Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

Opinie o Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

Czy ktoś wie w jakich godzinach pracuje się w biurze? Jakie zarobki na start?

gik
@Zainteresowany

pewnie cos w przedziale 8-17 jak to wszedzie w biurach

@gik

Praca od 7 do 18/19. 9 godzin to minimum, pieniądze śmieszne jak za takie warunki.

Calla nc

Ile dają na okresie próbnym. Ile ma operator?

cncc
@Calla nc

wybierasz sie na rozmowe? daj znac jak bylo

Hmm
@cncc

i jak? Jakies info?

logik

Filtr założono zarówno w Mielcu, jak i w Szczecinku. Teraz tylko czekać i obserwować rozwój sytuacji.

zzzz
@logik

z tego co czytałam to nad budową tego filtra pracowało około 600 osób wow. wieelka inwestycja

czareeek
@zzzz

No podobno 2 lata to budowali także spore przedsięwzięcie.

Romek
@czareeek

W koncu jakis efekt przeciez ma to przyniesc, wiec dobrze, ze sie przylozyli do tej budowy. Dobrze, ze w ogole pomysl tego filtra zrealizowali.

@Romek

Uwierz mi, że ten filtr był ostatnią rzeczą na liście inwestycji do zrealizowania, firma została niemal zmuszona do zainstalowania go. Gdyby nie determinacja wielu ludzi, którzy mieli dość trucia. Oczywiście wybrano najtańsze rozwiązanie, które nie likwiduje w pełni problemu. Pyły być może zostaną zatrzymane (o ile nie będą wyłączać tego filtra) natomiast wszelkie gazy, pary i opary dalej będą emitowane do atmosfery (elektrofiltr tego nie wyłapuje). Uważam, że problem dalej nie jest rozwiązany.

asek
@Thomas

Ja za to wychodzę z założenia, że we wszystkim trzeba szukać pozytywów. ten filtr na pewno pomoże, a nie zaszkodzi. A całą resztę czas pokaże i wtedy można wyciągać dalsze wnioski.

RYCU
@asek

dokładnie zreszta chyba juz gdzies podawali wyniki, ze lepsze te pomiary czy cos takiego

fiolek

Fajny pomysł z tymi praktykami dla studentów. Przynajmniej mlodzi nabiora jakiegos doswiadczenia.

Ela
@fiolek

No właśnie czytałam, ze teraz studenci odbywają praktykę letnią w Szczecinku. Studia studiami, ale przynajmniej się czegoś praktycznego nauczą. Popieram takie inicjatywy.

Kondzio
@Ela

A to tak z ciekawosci ile studentow przyjeli? Jakis wiekszy projekt?

dykk
@Kondzio

kilkudziesięciu na pewno

Biker
@dykk

Gdzies pisali ze na te letnie praktyke wzieli chyba 70 studentow

Arek
@Biker

A bedzie jeszcze rekrutacja? Bo potrzebuje zalatwic praktyki na wakacje, zeby miec zaswiadczenie na studia.

wencki
@Arek

no wakacje sie juz koncza, to za rok próbuj

marko96
@wencki

Ja polecam, spoko doswiadczenie. No a na uczelni i tak wiekszosc prowadzących wymaga odbycia praktyk, wiec dobrze, ze sie tu udalo.

Operator Maszyn

Po (usunięte przez administratora) mnie zrobiliście w bambuko. P(usunięte przez administratora)się BURAKI

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Alicja

@Arek, czy na bieżąco sprawdzałeś aktualne ogłoszenia dotyczące praktyk? Jak rozumiem chciałbyś podjąć pracę jeszcze w te wakacje? Jeśli tak, czy udało Ci już się aplikować? Podziel się z nami informacjami na ten temat. @Biker, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Powiesz nam na jaki rodzaj umowy można liczyć w Kronospanie?

kartek

na płacę nie ma co narzekać, to na pewno...

Będzie pracował jako automatyk, czy warto w tej formie?

ponad
@Gość

warto, dobre warunki są.

