Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

inzynier

Witam pytanko ogólne jakie stawki są na stanowiskach inżynieryjnych w Suchej Beskidzkiej i Krakowie mam na mysli głównie programista w Fideltorniku od baz danych lub analityk biznesowy bo wiem od kolegi brygadzisty ze stawki na produkcji to minimalna krajowa + 200-300zł premii to samo jako lider czy brygadzista minimalna krajowa + 500-600 i 400-500zl premii. Czy dobrze strzelam ,że programiści i data analitycy w Fidlu zarabiają w okolicach 2500zł netto + premie jeśli są?

Janusz z Sevconu

ps. wciskajcie im ocenę 1 bo ci z HR'u wchodzą rano o 9 i klikają najwyższą ocenę żeby zakłamać średnią

Dziekan

@Janusz z Sevconu, a może po prostu Pani chodziło o to, żeby wcześniej zarezerwować dla Ciebie obuwie ochronne? Pracujesz tu już trochę, więc wiesz, że racownicy produkcyjni muszą obowiązkowo przestrzegać zasad ESD, a więc też chodzić w odpowiednim obuwiu. Tak więc Twój komentarz raczej nie jest obiektywny na zewnątrz, a ma na celu raczej doj**ać HR-owi.

tu sie puknij
@Dziekan

lecz sie gościu, mozna normalnie rozmawiać ale że od razu bez żadnego wytłumaczenia o co chodzi z butami wyjeżdza. Tu jest głębszy przekaz którego ty nie rozumiesz. Chodziło chyba raczej że już pracownik już przestaje sie liczyć jako człowiek tylko jako rzecz do której dopasowują itemy

Anna P - wiecie kto.

Pracowałam w tej firmie niecałe 3 miesiące. Przyszłam na stanowisko product managera. Mam wyższe wykształcenie, znam dwa języki obce i mam doświadczenie w korporacjach na skalę światową. Pomijam fakt że zaproponowano mi śmieszne pieniądze na wstępie ale to już nieważne. Przeniosłam się z powodów osobistych więc liczyłam się że wypłata będzie niższa od tej krakowskiej. Po zaofertowaniu i zaczeciu pracy w pierwszym tygodniu zwrócila się do mnie nie wiadomo skąd "wysokiej rangi pani Manager" która zakwestionowala moje predyspozycje do pracy mimo ukończonego z sukcesem procesu rekrutacyjnego. Przeniesiono mnie wbrew mojej woli do innego dzialu w ramach "przyuczenia". Owo przyuczenie miało trwać 6 miesięcy. Gdy zapytałam czy mam wybór i powiedziałam że chce zostać na stanowisku na którym mnie zatrudniono, dano mi wyraźnie do zrozumienia że nie mam wyboru i będę przeniesiona. Odeszłam z tej chorej firmy przed skończeniem 3miesiecznego okresu wypowiedzenia. Na szczęście miałam możliwość powrotu do poprzedniej firmy. Niestety nikt mi do tej pory nie odpowiedzial na pytanie dlaczego mnie zatrudniono skoro potem stwierdzono że nie mam odpowiednich kwalifikacji. 3miesiace zmarnowanego czasu. Dział HR cały do wymiany. Nie macie pojecia o prowadzeniu procesów rekrutacyjnych i interakcji z kandydatami. Tworzycie fatalny obraz firmy na zewnątrz. Nikt kto się ceni nie chce tu pracować. A będzie coraz gorzej. Postaralam się żeby wszyscy naokoło się o Tym dowiedzieli. Szanujcie tych pracowników co Wam zostali bo niedługo nie będziecie mieć nikogo.

Basia
@Anna P - wiecie kto.

