opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 14
    • 15
    • 16
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    anonim

    02.08.2016 22:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    zadowolny

    02.08.2016 22:43

    Inne

    Podnieśli najniższą minimalną i niech to ci wystarczy
    ReviewUserIcon
    Pracuś

    03.08.2016 19:36

    Inne

    Tak premię masz wpisaną w umowę. Tylko nie myśl że ją otrzymasz za osiem godzin pracy. Dwanaście lub więcej dziennie godzin pracy to jakąś fajną premie i pensyjkę tobie obiecają. Tylko sprawdź wypłatę przed podjęciem pracy następnego dnia. Nie padnij z wrażenia ile na konto wpłynęło z tych obiecanek. W Koszalinie to norma co miesiąc dlatego odchodzą pracownicy. Ostatnio to nawet dyrki towar wożą.
    ReviewUserIcon
    anonim

    02.08.2016 21:10

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    europaleta

    02.08.2016 21:21

    Inne

    Chyba nie miałeś "przyjemności " pracować z takimi ludźmi , którzy sprzedaliby się nawet za przysłowiową złotówkę. Tak więc życzę Ci żeby Cię nigdy to nie spotkało.
    ReviewUserIcon
    europaleta

    02.08.2016 22:05

    Inne

    Mamy tylko jeden dylemat po homilii Franciszka na Błoniach.Jak mamy traktować u nas takie osoby - chlebem i solą jak uchodźców? Oni nie strzelają, nie podrzynają nam gardeł tylko nas sprzedają za złotówkę! Już nie wiem co jest gorsze!
    ReviewUserIcon
    europaleta

    02.08.2016 20:37

    Inne

    U nas też mamy takich ludzi. Wszyscy wiedzą kto to jest. Traktujemy ich jak w filmie "trędowata" i sami odchodzą.
    ReviewUserIcon
    paleta

    02.08.2016 19:17

    Inne

    Już powoli jestem coraz mniej zestresowany, że pracuję z ludźmi bez honoru, kłamcami i hipokrytami. Zablokowałem kompletnie wszelką empatię.
    ReviewUserIcon
    iglooo

    28.07.2016 19:58

    Inne

    A jak z przedstawicielami w innych oddziałach?? W Rzeszowie prezentują się jak wycieraczki na progu. zapomnieli jak wygląda praca na magazynie i jako kierowca. Jakby klient zadzwonił z księżyca to wysłali by tam towar żeby było 5 złotych. Ogólnie to nie przedstawiciele robią zamówienia tylko telemarketerki. Ph nawet nie maja zielonego pojęcia gdzie mieści się punkt klienta. Nie potrafią wytłumaczyć jak do klienta dojechać bo nigdy tam nie byli. W jednym rejonie sprzedaje ich 7 i każdy obiecuje klientowi dostawę do godz 10 rano a czasami jest tak ze kierowca przed tą godzina nie opuszcza firmy ;) niektórym powinno się dać pare złotych na bilet miesięczny bo szkoda dla nich auta i pieniędzy na paliwo ;)
    ReviewUserIcon
    Kier-C

    30.07.2016 11:10

    Inne

    Napisałeś tak jak jest w Koszalinie czy tam pracujesz? Jak tam jeszcze wytrzymujesz to wielki szacun. Ja odszedłem w maju masakra. Obecnie jeszcze większy bajzel. Ostatnio słyszałem że nawet Z. logistyk miał dosyć i robotę rzucił. Prawdo podobnie ten co go zastąpić miał tak samo nie wytrzymał z Górą. Nara były kierowca C.Pozdrowienia z Biedronki.
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.07.2016 16:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Pik

    27.07.2016 16:20

    Inne

    Jeśli zupa taka jak w Krzeszowicach to długo nie pociagna :-S
    ReviewUserIcon
    pracownik iglo;/

