Opinie o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

zainteresowany

A jak wygląda Social i ile można zarobić jako nowy pracownik

kiedy
@odp

poniedziałek piątek czy w weekendy tez robicie?

nienek

jak się u was pracuje? bardzo gonią jak u niektórych firm? dużo pracy?

Felek
@Mateo

Po półrocznym zatrudnieniu przez agencję przeszedłeś tu na 3 miesięczną UoP, a później wylot? Rozwiń też proszę, co to za norma o której pisałeś i jak ona wpływa na wysokość premii? No i czy kierownika oraz brygadzistek nie polecasz z powodu nieprzedłużenia umowy, czy nie tylko?

Minion

gdzie tu znajdę aktualne oferty do pracy?

@opore

poza tym poza taka typowo produkcją powiedzmy no to jakies handlowece, księgowe pewnie itd.

Magdalena Nowy wpis

NIE POLECAM TEJ FIRMY PARANOJA TO MAŁO POWIEDZIANE PANI KASIA NIBY TAKA KONKRETKA KIEROWNICZKA WSZYSCY SIE JĄ BOJĄ BO ZASTRASZA PRACOWNIKÓW MIĘDZY INNYMI NIE WOLNO CHODZIC DO SZATNI , WYJŚCIA DO TOALETY SĄ LICZONE , JEST MASZYNA DO NAPOJI I INNYCH RZECZY Z KTOREJ NIE WOLNO KORZYSTAC TYLKO NA PRZERWIE KTÓRA TRWA 15 MINUT , NIE WOLNO PODJADAC WIEM ŻE TO JEST SMIESZNE I ŻENUJĄCE BO TO JEST PRACA A NOE PRZEDSZKOLE ALE NA 8 GODZIN Z PRZERWĄ 15 MINUTOWĄ WYTRZYMAJ BEZ JEDZENIA , NOE WOLNO ROZMAWIAC A TERAZ JESZCZE NIE WOLNO SIE SMIAĆ JEDNYM SLOWEM NIC NOE ROBIC TYLKO ZAPIERDALAĆ BO CIĘ ZWOLNIĄ . DRUGA SPRAWA JEST BRYGADZISTKA PANI MAŁGORZATA KTÓRA MA PROBLEMY EMOCJONALNE , NOE MOJA SPRAWA NIE BEDE SIE WYPOWIADAC ALE POKREŚLAM ZE WYWIERA PRESJE I ZASTRASZANIE NA PRACOWNIKACH CO SAMA DOSWIADCZYLAM TEGO CZYNU PO KTORYM POPROSIŁAM O ZMIANE ZMIANY ALE USŁYSZALAM ZE PRĘDZEJ MNIE ZWOLNI NIŻ ZMIANE ZMIENI I DLATEGO JUZ NIE PRACUJE BO WOLALAM ZREZYGNOWAC NIŻ MIEĆ TAKICH PODWŁADNYCH . BYŁAM TEN PROBLEM ZGŁOSIC U PANI KASI WYSŁUCHAŁA MNIE I POWIEDZIAŁA ŻE RIZWIĄŻE PROBLEM ALE NIESTETY WIDOCZNIE BYŁ ZATRUDNY DLA NIEJ . JEST DUŻO SPRAW JESZCZE DO POWIEDZIENIA I JAK PANI KASIA MAŁGOSIA CZUJĄ SIE BARDZO NIE SPRAWIEDLIWIE POTRAKTOWANE TO Z MIŁĄ CHECIĄ POROZMAWIAM I WYJAŚNIE SWOJĄ OPINIE PRZY DYREKTORZE PANU TOMASZU . NA DZIEJ DZISIEJSZY PRACA TAM Z PANIĄ KASIĄ I MAŁGORZATĄ TO CZYSTE ZASTRASZANIE PRACOWNIKÓW I MOBBING POZDRAWIAM AHA ZAPOMNIALAM WSZYSCY PRACOWNICY SĄ SUPER CAŁA EKIPA ZGRANA TYLKO SZKODA ŻE ZASTRASZANA PRZEZ SWOICH PODWŁADNYCH