Pomyśl sobie co się dzieje na produkcji. Jesteś nowym pracownikiem oczywiście lądujesz na Philipsie poznajesz po drodze czerwonych masochistów i powoli niedojrzałych zielonych. 7:30 h ciągłego napierdalania 1000 produktów gdzie 3 nich są równoważne twojej wypłacie dostajesz na rękę 80zł. Wychodzisz z pracy i do twojego mózgu zaczynają przedostawać się korpo myśli 1 poziom myśli : Muszę poprawić swoją wydajność żeby dostać premie. 2 poziom :Musze zostawać po godzinach i może w sobotę może wtedy. Aż w końcu odkrywasz świętą zasadę awansu w Fidlu 3 poziom mysli : Komu wylizać (usunięte przez administratora) Twoje szare komórki po miesiącu zaczynają gwałtownie umierać dość szybko zdajesz sobie sprawę z tego ,że jesteś nic nie znaczącym śmieciem i nawet sprzątaczka więcej zarabia od ciebie. Powoli jak inni stajesz się masochista, śmiejesz się z cudzego nieszczęścia gdy przechodzi wyżej położony szympans, mózg nakazuję ci pracować szybciej ,żeby pokazać jak dobrym jesteś murzynem co nie ma znaczenia bo i tak musisz zrobić normę godzinną. Także jeśli lubisz prace w stresie, za najniższą krajową z obowiązkiem dostawania po godzinach i w sobotę z groźbą o pozbawienie premii lub pracy, na umowy 3 miesięczne pod ziemią i 0 wilgoci. Lubisz być poniżany przez panów w czerwonych lub zielonych szmatach z zerowym wykształceniem to jest to praca dla ciebie.

Anna P
@Basia

(usunięte przez administratora) dobrze wiem co sie dzieje na produkcji bo dosc sie tego naogladalam i nasluchalam. W skrocie brak poszanowania dla czlowieka. No i zgadzam sie z pkt nr 3: komu wylizac (usunięte przez administratora) zeby dostac awans: patrzylam na osoby na stanowiskach Managera nie znajace podstaw angielskiego i nie umiejace obslugiwac Excela - jak sie na tych stanowiskach znalazly - zostawiam do refleksji.

Dział
@Anna P

Prosimy nie wypowiadać się negatywnie o naszej firmie. Dziękuje za Uwagę.

Logistyk
@Basia

Tak Basiu, Anna P. bardzo dobrze wie co sie dzieje na produkcji bo ten osobisty powod dla ktorego sprowadzila sie na to zadupie i musiala pracowac na niekrakowskiej stawce pracuje w Fideltroniku - i tu niespodzianka- jako zielony. Na pewno opowiadal jej jak to jest kiedy ktos mu lize 4 litery. Widzę że w tych korporacjach na światową skalę hipokryzja to bardzo pożądana cecha charakteru skoro przyjmuja takich ludzi spowrotem z otwartymi rękoma. Pannie Annie pozostaje życzyć wysokich krakowskich stawek i kto wie może i dla swojego partnera znajdzie lepsza prace, nie w tym chorym fideltroniku...

magazynier
@Logistyk

Jeżeli się domyślam o kogo chodzi (zielony z B8-nie wiem czy tam jeszcze pracuje bo co sie o niego pytam to jest na wczasach) to nie ma co sie dziwic Pani (usunięte przez administratora),ktora porzucila stawke krakowska na przenosiny do pipidowy. a dlaczego? Rodzinka naszego kochanego wlasciciela,siostry wysoko postawione w dodatku pare lat temu byl mistrzem polski w grach elektronicznych(kto siedzi w temacie to wie ile takie osoby zarabiaja miesiecznie), a jak poweszyc w internecie to jest bardzo znanym i reklamowanym typerem bukmacherskim w Europie (kontrakt miesieczny dla takich osob to ponad 3,4k i to nie PLN ale Euro), auta zmienia co chwile(kto z produkcji jezdzi lepszym samochodem niz dyrektor?).

Putin
@magazynier

I robi dalej w fideltroniku . Ciekawe po co . Na kredycie pewnie jedzie .

Gdańska małpa
@Basia

Małpy z gdańskiej produkcji pozdrawiają Suchą Beskidzką. W Gdańsku jest tak samo. Dobrze, że już nie pracuję w tym syfie... Innym też tego życzę :D

Pani

Drodzy niewolnicy specjalnie dajemy wam zarobić najniższą krajową i nie dajemy wam czasu prywatnego tylko po to żebyście musieli przyjść w poniedziałek do roboty. Jeśli myślicie ,że kiedyś będziecie godnie zarabiać to się mylicie dostaniecie tyle ,żeby wam starczyło do 10-tego. Obecnie na każdego z was znajdzie się Ukrainiec więc radze nie narzekać. Aha jeszcze jedno o awansie możecie sobie pomarzyć będziecie tyrać do śmierci.

