Opinie o Proficool FANS Sp. z o.o.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proficool FANS Sp. z o.o.

Czeladnik
użytkownik zarejestrowany

To dobry pomysł takie przytoczenie urywku regulaminu. Nie chce się czytać tych bzdur na forum, tego poniżania innych.

Radca

Chciałbym zwrócić uwagę na fakt że w Internecie nie jest się anonimowym. Osoby, które są obrażane i pomawiane mogą was pozwać o zniesławienie i straty moralne co może się zakończyć odszkodowaniem. Radzę się nad tym zastanowić zwłaszcza tym, którzy nie mają odwagi przedstawić się przed szanownym forum a obrażają innych i biorą tym samym pełną odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. Macie jeszcze możliwość naprawienia złego. Poniżej zacytuję fragment regulaminu serwisu GoWork: "§4. Zasady korzystania z Serwisu 3. Niedopuszczalne jest umieszczanie w Serwisie, przekazywanie za jego pośrednictwem w tym także w ramach Forum oraz Bloga, treści i materiałów tekstowych, graficznych, dźwiękowych sprzecznych z obowiązującym prawem i zasadami współżycia społecznego, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc, nakłaniających do popełnienia przestępstwa, jak również treści wulgarnych, ordynarnych, uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających dobra osobiste, a także nieuprawnione korzystanie z cudzego wizerunku, naruszające dobre obyczaje i zasady netykiety oraz wszelkich działań, które narażałby na odpowiedzialność prawną Serwis lub mogłyby wyrządzić mu szkodę." Sprawa do przemyślenia.

cuchnąceZwłokiProficiula

rozumiem że dla wielu z was była to pierwsza praca i trudno wam ruszyć dalej.... Dobrze to zdechło szkoda że nie wcześniej nim zdąrzyli tylu ludzi oszukać i naciągnąć.... Szkoda osób które utopiły.... Małego grubaska od super ważnych rzeczy nikomu nie potrzebnych to już zostawcie w spokoju, chłop jest tak głeboko w pupach panów z działu lansu i bansu, niektórzy nazywali to szefostwem i dyrektorami :P że nie widzi świata poza nim:D jak dla mnie firma świetnie wpisała się w opinię "czeski film" nikt nie wiedział co robi i o co chodzi :P więc sukces chyba że wysoki standard utrzymany.

Słodziakl
użytkownik zarejestrowany

Nie rozumiem tak wielkiego zdenerwowania niektórych osób? Gdyby wasza opinia była prawdą to forum nie pisalibyście.

kalileusz
@Słodziakl 10.09.2017, 19:38
Nie rozumiem tak wielkiego zdenerwowania niektórych osób? Gdyby wasza opinia była prawdą to forum nie pisalibyście....

Naucz się dobrze polskiego a później napisz o co ci chodzi

Karol
użytkownik zarejestrowany

Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać o firmie? Może to jest gorszy czas dla firmy ale nie znaczy, że jest zła. Pracowałem w Proficool FANS i miło wspominam ten czas, tym bardziej jestem zaskoczony jak piszecie takie mało pozytywne opinie?

Zdzichu
@Karol 05.09.2017, 10:29
Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać o firmie? Może to jest gorszy czas dla firmy ale nie znaczy, że jest zła....

Tak jesteśmy pewni.

dwwwwwwwwq
@Karol 05.09.2017, 10:29
Czy jesteście pewni, że nic dobrego nie można napisać o firmie? Może to jest gorszy czas dla firmy ale nie znaczy, że jest zła....

No chyba mnie szlag trafi ....... To są już jaja panie Vantuch albo Banot. PRzestrzegam wszystkich przed tymi oszustami.

pytajnik

Czy JB?, JV?, JS?, PB? "siedzą" już za wszystko to co zrobili?

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@Rafał S - jak z Twojej perspektywy wyglądała praca w Proficool FANS Sp. z o.o.? Co sprawia, że masz pozytywne zdanie o tej firmie? Twoje doświadczenie może pomóc innym osobom zainteresowanym podjęciem pracy.

Bolo
@Alicja 15.08.2017, 16:23
@Rafał S - jak z Twojej perspektywy wyglądała praca w Proficool FANS Sp. z o.o.? Co sprawia, że masz pozytywne zdanie o tej fir...

