opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 35
    • 36
    • 37
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    ja

    23.11.2014 18:29

    Inne

    .. firm aposiada system motywacyjny, oceny okresowe pracowników? Czy pracownik liczy się dla pracodawcy w Waszej opinii? Czy są podstawowe narzędzia pracy: normalny system komputerowy, raporty, aktualne dane, towar dostępny do sprzedaży, itd. Kasa na czas? Dodatkowe świadczenia socjalne, prywatna służba zdrowia itd? Można normalnie pracować czy liczą się stare układy? Napiszcie pare zdań proszę.
    ReviewUserIcon
    pracownik

    22.11.2014 12:14

    Inne

    ogólnie nigdy nie wiesz ile zarobisz premia z czapki zawsze okrojona DYrektor (usunięte przez administratora) radze omijać jak najszerszym łukiem!!!
    ReviewUserIcon
    niezadolwolony

    20.11.2014 11:47

    Inne

    Nie polecam oddziału w Olsztynie. Bardzo słaba obsługa i bardzo niemiła.
    ReviewUserIcon
    były

    15.11.2014 22:41

    Inne

    Czy to prawda że bielsko zamykają, podobno ph złożyli wypowiedzenia i idą do G.S. Pracować.
    ReviewUserIcon
    taaaa

    12.11.2014 19:07

    Inne

    Same farmazony na tym forum
    ReviewUserIcon
    dalajlama

    09.11.2014 07:58

    Inne

    Podobnież piękny Pablo oddaje sprzedaż slicznemu Czarusiowi? I nierobów od tradycji mają pogonić ? Ktoś cóś wie ?
    ReviewUserIcon
    Kali

    06.11.2014 09:34

    Inne

    Słyszałem że Gorzów też likwidują???
    ReviewUserIcon
    anonim

    04.11.2014 10:42

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    omammamia

    04.11.2014 21:44

    Inne

    Ale jak to odwołali? Grzegorza B? Nieeee, to niemożliwe. Jak zwykle na tym forum ściemniacie,szukacie dziury w całym.
    ReviewUserIcon
    pfffff

    28.10.2014 12:38

    Inne

    hahaha to sa narzedzia pracy i to jest wazne cZy firma dba o twoje bezpieczenstwo
    ReviewUserIcon
    xxxxxx

    23.10.2014 13:39

    Inne

    podobno spoko,plany realne a co do aut to nie wiem teraz chyba widzialam fordy nowe k ale pewna nie jestem
    ReviewUserIcon
    Hans Utylizator

    23.10.2014 20:18

    Inne

    Spróbuj w PKP, podobno fajne furki dają. Z wagonami.
    ReviewUserIcon
    just

    23.10.2014 12:01

    Inne

    witam,mam zapytanie jak pracuje sie w iglotexie jako ph?plany realne?jakimi autami jezdza ph?
    ReviewUserIcon
    zenek

    21.10.2014 20:07

    Inne

    RKS potrzebny w koszalinie;)
    ReviewUserIcon
    ilonka

    18.10.2014 22:33

    Inne

    Jestem zdania,że lepiej w renie.
    ReviewUserIcon
    [email protected]

    17.10.2014 06:04

    Inne

    Mobing, mobing, katorga, nawet nie potrafia przeszkolic odpowiednio na stanowisko, brygadzistki szaleją, szarpia i nie wiadomo o co im chodzi.....pojechali ze mna jak z burakiem jesli mowa o warzywach, teraz karty są po mojej stronie ide do Sadu Pracy w Swieciu szkoda czasu tam spędzać Świecie nie idźcie bo z racji swojego miejsca zamieszk uwieuwierzcie będzie źle a pracownicy......mówiąc krótko bez szkół, nieedukowalni pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    marek

    16.10.2014 12:36

    Inne

    witam a ktos moze cos powiedziec o oddziale w zakopanym ??? czy tez jest tak kiepsko jak wszedzie
    ReviewUserIcon
    No Name Everyone

