy ma osobiste prawo. Na szczęsne zmyłem się z tego miejsca a wam wszystkim życzę miłego dnia, więcej luzu i człowieczeństwa.

@Uczestnik Cyrku

W firmie jest jeden kierownik wtryskowni i jedna Pani kierownik o tym imieniu więc jakie wiele. Mało wiesz w gów...o widziałeś. Nie pisz bzdur i spróbuj swoich sił i pokaż co potrafisz a nie wymieniasz z imienia. Wiesz co to pomówienia czy nie? Zlecę prześwietlenie ID dla twojego spokoju. Czekaj na wezwanie.

Emm
@Ricardo

Dorośli ludzie a kłócą się przez Internet. Poddajcie sobie rękę i rozejdźcie

Sebek
@Emm

Prawda! każdy z nich ma pewnie odrobine racji. Przeprosić się nawzajem i zająć sobą.

Uczestnik Cyrk
@Ricardo

Pomówienie nie zostało tutaj wystosowane ponieważ tekst zawiera : „zastanawiam się”, „mam wrażenie”, „jeśli posiadacie”. Imiona rownież nie są sprzeczne z prawem ani rodo. Pomijając już fakt pełnienia rzekomego ( bo w moim tekście nie zostały zawarte stanowiska wypisanych osób) ale kierownik podpisuje się pod stanowisko publiczne. Jeśli tekst Pana uraził osobiście proszę zwrócić się do administratora o usunięcie imion. Jednak nie zawiera on żadnych wykroczeń prawnych. Stanowi jedynie opinie. Tyle ode mnie, to mój ostatni wpis w tej dyskusji - mam ciekawsze rzeczy do robienia. Ciesz się, że ten etap w moim życiu się zakończył. Podpisuje się pod powyższym, życzę wam dużo zdrowia.

Uczestnik cyrk
@Uczestnik Cyrk

Dodam tylko jeszcze że w moim tekście nie został podany numer zakładu, dział ani stanowisko osób wymienionych. I tak naprawdę to Pan to tutaj wymienił ( ja nie potwierdzam tych informacji ). Czuje się bezpiecznie, znam kk i swoje prawa. Dlatego proszę pohamować swoje pogróżki bo to tylko stawia Pana w złym świetle. Ja od siebie mogę tylko dodać, że opinia być może była nie potrzebna, nie zmieni ona nic w moim życiu i jeśli tak jak mówię uraza kogoś wewnętrzne lub się z nią nie zgadza proszę poprosić administratorów o usunięcie, a nie grozić:) Trzymajcie się, cześć

@Uczestnik Cyrk

I bardzo dobrze że rozumiesz. Skoro nie pracujesz już w zakładzie to wiemy skąd te opinię. Sflustrowanie jak to wszędzie jest lepiej niz w Capricorn. Powodzenia życzę i liderowania

Wiesiu
@Uczestnik Cyrk

Jeśli jesteś sflustrowana/ny i jest ci lepiej gdzie indziej to nie rozumiem po co osobowo kogoś oczerniasz. Ja pracowałam w kilku zakładach i zawsze jest czarna owca i ty możliwe że nią byłaś łeś. Nie docenili cię bo chciałaś es być kierownikiem ale nie dawali ci szans to teraz personalnie opisujesz ludzi z byłej firmy. Nie ładnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) - Świebodzice

• Jak się pracuje w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 73.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Kandydaci do pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)