Alicjo a raczej Jolu czytaj ze zrozumieniem , napisał że pracował z człowiekiem i nie da sobie złego słowa powiedzieć o Nim . A Ty ciągle bronisz trupa?

Harry Poter
użytkownik zarejestrowany

Po co ludzie zaczynają coś pisać później nie kończą? . Chcą zrobić wrażenie że niby agencja jest straszna? Może na młodych tak ale nie na tych którzy z nimi wyjeżdżają i wracają zadowoleni. Nie maja wcale nowych ofert bo wszystkie miejsca są zajęte!!!!

Kazio Wichura

Widzę że usunięto 2 posty i teraz moje kolejne wypowiedzi sa lekko bez sensu,wyrwane z kontekstu. Otóż gosciu o ktorym wczesniej pisano to M.Hladon zeby byla jasnosc. Pisze to aby przestrzec ludzi, którym przyjdzie albo którzy juz z nim współpracują

Rafał S
@Kazio Wichura 07.08.2017, 20:04
Widzę że usunięto 2 posty i teraz moje kolejne wypowiedzi sa lekko bez sensu,wyrwane z kontekstu. Otóż gosciu o ktorym wczesnie...

"Pisze to aby przestrzec ludzi, którym przyjdzie albo którzy juz z nim współpracują" Przestrzec przed czym ? ja z nim 2 lata pracowałem i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę, Pozdo Rafał S pierwszy i ostatni post bo jak to czytam to słabo mi się robi.......

Kazio Wichura
@RafałS 14.08.2017, 15:28
"Pisze to aby przestrzec ludzi, którym przyjdzie albo którzy juz z nim współpracują" przestrzec przed czym ? Nosz [us...

Rafale myślee że z lekkością dorównuje Ci stażem pracy a odpowiedź na pytanie jest zawarta w moich poprzednich wypowiedziach. Po prostu firma nie płaciła a dodatkowo chciała "wyhuśtac " co niektórych a Maciej brał udział w tym procederze, no i co tu dużo gadać. Tyle.

Słodzik
użytkownik zarejestrowany

Prawda często bardzo boli pracowników, ale niestety niektórym trzeba to mówić.

Były

Mądrala 2017-07-23 18:46 Czasami lepiej zmienić firmę , po co tyle czasu poświęcacie na ten hejt? Dobrych fachowców wszędzie przyjmą! No Mądrala popisałeś się umiejętnością czytania ze zrozumieniem .............................

Mądrala
użytkownik zarejestrowany

Czasami lepiej zmienić firmę , po co tyle czasu poświęcacie na ten hejt? Dobrych fachowców wszędzie przyjmą!

Kazio Wichura

Czytam ostatnie wpisy i muszę zareagować ponieważ typ o którym mowa startował razem z vantuchem i supikovom w sądzie przeciwko chłopakom z produkcji,po to żeby uwalić ich dyscyplinarnie. Był haha "świadkiem" który że tak powiem w du..e był i gó..o widział w tej sprawie- ale czego się nie robi by się podlizać.Bywając na hali udawał kolegę a tu proszę. Moje zdanie o nim jest takie, że dwulicowy z niego karierowicz.

PF były pracownik

@byly pracownik Skoro nawet nie wiesz jak się piszę nazwisko tego Pana, którego właśnie publicznie obraziłeś to niekoniecznie masz dobre źródło informacji. Polecam zająć się lepiej sobą :)

Były

Słodziak 2017-07-19 11:50 Czy jest poprawa nastrojów w firmie? Sądzę, że nie jest aż tak źle. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jest poprawa nastrojów ,gdyż nie ma firmy .Nie istnieje .Wbijcie sobie to do głów. Pan Maciej nie pracował w handlowym przecież więc czemu ma niby o niego chodzić?????????????

Słodziak
użytkownik zarejestrowany

Czy jest poprawa nastrojów w firmie? Sądzę, że nie jest aż tak źle.