    10.10.2014 23:54

    Inne

    Kwintesencja Iglotexu: 1. deprecjacja fachowców 2. nobilitacja nepotyzmu i despotów 3. zaufanie=0
    ReviewUserIcon
    Jolero

    10.10.2014 15:49

    Inne

    Co tam we wrocławiu? Słyszałem, że zwolniono dyrektorka?
    ReviewUserIcon
    dobrze poinformowany

    08.10.2014 17:26

    Inne

    Czy to prawda, że w Koszalinie kilka osób zamierza wkrótce przejść do konkurencji?:)
    ReviewUserIcon
    cjggcf

    12.10.2014 17:31

    Inne

    A skąd masz taką wiedzę ?
    ReviewUserIcon
    x

    15.10.2014 21:10

    Inne

    Z autopsji kolego ale..... poza tym, fajna firma - jeśli nikt się nie wtrąca i nie prześladuje załogi i jesteście "sami swoi". Jak chcesz długo pracowac to jest to dobry wybór- tylko nie ma tu pieniędzy dla sredniej kadry- tylko dobry PH- jak go nie oszukają zarabia i świeczki na samej górze.
    ReviewUserIcon
    Jadzka

    01.10.2014 18:36

    Inne

    A zapytaj tych z Wrocławia ile zarabiali kiedys a ile zarabiają teraz na magazynie nikt nie narzeka w smolcu mozesz kupic co chcesz za pol ceny z tej hurtowni jeszcze ci do domu przyniasa ciekawe ile braku bedzie na remanecie ale mysle ze w 100 tys sie zamknie
    ReviewUserIcon
    anonim

    23.09.2014 02:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    były

    23.09.2014 19:27

    Inne

    Rzeszów - przekupionym handlowcom dali na renkę 3200 zł, i za przejscie z Renu po 15 000 tyś zł umowa z lojalką na 2 lata. Teraz mało komu dają 2000 tyś zł. Na podkarpaciu idzie im bardzo słabo. Arriva i Iglotex się nie sprzedaje
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    nowy

    22.09.2014 21:57

    Inne

    Koledzy i koleżanki powiedzcie coś o Rzeszowie mam zamiar iść tam na handlowca jak tam jest????
    ReviewUserIcon
    ja 11111111111111

    22.09.2014 17:02

    Inne

    Witam wszystkich zastanawiam się nad pracą w iglo jako PH. Ile można zarobić?Proszę o szczerą odp. bo nie wiem czy zmieniać racę. Dzięki i pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jadzka

    20.09.2014 20:53

    Inne

    Co tam slychac we wrocławiu podbno maja nowego dyra przyszedł chyba po to zeby szybciej zamknac ten balagan
    ReviewUserIcon
    starzec

    11.09.2014 01:50

    Inne

    W poznaniu wszystko ok, okazało się ze leży on koło piły która wg Skórcza jest większa i ważniejsza od poznania. No tak , ale przecież Skórcz to stolica. To w tej wsi Poznań napierdalamy a kasa coraz bardziej przypomina tą ze stolicy Skórcz . Uciekać z tego syfu jedyne logi(s)czne wyjście.
    ReviewUserIcon
    markopolo

    12.09.2014 12:54

    Inne

    To kolego nie wiedziałeś że ci ze Skrucza (skurcza)nie wiedzą że jest jakiekolwiek miasto większe i ważniejsze od tej wsi ( nie obrażając mieszkańców wiosek)
    ReviewUserIcon
    nowy

    10.09.2014 21:20

    Inne

    Koledzy może ktoś wie jak jest w oddziale w Rzeszowie mam zamiar tam złoyć dokumenty
    ReviewUserIcon
    Jadzka

    08.09.2014 21:05

    Inne

    Zamknąc ten oddzial w (usunięte przez administratora)banda (usunięte przez administratora) ktorzy nie umieja prowadzic firmy
    ReviewUserIcon
    franek

    22.09.2014 19:02

    Inne

    a ten kierownik pseudo to z gastro czy detal?
    ReviewUserIcon
    master

    22.09.2014 20:07

    Inne

    Jadzka czy możesz napisać do mnie na priv, mam sprawę dotyczącą wroławia [email protected]
    ReviewUserIcon
    ja