@Gość

Ja polecam firme pomimo grubej nagonki ostatnio

*opinia dodana przez PR kronospanu

@anonymous

własnie o tym mówie. Szykuj sie na społeczne szykany w tym momecie. Eko kretyni będą ci mówic co masz robić. Zachowaj rozsądek

@Maciek

Nie "ekokretyni" tylko ludzie chcący żyć i mieszkać w czystym środowisku. Nie szykany tylko dbanie o zdrowie swoje i swoich bliskich. To nie XIX wiek i nikt nie godzi się być trutym. Gdyby nie ta obłędna pogoń za "maksymalnym zyskiem kosztem wszystkiego" nie byłoby problemu.

@Thomas

Zastanów sie. Jedz do Krakowa, Tarnowa, Warszawy, nawet Zakopanego. Czy tam jest Kronospan? A też oddychasz toksycznym, trującym powietrzem. Czemu Ekomatoły nie działają ogólnie? Bo by byli nieskuteczni? Skupili się na jednej firmie, jednym zakładzie i tam chcą pokazać swój sukces.

@Maciek

No tak, ale teraz "w modzie" jest bycie "eko" a kronospan zlekceważył i "olał" ten trend a teraz ponosi tego konsekwencje. Widocznie kronospan jest "najłatwiejszym celem" i najłatwiej jest mu coś udowodnić. Wiesz ile podobnych akcji przeciwko "trucicielom" jest w Polsce? Poczytaj lokalne dzienniki to się dowiesz..... Akurat wymienione przez Ciebie miasta robią coś aby sytuację poprawić a przede wszystkim nie zaprzeczają, że nie ma problemu tak jak to robi ta firma.

Alicja

Firma Kronospan poszukuje specjalisty do spraw rekrutacji, czy możecie powiedzieć coś więcej o pracy na tym stanowisku? Co warto wiedzieć przed złożeniem swojego CV? Wiecie jak przedstawia się kwesta benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń w firmie? W jaki sposób firma motywuje swoich pracowników? Jaka jest atmosfera w firmie? Czy jest możliwość rozwoju i szkoleń?

ben

jak atmosfera na zakładzie?

@ben

Do przeżycia, bez kłótni.

@ben

Przestań już. Wszyscy wiemy, że te wpisy wychodzą z PR kronospanu. Zamiast wydawać pieniądze na "poprawę wizerunku", poprawcie warunki pracy a wtedy nie trzeba będzie udzielać się na tym forum.

@anonymous

Piszę jak jest. A jest do przeżycia.

@Narzycz

Jeśli tak to dlaczego tak dużo ludzi odchodzi? Oficjalna wersja krono to są "nieroby, którym nie chce się pracować" hehe. Jakoś ci sami ludzie, którzy odeszli od was do innych firm są uważani za dobrych pracowników, czasem nawet awansowani. Większość pracowników kronospanu uważa, że praca jest ciężka a warunki ciężkie. Oczywiście zdesperowany człowiek bardzo dużo wytrzyma, ale to nie świadczy, że w firmie jest dobrze.

@anonymous

A skąd to ja mogę wiedzieć dlaczego ludzie odchodzą. Przecież różne mogą być powody. Większości praca pasuje i ludzie pracują.

ex pracownik
@ben

zależy kogo zapytasz :-) dla relokacji nie warto

odwiert

wczoraj widziałem kilka ogłoszeń na szczecinek. jeśli ktoś się zastanawia czy warto to proponuję się zainteresować. można się załapać na przyzwoitą pracę. mówię z własnego doświadczenia.

Czubek
@odwiert

Właśnie wszedłem, żeby się czegoś dowiedzieć, więc dzięki za info.

zz
@Czubek

Nauczcie się, że dla sztucznych komenatrzy trzeba chociaż robić odstęp czasowy, bo to żenujące...

ex pracownik
@odwiert

daj spokój... kto pracuje i jednocześnie pisze o pracodawcy w opiniach? dział rekrutacji? kierownicy szukający ludzi?

tedoro

może ktoś będzie wiedizał czy chcą teraz kogoś zatrudnić czy będa potrzebni nowi pracownicy?

