Opinie o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. w Mysłowice

kopytarz

nie ma teraz otwartych rekrutacji??? chce znaleźć [race po nowym roku, poczekać aż coś sie pojawi czy spróbować inicjującą?

pestuś
@kopytarz

to wyślij inicjująca i się odezwij po paru dniach

Wolter
@pestuś

Po paru dniach już myślisz? Ja bym im chyba dał trochę więcej czasu

pestuś
@Wolter

no niby sa teraz święta więc mogą już o tym nie myśleć, więc jeśli zalezy ci na pracy od stycznia to bym dzwonił jesli na spokojnie to dał bym czas

szok
@kopytarz

wiesz, czekać to możesz bez końca, nigdy nie wiadomo kiedy coś się pojawi. więc jak ci zależy, to nie zaszkodzi zadzwonić i zapytać

@kopytarz

Szukajcie na stronie agencji (adecco), z tego co kojarzę, to jeszcze niedawno były jakieś oferty

martines
@Dostoj

i to wtedy pod nimi jest się zatrudnionym? jest opcja przejścia pod firmę potem?

@Dostoj

no dobra wszedłem na strone i jak szukać? co mam wpisać?

@Dostoj

czy po prostu napisać do nich, że chcę pracę tu i tu czy coś mają? średnio ogarniam jak to działa, bo zazwyczaj bezpośrednio aplikowałem

@zielony

Najlepiej napisz, że jesteś nieporadny bo nie potrafisz wysłać CV mailem. Ludzie piszecie maila z tytułem cv i prośbę o przekazanie do kadr do tego nie trzeba rad na forum

taki jeden

takie czasy... hehe teraz o wszystko się pytają, ale w sumie to jak to w końcu jest te oferty są bezpośrednio pod firme czy przez agencje?

augusto

Cześć. Mam pytanie czy Wiesz może jak wygląda rozmowa rekrutacyjna na stanowisko Inżyniera Sprzedaży?

bonzo
@augusto

też bym się dowiedział czegoś więcej nt. rekrutacji na to stanowisko

fifo

nie macie przyjęć żadnych aktualnie? nie szykuje się nic wiecie?

Wiwian
@fifo

w internecie ofert nie znalazłam właśnie, więc może nie być teraz...

@Wiwian

no dobra to szukam dalej w takim razie. szkoda bo sie czaiłem na coś tutaj

@fifo

a ktoś z pracowników coś nie słyszał, że będą jakieś przyjęcia??

@fifo

tu to stała ekipa? wszystko obsadzone?

los

pełen skład a stała ekipa, to nie do końca to samo

fiat
@los

ekipa pierwsza klasa, raczej stabilnie i powoli do przodu

akko
@fifo

na pracuj (kropka) pl teraz szukają inżyniera sprzedaży jak coś

@akko

Byłeś może na rozmowie? Masz może wiedzę jak przebiega?

augusto

Cześć. Czy wie ktoś jak wygląda proces rekrutacyjny na stanowisko Inżyniera Sprzedaży? Czy rozmowa jest korporacyjna (testy, zadania do rozwiązania, podchwytliwe pytania) czy raczej luźna rozmowa ( przebieg dotychczasowej kariery, oczekiwania od nowego pracodawcy itp) Dziękuję

Iwona

Cześć, z racji tego że potrzebuje nowej pracy to przeglądam różne oferty w okolicy. Orwat szukał kiedyś specjalisty z angielskim ds. planowania. Nawet jeśli ta nieaktualna, to może coś innego z językiem się znajdzie?

akko
@Iwona

wiesz co na pracuj mają chyba jakieś jedno ogłoszenie, ale to nie wiem czy cię zainteresuje, jak chcesz jakąś pracę typowo, żeby posługiwać się angielskim czy coś to może faktycznie napisz do nich mejla i może coś się dowiesz ;)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Iwona

Ciekawa jestem, czy będzie jeszcze oferta na stanowisko Kierownik Działu Produkcji, jak kiedyś. Chyba, że jest, tylko nie publikują. Nie szukają do zarządzania teraz? I z ilu pracowników się składa zespół?

