opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

Iglotex Centrala

Profil oficjalny - płatna współpraca

2.5/5

Na podstawie 838 ocen
Opinie(2540)
Dodaj opinię

Opinie(2540)

Dodaj opinię
Logo
  • O firmie
  • .
  • Misja
  • .
  • Rozwój pracowników
  • .
  • Poznaj nasze działy
  • .
  • Proces rekrutacyjny
  • .
  • Informacja dla kandydatów
  • .
  • Kontakt

O firmie

Misja

Rozwój pracowników

Poznaj nasze działy

Proces rekrutacyjny

Informacja dla kandydatów

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Gdańsk
  • Bydgoszcz
  • Gdynia
  • Toruń
  • Grudziądz
  • Elbląg
  • Wejherowo
  • Brodnica
  • Kwidzyn
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Skórcz
  • Ryzowie
  • Boraszewo
  • Kranek
  • Wybudowanie Wielbrandowskie
  • Mieliczki
  • Zajączek
  • Nowy Bukowiec
  • Wolental
  • Bukowiec Nowy
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
​
Białystok - Nordfish Sp. z o.o.(spółka zamknięta)
Kraków - IGLOKRAK
Skórcz - Iglotex S.A.
Smolec - Iglotex Kraków Sp. z o.o. filia Wrocław
Tarnów - Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego Fritar S.A.
Toruń - Iglotex Toruń Sp. z o.o.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Skórcz
  4. /
  5. Opinie o Iglotex S.A. Centrala

Opinie

Opinie o Iglotex Centrala Skórcz

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 13
    • 14
    • 15
    • …
    • 42

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o Iglotex S.A. Centrala!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    30.08.2016 21:50

    Inne

    Tak na prawdę jestem studentką Wydziału Zarządzania i Komunikacji Społecznej i piszę pracę licencjacką na temat mediów społecznościowych. Jako pole badawcze wybrałam sobie między innymi to forum. Konkluzja mojej pracy to stwierdzenie że większość wpisów na tym forum to jedno wielkie oszustwo dotyczące rzekomych ofert pracy. Niestety nie mogę tego udowodnić ale autorami tych tekstów jest gowork lub ludzie z danej firmy. Jedni i drudzy dostają kasę od zleceniodawcy, w tym przypadku od Iglotexu. Proszę sprawdzić na na gowork inne firmy. Sposób manipulacji jest ten sam a polega on na tworzeniu wrażenia że w danej firmie istnieje zapotrzebowanie na ludzi do pracy co ma wykreować wrażenie iż reklamowana firma jest bardzo dobra i przyjazna pracownikom.
    ReviewUserIcon
    45

    31.08.2016 09:30

    Inne

    Spokojnie, nie każdy dostaje tu za pisanie kasę. Prawdopodobnie tylko te z HR, co mają taki obowiązek, czarne nazywać białym i gadać głupoty. Atmosfera w tej firmie paskudna, ludzie z różnych działów pozabijały by się nawzajem, daj im taką możliwość. Normalni ludzie szybko stąd uciekają, dla tego tyle ogłoszeń. W zespole sprzedaży rotacja w tym roku wyniosła ponad 60%, był rekord pośród PH- człowiek zrezygnował po 2 dniach.
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    31.08.2016 20:41

    Inne

    Moje badania potwierdzają twoje spostrzeżenia. Falszywe oferty pracy oraz duża rotacja zatrudniania świadczą o delikatnie mówiąc niestandardowych warunkach pracy oraz traktowaniu pracowników jak niewolników czyli jak się nie podoba to dowidzenia. Dlatego najlepsi ludzie z tej firmy przeszli do konkurencji. Wszystko opublikuję na tym forum jak się obronie .
    ReviewUserIcon
    simplex

    30.08.2016 21:11

    Inne

    Hahahihi dzięki że ta krótko i już nic , nic kompletna pustka
    ReviewUserIcon
    Dawid Hasselhoff

