opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Kwidzyn
  • Brodnica
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 34
    • 35
    • 36
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    iglotex

    03.01.2015 12:08

    Inne

    Radość jedzenia pizzy ponad wszystko
    ReviewUserIcon
    KAKTUS

    03.01.2015 12:06

    Inne

    SPOKO pan kierownik do lata się wybieli.
    ReviewUserIcon
    KO

    03.01.2015 12:01

    Inne

    więcej dyrektorów nam potrzeba
    ReviewUserIcon
    Piwo

    03.01.2015 11:56

    Inne

    Iglotex flota samochodów dla pH to złomy którymi sie mozna prędzej zabić niż dojechać do klienta trupy i pozakładali w te trupy gipsy jak by to było najważniejsze .
    ReviewUserIcon
    Kaktus

    03.01.2015 11:52

    Inne

    Powinno być więcej szkoleń dla pH i wyjazdów integracyjnych
    ReviewUserIcon
    Tom

    03.01.2015 11:50

    Inne

    Nowych struktur nie bedzie brak pomysłu na organizacje
    ReviewUserIcon
    Ruda

    03.01.2015 11:49

    Inne

    Wszyscy na święta dostali bony bezwyjątkowo firma super sie spisała
    ReviewUserIcon
    Iglotex

    03.01.2015 11:44

    Inne

    Iglotex to uczciwa firma konkursy zawsze były i jak obiecują nie bedą nas teraz kroić ma być kraina mlekiem i miodem płynąca .
    ReviewUserIcon
    One dolar

    03.01.2015 11:40

    Inne

    Kolega kierowca dobrze pisze kroją wszystkich .ciekawe czy bedą podwyżki
    ReviewUserIcon
    kierowca

    02.01.2015 23:58

    Inne

    Cytat od użytkownika "Obojętny": Banda nieudaczników i złodziei. Zaczynając od rodziny Włodarczykow którzy kase kroją za wszystko. W takim razie znajdź sobie takiego pracodawcę, który nie ma pieniędzy, a jednocześnie da ci pracę. Takie rzeczy tylko u Marsa, Engelsa i Lenina. Życzę powodzenia ;)
    ReviewUserIcon
    filar

    03.01.2015 23:15

    Inne

    a jakie bzdury pytasz rksie,to było tylko pytanie,uderz w stół a nożyce się odezwą hahaha
    ReviewUserIcon
    wiór

    05.01.2015 20:14

    Inne

    A to ciekawe??? Ma autor pojęcie o czym pisze.Wątpię.
    ReviewUserIcon
    kierowca

    02.01.2015 23:11

    Inne

    Ja piszę, że mnie kroili. Kierowcy w Poznaniu bardzo dobrze wiedzą jakie konkursy mają przedstawiciele. Do tego wieczne dopisywanie towaru, tłumaczenie się przed klientem, do przedstawiciela nie można się dodzwonić. Latem mają wypłacane na konta drugie wypłaty i inne bonusy. Wszystkich dookoła szantażują, że jak nie dostaną to odejdą do konkurencji. Jak się nie dodzwonisz do RKS-a to nikt ci nie pomoże. A najbardziej wkurza minie to, że jak jakiś palant odchodzi do konkurencji, to schowany za pseudonimem, jak szczur w kanale, wlali po ludziach z imienia i nazwiska.Tak się nie robi, nawet w stadzie szczurów... Odrobina honoru, panowie... Ja chcę zarabiać przynajmniej połowę z tego, co ma przedstawiciel i będzie git ;)
    ReviewUserIcon
    obojętny

    02.01.2015 23:01

    Inne

    Haha kierowca :D ale go zabolalo. Napewno kierowca czy może jakiś złodziej KO :) Ładnie wam tam głowy piorą. Banda nieudaczników i złodziei. Zaczynając od rodziny Włodarczykow którzy kase kroją za wszystko, kończąc na reszcie smieciazy dyrektorów. Ph i kierowcy zarabiają po 2 tysiące na święta, a te tłuste świnie tuczą te mordy. Jeszcze trochę i wezmą się za ten idiotex. Trzeba zbierać dowody ich szemranych działań.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.01.2015 21:53

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    dupek

    02.01.2015 22:29

    Inne

    Koleś nie wiem z jakiego jesteś regionu,ale akurat u nas ph kroją na wszystkich konkursach,kroją nawet klientów na nagrodach,a kierowcy nawet nie wiedzą że coś takiego istnieje.A Cóż to za pojęcie dla ciebie coś na pokrycie kosztów właściciela.ON JUż dostał grubą kasę od producenta.
    ReviewUserIcon
    znam Was wszystkich i wy mnie też

    30.12.2014 11:52

    Inne

    Życzę Wam Wszystkim pracownikom IGLOTEXU w PL / obecnym jak i byłym wszystkiego najlepszego w roku 2015 bo już chyba wystarczy tego zażartego słownictwa ......
    ReviewUserIcon
    znajomy