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Janusz z Sevconu

20 lat czekałem na 3500 PLN netto, w końcu się doczekałem żartuję, ale tak wygląda rzeczywistość

Rozsądny

Nie jest to praca dla ambitnych ludzi, po prostu rób to co Ci każą i siedź cicho, w przeciwnym razie jesteś na czarnej liście przełożonych i oczywiście nie domagaj się swojego. Ciesz się z tego ile Ci dają, a jeśli upomnisz się o swoje to wiedz, że przełożeni myślą co by z Tobą zrobić, żebyś im więcej nie przeszkadzał w realizacji Ich "planu produkcji". Pracuję już jakiś czas w tym czymś i mogę wiele powiedzieć, ale zdecydowanie zmarnujesz tu swoje możliwości i potencjał na dalszy rozwój. Dla kogo ta praca? odpowiadam - dla ludzi którzy chcą spokojnie dociągnąć do emerytury i zostało im parę lat albo dla ludzi zaraz po szkole, które planują studiować i w między czasie zarobić "jakieś" pieniądze. Sporo osób rezygnuje z tej pracy z powodu braku możliwości rozwoju i realizacji swoich ambicji.

@Rozsądny

No niestety - cała prawda. Pięknie to ująłeś. Ta firma to PORAŻKA!!!!!!!!! I wszyscy o tym wiedzą, nawet Panie w HR-ach. Ale racji Ci nikt otwarcie nie przyzna. A co mają zrobić... pracować i utrzymywać rodzinę za coś trzeba.

Lucky
@dea

W Krakowie czy w Suchej ?

niemlodyjuzpracownik
@Lucky

wiekszosc widzi jak jest i to są ci którzy chodzą do pracy po to żeby zarabiać. W hr-ach tez co poniektórzy maja normalne czyt. zdrowe podejście a niektórzy jak wszędzie oderwani od rzeczywistości

@Lucky

W Suchej

Jarek Dymek
@dea

było nie zakładać rodziny tylko kupić pieska/kotka i co tydzień jeździć na d**wki, taniej - prościej - wygodniej

@Jarek Dymek

Akurat nie pisałam o sobie. A kotka już mam, dziekuje.

Amm

Moja znajoma pracuje tam ponad 20 lat i ma na umowie 2700 zł brutto , a moja koleżanka pracująca na produkcji 5 lat ma na umowie 3000 zł brutto. Ludzie są traktowani tutaj gorzej niż zwierzęta!

starszy człowiek

Szkoda gadać panowie granica między fidlem a więzieniem coraz bardziej się zaciera

Hupek

Powinien być taki wymiar kary jak „dożywocie w fideltroniku”

Bobo
@Hupek

To czemu nie odejdziesz, przeciez podobno wszędzie ludzi potrzebują. Chyba, że takich (usunięte przez administratora)jak ty nikt nie chce?

Nyx

No brawo, jeśli jesteś zielonym i masz takie podejście to masakra. Współczuję twoim pracownikom, że muszą z toba robić

Rlob
@Bobo

nie napisałem ze tam nadal pracuje ;)

A
@Rlob

Jeśli odszedles to super, jednego idiote mniej

Szlachta

Witam nie dawno skończyłem studia z zarządzania i mam magistra. Szukam pracy niestety nigdzie nie ma odpowiednich ofert odpowiadających moim umiejętnością. Słyszałem ,że Fideltronik to świetne miejsce gdzie można się rozwinąć i zdobyć nowe kontakty. Do tej pory nigdzie nie pracowałem bo studiowałem zarządzanie. Umiem posługiwać się komputerem i znam podstawy niemieckiego oraz potrafię zarządzać. Niestety nie zamierzam się zadawać z mało wykształconymi osobami więc celuje w wyższe stanowiska czy znalazłoby się coś dla mnie?