Magdalena Nowy wpis

Niestety taka prawda praca sama w sobie bardzo sympatyczna i szło by się przyzwyczaić, ludzie wiadomo zawsze ktoś się znajdzie ale przeważnie są fajni i pozytywnie nastawieni do pracy i innych . Jedynym problemem w tej pracy to jest brak kultury i szacunku ze strony brygadzistki Pani Małgosi i Pani Kasi ( kierowniczka ) tylko tu jest pies pogrzebany sama Pani Kasia jest super ona ci nic złego osobiście nie zrobi , gdzie Pani Kasia co tylko raz się potrafiła chyba szczerze uśmiechnąć się na imprezie zakładowej a po imprezie wróciła Kamienna twarz tak samo Pani Małgorzata jej prawa ręką j właśnie dążę do tego że Pani Katarzyna jak chce zrobić niby rzekomy ład Czu porządek robi to brygadzistki a Ona sama jest czysta . Do tych co pracują dam dobrą radę macie problem to bijcie do Dyrektora widać że facet ma głowę na karku i jest miły ale konkretny

Izabela Nowy wpis
@Magdalena

Skoro dyrektor jest w porządku to nie możecie do niego zgłosić problemu z brakiem szacunku? Może by to poprawiło nieco atmosferę. Swoją drogą to chyba ciężko jest się dostać do was do pracy, bo w internecie ofert nie ma :). Można znaleźć tylko takie naprawdę stare. Gdzie szukać tych aktualnych?

Fabian Nowy wpis

Ludzie tu latem pytali, jak się do roboty dostać. Jedni twierdzili, że przez jakąś agencję zatrudnienia, a inni pisali, że gdzieś jakieś ogłoszenia widzieli. To też popatrzyłem i jest na pracownika produkcji . Ale sprzed 7 lat! Zresztą wiele tam nie napisali. Ot, że umowa o pracę i wynagrodzenie adekwatne do efektów i zaangażowania. Także, może poratujecie garścią konkretów, pisząc, ile tu teraz płacą? I czy od razu można robić bezpośrednio dla firmy?

esqer

widziałem na górze informację, że nowi pracownicy tylko przez agencje pracy. to prawda?

owca
@esqer

a czym sie rozni umowa z firmy od umowy z agencji?

@esqer

a na jak długo taka umowa z agencji?

Balaba
@owca

że robisz pod agencja a nie pod firma wiec warunki inne, jakie to trzeba w agencji dopytac

katery
@Balaba

a ktoś tu pracował pod agencją i może powiedzieć czym to się różni dokładnie?

Berek
@katery

podpisujesz umowe z agencją nie firmą, więc twoim praocdawcą jest agencja. masz inne benefity jesli w ogole i stawke narzucona przez agencje ogolnie

kolos
@Berek

ale to w takim razie tu kazdy pracuje pod agencja a nie na umowie od pracodawcy? czy ja zle zrozumialem

malik
@kolos

najpierw pod agencją a potem pod firmą, przynajmniej tak było jak ja pracowałem ;)

Bivvy
@malik

powiesz jak się tutaj dostać w takim razie?

@Bivvy

A na jaki dział? Produkcja czy biuro ?

A to nie wiem ale wydaje mi się że tylko przez ogłoszenia. Np na Pracuj. pl wiem że kiedyś dodawali.

Bum

ja bym do biura był zainteresowany, jak to wygląda?

arua
@Bum

na administracyjne stanowiska nie widze ogloszen, wiec jesli ci zalezy to moze sprobuj aplikacji spontanicznej? moze sie uda

Erin
@arua

co to jest aplikacja spontaniczna?

@Erin

chyba to ze jak nie ma ogloszenia o prace wstawionego przez firme to i tak wysylasz im maila ze swoim cv i mowisz ze jestes zainteresowany ta czy ta posada

@arua

to wiadomo czy tutaj sie to czasem udalo komus?

@owca

to do takiej agencji nalezy sie najpierw jakos zapisac?