Były

Do Malarek Druga strona się nie wypowie ponieważ długi jakie zrobili są milionowe.To nie zwykli szeregowi pracownicy je zrobili tylko druga strona. Chcesz wiedzieć jak było??? Jedni pracowali ponad siły żeby drudzy grali w golfa sypiali w najlepszych hotelach. Ludzie nie dostawali wypłat. Ale firma miała jeden plus.Właśnie tych szeregowych pracowników. Poza jedną szumowina z handlowego która dołączyła przy końcu drogi firmy ludzie byli zgranym zespołem.

Proficool XD
@byly pracownik 19.07.2017, 17:20
Gdzie napisalem ze mi sie wydaje??? Chcialem sie upewnic czy chodzi o ta sama osobe. Czytanie ze zrozumieniem jest nauczane w s...

Wiem, ale nie powiem. Wygodne.

Kazio Wichura

Już nie masz nic do powiedzenia? DWULICUSIE HHHHEHHHE

Jiri

Pls call.

Malarek
użytkownik zarejestrowany

Czy z całą pewnością nie można napisać o firmie czegoś dobrego? Każdemu może czasami przytrafić się wpadka. Poza tym do oceny firmy trzeba usłyszeć również drugą stronę.

ŚmieszneDziefczynyZadministracjiPF

Praca w tej firmie polegała na znajdowaniu nowych dostawców i pośredników którzy jeszcze nie znali Proficool aby wydymać ich na kasę, bo wg PF można dymać ludzi na kasę. Mam nadzieję że wszyscy którym ta firma coś jest dłużna dorwią ich i oskubią do cna. Nie zasługują na żadną taryfę ulgową.

Liszek
użytkownik zarejestrowany

Co tak bardzo wzburzyło was i piszecie? Czy coś się stało?

W lesie

W LESIE Na twardych korzeniach ślisko, Na mchu głęboko i miękko, Mrowi się wściekłe mrowisko: Kopiec drgający męką. Przez drzewa miga drzewami, Mokro i ciepło po deszczu, Pachnie miękkimi grzybami, Gałązki skrzypią-trzeszczą. JB, JV, PB i VB, w więzieniu nie zobaczycie lasu przez długi czas...

Pliszek

Jednakże ostatni post zniknął. Był niewygodny Jolanto?

Kristoferson
@Pliszek 28.06.2017, 16:35
Jednakże ostatni post zniknął. Był niewygodny Jolanto?

Kurcze niedostrzeglem go, o co w nim chodzilo? bo supikova jest bardzo zaklamana,juz nieraz oszukiwala systematycznie pracownikow i nie tylko.

Kristoferson

Zauważyłem że wraz z upadkiem proficool fans zniknął mikrofon przy nicku Alicji- redaktora goworku( juz nim nie jest), która najpierw wypytywala, a później chwaliła ze pf jest członkiem organizacji co wydawalo się już podejrzane. Wg mnie to taki mały dowodzik że pf manipulowal opiniami.

Cukierek
użytkownik zarejestrowany

Czy to jest nagonka na firmę, czy tak się postępuje!

Morfeus
@Cukierek 24.06.2017, 18:00
Czy to jest nagonka na firmę, czy tak się postępuje!

Jaka nagonka? Czy np. FABRO nie ma racji chcąc odzyskać to co mu ukradziono? Czy byli pracownicy nie mają prawa do wynagrodzenia za swoją pracę? Czy nie można wyrazić opinii o zarządzie który doprowadził do upadłości? Czy nie można wypowiedzieć się o j.v, który nie miał żadnych kompetencji, umiejętności oraz wyksztalcenia do zarządzania firmą. Można by jeszcze wiele rzeczy wymienić...

Morfeus
@Cukierek 24.06.2017, 18:00
Czy to jest nagonka na firmę, czy tak się postępuje!

Jaka nagonka? Czy np. FABRO nie ma racji chcąc odzyskać to co mu ukradziono? Czy byli pracownicy nie mają prawa do wynagrodzenia za swoją pracę? Czy nie można wyrazić opinii o zarządzie który doprowadził do upadłości? Czy nie można wypowiedzieć się o j.v, który nie miał żadnych kompetencji, umiejętności oraz wyksztalcenia do zarządzania firmą. Można by jeszcze wiele rzeczy wymienić...

