Opinie o Proficool Fans Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Proficool Fans Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Proficool Fans Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proficool Fans Sp. z o.o. w Katowice

Słodziakl

Nie rozumiem tak wielkiego zdenerwowania niektórych osób? Gdyby wasza opinia była prawdą to forum nie pisalibyście.

kalileusz
@Słodziakl

Naucz się dobrze polskiego a później napisz o co ci chodzi

pytajnik

Czy JB?, JV?, JS?, PB? "siedzą" już za wszystko to co zrobili?

Alicja

@Rafał S - jak z Twojej perspektywy wyglądała praca w Proficool FANS Sp. z o.o.? Co sprawia, że masz pozytywne zdanie o tej firmie? Twoje doświadczenie może pomóc innym osobom zainteresowanym podjęciem pracy.

Bolo
@Alicja

Alicjo a raczej Jolu czytaj ze zrozumieniem , napisał że pracował z człowiekiem i nie da sobie złego słowa powiedzieć o Nim . A Ty ciągle bronisz trupa?

Harry Poter

Po co ludzie zaczynają coś pisać później nie kończą? . Chcą zrobić wrażenie że niby agencja jest straszna? Może na młodych tak ale nie na tych którzy z nimi wyjeżdżają i wracają zadowoleni. Nie maja wcale nowych ofert bo wszystkie miejsca są zajęte!!!!

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Proficool Fans Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Kazio Wichura

Widzę że usunięto 2 posty i teraz moje kolejne wypowiedzi sa lekko bez sensu,wyrwane z kontekstu. Otóż gosciu o ktorym wczesniej pisano to M.Hladon zeby byla jasnosc. Pisze to aby przestrzec ludzi, którym przyjdzie albo którzy juz z nim współpracują

RafałS
@Kazio Wichura

"Pisze to aby przestrzec ludzi, którym przyjdzie albo którzy juz z nim współpracują" przestrzec przed czym ? Nosz (usunięte przez administratora) pracowałem z nim 2 lata i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę a siedziałem w tej firmie ( i może 3 osoby) najdłużej. Pozdro, tyle w temacie Rafał S...pierwszy i ostatni post, bo jak to czytam to aż mi się słabo robi.....

Rafał S
@Kazio Wichura

"Pisze to aby przestrzec ludzi, którym przyjdzie albo którzy juz z nim współpracują" Przestrzec przed czym ? ja z nim 2 lata pracowałem i złego słowa o nim powiedzieć nie mogę, Pozdo Rafał S pierwszy i ostatni post bo jak to czytam to słabo mi się robi.......

@RafałS

Rafale myślee że z lekkością dorównuje Ci stażem pracy a odpowiedź na pytanie jest zawarta w moich poprzednich wypowiedziach. Po prostu firma nie płaciła a dodatkowo chciała "wyhuśtac " co niektórych a Maciej brał udział w tym procederze, no i co tu dużo gadać. Tyle.

Słodzik

Prawda często bardzo boli pracowników, ale niestety niektórym trzeba to mówić.

Były

Mądrala 2017-07-23 18:46 Czasami lepiej zmienić firmę , po co tyle czasu poświęcacie na ten hejt? Dobrych fachowców wszędzie przyjmą! No Mądrala popisałeś się umiejętnością czytania ze zrozumieniem .............................

Mądrala

Kazio Wichura

Czytam ostatnie wpisy i muszę zareagować ponieważ typ o którym mowa startował razem z vantuchem i supikovom w sądzie przeciwko chłopakom z produkcji,po to żeby uwalić ich dyscyplinarnie. Był haha "świadkiem" który że tak powiem w du..e był i gó..o widział w tej sprawie- ale czego się nie robi by się podlizać.Bywając na hali udawał kolegę a tu proszę. Moje zdanie o nim jest takie, że dwulicowy z niego karierowicz.

PF były pracownik

@byly pracownik Skoro nawet nie wiesz jak się piszę nazwisko tego Pana, którego właśnie publicznie obraziłeś to niekoniecznie masz dobre źródło informacji. Polecam zająć się lepiej sobą :)

Były

Słodziak 2017-07-19 11:50 Czy jest poprawa nastrojów w firmie? Sądzę, że nie jest aż tak źle. Czytanie ze zrozumieniem się kłania. Jest poprawa nastrojów ,gdyż nie ma firmy .Nie istnieje .Wbijcie sobie to do głów. Pan Maciej nie pracował w handlowym przecież więc czemu ma niby o niego chodzić?????????????

Słodziak

Czy jest poprawa nastrojów w firmie? Sądzę, że nie jest aż tak źle.

Były

Do Malarek Druga strona się nie wypowie ponieważ długi jakie zrobili są milionowe.To nie zwykli szeregowi pracownicy je zrobili tylko druga strona. Chcesz wiedzieć jak było??? Jedni pracowali ponad siły żeby drudzy grali w golfa sypiali w najlepszych hotelach. Ludzie nie dostawali wypłat. Ale firma miała jeden plus.Właśnie tych szeregowych pracowników. Poza jedną szumowina z handlowego która dołączyła przy końcu drogi firmy ludzie byli zgranym zespołem.

byly pracownik

Gdzie napisalem ze mi sie wydaje??? Chcialem sie upewnic czy chodzi o ta sama osobe. Czytanie ze zrozumieniem jest nauczane w szkole ale ty chyba opuszczales te lekcje. A argumenty zostawie narazie dla siebie bo bys pewnie sie domyslil kim jestem. Ale spokojnie moze ktos inny przytoczy jakies newsy.

byly pracownik

Proficool XD
@byly pracownik

Wiem, ale nie powiem. Wygodne.

Już nie masz nic do powiedzenia? DWULICUSIE HHHHEHHHE

Jiri

Pls call.

Malarek

Czy z całą pewnością nie można napisać o firmie czegoś dobrego? Każdemu może czasami przytrafić się wpadka. Poza tym do oceny firmy trzeba usłyszeć również drugą stronę.

ŚmieszneDziefczynyZadministracjiPF

Praca w tej firmie polegała na znajdowaniu nowych dostawców i pośredników którzy jeszcze nie znali Proficool aby wydymać ich na kasę, bo wg PF można dymać ludzi na kasę. Mam nadzieję że wszyscy którym ta firma coś jest dłużna dorwią ich i oskubią do cna. Nie zasługują na żadną taryfę ulgową.

Liszek

Co tak bardzo wzburzyło was i piszecie? Czy coś się stało?

W lesie

W LESIE Na twardych korzeniach ślisko, Na mchu głęboko i miękko, Mrowi się wściekłe mrowisko: Kopiec drgający męką. Przez drzewa miga drzewami, Mokro i ciepło po deszczu, Pachnie miękkimi grzybami, Gałązki skrzypią-trzeszczą. JB, JV, PB i VB, w więzieniu nie zobaczycie lasu przez długi czas...

Kristoferson

Zauważyłem że wraz z upadkiem proficool fans zniknął mikrofon przy nicku Alicji- redaktora goworku( juz nim nie jest), która najpierw wypytywala, a później chwaliła ze pf jest członkiem organizacji co wydawalo się już podejrzane. Wg mnie to taki mały dowodzik że pf manipulowal opiniami.

DP

Chyba trzeba wysłać namiar na Fabro do Żoudlika. On w końcu też jest poszkodowany przez PF :)

Zostaw merytoryczną opinię o Proficool Fans Sp. z o.o. - Katowice

Proficool Fans Sp. z o.o.