@losik

no musisz się zatrudnić przez agencje, podpisujesz wtedy umowę nie z pracodawcą a własnie z agencją i pod nimi jakby robisz z tego co wiem

ziemniak
@ester

to kto w tkaiej sytuacji decyduje o zatrudnieniu, agencja czy firma?

mlecz
@ziemniak

W koncu to w firmie pracujesz a agencja tylko posredniczy w zatrudnieniu

skib

agencja zawsze proponuje umowy o pracę tymczasową

piker
@skib

na jakich to jest warunkach i co lepsze, agencja czy normalna umowa?

Perik
@skib

właśnie też mi się tak wydawało. Tutaj się pracuje pod agencją zawsze z tego co rozumiem?

Perik
@skib

Czy po jakimś czasie się normalnie przechodzi pod firmę? Jak wygląda takie przejście wtedy?

Jj
@Perik

Przechodzi się później pod zakład normalnie

Jakub
@Jj

Można zapytać, jaka agencja organizuje pracę tutaj? O ile nadal tylko taka forma zatrudniania obowiązuje. Ewentualnie, jakie są szanse na pracę na produkcji przy złożeniu cv z pominięciem agencji?

no name

Witam. Chciałam przekazać że Pan kierownik produkcji bardzo niesłowny człowiek. Mówi jedno i obiecuje feetback do do dwóch tygodni i cisza....będąc na takim stanowisku oczekuje się określonego poziomu, jednak tutaj szacunek do drugiej osoby mizerny nie mówiąc już o postawie.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.

Jestem zainteresowana dodatkami, jakie firma oferuje pracownikom. Pytam, o to, bo widziałam ogłoszenie dla serwisanta i jest tam długa lista dodatków np. dofinansowanie wypoczynku dla dzieci, bony świąteczne, szkolenia, lekcje języka itd. A czy te dodatki są dostępne od pierwszego dnia pracy, czy dopiero z czasem? I jak np. sa te bony, to one sa na boże narodzenie, czy także na wielkanoc, czy inne takie święta?

Ciekawi mnie stanowisko Pracownik Produkcji. Może ktoś opowie o tym? Nie ma pensji, jest info, że wynagrodzenie jest adekwatne od zaangażowania i efektów pracy. Czyli jest tu pensja stała i premia od efektów, tak? Znacie jakies stawki konkretne? I tam piszą o pracy zmianowej, wiecie, czy jedne zmiany mają lepszą kasę niż inne?

ell

jest tam podane ile doświadczenia wymagają?

Opoz
@ell

Może ktoś kojarzy czy gdzieś jest jakieś nowsze albo ewentualnie gdzie mogę o pracy tutaj poczytać?

Maryna

Witam. Czy są może przyjęcia do pracy na stanowisko szwaczka?.

Justa

Ja też nie mogę znaleźć nic na temat pracy oprócz ogłoszenia na pracownika produkcji ale sprzed 7 lat. Pracuje z was ktoś w firmie? Jakie warunki są oferowane dla tego stanowiska? Umowy w formie zlecenia czy o pracę? Ile na h?

@Justa

Na produkcję zazwyczaj jest zapotrzebowanie więc myślę że jak wyślesz cv do pani z kadr i napiszesz ze na produkcję to trafi ono do kierowniczki produkcji. Umowa jest o prace.2 zmiany.rano i popoludnie.zarobki to najniższa +ewentualnie jakas premia ale to już tego nikt otwarcie nie powie.

ester

gdzie kontaktu szukać? na stronie gdzieś normalnie?

ester

i od jakich godzin te zmiany sie zaczynają?

Koko
@ester

pewnie gdzieś mają jakąś zakładkę kontakt czy coś takiego

Jo

6-14, 14-22

Goal

to nie wrzucają nigdzie ogłoszeń i lepiej się samemu zgłaszać?

rasta
@Goal

może po prostu nie ma żadnych przyjęć na razie

rasta
@Goal

samemu masz na myśli żeby do nich zadzwonić czy jak to zrobić

Hej, a można pracować na produkcji, ale na część etatu? I czy jak można, to przy 20 h tygodniowo można brać tylko te dzienne poranne zmiany? Czy jednak nawet przy takim wymiarze trzeba robić też na tych popołudniowych?