Rolnik
@Iwona

Myslę,że nawet jak nie szukają to warto złożyć CV,produkcja ledwo ciągnie bo nowych,chętnych niewielu i cały ogrom pracy jest na barkach starych pracowników,którzy już się kurczą ,a wszechobecna presja nie pomaga ,wręcz przeciwnie ,jest totalny chaos ,więc może ktoś ze świeżym podejściem umiejącym dobrze kierować ludźmi ,szanować ich i doceniać mógłby pomóc?

Operator

Zawsze i przeważnie od kierowniczek zmianowych- jednej i drugiej na początku porannej zmiany prawie codziennie jest wyczuwalna woń nieprzetrawionego alkoholu ........

Produkcja

Mam pytanie, gdzie tu są dodawane ogłoszenia o pracę? Chce pracować u was na produkcji, ale nie mam bladego pojęcia gdzie szukać ofert? Ogólnie to bezpośrednio pod firmą czy jak? Dajcie znać.

Produkcja
@Produkcja

Jeszcze podałby ktoś godziny pracy na produkcji. Dzięki.

@Produkcja

Najpierw zatrudnienie przez agencję, przejście pod firmę dopiero po czasie jak się współpraca będzie układać

A godziny 6-14,14-22

martines
@Dostoj

wiesz może ile to średnio zajmuje?

Bożena

To jakaś metafora? Może wyjaśnisz o co chodzi? Dodatkowo, jeśli oczywiście możesz to proszę opisz czy wymagana jest komunikatywna znajomość języka, czy wystarczy podstawowa?

Eh
@Bożena

Nie widzisz że to jakieś personalne docinki do kogoś a nie żadna głęboka metafora?

Adek
@Bożena

Ciężko użyć mózgu żeby samemu się domyślić. No ale cóż właśnie takie osoby pracują w tej firmie - jak palcem nie wskazesz to nikt się myśleniem nie wykaże

rili

takie pytanie, gdzie szukać ofert pracy do tej firmy ale za granicą?? ktoś wie, bo na stronie wyczytałem, że mają lokalizację m.in. w Niemczech i się zastanawiam czy nie warto by się zainteresować?

@rili

no to zapewne na niemieckich portalach z pracą

zagraniczny
@rili

ciekawe jakie mają wymagania co do języka, czy starczyłyby podstawy czy raczej już mocno komunikatywnie trzeba by było znać niemiecki?

@zagraniczny

no jeżeli mowa o pracy w Niemieckim oddziale, to podejrzewam, że oczekiwaliby tam wysokiego poziomu języka

@zagraniczny

poza tym nawet nie wiemy, czy tam przyjmują, czy cokolwiek, to takie gdybanie, które moim zdaniem nie ma sensu, bo tu piszemy o oddziale w Polsce i kto ma wiedzieć jak działają oddziały w innych państwach.

Pracuje się na nocki?

@Leroy

Jak tak to jaki dodatek? Zgodnie z kodeksem, czy coś więcej?

@Leroy

Jak tak to jaki dodatek? Zgodnie z kodeksem czy coś więcej?

@Leroy

O sorki, nie widziałem, że dodało się 2 razy, nie widziałem komentarza, dodałem drugi raz i po odświeżeniu strony widzę, że są oba

Dziadek
@Leroy

Tam się pracuje tylko na dwie zmiany

doktor

A to gdzieś się dostaje pieniądze za leżenie i nicnierobienie? Nie wiedziałem.

@doktor

tylko fajnie żeby ta kasa była adekwatna do tego co wykonujesz... tu z opisu teraz nie wiem co sądzić. zależy od stanowiska pewnie? tu dla jasności o jakim mowa była?

Wezyr
@Hanna

No i się nie dowiesz, dopóki sama nie zobaczysz. Co człowiek to opinia

Moim zdaniem w tej firmie może jie jest kolorowo ale nie można narzekać. Jeśli robisz swoje to jest ok. Za darmo wiadomo nic nie dostaniesz. Jeśli chodzi o normy na automatach to wiadomo że są trochę zawyzone ale to tylko dlatego że Panie same pokazały że można w 3 osoby uszyć tyle co wcześniej 4 . Więc tu pretensje tylko do siebie. Wypłata zawsze w terminie. Bony na święta wielkanocne i Boże Narodzenie . Bądźmy szczerzy że też nie są małe. A do narzekających proszę poszukać innej pracy skoro uważacie że gdzieś jest lepiej.

alm

jest jakaś szansa że te normy obniżą wkrótce? da sie je aktualnie wyrobić...?

riko

na jakim stanowisku jesteś, jeśli można zapytać?

riko

a jeśli chodzi o te bony, to w jakiej wysokości i na co można przeznaczyć?