    25.07.2016 19:02

    Inne

    Witam a co ciekawego w Bielsku słychać?? W Rzeszowie jest dramat pracowników dyrektor W.G ma w nosie nie ma urlopów stwierdzając ze jest duża sprzedaż i wywóz tylko na pensjach tego nie widać. W biurze pracuje jego dobry kolega KK który psuje prace magazynu i kierowców bo jest jakimś logistykiem który nigdy w aucie nie siedział a udaje ze ma pojecie o wszystkim. Dyrektor W.G chroni cześć pracowników opowiadając im bajki i odbierając im część roboty a dając ją innej części załogi. Nie potrafi on przeciwstawić się sile sprzedaży ph i ich przełożeni robią co chcą i jak chcą puszczajac cale województwo dzień w dzień. On twierdzi ze wszystko notuje i ma wszystko pod kontrola oczywiscie klamiąc. bywa tak w zasadzie codziennie ze kierowcy na jednej trasie powinni byc o tej samej porze w 2 miejscach oddalonych od siebie o 40 km jednoczesnie bo ph tak klientowi naobiecywal. Magazyn nie wyrabia sie z pracą jest ich za malo ale za to od niedawna dostają zupe. Ogólnie cyrk jakich mało miejmy nadzieje ze juz niedlugo.
    ReviewUserIcon
    kolega

    28.07.2016 12:25

    Inne

    To naprawę tej filii niech zaczną od zmiany dyra.
    ReviewUserIcon
    Takos

    28.07.2016 12:34

    Inne

    Koszalin równa się Rzeszów, tak samo tylko że tu ludzie sami odchodzą a góra zostaje i nic się nie poprawia. Potrafi tylko obiecywać i pensję obcinać.
    ReviewUserIcon
    123@

    18.07.2016 21:03

    Inne

    Robota od świtu do nocy za1800
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.07.2016 09:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Leon

    11.08.2016 17:04

    Inne

    W przypadku tej firmy. Elastyczny czas pracy oznacza, że będąc wydaje Ci się, że jebiesz 12 godzin a kiedy wpisujesz sobie godziny do listy zawsze wychodzi ci 8. Jednak kiedy wracasz do domu to żona pyta się co się z tobą działo przez ostatnie 3 dni.
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2016 22:31

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    pomocnik gdynia

    14.07.2016 09:25

    Inne

    pomocnik może zarobić jakieś 1500zł na umowie zlecenie plus drugie tyle z lewizny jak spółkuje się z kierowcą na pół. w sumie 3 koła miesięcznie
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    08.08.2016 22:45

    Inne

    Zacmiewa forum? a ja bym chciała zeby kontynuował
    ReviewUserIcon
    izor

    07.07.2016 18:21

    Inne

    no to zaczynamy- przepraszam ale kolejka w zabce przed ostatnim pólfinałem -udao sie kupic trzy czteropaki - juz brakowalo- wiec zaczynmy od poczatku czy od bus stop? a kto to wymyślił- nie jestem robotem -wena mi ucieka
    ReviewUserIcon
    anonim

    07.07.2016 17:40

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    izor

    07.07.2016 20:38

    Inne

    ale sie nawaliłem zaraz zaczne pisac
    ReviewUserIcon
    izor

    07.07.2016 21:21

    Inne

    i tak niemcy wygraja wiec szkoda czasu. skonczylismy na bus stop wiec pominimy szczegóły w stylu lody i grzybobrania a skupmy sie na momencie od ktorego sie zaczeło i to dlaczego a mianowicie bałkany
    ReviewUserIcon
    izor

    07.07.2016 17:38

    Inne

    Nadszedł czas dokończyć moja historię- tylko skocze po czteropaka albo dwa-czuję że mam dzisiaj wenę i zero barier
    ReviewUserIcon
    lajkonik

    07.07.2016 15:18

    Inne

    Skończyło się SZALOM.
    ReviewUserIcon
    lajkonik

    07.07.2016 14:26

    Inne

    Oj Oj Oj dopiero teraz zacznie się zabawa.
    ReviewUserIcon
    Art

    06.07.2016 09:37

    Inne

    ile średnio zarabia logistyk w toruniu?
    ReviewUserIcon
    anonim

    26.06.2016 14:37

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    jestembogiem

    03.07.2016 18:45

    Inne

    Skórcz?, chyba jaja sobie robisz, puki brygadzistką będzie gabrie.a g.wrzyjaj to nikt tam nie przyjdzie, najpierw to niech ona nauczy się szacunku do pracowników.
    ReviewUserIcon
    darek