DP

Chyba trzeba wysłać namiar na Fabro do Żoudlika. On w końcu też jest poszkodowany przez PF :)

FABRO

ZACHĘCAM DO KONTAKTU POSZKODOWANYCH PODDOSTAWCÓW I PRACOWNIKÓW. JESTEŚMY JUŻ W KONTAKCIE Z TRZEMA OKRADZIONYMI FIRMAMI I Z JEDNYM PRACOWNIKIEM! 790-526-999 fabro@fabro24.eu

VB
@FABRO 21.06.2017, 14:45
ZACHĘCAM DO KONTAKTU POSZKODOWANYCH PODDOSTAWCÓW I PRACOWNIKÓW. JESTEŚMY JUŻ W KONTAKCIE Z TRZEMA OKRADZIONYMI FIRMAMI I Z J...

Ahoj! Pracowałem dla Proficool mając zarejestrowaną firmę w Czechach i otrzymywałem od nich wynagrodzenie. Teraz wiszą mi kasę za 3 miesiące...prawie 37.000 zł, poza tym musiałem oddać samochód służbowy, nowego Iphon'a, kartę kredytową i wszystkie moje premie . Jakie to niesprawiedliwe! Oburzające! Oto jak Proficool traktuje swoich rodaków...chciałbym się przyłączyć do waszej walki z nimi. Proszę skontaktujcie się ze mną. V.B.

Najprawdziwszy przedsiębiorca

Firma Alfa Laval potwierdziła moje przypuszczenia. Zachodnie, globalne korporacje wybierają tylko ludzi z wizją, umiejętnościami i przyszłością. Potrafili bez najmniejszego problemu określić, kto w Proficoolu był wartością dodaną dla firmy. Możemy się spodziewać olbrzymiego wzrostu sprzedaży Alfa Laval w przyszłym roku, co będzie czymś czego polska firma nie potrafiła osiągnąć, ze względu na małostkowość niektórych, mimo profesjonalnego zarządzania. Dodatkowo etyczność skandynawskich firm jest gwarantem tego, że sprawdzone zostały osobiste wartości kandydata. Nawet szwedzka firma potwierdza, że zarząd Proficool był zachodni, nowoczesny i niezwykle etyczny.

monsier LaPaditt
@Najprawdziwszy przedsiębiorca 20.06.2017, 08:40
Firma Alfa Laval potwierdziła moje przypuszczenia. Zachodnie, globalne korporacje wybierają tylko ludzi z wizją, umiejętnościam...

Tak proficool był bardzo etyczny w stosunku do pracowników, dostawców,firm transportowych robiąc sobie u nich długi. Druga sprawa- j.v. dostał się do alfy nie w taki sposób jak napisałeś bo wątpię że przyjęli by tam gościa z gimnazjalnym wykształceniem(wiem co pisze bo musiał przyznać to przed sądem,będąc prokurentem w proficoolu dopiero zaczynał studia)-ale koneksje robią swoje. A trzecia sprawa jest taka że ładnie sobie podklepujesz lajki. Aha i nie zwalaj winy na pracowników bo wykonywali polecenia zarządu a ty próbujesz odwrócić kota ogonem

FABRO

Proszę o kontakt wszystkich okradzionych poddostawców i byłych pracowników. fabro@fabro24.eu 790-526-999. Razem będziemy mieli większe szanse na odzyskanie naszych pieniędzy od firmy "matki" http://www.fansct.com

Jasnowidz

Pewna szwedzka firma produkująca wymienniki ciepła prawdopodobnie upadnie w przyszłym lub następnym roku.

DP

@YODA to nie ja pisałem więc bardzo chybiony strzał...

FUK_PF

Jakubie Vantuchu....... były dyrektorze PF, podobno nawet nie potrafisz zarządzać własna tolaetą, ponieważ to JIRI BANOT......... były prezes nad prezesami........ dawkuje Ci ilosci papieru toaletowego, a w końcu sam widzi pustą rolke i .... uzywa palców.... żenada panowie......... czy wy kiedykolwiek czuliscie coś takiego jak ODPOWIEDZIALNOŚĆ ??? Ma ktoś adres do tych panow. Potrzebuje sie z nimi skontaktowac.