    30.08.2016 15:37

    Inne

    Halo Halo Ptaszki;) jak tam sprzedaż po sezonie? Chodzą słuchy że na PH ostatnio zatrudniliście 3 spawaczy, 2 monterów, hydraulika i 2 kasjerki z biedronki(oczywiście nikomu nic nie ujmując) A wystarczyło tylko szanować ludzi, szczególnie ty mały Ptaszku. Pewnie jest ci teraz głupio jak to czytasz ale pamietaj nigdy nie jest za pozno.
    ReviewUserIcon
    ph

    30.08.2016 16:08

    Inne

    Wiem o kim mówisz. Ta osoba nigdy się nie zmieni. To dlatego przyjmuje takich ludzi bo w jej mniemaniu jest nad nimi.
    ReviewUserIcon
    Olaf

    30.08.2016 22:35

    Inne

    Przeciez Sikorki to duze ptaszki. Taki Zart.
    ReviewUserIcon
    anonim

    30.08.2016 15:26

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    30.08.2016 15:54

    Inne

    Mam też księgowe. Jestem absolwentką UE w Krakowie - więc ile i na jakich warunkach?!!!!!
    ReviewUserIcon
    anonim

    29.08.2016 09:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Zainteresowany

    30.08.2016 15:17

    Inne

    Ja jestem, pytanie tylko za ile i na jakich warunkach?!
    ReviewUserIcon
    Fischerman

    29.08.2016 04:04

    Inne

    Fish and finish
    ReviewUserIcon
    Krzyś

    26.08.2016 23:09

    Inne

    Właśnie wróciłem z impry- widziałem super laskę która była podobna do ryżawej ktorą ..... NIE mogę chodzić na takie impry bo wracają wspomnienia
    ReviewUserIcon
    anonim

    25.08.2016 09:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Mądra

    25.08.2016 10:07

    Inne

    Sama idź i załatw przeniesienie na sm manha lub unii.
    ReviewUserIcon
    Beduin

    24.08.2016 20:42

    Inne

    No to super w piatek nowa umowa do podpisania jak nie zrobisz numeryki marki wlasnej w 90 procentach to zabiora premie za wyrobienie totalu szok jak wyrobisz to i tak ci zabiora premie za przeterminowane platnosci a jesli to sie nie uda to zabiora ci za marze final jest taki max 2100 na lapcie i obowiazkow milion pietset sto dziewietset
    ReviewUserIcon
    Idiotka

    23.08.2016 22:57

    Inne

    Zablokowalam A ja odblokowalam i można ogladac☺
    ReviewUserIcon
    Mądra

    24.08.2016 23:05

    Inne

    Nie jedno
    ReviewUserIcon
    boy

    25.08.2016 07:10

    Inne

    Tak tak zauważyłem. Pięknie .......gratulacje. ..
    ReviewUserIcon
    pe ch 01072011

    18.08.2016 18:55

    Inne

    koniec tej przykrej historii. TMDB
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.08.2016 20:57

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    peha

    17.08.2016 21:14

    Inne

    Człowieku nie bądź śmieszny!!!!!!!!!! jutro wyślę "ci" tego smartfona tylko podaj adres!!!!!!!
    ReviewUserIcon
    szok

    17.08.2016 21:43

    Inne

    Gdzie ty człowieku wcześniej pracowałeś? Ja pracując w firmie korporacyjnej w 2005 roku miałem; samochód służbowy marki skoda octavia tour combi, nieograniczony limit kilometrów, telefon służbowy (smartfonów nie było), dodatek za na wynajęcie mieszkania w wysokości 1500 PLN, dodatkowe ubezpieczenie, śwaidczenia socjalne typu "wczasy pod gruszą", szkolenia za granicą, darmowy kurs dowolnego języka obcego oraz 7 tysięcy brutto podstawowej pensji plus premia. I ty mały człowieczku mówisz mi że w obecnych czasach twoja oferta jest atrakcyjna?!!!!!mały człowieczku.dobranoc
    ReviewUserIcon
    anonim

