Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

Opinie o Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.

john

Witam powiem krótko jeśli chodzi o produkcje 4 zmiany masakra po kilku latach problem ze snem ,braki w ludziach co wiąże się z nadgodzinami pseudo kierownicy od liczenia metrów nic więcej, 90% buraki przy normalnych godzinach wypłaty bardzo niskie święta sylwestra jak ci wyjdzie w grafiku oczywiście nie płatne nic dodatkowo nawet bonu powiem krótko zarząd firmy patologia o swoich w ogóle nie dbają nie polecam odradzam z całego serca.

Leśnik

Jak wygląda praca na stanowisku kontrola i odbiór surowców drzewnych. Ogłoszenie wisi już długo... chętnych chyba brak. Jak to wygląda od kuchni? Ktoś coś może bliżej powiedzieć. Zarobki.. Zmiany.... Itd.

Mrw

Operator prasy ile można zarobić na tym stanowisku?

KC

Widziałam ogłoszenie na Analityka Finansowego, chciałabym aplikować. Czy ktoś mógłby opisać warunki jakie panują w firmie/na tym stanowisku? czy faktycznie dużo jest nadgodzin? Warto wysyłać cv?

Operator Maszyn

Po (usunięte przez administratora) mnie zrobiliście w bambuko. P(usunięte przez administratora)się BURAKI

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
KC

Widziałam ogłoszenie na Analityka Finansowanego, chciałabym aplikować. Czy ktoś może opisać warunki pracy w firmie na tym stanowisku? Czy faktycznie dużo jest nadgodzin?

Ex Edward

Przepraszam, komentarze są

Jeder

Pracowalem przez lata w "biurze", przestrzegam jak tylko moge przed tym pracodawca. Specjalny zapis w umowie gwarantujacy pracodawcy mozliwosc przymuszenia pracownika do badgodzin ktore nie sa dodatkowo platne, a jest ich naprawde sporo. Sprzeczne informacje od kierownikow, duzo napięcia i braku wizji. Do Europy bardzo daleko. Najgorsze negatywne cechy polskuego kapitalalisty mozna tam znalezc. Z dobrych rzeczy to wyplata i niektorzy ludzie. Ludzi szkoda a kasa to nie wszystko, odradzam.

Paula

Witam ,ile się czeka mniej więcej na telefon od tej firmy ? Zaniosłam cv tydzień temu i nie wiem czy jeszcze czekac ...

Cóż, z perspektywy czasu wiem, że ta szkoła życia przydała mi się żeby się czegoś nauczyć, zdobyć doświadczenie i docenić obecnego pracodawcę. Jednak nie polecam dla osób o słabych nerwach i takich, które chciałyby czasem odpocząć po pracy. Zarobki jak na zakres obowiązków i atmosferę w mojej ocenie nie są tego warte. Oceniam neutralnie, bo w końcu to my sami decydujemy się czy chcemy na takich warunkach pracować.

Psi

Ogolnie pracodawca na plus bo zastrzezen wiekszych nie mam. Trzeba sie troche napracowac ale gdzie nie trzeba? Pracuje sie z konkretnymi ludzmi.

@Psi

*opinia dodana przez PR kronospanu

Ege
@Psi

Gratuluję HR Kroki! Good Job!

zadowolony ludzik

Zarabia się tyle ile ktoś wypracuje i jaką ma stawkę a ta na szczęście jest zróżnicowana!

lujtio

wyplata to podstawa ,bonusy i bonusiki. kierowcom ponoc takze od kilometra placą. podono ze 5-7tys wyjdzie za prace pn-pi przez 4tyg. ale jak wspomnialem ,na podstawie jest mniej ,reszta to ciekawostka. to nienormalne.

Van Dijk
@lujtio

Ale że kierowcy podobno 5_ 7 tys zarabiaja w Krono na miesiąc ? Czy pracownik produkcji przy "ich" nadgodzinach? Wsumię 5 do 7 tys to niektorzy na miedzynarodowce wyciągaja u dziada więc po co jezdzic do Helmuta i Pierra????????