YODA
@FUK_PF 15.06.2017, 01:50
Jakubie Vantuchu....... były dyrektorze PF, podobno nawet nie potrafisz zarządzać własna tolaetą, ponieważ to JIRI BANOT..........

Relax Dominik ;)

były pracownik

Szanowni Wszyscy, ProficoolFans juz nie istnieje, nie ma pracowników, nie ma realizacji, nie ma kontaktu, biuro zamkniete, produkcji nie ma -> totalna likwidacja. Proszę się nie łudzic o co kolwiek i nie czarować na tym portalu że: "będzie ok". Wszystkim, którym PF wisi kasę, polecam droge sądową, nadzieja w tym, że własciciel spółki, firma Fans, podejmie rękawice. PS. za maj pracownicy PF nie otrzymali jesze wynagordzenia, więc o czym mówimy. ps2: NIGDY WIECEJ CZESKICH BIZNESÓW NA POLSKIM RYNKU................. krecikowa maniana !!!!!!!!!!!!!!

Sonia
użytkownik zarejestrowany

Nie bardzo rozumiem o jakiej upadłości piszą niektórzy na tym wątku? Skoro tak bardzo cieszy niektórych ewentualność upadłości to może odejdą z firmy i pozwolą innym podjąć pracę? Jeśli nawet w firmie jest gorszy okres to nie znaczy, że pada! Takie kłopoty to codzienność.

FABRO

Dzień dobry. Proficool Fans jest nam dłużny 90tys! Proszę o kontakt firmy, które też zostały okradzione. fabro@fabro24.eu 790526999

Prawdziwy Przędsiębiorca

Widzę, że duża ilość ludzi tutaj nie jest w stanie pojąć zarządzania globalną korporacją. Pracownicy oraz poddostawcy muszą być przygotowani na pewne poświęcenia, w celu osiągnięcia sukcesu przez firmę. Prawdziwy biznes rozwija się dzięki spotkaniom, kolacjom oraz szeroko rozumianym networkingu. To, że pracownicy oraz poddostawcy nie potrafili zrozumieć tej wizji i fakt, że poprzez zawiść dopuścili do upadku tak wspaniałego projektu, powinien zostać ukarany.

Lucek
@Prawdziwy Przędsiębiorca 12.06.2017, 14:12
Widzę, że duża ilość ludzi tutaj nie jest w stanie pojąć zarządzania globalną korporacją. Pracownicy oraz poddostawcy muszą być...

I jeszcze jedno....Racja. Winni są wszyscy pracownicy i poddostawcy. To ich wina, że upominali się o zaległe wypłaty czy też pieniądze za zrealizowaną dostawę. Przecież powinni być dumni, że wspierają "globalną korporację" i praca charytatywna powinna im wystarczyć. Mało tego, powinni przecież wspomagać firmę własnymi środkami (co zresztą nieraz robili). Uważam, że gdyby nie pracownicy to dużo wcześniej ta bajka by prysła. Ale racja....powinno się ich ukarać za to, że się upominają o to co im się PRAWNIE należy.

Zorro
@Prawdziwy Przędsiębiorca 12.06.2017, 14:12
Widzę, że duża ilość ludzi tutaj nie jest w stanie pojąć zarządzania globalną korporacją. Pracownicy oraz poddostawcy muszą być...

W tej globalnej korporacji hahahahahahahha wszyscy mieli oddawać kasę od dostawców aż po pracowników -śmiech na sali, ty cienki przedsiębiorco weź lepiej stań na bazarku i pohandluj kartoflami lub burakami,a na koniec utarg przekaż proficoolowi a nie pisz takich głupot.

Player

W Proficool cenimy sobie wszystkie pomysły, na przykład w zeszłym roku ktoś miał świetny pomysł na sponsorowanie turnieju golfowego, wszyscy woleliby zapłacić poddostawcom, ale czas pokazał, że to był świetny pomysł! Nigdy wcześniej firma produkująca chłodnie nie była sponsorem turnieju golfowego. Pomysłodawca pewnie czeka na telefon z NASA.

Hloupé kohouty

Czasem firmy zatrudniają osoby o pewnym stopniu upośledzenia w celu uzyskania pewnych korzyści od państwa. Ale to nie jest dobry pomysł, aby wyznaczyć osoby niepełnosprawne, jako zarząd spółki (dyrektor wykonawczy, wiceprezes, dyrektor konstrukcji, itp.)