    17.08.2016 19:58

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    peha

    17.08.2016 20:47

    Inne

    Ważny jest też wygląd zewnętrzny tzw. aparycja w kontaktach z klientami. Rozumiem że jesteś przygotowany na to wyzwanie czyli nosisz: czapeczka z daszkiem z Nike, dres z lampasami z adidasa i oczywiście buty z pumy oraz ciemne okularki jak słoneczko mocno świeci(można też w dni pochmurne jak teraz).
    ReviewUserIcon
    peha

    17.08.2016 20:59

    Inne

    To zadziwiające i przerażające jednocześnie jak maaaaaaaało ludziom potrzeba do szczęścia. Poznałem już takich i bardzo mi ich żal. Ale to ich życie.
    ReviewUserIcon
    phskórcz

    17.08.2016 19:49

    Inne

    Jest dobrze w Iglotexie. Liczy się tylko kasa. Jest też wyścig szczurów no ale przyjaciół na których zawsze mogę liczyć mam gdzie indziej. I jak w piosence - nic mi więcej nie potrzeba oprócz ...........To już wkrótce.
    ReviewUserIcon
    rydz

    17.08.2016 15:57

    Inne

    rozejm??
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.08.2016 22:36

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Nik

    16.08.2016 22:59

    Inne

    Gratulacje .bezbolesnego porodu
    ReviewUserIcon
    Ciekawy

    16.08.2016 22:12

    Inne

    Słyszałem dzisiaj rozmowę moich koleżanek i jedna do drugiej mówiła ze coś jej się spóźnia. Czy chodziło o autobus?!
    ReviewUserIcon
    Znawca

    16.08.2016 22:21

    Inne

    Nie. To pociąg.
    ReviewUserIcon
    Zdesperowana

    16.08.2016 21:04

    Inne

    Bardzo się krępuję ale mam pytanie? Czy tuż przed czterdziestką mogę coś jeszcze spłodzić?!!!
    ReviewUserIcon
    Toruń

    16.08.2016 21:09

    Inne

    Odpowiednia dieta i jak mówi nasz o.(usunięte przez administratora) ALE LUJA I DO PRZODU!!!!
    ReviewUserIcon
    Zdesperowana

    16.08.2016 21:32

    Inne

    Czy oprócz diety nie powinnam poprosić o pomoc kolegów z Iglotexu?
    ReviewUserIcon
    anonim

    16.08.2016 20:17

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    Marks

    16.08.2016 20:25

    Inne

    To siem poruszaj
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2016 19:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nerka

    14.08.2016 20:28

    Inne

    Pracuję tutaj już 10 lat i proszę o koniec z tą mistyfikacją co może potwierdzić Marek z Warszawy.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w Iglotex Centrala?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - Iglotex S.A. Centrala

    Polska 20 81-339 Skórcz

    NIP:9581265175

    KRS:0000070462

    https://iglotex.pl/
    Branża główna: Sprzedaż hurtowa
    ReviewUserIcon
    anonim

    14.08.2016 11:08

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nerka

    14.08.2016 18:59

    Inne

    Nikogo nie szukają!
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    13.08.2016 23:27

    Inne

    jak sytuacja w Łodzi?
    ReviewUserIcon
    anonim

    13.08.2016 23:11

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    nerka

    14.08.2016 09:30

    Inne

    Jaki w tym cel cykliczne edytowanie tego wpisu i im podobnych. To z automatu wysyła pracodawca czy właściciel tego forum?
    ReviewUserIcon
    phobojetny

    13.08.2016 21:04

    Inne

    Może wreszcie teraz pozbędziemy się naszych wspaniałych dyrektorów i kierowników bez doświadczenia z dyplomami ze studiów wieczorowych i zaocznych za 200 złotych za semestr.
    ReviewUserIcon
    kadry

    13.08.2016 20:46

    Inne

    Nowa miotła nowa kadra. Nasi menadżerowie już robią w gacie.
    ReviewUserIcon
    psalm

    13.08.2016 20:41

    Inne

    Domitrix omnium patientia!
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2016 23:24

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    młody

    16.08.2016 20:46

    Inne

    Przepraszam ale jak robi się te króliki? Co strzał to pudło!
    ReviewUserIcon
    Sprytny