Minion

gdzie tu znajdę aktualne oferty do pracy?

Walker
@Minion

Tutaj raczej nie znajdziesz nic aktualnego :P ja też sprawdzałem na ich stronie w zakładce kariera ale nie ma tam żadnych widocznych ofert albo ja nie umiem w Internety... Może ktoś by pomógł?

Walker
@Minion

Ewentualnie jesli cię to interesuje na (usunięte przez administratora) jest jedno ogłoszenie, to może przypadnie ci do gustu

Ian
@Walker

a aplikowales moze juz do nich? wiesz jak ot ywglada?

chmura
@Ian

ja ci powiem ze proces zatrudnienia sam w sobie byl ok, najpierw zadzwonili i potem sie umowilismy na rozmowe rekrutacyjna po prostu

hutnik
@Walker

no właśnie też nie widzę nic aktualnego więc zastanawiam się jak to tutaj jest z pracą, bo słyszałem, że dobrze się pracuje a ni widu ni słychu za ofertami :/

Bulter
@hutnik

dobrze się pracuje to nie ma duzej rotacji pewnie na zadnych z dzialów pewnie dlatego

Bivvy
@Bulter

to ktoś wie może kiedy otworzą jakieś rekrutacje?

zombie
@chmura

jaka umowe ci na poczatek dali?

Koszar
@zombie

Po przejściu pod firmę najpierw umowa na czas określony na 3 miesiące

west
@Koszar

nastepna tez ci dali na okreslony?

Icy
@west

no jak ja skończyłem te 3 msc to dostałem na dwa lata potem

goool
@Icy

obstawiam ze po tych dwoch umowach juz raczej na nieokreslony sie przechodzi?

Daas
@goool

tak, przechodzi się na nieokreślony

Papaja
@Daas

ej a co z tymi ofertami, wiesz może czy jakoś cv im można podesłać bez ofert?

Kronos
@Papaja

Chociaż nie wiem jak firmy do tego podchodzą żeby im tak wysyłać mailowo albo coś, ale może akurat ci się uda

Paproch
@Kronos

na jakie stanowiska tak można wysłać cv?

Paproch
@Kronos

bo zastanawiam się jakie tutaj mogą być stanowiska w ogóle

pins
@Paproch

działy masz: produkcja filtracja, klimatyzacja, odpowiadające im działy handlowe i administracja

@Paproch

jeśli chodzi typowo o stanowiska nie tylko o działy jak kolega niżej pisał to masz normalnie pracownika produkcji, szwaczkę, mechanika i magazyniera

@opore

Xyz

Ja bym bardziej powiedzial że ludzie którzy się już pogodzili z tym że tam będą do emerytury. Ludzie którzy boją się zmiany. Żyją przekonaniem że w innych firmach będzie jeszcze gorzej . Że będą miały problem ze znalezieniem pracy. Większość starszej załogi pogodzona zeswoim losem w tej firmie.

Gaben

Gdzie znajdę aktualne ogłoszenia o pracę?

@Gaben

Cały czas to samo pytanie. Jeśli nie ma na stronie bwf lub pracuj . Pl to nie ma ogłoszeń. Ale jak wejdziesz na stronę bwf to tam jest zakładka kariera i tam jest kontakt podany do pani kadrowej J.M i można tam wysłać CV i zaznaczyć ewentualnie na jakie stanowisko aplikujesz. Pani J wtedy odpowiedniej osobie to prześlę. Jeśli chodzi o pracowników produkcji to najlepiej pytać w addeco w Katowicach chyba albo też można do Pani J bezpośrednio ale i tak później formalności przez agencje na początek. Pozdrawiam

Italiano

Ja jestem zadowolony ze współpracy, nie widzę wiele minusów. Nie wiem dokładnie o jakie stanowisko pytasz więc jeśli dookreślisz to łatwiej będzie Ci opowiedzieć o pracy.