ZboczonyPracownik
@Szlachta

Dobrze wybrałeś fideltronik to idealne miejsce dla każdego ludzie na produkcji biją się miedzy sobą o prace tutaj pracują sami inżynierowie i magistrzy każdego tu miło witamy. Czekam na ciebie miau...

Andrzej.
@Szlachta

,,Niedawno " piszemy razem panie ,,magistrze", i jeszcze się podpisuje ,, szlachta". (usunięte przez administratora)

Marysia111
@Szlachta

Masakra... Byk na byku... To oprócz magistra naucz się jeszcze pisać bez błędów.

@Szlachta

Zarzadzanie? Na A3 sie im przydasz, na linie..

szlachta
@anonymous

chcialbym pracowac z ludzmi pokroju zblizonego do mojej inteligencji wiec jednak linia wypada

xyz

jeśli jesteś osobą młodą, która chce jednocześnie pracować i studiować - nie popełniaj tego błędu i nie zatrudniaj się do tej firmy. Liczą się tutaj tylko NADGODZINY oraz NADGODZINY. Niewykwalifikowani pracownicy (zieloni) /niewarto/

Marysia111
@xyz

Bo największą wiedzę mają pracownicy na produkcji. Też się czasem zastanawiam czym oni się kierują wybierając liderów czy brygadzistów, bo co niektórzy poprostu pływają w temacie i nie mają predyspozycji do zarządzania ludźmi.

@xyz

Drodzy Pracownicy, Proszę nie zniechęcać młode osoby do pracy w naszej firmie, nadgodziny to dodatkowa premia oraz większa możliwość awansu na wyższe stanowisko. I proszę nie mówić ,że nie dajemy możliwości rozwoju. Podczas pracy można brać udział w szkoleniach BHP które podnoszą wasze umiejętności w pracy. Dobra organizacja firmy pozwala na studia i prace w pełnym wymiarze godzin dzięki systemie 3-zmianowym ponadto w firmie na produkcji pracuję wiele wykształconych osób a praca w firmie umożliwia awans na wyższe stanowiska.W razie pytań lub wątpliwości, po szczegóły zapraszamy do naszego pokoju gdzie zawsze Państwo mogą z nami porozmawiać.

raul lozano
@Andrzej

jakie umiejętności bhp co pan w ogóle pierniczy, szkolenia bhp nie podnoszą kwalifikaji, to zasady moralne które kazdy już ma ale u was są przedstawione jak dla zwykłego dysmózga, przyuczacie matołów jak posługiwać się szmatką i płynem by skuteczniej czyścić lampy na horti, albo jak zakładać opaskę na rękę tudzież nogę by nie zepsuć układów przez wyładowanie, albo jak myć ręce i że mydło usuwa 90% bakterii

Celatiusz
@Andrzej

akurat znam wiele osób, które w momencie sprzeciwu, odmowy tzw 12stek zostają przeniesione na inny dział. Same nadgodziny nie są obowiązkowe, a jeśli się odmawia to otrzymuje się tekst typu „tracisz premie w tym miesiącu”. Jeśli jest coś nieobowiązkowe to dlaczego odbierają premie?

kamil

Czy jest możliwość odbycia bezpłatnych praktyk na produkcji?Oczywiście w pełnym wymiarze godzin

WZ
@kamil

Witam, jest możliwość odbycia praktyk 1 miesięcznych kierowanych z uczelni lub szkoły. Bardzo prosimy o kontakt na praca@fideltronik.com po więcej szczegółów.

szymon
@kamil

bezpłatnych hahaha chyba cię pokiełbasiło, hahahahahh dusze sie ze śmiechu

Leszek
@kamil

Gościu po co ci praktyki na produkcji tam się nic nie nauczysz a jak koledzy obok ciebie dostaną info ,że pracujesz za darmo to wyśmieją cie na cały dział. No chyba ,że lubisz być traktowany jak śmieć to powodzenia

HR

Drodzy Pracownicy, W związku z dynamicznym rozwojem firmy informujemy, że od przyszłego roku tj. 01.01.2019 roku ulegnie zmianie płaca minimalna i będzie ona wynosić 2500 PLN netto. Korekta będzie dotyczyć wszystkich działów. W razie pytań lub wątpliwości, po szczegóły zapraszamy do naszego pokoju gdzie zawsze Państwo mogą z nami porozmawiać. W przyszłości planujemy również refundować koszty przejazdu pracownikom dojeżdżającym do firmy powyżej 10 kilometrów, jak również opłaty zakwaterowania w Suchej Beskidzkiej.