Tyle w temacie

Światło zgasili. Nawet strony nie ma.

anonim

(usunięte przez administratora)

kolektor wydechowy

juz nikt tam nie znajdzie pracy bo jest po firmie,a cała sprawa nadaje się do gazety lub programu, dobrze by było żeby sprawa nabrała rozgłosu a ludzie poznali prawde

Gregor
użytkownik zarejestrowany

Proficool FANS to profesjonalista w swojej branży. Firma prężna i z całą pewnościa nie spocznie na laurach.

asterix
@Gregor 16.05.2017, 21:10
Proficool FANS to profesjonalista w swojej branży. Firma prężna i z całą pewnościa nie spocznie na laurach....

Nie spocznie bo juz jest upadlosc potwierdzona

Cezary
użytkownik zarejestrowany

Firma to nie jeden człowiek, problemy są wszędzie trzeba tylko nad tym pracować.

MietekWentylator
@Cezary 11.05.2017, 11:42
Firma to nie jeden człowiek, problemy są wszędzie trzeba tylko nad tym pracować.

skoro tak uważasz to popracuj nad sobą to może PF odrodzi się jak ten feniks

Kristoferson

Prokurent uciekl a mi dalej przychodza z panstwowej inspekcji pracy pisma zebym byl oskarzycielem posilkowym w sprawie przeciw niemu. No ale tak to jest jak sie nie zna na swojej pracy, najlepiej mu wychodzilo wyciszanie telefonu firmowego no i chyba to wszystko co umial

Pozytywny komentarz

Pozytywną sprawą jest to że już tam nie pracuje, mam spokój, znalazłem pracę w biurze które płaci. Płaci za nadgodziny, za pracujące weekendy i każdą inna pracę wykonaną poza godzinami 7-15 od poniedziałku do piątku.

Cezary
użytkownik zarejestrowany

Czy rzeczywiście tak źle się dzieje w firmie? Czy nie można znaleźć tematu do pozytywnej wymiany opinii? Wszędzie bywaj okresy lepsze i gorsze trzeba jedynie współpracować aby pomóc w utrzymaniu miejsc pracy. To cel nadrzędny i mobilizacja załogi jest niezbędna.

Steve Mcmannaman
@Cezary 07.05.2017, 17:45
Czy rzeczywiście tak źle się dzieje w firmie? Czy nie można znaleźć tematu do pozytywnej wymiany opinii? Wszędzie bywaj okresy...

już nie będzie lepszego okresu w tej firmie. Produkcji niema,serwisu też , biura pustoszeją, ludzie odchodzą. Firma zwija żagle i tyle

olo
@Cezary 07.05.2017, 17:45
Czy rzeczywiście tak źle się dzieje w firmie? Czy nie można znaleźć tematu do pozytywnej wymiany opinii? Wszędzie bywaj okresy...

pozytywna wymiana opinii : no ok niech Ci będzie pierwsza pozytywna opinia - w końcu ktoś przejrzał na oczy i wyj....ł JV najsłabsze ogniwo tej firmy druga pozytywna opinia - firma kończy działalność , przestaną oszukiwać wszystkich trzecia pozytywna opinia - nie wiem co miałbym jeszcze napisać Cezary gdyby pierwsza pozytywna opinia zdarzyła się rok temu firma by prężnie działała dalej , była załoga zgrana każdy wiedział że może liczyć na pomoc drugiego , dostawcy byli życzliwi , można było załatwić z Nimi wiele rzeczy . a tak to już jest koniec nie ma już nic jesteśmy wolni możemy iść :)

Malania
użytkownik zarejestrowany

Mam nadzieję, że Proficool FANS jest dobrą firmą, trochę o nich czytałam.

pracuś
@Malania 03.05.2017, 21:24
Mam nadzieję, że Proficool FANS jest dobrą firmą, trochę o nich czytałam.