Totu

Wypłata to najniższa krajowa, a premia zależy od humorku przełożonych

Roxi
@Totu

Na którym stanowisku ta najniższa krajowa? Mąż jest zainteresowany pracą na produkcji. Powiesz ile mógłby dostać na start na h?

@Roxi

Najniższa obecnie to 23,50 tyle ma zagwarantowane. Gdybyś poczytała to byś wiedziała.A jak się przyjmie do pracy i będzie chciał pracować to się przekona za jaką stawkę.

choel

Jakie są godziny pracy w firmie?

@choel

Ile zmian i jakie dodatki zmianowe?

Urwis
@...

w biurze jedna zmiana i brak dodatków

Lara
@Urwis

Żadnej premii ani nic? A coś na święta, tzw. karpik lub upominek jak pracownik ma urodziny? Może dodatki są, ale na innych stanowiskach?

nienek

jak się u was pracuje? bardzo gonią jak u niektórych firm? dużo pracy?

na produkcji jaka praca?

@nienek

czy jest w pracy przyjazna atmosfera czy gonienie?

dodos
@nikol

ja nie odczuwam jakiegoś gonienia ale lekko nie jest

@dodos

a praca ciężka?

ppp
@...

nawet pominmy czy ciezka, ale jakie tutaj są zmiany wogole?

greg
@ppp

praca jest tutaj 2-zmianowa, od 6 do 14 lub 14 do 22

greg
@ppp

a jesli sa jakies nadgodziny to oczyiscie sa płatne

Ronczy

Można, ale to wygląda tak, że najpierw robisz przez Adecco i dopiero później przyjmują cię na firmę bezpośrednio. przynajmniej ja tak miałem. Al dają normalnie uopy

Kaprys
@Ronczy

A potem od razu masz nieokreślony czy jak?

umowa
@Kaprys

nie, to wygląda tak ze najpierw robisz przez to adeco minimum 6 miesięcy potem jak dostajesz promocje to dają ci określony na 3 miesiące

umowa
@Kaprys

a no i po tych 3 miesiacach cos chyba dwa lata dawali i dopiero potem nieokreślony, ale sama firma spoko wiec ta gmatwanina az tak bym się nie martwił

G.k
@umowa

ja mialam tak samo z umowa, najpierw 6, potem 3msc i 2 lata, dalej nie powiem jak bo niedawno zakonczylismy wspolprace, ale to nie wina firmy. przeprowadzka za granice z rodzina, jednak bede milo wspominac.

G.k
@umowa

bywaly dni gdy bylo ciezej i sie nic nie chcialo ale swoje lata pracy juz tez sa za mna wiec moge przyznac ze w kazdej pracy tak bylo i pewnie bedzie. nigdzie nie jest kolorowo, ale tutaj jest na prawde ok. a jak jeszcze sie z kims zakumplujesz na zmianie to juz w ogole jakos leci. pozdrawiam.

kocel
@G.k

a po tej dwuletniej jest już umowa na czas nieokreślony? i tak długo tam pracowałaś więc w sumie wydaje się stabilnie

gonzola
@kocel

ze swojej strony moge dodać że rzeczywiscie to stabilna praca, moi. zdaniem warto się zatrudnic

gonzola
@kocel

i tak po tych dwóch latach jest na nieokreślony jeśli ci przedłuza

Emila
@gonzola

Super. A dużo tu jest takich pracowników długoletnich co już mają tą umowę na stałe? To chyba będzie najlepszy wyznacznik czy to stabilna firma. Możesz dać znać też czy na kolejnych umowach można negocjować stawkę?

behiamo
@Emila

kto ci odpowie na takie pytania czy mozna cos negocjowac, nie wiem.. watpie ze ktokolwiek. wydaje mi sie ze na pewnym etapie zycia juz kazdy probuje cos wynegocjowac, wywalczyc dla siebie ale malo kto chce rozmawiac o zarobkach, to kazdego sprawa indywidualna czy sie udalo.