@riko

Na filtracji. Bony ok 1000zl zależy od dochodów rodziny. W formie pieniężnej na konto.dobrowolny cel. Normy zostaną na maszynach beż zmian skoro pracownicy sobie sami je podnieśli. Jeśli sobie nie dasz wejść na głowę to praca ok. Jeśli zaś sobie pozwolisz to jesteś na przegranej pozycji. Nie mówię tu że kierownictwo cie będzie wykorzystywać ale mówię tu o samych pracownikach

ant

to pokaźne te bony macie... aż zazdroszczę. a ogólnie to w jakich godzinach pracujecie?

ant

zapomniałem dopisać.. a zdarzają się nadgodziny czy raczej nie?

Yamaha

Brzmi niezle, a ortietujesz sie na jakie stanowiska aktualnie poszukuja?

@Yamaha

chyba na żadne ale może ktoś z forum o czymś wie ...

Brick
@fifo

No jak nie ma ogłoszeń, no to nie, logiczna sprawa

@Brick

no dobra ale może coś szykują i już ktoś z firmy coś słyszał no ale podejrzewam że nie

Majka

Mam pytanie, może komuś wyda się głupie, ale dla mnie to istotne, czy w firmie pracują też kobiety, czy jednak ekipa typowo męska?

@Majka

Jednak zależałoby mi na tym, żeby mieć jakieś damskie towarzystwo...

@Majka

Pytam o obszar produkcyjny jak coś

osi
@Majka

nie wydaje mi się to pytanie dziwne, bo wiadomo, że jakby nie to byś nie miała po co składać cv

osi
@Majka

ale tak pracują tu kobiety

@osi

Dobra, a wiesz może ile ich mniej więcej pracuje?

@osi

W sensie nie pytam o konkretną liczbę, ale jak to się rozkłada

@osi

Pewnie nie 50/50, chociaż w dzisiejszych czasach różnie to już w firmach wygląda stąd moje pytania

@Majka

Na oko jest ich przewaga. Nie podam ci procentów żadnych, bo statystyk nie robię, ale myślę, że trochę więcej niż połowa.

@Majka

Myślę, że to wystarczająco rozwieje twoje wątpliwości ;) W mniejszości nie będziesz, bez obaw

rupcio

Pracują pracują, zapraszamy

Jota
@Majka

Pracuja, a na produkcji stosunkowo duzo

r.
@Jota

jakie godziny na produkcji tak wogóle?

@Jota

Można prosić o przybliżenie warunków pracy? Skoro dużo to pewnie aż tak ciężko nie jest ale chciałabym poznać konkrety odnośnie specyfiki

abc
@Hanna

co cie interesuje? konkretnie?

Wiwian
@abc

robota cieżka? jakie stanowiska dla kobiet najlepsze?

odp
@Wiwian

a co znaczy dla ciebie ciężka? trudno doradzać..

@abc

czynności czy są jakieś konkretne narzędzia do pracy itp. , jest monotonnie?

Paks

Czy magazyn pracuje na nocki?

ted

Paks

A, to luz. Dzięki

mag
@Paks

a są jakieś oferty przyjęć na magazyn? ktoś coś wie?

Kaso
@mag

W internecie żadnych ofert nie znalazłem, więc chyba obecnie nie

JET
@ted

czyli nie ma zmian typowo nocnych rozumiem?

mirs
@JET

podobno nie

@mag

a wymagają tu doświadczenia albo konkretnych uprawnień?

nieoczywisty
@zielony

wszystko zależy od stanowiska napewno...

nieoczywisty
@zielony

ale ni słyszałem o rekrutacji w sumie po wyżej też mówią że nie widzieli. ja bym zadzwonił do nich (kariera, na dole kontakt) i zapytał o konkretne stanowisko, dowiesz się na zapas

@nieoczywisty

szkoda.. ale dzięki

@ted

Cześć, i tak jest zawsze, że są dwie zmiany? Czy są jakieś szczególne okresy, kiedy trzeba przyjść na nockę? Bo w jednej firmie, w której miałam okazję pracować, właśnie tak było, że niby dwie zmiany, ale jak przyszło do okresu większego natężenia pracy, to nocki wchodziły.