Tak , oczywiście jest fantastyczna firmą, godna polecenia zdobywczyni wielu laurów typu " rzetelna firma" itp. Polecana przez wszystkich dostawców / klientów. W ogóle cud miód malina nic tylko łapać sie jesli tylko pojawi sie ogłoszenie o prace P.s. Produkcji juz nie ma , serwis tez się skończył , teraz tylko czekać aż biuro sie zamknie i tyle bedzie z tej firmy

Były pracownik
użytkownik zarejestrowany

Czy rzeczywiście w firmie źle się dzieje? Szkoda by było takiej firmy, byłem pracownikiem i było super.

także były pracownik
@Były pracownik 29.04.2017, 15:49
Czy rzeczywiście w firmie źle się dzieje? Szkoda by było takiej firmy, byłem pracownikiem i było super....

to raczej pracowałeś krótko i to chyba od razu po powstaniu firmy. Teraz to tam cuda się dzieją. Długi to że tak powiem priorytet w spółce. Też tam pracowałem i rzeczywiście było ok ale po wymianie części kadry zarządzającej wszystko zaczęło się walić. Spotkałem się nawet z szantażowaniem pracowników. Za moich czasów wypłaty się spóźniały i to nawet o pół miesiąca Teraz spoglądając na opinie widzę że jest o wiele gorzej. 73 opinie i jedna gwiazdka- chyba o czymś to świadczy...

Zadowolony z wpisu

Wchodząc na stronę PF nie ma informacji że Sz.P JV nie jest juz prokurentem Firmy,o czym można przeczytać z zapisów Krs. Nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka :-) Tak się kończy pycha,grubiaństwo, brak kultury osobistej ,oraz brak szacunku do drugiego człowieka. Mam nadzieję Kuba że to czytasz.

fa fkulce
@Zadowolony z wpisu 22.04.2017, 22:27
Wchodząc na stronę PF nie ma informacji że Sz.P JV nie jest juz prokurentem Firmy,o czym można przeczytać z zapisów Krs. Nosił...

A to w nagrodę ta zmiana? Za celowe działanie na szkodę spółki można odpowiadać przed organami.

Miki
użytkownik zarejestrowany

Myślę, że gdyby było prawdą to co piszą niektórzy firma Proficool nie brałaby udziału w oficjalnym wydarzeniu organizowanym podczas Targów Ecobuild 2017 w Londynie. Osobom które nie są fanami uczciwej pracy już można podziękować, niech zmienią profil.

gerwazy
@monsier LaPaditt 20.04.2017, 22:15
Co to ma byc za wydarzenie podczas tych targow?

zadałem sobie trud i wpisałem w wyszukiwarkę w/w targi i doszukałem się paru ciekawych rzeczy , to wydarzenie o którym tak ładnie napisał/a Miki to zwykłe spotkania B2B przy okazji trwania targów które notabene odbyły się 7-9 marzec , o tych spotkaniach można się jedynie dowiedzieć ze strony proficool oraz krótkiej wzmianki na b2bmatches . jestem okropnie ciekaw ile pieniędzy firma straciła tym razem na działalności najlepszego handlowca ( sarkazm) p.s. wypłaty dalej nie ma , widoków na wypłatę dalej nie ma . p.s.2 bronić już też powoli nie ma czego w tej firmie , nie ma nawet kto zarządzać tą firmą po zwolnieniu 1/2 czechów

monsier LaPaditt
@gerwazy 21.04.2017, 17:46
zadałem sobie trud i wpisałem w wyszukiwarkę w/w targi i doszukałem się paru ciekawych rzeczy , to wydarzenie o którym tak ładn...

wiem spoko tez to sprawdziłem, byłem ciekawy co tam Miki naściemnia ale to jakiś jednoszczałowiec. Może w poniedziałek coś napisze z pracy po uprzedniej konsultacji. Gerwuś pisz do pip-u to coś poradzą

SybkoMiTuVantuchPłaćAlboBanOd

"Pozdrawiam wszystkich hejterów i trzymam kciuki za "nic nierobienie" u kolejnych pracodawców. " To już wysoki level upośledzenia umysłowego pisząc takie bzdury.... To jest hejt? Niezadowolnie z pracy za darmo to hejt? Rachunki za telefon, mieszkanie, RTV, jedzienie mają się z czego opłacać? Mam się powołać na certyfikaty?

Zostaw opinię o Proficool FANS Sp. z o.o. - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proficool FANS Sp. z o.o.