Opinie o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

Halina

Zachęcam Was do pozostawienia na tym forum aktualnych informacji dotyczących tej firmy. Wszystkie Wasze uwagi będą służyć jako pomoc dla osób, które planują zatrudnienie w Orwat Filtertechnik Jak na razie Wasze opinie są podzielone.

Jerzy

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Halina

@OG, mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? W tym momencie nie wnosi niczego konkretnego do toczącej się dyskusji. @były pracownik, a możesz napisać, jak wyglądała praca w Orwat Filtertechnik, gdy jeszcze współpracowałeś z firmą? Jakie są plusy i minusy pracy w tym miejscu? @Asd, a skąd takie pytanie? Czy są jakieś przesłanki na ten temat? @Chętny do pracy, po Twoim nicku wnoszę, że jesteś zainteresowany pracą w Orwat Filtertechnik. Aplikowałeś już na jakąś ofertę?

Chętny do pracy

Dlaczego mają zwalniać?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
Asd

Czy będą teraz zwalniac ludzi ? Czy ktoś wie?

egon

BWF przejął firmę

Jest znowu ogłoszenie inżynier sprzedaży. Są ciagle zmiany pracowników czy firma się rozwija? warto starać się o ta prace?

Gggg
@Zainteresowany

Firma się nie rozwija maszyny co są na firmie to pamiętają jeszcze czasy PRL-u

Zaniepokojony klient

A co to za ciagle zmiany opiekunów w dziale handlowym? Straszna rotacja handlowców. W ciągu kilku miesięcy same nowe nazwiska. Jakas rewolucja?

Rfty

A kto może ten ucieka

Piękny Roman

Prosta zasada kto chce pracować w Orwacie to pracuje, kto nie to nie. Zakład jakich wiele z plusami i minusami. Ciężka praca, średnio wynagradzana, ludzie tacy sobie, atmosfera zła. Kiedyś było dobrze, ale to już się skończyło. Podobno "nowa twarz" pracuje na lepszy wizerunek, jak widać jest chyba za słaby i go już to przerosło.

Była pracownica

Słyszałam ze nowa władza rządzi to będzie lepiej.

Aktualnie jeszcze pracująca.

Dziwne ze właściciel na to pozwala. Ciekawe kto będzie następny niewygodny.

Pożeraczbigosu

Dzięki za info. Odpuściłem sobie!

Pożeraczbigosu

Można poprosić o jakąś opinie na temat magazynu jak tam się to wszystko odbywa ? Bo z tego co tu piszecie to włos się na głowie jeży ?!#@!!

Montazysta

Momo znamy twoja historię wyleciałes za picie dostawales pare szans i nie pomoglo więc teraz piszesz ze nic nie dostawałes i było tak zle ale przez rok biegłes po kasę i pasowało a mnie tam dobrze i kasa niezla

Loses

Cuda ...dopiero przed nami :) Jak podkręcanie norm się zaczęło to będzie istna corrida i walki hi hi.

Bliss

Bzdura do potęgi!!

Work

Możesz opisać o co chodzi ?

agnes

Jak dojechać z Katowickiej do zakładu Orwat ? daleko to ? jest możliwość dojazdu autobusem? czy tylko autem?

Name

Przedszkole.

Pronto

Hmm pojęcia nie mam ile zarabia takowy specjalista ds sprzedaży więc nie pomogę...

LOLO

Nie aplikowałem. Po przeczytaniu forum jakoś mi przeszło. mam co robić i choć nie jest różowo to odpuszczam choć i tak chwiałbym wiedzieć co firma daje z tego o co pytałem.

LOLO

Jest ogłoszenie na pracownika działu zakupów i zastanawiam się czy aplikować...macie może informacje ile można zarobić? jakiś socjal? karta multisport lub coś podobnego? opieka medyczna?

MOCARZ
@LOLO

O zarobkach w wyższych sferach to nic mi nie wiadomo.Ale jeśli chodzi o sport to owszem jest na przeciwko zakładu mini siłownia na powietrzu no,a latem można skorzystać z basenu.Opieka medyczna to tu trzeba mieć końskie zdrowie ,siłę tura, no i nerwy ze stali .

Zostaw merytoryczną opinię o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 698 ocen.

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.