    16.08.2016 20:57

    Inne

    Dobra rada. Ja na wszelki wypadek poprosiłem sasiada. Mam trójkę dzieci i 1000 złotych na rękę
    ReviewUserIcon
    anonim

    12.08.2016 16:00

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    45

    13.08.2016 08:45

    Inne

    OCZYWIŚCIE uważam tak samo. Góra zarabia ponad 20 czasami nawet 30 tysiaków kosztem tego , że nam nie płacą wszystkiego co się należy. Siedzą na tyłkach i tylko bla-bla-bla gadanie. Bardzo mało zostało sensownych ludzi w tej organizacji. Widzą co tu się wyrabia i uciekają, nikt nie chce pracować w takim otoczeniu.
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.08.2016 20:59

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    45

    12.08.2016 15:59

    Inne

    Nic a nic, nawet dziękuje od przyłożonego nie dostaniesz. My to „robole” dla tych co tam na poziomie N:N-1, zamienią w razie czego na bardziej ugodowych, dla których sama marka Iglotex wystarczy. Wcześniej chyba HR wypowiadał się w tym temacie ;).
    ReviewUserIcon
    psalm

    12.08.2016 22:41

    Inne

    Cierpliwości, a wszystko się zmieni!
    ReviewUserIcon
    anonim

    11.08.2016 17:30

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    45

    11.08.2016 19:44

    Inne

    Masz pracować cały weekend i nikt tego czasu nigdzie nie zalicza. A jak ubiegasz się o te nadgodziny to na twarzy zdziwienie o co tobie chodzi i straszą zwolnieniem.
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.08.2016 09:33

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    45

    10.08.2016 15:02

    Inne

    Naobiecują dużo a przed wypłatą nagle zmienią zasady ;) bo jakoś dużo może wpaść do twojej kieszeni. Jak lubisz takie niespodzianki – startuj to wyścigu ;)
    ReviewUserIcon
    anonim

    10.08.2016 08:29

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    LGB

    10.08.2016 08:48

    Inne

    My tutaj wszyscy na tym forum kolego czyli normalni.
    ReviewUserIcon
    XYZ

    10.08.2016 08:24

    Inne

    Podwójne szczęście. Jednym słowem kumulacja.
    ReviewUserIcon
    brzęczyszczykiewicz

    09.08.2016 22:23

    Inne

    Czegoś takiego już dawno nie przeżyłem. I to cudowne zmęczenie. Jestem zdrowy!
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2016 22:22

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    ph

    08.08.2016 22:32

    Inne

    Zabrakło ci o po j john i co to za brzydkie słowo podlisz się ? Nie rozumiem.
    ReviewUserIcon
    ph

    08.08.2016 21:33

    Inne

    Od dzisiaj modlę się żeby nie stracić pracy.
    ReviewUserIcon
    widlak

    08.08.2016 21:47

    Inne

    A jak kocham żonę a ona mnie i zawsze śpię spokojnie ha ha ha
    ReviewUserIcon
    Koszalin

    08.08.2016 21:25

    Inne

    Ze względu na to że moje miasto Koszalin tak się zbłaźniło to opowiem dowcip. Mąż pyta żonę. Kochanie jak stracę pracę w Iglotexie i wszystkie oszczędności to czy będziesz mnie nadal kochała. Na to żona. Tak kochanie, będę tęskniła, ale wciąż kochała.
    ReviewUserIcon
    anonim

    08.08.2016 21:01

    Inne

    (usunięte przez administratora)
    ReviewUserIcon
    MdM

    08.08.2016 21:14

    Inne

    Przykro mi Panie Lwie ale to powszechne, bezpośrednie wybory i Pan olaf może startować. A Pan jako Król dżungli nie musi!
    ReviewUserIcon
    MdM

    08.08.2016 19:48

    Inne

    Och! Normalnie tragedizm. Gdzie ja miałem oczy ?!
    ReviewUserIcon
    Andrzej

    04.08.2016 21:01

    Inne

    Iglotex śmiech na sali :) Jak sytuacja w Łodzi?

    Zostaw merytoryczną opinię o Iglotex S.A. Centrala

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.