BroneK

Witam mam takie pytanie odnośnie pracy w Krono Szczecinek jak wygląda sytuacja z wypłatami w tym zakładzie, idzie zarobić powiedzmy 2,5 tys na ręke wzwyż i przy jakich godzinach przepracowanych w miesiącu? Za wszelkie info dziękuje ;)

Hummer

Praca w biurze - porażka. (usunięte przez administratora) uważa się ze jest królem całego świata i ma prawo wyzywać, poniżać i gnębić swoich podwładnych. Wszyscy latają wokół niej jakby była istnym bogiem. Rada dla pracowników w biurze - zacznijcie się szanować bo inaczej zawsze ktoś taki będzie wami pomiatał. Oczywiście wielka rotacja i ciągła rekrutacja na stanowiska. Zatrudniają ludzi a jak ktoś się nie spodoba to od razu zwalniają. Na rozmowie kłamią i wydawać by się mogło ze praca marzeń. Oczywiście słowem nie było wspomnine o nadgodzinach które trzeba robić żeby p. J nie patrzyła na nas krzywo. Poziom jaki reprezentują kierownicy i dyrektorzy w biurach to poziom chamstwa, prostactwa i buty. Naprawdę trudno uwierzyć ze tak chamscy ludzie mogą zarządzać takim zakładałem. Ludzie w tej firmie nigdy nie byli i nie będą szanowani. Liczy się tylko zysk. Wystarczy wyjechać poza Szczecinek i zobaczyć ile bilbordów o rekrutacji jest wokół miasta w promieniu 60km. To o czymś świadczy. W biurze oczywiście nie możesz zwrócić uwagi ani liczyć na konstruktywna dyskusje. Wszystko co się powie jest złe i koniec kropka. Procedury rodem z czasów PRL, niby nowoczesna firma a liczą każda kartkę papieru, chcesz się napić wody? Zapomnij - to dla gości. Można by tak cały dzień wymieniać. Podsumowując nie polecam, straszny pracodawca który nie wywiązuje się z obietnic z rozmowy kwalifikacyjnej, atmosfera beznadziejna. Nie da się tam pracować co widać zreszta po rotacji.

pracownik, j były na szczęście

Tak, naprawdę nic dobrego nie można napisać o tym zakładzie. Rotacja pracowników ogroooomna, ludzie stamtąd poprostu uciekają. Ciągle , ciągle , ciągle szukają na te same stanowiska pracy. Setki osób próbuje swoich sił i ciągle to samo. Ciągle ogłoszenia i ogłoszenia. Rozwój? nowwe stanowiska nieeeee. Zobaczcie na Ikea Industries ! Ludzie pracuja latami z uśmiechem, rozwojem, szkoleniami. Taka kultura organizacyjna. Praca zapchaj wolny czas i zobacz jak pracuje kronospan

Tak bylo i jest
@pracownik, j były na szczęście

ikea industry? W której tak dobrze? Wszystko zabierają co tylko mozna dokrecają srubke kazdego dnia. Pracownik sie niliczy tylko metry.rotacja ogromna.

Czeslaw

Kazdy chwali ale nikt nie pisxe ile jest na miesiac za 40 godzin ,napisze ktos prawde w ogloszeniu mialem 2400.

KAMEL

Ostatnio pojawiła sie oferta pracy na stanowisko PH czy ktoś może cos napisać o pracy na tym stanowisku!

Kłamliwy zakład. Ich wyroby to czysta chemia. Kupując narażacie siebie na życie w oparach. Mielec cierpi, Szczecinek też, zakładają dla zamydlenia oczu elektrofiltry, które nie powodują niczego innego jak tylko maskowanie dymu a toksyczna chemia idzie setkami ton w powietrze dalej. Taki to zakład. Ma w Polsce raj.

@anonymous

Na jakiej zasadzie używasz słowa "kłamliwy"? Co masz na myśli? Różnorodność wszelkich produktów na rynku daje nam dużą możliwość wyboru. Możemy zatem kupować takie wyroby, z takim składem jaki nam odpowiada. Na forum skupiamy się na tym by opisywać warunki pracy w firmie. Jeśli masz zastrzeżenia co do sposobu prowadzenia firmy, możesz zgłosić je bezpośrednio do szefostwa.

Acceptable
@anonymous

Powietrza nie da się kupić.

@Acceptable

Co chcesz przez to powiedzieć? Rozumiem, że możesz mieć niepochlebne opinie na temat firmy, czy nawet jej usług, ale takie komentarze nie są pomocne dla użytkowników forum. Potencjalni kandydaci czytają wpisy w tym miejscu, by dowiedzieć się rzetelnych informacji związanych z pracą w Kronospanie. Jeśli masz informacje na temat pracy w firmie, czekamy na Twój merytoryczny wpis.

Acceptable

Smród, smród i jeszcze raz smród!

Kronoludek

Obiecuje sie na bilbordach gruszki na wierzbie a rzeczywistosc inna nie polecam tej firmy

@Kronoludek

Co masz dokładnie na myśli? Czy jesteś obecnie pracownikiem Kronospanu? Jeśli warunki pracy, jakie Ci obiecywano, nie były zgodne z rzeczywistością, czy próbowałeś wyjaśniać tę sytuację?

Zostaw merytoryczną opinię o Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. - Szczecinek

• Jak się pracuje w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Kronospan Szczecinek Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kronospan Szczecinek Sp. z o.o.