Haha

HahaahaaahahahahaaaaaHhahahahahah

tragedia
@HR

Z dwoma pelnymi weekendami i tygodniem dwunastek

xd
@HR

zapomnialiście dodać że wynagrodzenie dotyczy tylko i wyłącznie Ukraińców

HR - AM
@HR

To nie jest wpis działu HR. Nie ma nic wspólnego z prawdą, aspekty dotyczące oferty finansowej oraz warunków zatrudnienia nie są ogłaszane na Gowork. Dobrej zabawy.

gośc
@HR

Pierdoły to możecie pociskać dzieciom z przedszkola

@HR

O! To już konkretne postulaty pokazujące czego oczekuje cześć załogi i do tego przyzwoicie wyartykułowane. Trzeba je poprzeć i zacząć działać - tak jak przed laty w stoczni zakładając związki zawodowe. Chcieć to móc. A tak swoją drogą to gratuluję poczucia humoru dla autora, w dziale HR drzwi nie powinny się zamykać od chętnych chcących informacji w temacie podwyżek.

inzynier z produkcji
@HR

Powinniście się cieszyć z tego że możecie tutaj pracować

gość
@inzynier z produkcji

Ha ha ha ha ha ha naprawdę śmieszne śmieszny pan śmieszna firma

Papaj
@gość

Przecież zawsze możecie odejść, a jednak pracujecie. Gdzie indziej was nie chcą? Co geniusze marudzenja... Ja robię swoje i tyle. O to chodzi w pracy

polak
@Papaj

Prawda jest taka że dopóki jest demokracja i każdy polak ma prawo głosu powinien mieć tez prawo do godnego życia ale coraz to większe korporacje które kierują się tylko pieniądzem mają coraz to większe i większe wpływy jest coraz to mniej niezależnych małych firm do których można uciec. Większość z nich wyzbywają się korporacje lub je przejmują to już nie te czasy ,że sobie odejdziesz i za rogiem założysz swój własny biznes zostaniesz zrównany z ziemią na starcie. Jak nie masz mega pleców i rodziny gdzieś na wyżej położonych stanowiskach to jedyne co możesz zrobić to się sprzedać za gówniane pieniądze i taka jest prawda i większość ludzi porostu nie ma gdzie pójść bo tutaj ma swoje rodziny a rosnące ceny spowodowały ,że to co robili ludzie 20-40 lat temu jest już nie wystarczające do tego żeby się utrzymać ponad to ludzie wysprzedają swoją ziemie takim właśnie zakłamanym koncernom ,które rosną w sile i kiedyś was pożrą w całości. Nie pozdrowienia dla "Korporacji"

Papaj
@polak

No z takim nastawieniem, to masz rację, niewiele Ci pozostaje.

Najgorsza praca
@Papaj

Jak to się mówi, paskudni ludzie, paskudna praca. Wszystko zależy od ludzi, kim się otaczasz w pracy. Często słychać, że w niemieckich obozach ludzie byli dla siebie jak wilk. Dlaczego? Ano gdy rozdzielano między nimi jedzenie, było go tak mało, że musieli kraść by przeżyć.