@Iwona

Nie ma nocek i nie ma wyjątków:) dwie zmiany i tyle:)

gromi

to dobrze, a jakieś nadgodziny się mogą zdarzyć czy nie ma szans?

-@-
@zielony

Wymagają tylko posłuszeństwa i głoszenia peanów o firmie. Jeżeli natomiast myślisz, znasz przepisy i nie wykonujesz irracjonalnych poleceń, to nie pasujesz do tego geszefciku.

@-@-

no tak, bo kazdy inny pracodawca oczekuje nieposłuszeństwa, buntów i rebelii. a peanów nikt ode mnie nie wymagał, ciekawy zarzut. już nie przesadzajmy. zakład jak każdy inny.

ela

hej, chciałam się zorientować czy są jakieś otwarte rekrutacje?

gutek
@ela

no jeśli nie ma ofert, to pewnie nie

kala
@ela

na stronie internetowej masz, zakładkę kariera, faktycznie nie widziałam też ogłoszeń ale jest tam kontakt do osoby z kadr zawsze można spróbować maila wysłać

kobra
@ela

jak sa to beda na stronie, a jak nie ma, to i tak kiedys beda- taka filozofia

Ori
@kobra

Wow, z której szkoły filozoficznej czerpałeś nauki?

kobra
@Ori

Ze szkoły Oświeceniowej "Latarka Ojca"

ex

pracowałem tu i nie było źle. wiadomo, zawsze sie cos do poprawki znajdzie, ale w sumie nie narzekałem aż tak. pozdro dla wszystkich byłych i obecnych

ceo
@ex

no i fajnie pozdrawiam też

ziomal
@ex

a na jakim stanowisku byłeś?

@ziomal

produkcja

@ex

i tak przed świętami odszedłeś? w tym roku niczego nie dają ani nic? i jakbyś coś miał sugerować do poprawki to co, jakieś problemy większe miałeś?

Żar

Pozdrówki i do zobaczenia

@Hanna

a kto powiedział, że odszedłem w momencie pisania komentarza?

@Hanna

jakbym miał sugestie, to bym je skierował bezpośrednio do firmy, a nie do anonima na goworku, bez obrazy a ty masz jakieś większe problemy? ja o swoich opowiadać nie chce, ale skoro pytasz, to może ty masz ochotę...

!

50 zyla za hermet to i tak taniej jak u was w Syfnowcu ..

Konik
@!

jaki hermet koledzy?

Masa
@Konik

A ty co z komendy nadajesz ?

Ino KSGKS

ruch = 60 tfu

Sosna
@Ino KSGKS

GKS=60 ooo Zagłębie ... ooo Sosnowiec ...

Kumak
@Sosna

Co to za krzyzowki?

Żenujące jest to że kogoś wymieniasz z nazwiska a sam/sama nie masz odwagi się ujawnić.

Wtf

Brawo,wielcy obserwatorzy i strażnicy porządku co żale I frustracje anonimowo przychodzą tu wylewać,zajmijcie się ludzie swoim życiem jak je macie ewentualnie w pracy energię sporzytkujcie a nie zaglądajcie innym do łóżek i wpieprzajacie tam gdzie nie trzeba komentując co kto z kim kiedy,ile ktoś wypił czy nie wypił,nudne życie muszą mieć ci co przychodzą tutaj tylko po to żeby komuś (usunięte przez administratora) obrobić

Andrew

W Syfnowcu platfusy myślą że kopcenie to uprawianie przygód nadto przyjemnych także proszę się zastanowić nad doborem słów ...

przyganiał kocioł
@Andrew

Powiedział co wiedział, mistrz doboru słów...

szok

żebyś ty zaraz nie złapała kwita za pomawianie ludzi na forum

MirekHandlarz

Za ile? A ile Pan dajesz? A czy w gazie? (usunięte przez administratora)

toss
@MirekHandlarz

to w gazie czy nie?

kolesław
@toss

no ciekawe, co kolega napisał, że usunęli wpis

koloradka
@kolesław

Ja obstawiam ze o swoim cinquecento w holenderskim gazie

Zostaw merytoryczną opinię o Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. - Mysłowice

• Jak się pracuje w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orwat Filtertechnik Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 58.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 4 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 698 ocen.

Orwat Filtertechnik Sp. z o.o.