behiamo
@Emila

i skoro pisze kilka osob ze stabilnie albo ze maja umowe na nieokreslony to chyba mozna sie domysilc stabilna firma. jak chcesz to robote utrzymasz i tyle. z reszta nie jest tak ciezko przejsc na inne strony i poszukac wątki ktore akurat cie interesuja. ja tu zamierzam zlozyc cv po prostu na razie czekam na odpowiedni moment na odejscie z aktualnej pracy.

borek
@behiamo

Właśnie też się zastanawiam nad tą firmą odnośnie przejścia i czytam same dobre opinie póki co które coraz to bardziej mnie namawiają. Wiecie ile trwa tutaj taki "proces rekrutacyjny"?

borek
@behiamo

zastanawiam się kiedy dawać wypowiedzenie w mojej aktualnej firmie i jeśli bym się tutaj dostał to ile wcześniej muszę się nad tym wszystkim zastanawiać i coś robić :d

brewan
@borek

no u mnie to trwało koło miesiąca, cały proces od wysłania cv po odpowiedź i była tam rozmowa telefoniczna i spotkanie

brewan
@borek

wypowiedzenie daj dopiero jak ci potwierdzą tylko wcześniej poinformuj bwf że masz taką sytuację... tak jest najlepiej zebys na lodzie nie został

Mateo
@nienek

(usunięte przez administratora)za trochę więcej niż najniższa krajowa. 15 minut przerwy, reszta patrzą na ręce. Na początek zatrudniają przez agencję. Pracujesz tak 6 m-cy. Potem przedłużyli mi na 3 m-ce kazali planować urlop. Pod koniec tego okresu, kierownik wezwał mnie do siebie, aby powiadomić, że kolejnego przedłużenia nie będzie. Wyrabiałem normę 3 razy większą niż pracownik(usunięte przez administratora) Kierownik (usunięte przez administratora) lubi donosicieli(usunięte przez administratora) Odzieży roboczej nie można się doprosić,(usunięte przez administratora) Pracy, pracodawcy i w szczególności kierownika i brygadzistek nie polecam. Szkoda czasu i energii dla tej firmy za takie grosze. @Pracodawca

Felek
@Mateo

zainteresowany

A jak wygląda Social i ile można zarobić jako nowy pracownik

gimi
@zainteresowany

socjal w sensie zfśs? jest tutaj? jakieś inne dodatki oprócz tego też są?

ketch
@gimi

na pewno dofinansowywali jakos czesciowo multisport jak pracowalem ale nie korzystalem sam z tego nigdy

Jeff
@ketch

no to przynajmniej tyle, bo niektóre firmy nawet tego nie maja :P a wiesz może jaka tu panuje atmosfera w pracy czy jest spoko czy nie?

Jeff
@ketch

no i jeszcze jakie tu są godziny pracy i czy idzie sie dogadac z tymi godzinami jak chcesz robic haha

waleryy
@Jeff

moim zdaniem jesli chodzi o atmosfere to jest bardzo dobrze, nie wiem gdzie wcześniej pracowałeś ale przynjamniej w moim przypadku różnica w zachowaniu ludzi jest ogromna

waleryy
@Jeff

wiesz co może być ciężko z dogadaniem sie bo są raczej stale godziny pracy 6-14 i 14 -22

globus
@waleryy

to znaczy ze sa jedynie 2 zmiany bez nocek?

globus
@waleryy

nie chodzi mi ze to zle, bo moglo tak to zabrzmiec. jedynie sie upewniam. a sa nadgodziny czy nie ma na to szans?

@waleryy

i wszędzie jest 6-14 i 14-22 czy gdzieś się inaczej pracuje?

odp
@Minion

W biurach pracuje się 7-15 :)

kiedy
@odp

poniedziałek piątek czy w weekendy tez robicie?