    08.09.2014 18:59

    Inne

    Niedawno bylam na rozmowie rekrutacyjnej - szukali kogoś do oddzialu w Smolcu k. Wroclawia. Rozmowa odbyla sie w Mc Donaldzie, a przeprowadzala ją osoba, ktorej nie powinno sie dopuszczac do rekrutacji - tzw. Pan kierownik. Jedno z pierwszych pytan jakie uslyszalam to czy ma pani rodzine? Dzieci? A czy planuje pani? A kiedy? A co Ci do tego frajerze? Po czym szanowny pan kierownik oznajmia, ze moja odpowiedz nie bedzie miala wplywu na proces rekrutacji. To po co pytasz? Pomijam fakt iz takie pytania w ogole nie maja prawa padac podczas rozmowy o prace!!!!!! Nie bylam jeszcze na rozmowie, na ktorej potencjalny pracodawca nie pyta mnie o moje doswiadczenie, umiejetnosci, kwalifikacje itp. W zasadzie nie pyta sie o nic co jest istotne do podjecia tego stanowiska. W ktoryms momencie zaczyna sie smiac a na pytanie z czego sie smieje odpowiada: moze kiedys pani powiem... jak czlowiek ma sie czuc w takiej sytuacji? Tak szanujaca sie firma trakruje przyszlych, potencjalnych, a moze tez obecnych pracownikow? Dziekuje bardzo, ale nie. Wyszlam zdegustowana. Umowilam sie z gosciem na telefon za kilka dni - konkretny dzien, konkretna godzina. W sumie nie wiem po co ... Mam zadzwonic ja bo on jest tak zajety, ze moze zapomniec. Dzwonie i co? Nie odbiera. Ok, moze zajety, nie moze... na pewno oddzwoni... a gdzie tam, pewnie zbyt zabiegany, zapomnial... Nie dzwonilam wiecej bo decyzja byla chyba identyczna po obu stronach, ale skoro sie umawiasz na telefon to miej odwage chociaz napisac spiewke stosowana przez pracodawcow: niestety nie spelnia pani naszych wymagan bla bla bla.... byc moze nawet i na to glupi szaraczek nie zasluguje... a te pytania.... po prostu mistrz!!! Brak profesjonalizmu totalny!!! Skoro czlowiek poswieca juz swoj czas, jedzie na drugi koniec miasta na rozmowe, przychodzi bo widocznie widzi w tym jakis cel to przynajmniej wypadaloby poinformowac o decyzji, nawet jesli jest ona negatywna. W tym przypadku lepsza byle jaka informacja niz zadna. Szkoda słów...
    ReviewUserIcon
    kosa

    08.10.2014 18:29

    Inne

    pracuje 8 lat w firmie spozywczej, w samochodzie mam gps i jeszcze nikt mi nie zwrocil uwagi , ze jezdze za duzo lub w wekendy. wszedzie jest nerwowo , zawsze mozna przejsc do budzetowki.Mam znajomych ktorzy przeszli do konkurencj lub innych firm jedni sobie polepszyli a drudzy zaluja.Przeciez nikt nam nie powiedzial , ze bedzie latwo, FAJNIE BY BYLO GDYBY PIENIADZE LECIALY Z NIEBA .Dodam ze pracuje jako przedstawiciel 20 lat
    ReviewUserIcon
    stanisław

    17.11.2014 18:51

    Inne

    Nie, bo konkurencja ma problem, idzie w oszczędności - nie wie jak tu swoich nieco uszczuplić .. na wypłaty brakuje..no, a tak pięknie miało być :D
    ReviewUserIcon
    hejj

    04.09.2014 20:40

    Inne

    A w gdyni spoko Radzik płaci w końcu tak jak powinien .reszta wiadomo swoje trzeba robić jak wszędzie.
    ReviewUserIcon
    kris