    26.06.2016 13:40

    Inne

    nie wiem o czym piszecie ja pracuję w Białymstoku oczywiście nie jest lekko ale da się wytrzymać kierownictwo jest ok wypłata też (oczywiście zawsze może być lepsza) PH nie wiem ale zgaduję robią obroty w mln zł tygodniowo a Wy szukacie problemów może trochę więcej wymagań od siebie a nie marnowanie czasu na necie pozdrawiam Darek
    ReviewUserIcon
    ja

    22.06.2016 20:15

    Inne

    ta jaki oddział padł?odnośnie logistyka kasa około 3tys ipsycha zaorana
    ReviewUserIcon
    anonim

    22.06.2016 20:04

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ha

    25.06.2016 22:11

    Inne

    Jesli tylko masz zapał i chęci to nie wiem na co czekasz. Fucha jest fajna i rozwojowa
    ReviewUserIcon
    takos

    26.07.2016 16:23

    Inne

    Studia to jedno teoria a praca w czasie od 4,15 rano do 2,00 w nocy to praktyka nie zapomnij że w soboty wszystkie w roku jesteś tak jak w pracy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    wiszzzzz

    22.06.2016 18:10

    Inne

    Adaś o jakiej premi Ty myslisz potraca za samochód tel płatnosci dostaniesz 2000 na reke i sie ciesz
    ReviewUserIcon
    nysl

    22.06.2016 18:03

    Inne

    Pani Madzia chyba wie co się dzieje i już jej tylko zostało upić się i zapomnieć bo to jej dobrze o dziwo wychodzi
    ReviewUserIcon
    widzzz

    22.06.2016 18:00

    Inne

    Nastepny oddział się rozleciał BRAWOOOO jeszcze oszczedzajcie na ph a niedługo będzie po Iglotexie Kto to czyta niech się mocno zastanowi czy tędy droga Pani Madziu F. za 2500 nikt nie bedzie sprzedawał.
    ReviewUserIcon
    aaa

    22.06.2016 19:30

    Inne

    "syty głodnego nigdy nie zrozumie" bo Pani Madziu F liczy tylko swoje 18 tys (wow), da i jeszcze premie ma odpowiednią (wow), co jej problemy PH? będą kolejne głuptasie co biegają za 2 tysia.
    ReviewUserIcon
    ???

    27.06.2016 16:45

    Inne

    Od kiedy za tel potrącają. Zagalopowałeś się. No chyba, że sobie na FB siedzisz to firma za to płacić nie będzie.
    ReviewUserIcon
    anonim

    18.06.2016 09:18

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MS_w

    18.06.2016 16:38

    Inne

    Jeżeli masz problem ze znalezieniem pracy to możesz próbować, może udacie się w tym bałaganie co tu panuje odnaleźć się. Ogólnie, nie polecam.
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.06.2016 23:14

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MS_w

    18.06.2016 09:15

    Inne

    Zależy od stanowiska Ostatnio jednego dyrektora z 20tys zamienili na drugiego , ale już z ponad 30tys i odpowiednią jeszcze premią. A żeby mu tu dać, to szukają oszczędności na zwykłych ludziach. Jak jesteś „z rodziny” albo piękną blondyną z dupskiem, to możesz liczyć na dobrą kasę i osłonę. Dziwna firma. Ludzi nie szanuje.
    ReviewUserIcon
    do skórcz

    16.06.2016 22:47

    Inne

    ciekawe czemu nikt jeszcze nie odpisał na temat tej brygadzistki ze skórcza gabrieli g.wrzyjał czy tam jeszcze pracuje , to ta która tak poniża i wyzywa pracowników. najwyrazniej co niektórych zastrasza, ale nie bójcie się jej ja jej wygarnołem prawdę prosto w oczy a potem znalazłem lepszą pracę, a jak wam coś złego zrobiła to zemścijcie się na niej,proste
    ReviewUserIcon
    ja

    16.06.2016 19:11

    Inne

    na magazynie o tej porze roku to tyko zapieprz aż pot po jajach się leje i pewnie 2tysie dadzą
    ReviewUserIcon
    jas

    15.06.2016 22:19

    Inne

    powiem Wan ze to juz jest koniec,czsy 120% nie wrucom dołóz Janusz Wasylowi Jagodzie i Litwie po 50% bo im dobrze idzie beka pozdro
    ReviewUserIcon
    gdynia