Julita

Specjalista ds. planowania i przygotowania produkcji z angielskim na jakim poziomie musi znać język, żeby się porozumieć dobrze w pracy? O ile jeszcze jest szansa, że będzie wolny wakat. Bo dawno już nowej oferty nie widziałam, tylko stare, a szukam.

nikol

jakie macie umowy? przez agencje czy firme?

Rolnik

Nowi pracownicy - przez agencję ,potem przez firmę

@Rolnik

to ile zajmuje to przejście? po jakim czasie można iść pod firmę?

@Rolnik

pod firmą można liczyć na uopa?

Marznnn

najpierw na 3msc a potem 2 lata i wiadomo dalej nieokreslony

esqer
@Rolnik

a wiesz przez jaką agencję można się do nich zgłosić? bo jeszcze nigdy w ten sposób tego nie robiłem

billie
@nikol

a umowa na zlecenie jest możliwa czy tylko uop?

protein
@billie

trzebaby w rekrutacji zapytać, tam będzie info pewne ;)

Szwacz operator

Prywatne namiary na kasie ktoś ma ? Zakochałem się a miłość nie wybiera dłużej tak nie wytrzymie

@Szwacz operator

Ja dorabiam na kasie każdego dnia także jak potrzebujesz dorobić bo tak samo mało zarabiasz w tej firmie to chętnie dam ci namiary na żabkę

Agata
@Adam

A na jakim stanowisku się tak mało zarabia, że trzeba dorabiać? Może warto zagadać o podwyżkę? Można tu się w ogóle w tej kwestii finansowej dogadać czy właśnie nie ma co liczyć na podwyżki co jakiś czas?

bonzo

pojawiło się do was ogłoszenie na stanowisko inżynier sprzedaży, jak dużego doświadczenia oczekują od kandydatów? macie jakieś opinie? jak ta robota wygląda na co dzień?

Iwona
@bonzo

No ja też widziałam właśnie, a dzwoniłeś tam? Pisali, że praca od zaraz, więc ciekawe, czy jeszcze w ogóle dostępne to ogłoszenie. I ile trwa rekrutacja?

augusto
@Iwona

Byłem na rozmowie. Normalna atmosfera, żadne korpo pytania czy testy. Opowiedzieć o sobie, posłuchać o firmie i to tyle. Raczej nic z tego nie będzie. Po mojej odpowiedzi na pytanie ile chcę zarabiać zauważyłem grymas na twarzach kierownictwa :) Praca w terenie 4 dni w tygodniu, 1 dzień biurowy w domu. Raz w miesiącu na spotkanie w centrali żeby pogadać o wynikach i przedstawić plan na przyszłość.

@augusto

dobrze że rozmowa rekrutacyjna jest bez udziwnień ;) a co do kwestii zarobków, no każdy ma inne oczekiwania

@augusto

a co do organizacji pracy to w miarę spoko, dobrze, że ten jeden dzień jest zdalnie choć ;) ja z kolei czekam czy się odezwą w ogóle do mnie, bo wysłałem cv i póki co cisza ... Ty ile czekałeś na rozmowe? kiedy się odezwali?

augusto
@bonzo

czekałem 3 tygodnie, w zeszłym oddzwonili że ich nie stać :)

Hanna
@augusto

A ile osób Cię rekrutowało, to był jeden etap? Ile tak na prawdę im zaproponowałeś, że tak zareagowali no i ile Ci chcieli dać bo ciekawi mnie ta różnica? Co do pracy w domu to firma daje laptop i telefon jako narzędzia pracy?

Sylwia

Syn szuka pracy na produkcji. Pracował już kiedyś na tym stanowisku w innej firmie. Jakie są godziny pracy I czy są też zmiany nocne? Jeśli tak to ile więcej można zarobić pracując w nocy? Jest możliwość pracy jedynie w nocy?

Rolnik
@Sylwia

Na produkcji są dwie zmiany ,6-14 i 14 -22,nie pracuje się w nocy .Dział filtracji i klimatyzacji ...

dodos
@Sylwia

pracuje sie na zmiany ale nie w nocy

Zostaw merytoryczną opinię o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 698 ocen.

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.