Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

Opinie o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)

ODPOWIEDZ NA GŁUPIE WPISY

CZY WY WOGÓLE WIECIE PO CO SĄ STWORZONE TAKIE STRONY - NA PEWNO NIE ŻEBY KOMOŚ UBLIŻAĆ ,KRYTYKOWAĆ ,JAK MACIE JAKIEŚ PROBLEMY TO JEST OD TEGO HR.JAK KOMUŚ SIĘ NIE CHCE PRACOWAĆ W CAPRICORNIE TO WROCŁAW ZAPRASZA ZA ODPOWIEDNIE WYNAGRODZENIE.PRACUJĘ W CAPRICORNIE I DOSKONALE ZDAJĘ SOBIE SPRAWE ŻE JAK BĘDZIE MI ŻLE TO POPROSTU ODEJDE . I TAK POWINNY ZROBIĆ NIEKTÓRE OSOBY WYPISUJĄC TAKIE GŁUPOTY BO SZCZERZE MÓWIĄC NIEKTÓRYCH POPROSTU MI ŻAL .

Magazyn

Człowieku - na magazynie masz: służbowego laptopa, komórkę i zniżki na paliwo :)))

kate

dzien dobry tak czytam sobie wszystkie komentarze i wnioskuje iz placa minimalna plus ewentualnie jakas premia za wykonany plan miesieczny.

magazyn (usunięte przez administratora) nie polecam tam pracy.

fakt

dyrektorzy sie nie znaja. zreszta kazdy ich zlewa jak umie ;))))))) ha ha ha

lady

ludzie idzta na produkcje do DIANY!!!!!!!!!to jest liderka spoko. zawsze doradzi i wszystko wie nawet lepiej niz dyrekcja. gdyby nie ona te biujrwy juz dawno by lezaly. ona ma wiedze !!! DIANA trzymaj tak dalej !!!!!!!!!!!!!!

Gora
@lady

Ha ha niezła drwina :)))

Gora
@lady

Podobno Diana ma nawet tytuł doktora ekonomii :)))

Gruber

To sama prawda w Capricornie same koko!!! Tylko leszcze nie robia w naszej firmie!!! sam robie na magazynie i mam 2500. praca lekka, kiero nie pilnuje tylko nam pomaga i jest ok !!!!!! a czasem i na mikolaja he he :) Ludzie na produkcji majo podbnio wiecej jak jest 4 brygadwka - 3 tysiaki na lapla!!!

ZADOWOLONY

SŁUCHAJCIE W CAPRICORNIE SĄ SAME KOKOSY!!! PRACA JEST LEKKA TO PO PIERWSZE! JEŻELI PRACUJESZ NA PRODUKCJI, TO MASZ DO CZYNIENIA Z WYKSZTAŁCONĄ KADRĄ - ŻADNEJ Z PRACOWNIC NIE STANIE SIĘ KRZYWDA! ALE NAJLEPIEJ JEST NA MAGAZYNIE SUROWCÓW - PENSJA MINIMUM 2500 BRUTTO PLUS PREMIE, CZYLI JAKIEŚ JAKIEŚ 3000 BRUTTO! LEADER JEST WYKSZTAŁCONYM CZŁOWIEKIEM. TO JEST MENAGER, KTÓRY ZNA O SIĘ NA LOGISTYCE!!! TO JEST CZŁOWIEK, KTÓRY ZA WASZ ŻYCIE BY ODDAŁ I JESZCZE POŁOWĘ SWOJEJ PENSJI!!! SZKODA, ŻE GO DYREKCJA NIE DOCENIA!!! ON POWINIEN BYĆ DYREKTOREM LOGISTYKI !!!

?

raczej nie

wert

Anonim - 2013-08-14 09:15:06 Jaki okres wypowiedzenia w capricorn Świebodzice? bardzo krótki !!!!!!!!

luk

W Capricorn rotacja pracowników jest nieustanna. Nie szanuje się tam ludzi zarówno w biurach jak i na produkcji. Dział handlowy jest systematycznie wymieniany. Ciągła rotacja świadczy źle o firmie. Nie uwierzę, że wszyscy ludzie są źli a Capricon biedaczysko dobry. To ludzie z innej planety. Odradzam pracę w Capricorn! Lepiej z mądrym zgubić jak z głupim znaleźć.

dell

mi zapronowali 1800zł brutto jako operator cnc -umowa zlecenie , kabaret-dziwie się że ta firma jeszcze funkcjonuje z takimi propzycjami finansowymi do mongoli-a ja załapałem się do porządnej firmy jako mechanik-utrzymanie ruchu-na początek 3200 zł brutto

jasne

He tyle to chyba wypłaty dostałeś...

Wiecie ile w tym roku w Capricornie dali premii na święta Bożego Narodzenia? Nie? No to słuchajcie: 1500zł.!!!! To jest dopiero coś!!! Najlepsza firma na ziemi!!! Życzę wszystkim Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2013!!!

witam a jak wygląda sprawa w dziale kontroli jakości? jacy ludzie , zarobki i warunki pracy?

Nikita

Tak to prawda na produkcji w Capricornie można zarobić od 5000zł do 8000zł/m-c nigdzie tak dobrze nie jest. Do tego ekstra bony na święta!!!

No,no nie ma to jak umiejętność czytania między wierszami... tylko podziwiać... A poza tym z jakiej racji Prezes ma płacić za nicnierobienie i notoryczne lawirowanie, panie [usunięte przez administratora].? Dałeś coś od siebie poza narzekaniem i użalaniem się nad sobą? Zaistniałeś w sieci, to fakt ale co Ci po tym? A do emerytury jeszcze kawałek o ile jakikolwiek pracodawca zgodzi się abyś dla niego pracował z takim nastawieniem, no chyba, że sam sobie będziesz sterem, żeglarzem i okrętem... i to byłoby chyba najlepsze rozwiązanie i na szefa nie mógłbyś już złego słowa powiedzieć... Może w tę stronę?

ojejku

ja pitple co za brdury ktoś pisze kto zarabia od 5000 do 8000 tylko ci co robja na wyszych stołkach a nie na produkci ani gdzie kolwiek w szrej strefie niezłe bzdury tu pisza ci [usunięte przez administratora] co pisza ze zarabia sie 5000 8000 to chyba daja (usunięte przez administratora) y komuś hehehhe pod latarnia capicorskiej i tyle zarabiaja pozdro tych [usunięte przez administratora] co tyle zarabiaja

świebodziczanin

Chłopie co ty za pierdoły wypisujesz chyba jesteś [usunięte przez administratora] tej firmy , i cię boli że ludzie waszą firmę mają w tyłku właśnie widać jak się pokazują wasze ogłoszenia w internecie co tydzień jedni odchodzą drudzy przychodzą taka jest ta fiirma....

cudnie

Ok jeśli komuś się praca nie podoba to nikt go nie trzyma, ana podwyżkę trzeba sobie zasłużyć. Niestety koniec czasu gdzie dostawało się podwyżkę obligatoryjnie. Trzeba pokazać swoje umiejętności. Trochę chęci a pieniążki się znajdą. Pozdrawiam W1 :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) - Świebodzice

• Jak się pracuje w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 74.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 59, z czego 6 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)?

Kandydaci do pracy w Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.) napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Uponor Capricorn Sp. z o.o. (dawniej Capricorn S.A.)