    15.06.2016 21:53

    Inne

    To gdzie teraz ten wasz maximus będzie walczył?
    ReviewUserIcon
    popek

    14.06.2016 12:31

    Inne

    Tak czytam to forum. Wiec z ciekawości wysłałem CV. Zadzwonili na drugi dzień żeby przyjść na rozmowę. Ha ha za te pieniądze to nie dziwię się że magazynier to ginący gatunek w tej firmie. Za te pieniądze które dają . Szukam dalej. Szacun dla chłopaków ze smolca.
    ReviewUserIcon
    Ph

    12.06.2016 10:11

    Inne

    Najlepszym hitem jest zabieranie kasy za przeterminowane płatności klientów poproszę o ksera ile % zabrali ważne że kasa dla firmy się zgadza
    ReviewUserIcon
    Krakus

    10.06.2016 21:25

    Inne

    Podobno to jedna z naszych dziewczyn wciągnęła go w palety romans i dokumenty.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.06.2016 22:44

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    prof

    10.06.2016 17:03

    Inne

    Tu samochody nie potrafili upilnować :) Chyba nie wiesz o czym piszesz!
    ReviewUserIcon
    Bolo

    09.06.2016 21:55

    Inne

    Gladiator maximus ale się uśmiałem zwłaszcza że na treningach używali drewnianych mieczy a nam nagle tyle palet zniknęło.
    ReviewUserIcon
    anonim

    09.06.2016 21:03

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    marysia

    10.06.2016 18:03

    Inne

    Tak kończą ludzie głupi, nieudacznicy i do tego jeszcze pazerni.
    ReviewUserIcon
    ph

    09.06.2016 19:13

    Inne

    Miałeś raczej chyba na myśli naszego gladiatora maximusa.
    ReviewUserIcon
    ja

    08.06.2016 16:37

    Inne

    kto odchodzi?
    ReviewUserIcon
    Krakus

    08.06.2016 22:23

    Inne

    Jak to kto? Klaudiusz nasz cezar.
    ReviewUserIcon
    leszekmietus

    09.06.2016 07:41

    Inne

    czyli kto, bo już trochę tam nie pracuję i nie wiem o kogo chodzi
    ReviewUserIcon
    mrożonka

    08.06.2016 15:37

    Inne

    Już wiem kto odchodzi.
    ReviewUserIcon
    Bolo

    07.06.2016 18:56

    Inne

    Wreszcie i u nas nadchodzą zmiany. Jak to mówią lepiej późno niż wcale.
    ReviewUserIcon
    prof

    03.06.2016 09:39

    Inne

    Kilka wypowiedzi ludzi co złożyli papiery: - Wynagrodzenie, złe zmiany (system wynagrodzeń, potrącenia za należności, problemy z dostawami) - Zasady które wprowadza firma to nie są zasady dobre dla klienta: nie mamy towaru, nie robimy z tym nic, obcinane są nam możliwości np. firma sanehem; brak dostępności wielu towarów; nie chce psuć swojego dobrego imienia, ze cały czas muszę przed klientem się tłumaczyć; klienci stawiali pod ścianą: albo dostanie towar w dany dzień, albo nie chce widzieć u siebie iglotex; Asy są nieludzkie, przyrosty 25% z miesiąca na miesiąc – z góry jest pokazane, że nie zarobimy pieniędzy – zbyt drastycznie. Staram się realizować cele – w marcu tylko ja zrobiłem target, ale są one mało realne PH ledwo dychają; Czemu nie mówimy, ze nie dostajemy towaru takiego jak potrzebujemy, czemu nie mówimy o łańcuchu dostaw; czemu nie możemy mieć przypraw takich które nie ma kamis ale ma inna frma np. prymat Ukierunkowujemy klienta na gorszy towar, towar którego nie chce klient – klient nie chce ze mną rozmawiać jak ciągle wciskam mu markę własną, której klient nie chce, bo on chce inny towar. Nie handluję tak jakbym chciał, ale tak jak zmusza mnie do tego firma – jeśli klient wysuwa argumenty, ze chce towar, lepszy i tańszy a ja wciskam markę własną, której klient nie chce – to nie jest handel starczy?
    ReviewUserIcon
    bogatty

    06.06.2016 22:20

    Inne

    Wiesz co ?? to dobrze że już nie pracujesz. ..

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.