Song
@tedoro

Jest rekrutacja. Są ogłoszenia w internecie.

Wichu

Robota może nie należy do najprzyjemniejszych, ale zarzucić Kronospanowi nic nie mogę.

tutejszy

pracuję rzetelnie od paru lat i odpowiada mi praca tutaj. bywały gorsze i lepsze momenty. teraz jest dobrze. zawsze może być lepiej wiadomo ale to pewnie kwestia czasu. na pewno można spokojnie pracować nawet i do emerytury. wynagrodzenie jest uczciwe za to co się robi. jednym słowem - polecam.

Zasada6

Zdarzają się tacy, co krytykują, ale są w mniejszości. Raczej ludzie zadowoleni są z roboty, chociaż nie zawsze jest lekko i przyjemnie. Warunki są ok, nie narzekam.

Ktos
@Zasada6

Zadowoleni bo innych dużych zakładów pracy nie ma w okolicy. Więc chodzą do pracy a ala managerowie ich j e b i a muszą zasuwac w nadgodzianch jak w sprzedaży. Wielki Dyro siedzi do 18-19 i wiele osób boi się wyjść po 8 h bo siedzi w swoim akwarium i patrzy kto wychodzi a jak wychodzi to znaczy że ma za mało obowiązków....a sam w ciągu dnia na 3-4 h znika w firmy. Pewnie p u k a w swojej willi jakaś pracownicę .... Fajna wiejska firma.

bartosz
@Ktos

Dajcie spokój jest tyle innych firm....

posh
@Ktos

co za poziom dyskusji, nie masz o czym pisać?

inny
@posh

Po prostu pisze prawdę a jeśli ktoś się jej wstydzi to jego problem.

posh
@inny

no raczej o życiu prywatnym dyrektora to nie masz bladego pojęcia i nie jest to rzecz do komentowania na takim forum.

Maszynista PKP

Witam czy ktoś orientuje się jak wygląda praca maszynisty w Krono w Szczecinku ? I ile mniej więcej można zarobić

bartosz
@Maszynista PKP

Żartujesz? Nigdy , przenigdy nie zmieniaj chyba że nic nie masz.

na
@bartosz

e tam bez przesady. znajomy pracuje jako maszynista i zawsze mówił że to porządna robota.

barto

czy są teraz jakieś przyjęcia?

ccccccc
@barto

Jest praca, są oferty, możesz się zgłosić.

Włosiemnasty

Byłem w tej firmie tak ze dwa lata. Faktycznie to duża nauka, zbiera się sporo doświadczenia i dzięki temu żadna następna praca nie jest trudna. Czy to dobrze czy to źle nie wiem. Mi to dużo dało bo jak sie przeprowadziłem to bez problemów znalazłem robote.

jeden

jest nieźle. stabilna robota.

kszyk

dobrze płacą to na pewno. ludzie znośni, praca do najgorszych nie należy.

Daniel

Jesteście przekonani, że nic dobrego nie można napisać?

@Daniel

Chyba nie. Ciekawe czy DW zmarzl tyłek na ostatnim liczeniu magazynu. Szkoda że podczas rozmów kwal HRy zapominają że raz w miesiacu jest liczenie palet na magazynie o 6 rano.... samochody służbowe to jakaś kpina, wiele osób jeździ autami co mają na szafie 300 tyś km..... taka forma.. . Powodzenia. Aaaa już krono zapłacił 60 mln zł kary od uokik?

jero
@Daniel

Ja mogę napisać sporo dobrego o Kronospanie. Porządna robota, wszystko wiadomo co i jak. Nie jest łatwa ale nigdzie łatwa nie jest, cóż taka branża.

Sosna
@jero

Każda praca jest łatwa jak jest szacunek, życzliwość i uśmiechy. Krzyki, pretensje i ciągle zastraszanie nie sprzyja wydajności, efektywności. Co za dużo to nie zdrowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.