    28.12.2014 08:03

    Inne

    A co tam w Skorczu slychac?Ff
    ReviewUserIcon
    BoRYS

    27.12.2014 00:06

    Inne

    ..nasi wiedzą o co chodzi ...to jest portal głównie dla ludzi z zewnątrz więc pytanie o struktury jak najbardziej na miejscu...więc jeżeli jest ktoś na tyle inteligentny żeby to zrozumieć to pewnie napiszę....a gość "don pedro" to jakiś burak który tylko narzekać potrafi. Jestem zainteresowany pracą więc informacja o strukturach mile widziana.pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    jak wyzej

    28.12.2014 20:48

    Inne

    Dzięki za pozdrowienia borysku.A jak interesują cię struktury to wpadnij na rozmowę kwalifikacyjna.Jeśli cię tam zatrudnia to poznasz wielu buraków.
    ReviewUserIcon
    ToM

    23.12.2014 22:03

    Inne

    Napiszecie coś o tych nowych strukturach w firmie?
    ReviewUserIcon
    don pedro

    23.12.2014 22:23

    Inne

    nie odpisujcie mu to szpieg don putinow wasiliewicz pietrowicz ,nasi wiedza o co chodzi
    ReviewUserIcon
    loveLAS

    23.12.2014 20:40

    Inne

    Ruda kręcone włosy do ramion, biała skodą jeździ śliczniutka maszynka od zamówień...kolega mi o niej opowiadał ... Olsztyn męża ma ???
    ReviewUserIcon
    hjhu

    28.01.2015 20:57

    Inne

    zrenu
    ReviewUserIcon
    jagger

    01.02.2015 22:25

    Inne

    Toc nie z renu bo teraz podobno w konkurencji
    ReviewUserIcon
    makowiec

    22.12.2014 23:05

    Inne

    a w triadzie dalej ponoć chętnie przyjmują
    ReviewUserIcon
    zadowolony

    22.12.2014 21:18

    Inne

    Dzisiaj ogłosili nowe struktury, Grześ b. leci na łep, na szyje. Juz ledwo go widać w niej, chyba powoli poznają się na nim.
    ReviewUserIcon
    burak

    23.12.2014 19:36

    Inne

    no panie,a dyrektorów i innych ważnych to tam pełno,ino robić nima komu
    ReviewUserIcon
    Karp

    24.12.2014 22:37

    Inne

    Nie tam radzik. Ten drugi grubas co sie wyslowic nie potrafi tylko rzuca przekleństwa . Teraz do Warszawy ma jeździć to wreszcie spokój bedzie
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    aida

    21.12.2014 21:07

    Inne

    hortex przejął ren .... Będzie się działo na rynku mrożonek :)
    ReviewUserIcon
    granica

    21.12.2014 10:09

    Inne

    no to pojechali na swieta z wyplatami
    ReviewUserIcon
    keks

    21.12.2014 22:23

    Inne

    ponoć w triadzie dalej chętnie przyjmują
    ReviewUserIcon
    kaszub

    21.12.2014 22:25

    Inne

    to znaczy kuśnijta me w rzyc
    ReviewUserIcon
    kolo

    17.12.2014 22:43

    Inne

    przyjmujo przyjmujo- ale wezwania do skarbowki
    ReviewUserIcon
    nowiny

    16.12.2014 11:48

    Inne

    Czy to prawda że Gdynia robi też rewolucję Taką jak Koszalin .? Coś wiecie ?
    ReviewUserIcon
    huh

    16.12.2014 19:44

    Inne

    Taniec z gwiazdami będzie :) oj będzie.
    ReviewUserIcon
    kiks

    16.12.2014 21:59

    Inne

    ponoć w triadzie dalej chętnie przyjmują
    ReviewUserIcon
    ciekawy

    16.12.2014 07:19

    Inne

    Wszyscy piszący kiedyś pracowali w iglo i teraz tęsknią dlatego pierwsze co robia po przebudzeniu to skladaja hold pisząc o iglo
    ReviewUserIcon
    yogi

    14.12.2014 21:56

    Inne

    A w warszawie ilu jest ph?
    ReviewUserIcon
    obojętny

    14.12.2014 19:55

    Inne

    Nigdy nie spotkałem się z takim złodziejstwem i zakłamaniem od strony rządzących. Kradną bo inaczej nie idzie tego nazwać, uczciwie zarobione pieniądze. Chłop który nalicza pensje dostaje przykaz ile i komu w danym miesiącu uciąć dla dobra firmy. Wykorzystywanie na każdym kroku i zero wdzięczności. Nie polecam i odradzam, nawet jeśli to by miała być ostatnia deska ratunku. Czytałem kilka wpisów i są takie co dobrze piszą o tej firmie, zadajcie sobie pytanie czy to zwykły kierowca czy może jakiś kierownik sie podszywa :) Pozdrawiam
    ReviewUserIcon
    lol