    04.09.2014 18:38

    Inne

    a w Poznaniu ok pozdrawiam kierowców
    ReviewUserIcon
    jadzka

    02.09.2014 18:54

    Inne

    kolego omijaj ten idiotex szerokim łukiem i nawet sie nie ogladaj
    ReviewUserIcon
    mikołaj

    03.09.2014 08:35

    Inne

    Tak omijaj wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma :)
    ReviewUserIcon
    Sebek

    04.09.2014 16:28

    Inne

    Dlaczego? Możesz jakoś uzasadnić?
    ReviewUserIcon
    Sebek

    02.09.2014 16:39

    Inne

    Witam, Czy może czyta forum ktoś z Torunia? Mam zamiar złożyć tam papiery do pracy jako handlowiec i chciałbym się tu dowiedzieć czy warto. Będę wdzięczny za jakiekolwiek informacje :)
    ReviewUserIcon
    Hans Utylizator

    31.08.2014 17:53

    Inne

    Matka Boska czyta wasze wypociny i razem ze św. Józefem w grobach się przewracają!!!
    ReviewUserIcon
    markopolo

    01.09.2014 09:16

    Inne

    dziwne co ze w takiej firmie taka beznadziejna polityka
    ReviewUserIcon
    zapinator

    29.08.2014 17:07

    Inne

    pracowalem w fili KOSZALIN zostałęm zatrudniony . chwile po rozłamie firmy w 2013 r . pracowalem prawie 1.5 roku jako filar jeeden z nielicznych podtrzymujacy poprawne działanie tej firmy zostałem zwolnony jak śmieć , niby redukcja etatu ... szkoda gadać nie wchodzcie w uklady z ta filia bo oni potrafia sobie dobrze zrobić innym tylko zaszkodzić
    ReviewUserIcon
    Cała

    29.08.2014 17:04

    Inne

    Cała poszles i juz. Tera to jusz wiesz . A ludzie dobre są to fakt ale nie wszystkie. A jak nie czytasz to po co piszesz . Cały ty cała . Nie chcem ale muszem dobre
    ReviewUserIcon
    jadzka

    28.08.2014 20:21

    Inne

    Jest teraz elegancka ekipa we wrocku z bodziem na czele kierownikiem mag tomciem i kierownikiem logistyki kubusiem szkoda ze nikt z nich nie ma pojecia o tym co robi a gdyby nie Włodek Świ....... to ta firma juz dawno by padła na pysk. Szkoda tylko ze puscili z firmy takich ludzi jak Jurek czy Michał którzy mieli głowę na karku i umieli poukładac plan pracy myśle ze jak by oni dalej byli w firmie to nie mialbym problemu ze mi towar nie dojechal albo ze magazyn nie złozyl z nimi to by byly obroty co najmniej dwa razy wieksze wszystko bylo poukładane
    ReviewUserIcon
    markopolo

    29.08.2014 06:56

    Inne

    jadzka to o (usunięte przez administratora).to chyba żart przecież nie jest to tajemnicą że to konfident i ślizgacz chyba zbyt krótko pracujesz i nie masz zielonego pojęcia o jego sposobach na oczarowanie PH każdy z nich przy przyjęciu to czarny koń a później to oczernia przed dyr.
    ReviewUserIcon
    arni

    25.08.2014 15:38

    Inne

    Ktos zarzadza wrockiem ?-podobno nikogo tam nie ma.
    ReviewUserIcon
    marokpolo

    26.08.2014 15:47

    Inne

    Ostatni już dawno zgasił światło we Wrocławiu Włodek Świ....... coś o tym wie.
    ReviewUserIcon
    Manius

    25.08.2014 12:13

    Inne

    A możecie napisać bliżej co z tym banerem??? Od początku...
    ReviewUserIcon
    juzek

    25.08.2014 07:09

    Inne

    w Olsztynie
    ReviewUserIcon
    baner

    22.08.2014 21:35

    Inne

    o jaki baner właściwie tu chodzi? w jakim mieście?
    ReviewUserIcon
    Gokart

    22.08.2014 14:28

    Inne

    Panowie a co sie dzieje w Olsztynie? Nadal "rzadzi" pan G?

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.