    15.12.2014 20:55

    Inne

    Zgadza się główny ściemniacz ma swoją siedzibę w Olsztynie .
    ReviewUserIcon
    karamba

    22.12.2014 16:19

    Inne

    kto jest głównym ściemniaczem ? Radzik ?
    ReviewUserIcon
    jadzka

    07.12.2014 13:06

    Inne

    Dwa razy w rynne raz o parapet jak bede mial ochote to ci otworze
    ReviewUserIcon
    on

    06.12.2014 20:02

    Inne

    Jadzka jak mogę się skontaktować z tobą?
    ReviewUserIcon
    Jadzka

    05.12.2014 18:40

    Inne

    Są bony na świeta ale tylko z majtek
    ReviewUserIcon
    do Hop

    03.12.2014 20:15

    Inne

    widać że masz dobre informacje, napisz coś co Wiesz, o tych zwolnieniach i PH bo sprawdzałem ogłoszenia i szukają do telesprzedaży i dyrektorów!czy są jakieś bony na święta?
    ReviewUserIcon
    krede

    02.12.2014 20:52

    Inne

    właśnie napiszcie coś jeżeli macie informacje
    ReviewUserIcon
    m

    24.01.2015 23:30

    Inne

    To czemu w Krzeszowicach poszukują dyrektora?
    ReviewUserIcon
    L.M

    25.01.2015 13:22

    Inne

    Dyrektorem miał zostać ten co sam o sobie mówi, że jest "zero jedynkowy", ale okazał się zwykłym nieudacznikiem w dodatku łasym na cudzą kasę...
    ReviewUserIcon
    PeHowieC

    01.12.2014 22:26

    Inne

    Witam...napiszcie coś o tych likwidacjach Wrocław/Krzeszowice - czy to jest prawda?
    ReviewUserIcon
    hop

    01.12.2014 19:28

    Inne

    teraz to w Iglotexie samych DEREKTORÓW poszukują :) nowy plan jest taki ,że ph zlikwidują bo po co ich trzymać i dział telemarketingu zrobi całą robotę na telefonie a co !! można ?
    ReviewUserIcon
    jadzka

    30.11.2014 16:57

    Inne

    poczekajcie jeszcze chwile bo trzech smiałków musi spłacić brak na magazynie a jak zamkną firme to z czego im sciągną pieniądze
    ReviewUserIcon
    włodzimierz

    30.11.2014 11:53

    Inne

    jak sytuacja we Wrocławiu - kiedy likwidacja?????
    ReviewUserIcon
    L.M

    30.11.2014 15:26

    Inne

    ... zaraz po Krzeszowicach
    ReviewUserIcon
    locek

    26.11.2014 22:19

    Inne

    Tere fere idz do renu :)
    ReviewUserIcon
    doświadczony

    26.11.2014 20:29

    Inne

    Zarobki PH średnio 1800-2500 netto + latem kasa od producentów lodów, socjal żaden. Firma nie dba o przedstawicieli. Plany ciężkie do realizacji, potrącenia za płatności i samochód, ciągle masz wyprzedawać towar z krótką datą, nigdy nie wiesz tak naprawdę ile zarobisz, czy zrobisz plan czy nie to i tak gówno dostaniesz. Samochody z przebiegami po 300-350tys. żeby coś załatwić dzwoń, proś, pisz maile i czekaj z miesiąc przynajmniej jak nie pół roku albo rok. Z pracy odchodzą ludzie ze stażem po 5 i więcej lat, niekiedy cały oddział składa wypowiedzenie jednocześnie. Lider rynku który chyba zapomniał że jego siłą napędową są przedstawiciele, tracąc ich traci rynek.
    ReviewUserIcon
    ilda

    23.11.2014 21:22

    Inne

    Napiszę Ci jak jest przynajmniej w oddziale Olsztyn, tam panuje zasada zgnoic konkurencję. Nie ważne czy pojedziesz po marży co skutkuje obniżeniem i tak okrojonej premii czy załatwisz to pod stołem chodzi o to,że za wywalenie z punktu konkurencji masz punkty,,, socjal jest oczywiście :P i te układy między kierownikami konkurencyjnych firm... Żenada , na szczęście nie ma mnie już w tej firmie...
    ReviewUserIcon
    ilda ?

    24.11.2014 23:22

    Inne

    A co masz na myśli mówiąc o układach konkurencyjnych firm ?? dzielą się rynkiem czy o co ci chodzi ?
    ReviewUserIcon
    ilda

    23.11.2014 21:22

    Inne

    Napiszę Ci jak jest przynajmniej w oddziale Olsztyn, tam panuje zasada zgnoic konkurencję. Nie ważne czy pojedziesz po marży co skutkuje obniżeniem i tak okrojonej premii czy załatwisz to pod stołem chodzi o to,że za wywalenie z punktu konkurencji masz punkty,,, socjal jest oczywiście :P i te układy między kierownikami konkurencyjnych firm... Żenada , na szczęście nie ma mnie już w tej firmie...

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.