@Najgorsza praca

A jaki masz wybor kim sie otoczysz w Fideltroniku? ZADEN, bo nie masz wplywu na to

siostrzeniec

Ucz się ucz bo nauka to potęgi klucz mówili,a ja nie muszę bo mam wujka w kadrach pozdro przegrywy na produkcji.

gośc
@siostrzeniec

Ta wasza firma to jest beznadziejna razem z tobą

G20
@siostrzeniec

Gdyby nie te przegrywy (usunięte przez administratora) to ta firma by upadła. I tego życzę tej firmie niech upadnie zawali sie splonie Bo ludzi traktuja jak śmieci Głównie dział Philips to (usunięte przez administratora) 12 przez tydzień dwa lub trzy tygodnie to norma plus soboty i niedziele A tekst przełożonych typu tam są drzwi do kierownika to norma

Anka

A tu piszą o Krakowie czy Suchej bo już się pogubiłam

Jarosław Polskę zbaw
@Anka

Ani o Krakowie ani i Suchej. Piszą o swoich urojeniach i pretensjach do wszystkich wkoło tylko nie do siebie.

piwniczanka
@Jarosław Polskę zbaw

niby czemu mają mieć pretensje do siebie, wykonują pracę sumiennie i rzetelnie zgodnie z zaleceniami, a nawet nie dostają średniej krajowej

Er
@piwniczanka

Ja po 4 latach mam 2200brutto podstawy dzis otrzymałem przedłużenie umowy na 3 miesiące Śmiech żal rozpacz

@Er

Mówi sie trudno dostałes tyle i nie narzekaj

woodiewoodpecker
@Piotr

to nie jest tak że nie narzekaj HRki obiecują obiecują a tak naprawdę ch robią oni zawsze będą chwalić bo mają za co

Wszędzie dobrze gdzie nas nie
@woodiewoodpecker

dajcie już spokój z tym HRem, nudni jesteście jak flaki.. jest jakaś rekrutacja do nich więc skoro wiesz że mają tak (usunięte przez administratora) to czemu tam nie idziesz?

woodiewoodpecker
@Wszędzie dobrze gdzie nas nie

nie dajcie spokój, to "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma" jest już powtarzane tu chyba z 100 razy a jakby cię zmuszali do jedzenia gówna w tej firmie, też byś mówił wszędzie dobrze gdzie nas nie ma? człowieku co ty w ogóle piszesz, jaka rekrutacja do nich, każdy świeży pracownik ląduje na produkcji

Wszędzie dobrze gdzie nas nie
@woodiewoodpecker

Człowieku popatrz na tablicę ogłoszeń a zobaczysz.

Nord
@woodiewoodpecker

A jakie masz kwalifikacje żeby pracować w innym dziale? Skończyłem studia inżynierskie? Jakie masz doświadczenie zawodowe? Może dlatego wykonujesz najprostsze prace... Hę?

Sucha
@Nord

Weź kartkę, długopis, zrób tabelkę i śmigaj na produkcje spisać imie nazwisko wykształcenie, pracuje tam dużo starszych ale w większości młodych osób, tylko nie mów że wszyscy są bez szkół

He
@Nord

Jesteś pewnie synem lub rodzina któregoś z idealnych kierowników lub z któregoś dyrektora i dostałeś taka pracę jaką masz Innym przypadku być na produkcji był i robił jak każdy

Sucha
@He

w tej firmie nie ważne jest wykształcenie, nie ważne jest doświaczenie, nie ważne czy nie masz ręki, czy nie masz nogi czy mózgu, ważne że bez znajomości jesteś na dnie, możecie pisać już wszystko

He
@Sucha

A masz studia z elektroniki? Tak szczerze?

Ponocce
@He

Ta ma, chyba z bycia debilem

Nord
@He

Jestem synem Boga, tak jak ty buahhha

troll
@Nord

Kiepski z ciebie troll, zarabiasz grosze a mierzisz się jak ogórek w mizerii, głowa w betorniarce auuuuuu!

Jarek
@troll

Panie z HRu nie mają studiów z elektroniki tylko są po administracji albo innym g***ie gdzie 99,9% ludzi to kończy, bo tam jest poziom jak w przedszkolu, a później ci wypłatę podlicza taka

Wystarczy się zastanowić
@Jarek

Wypłaty liczą kadry a nie HR. Po jakim ty jesteś g***ie że tego nie wiesz?

Jaro
@Wystarczy się zastanowić

kadry i hr siedzą w tym samym pomieszczeniu baranie, to to samo bo czy jedna czy druga to samo robi

chłop z mazur
@Jaro

to ty chyba w innej firmie pracujesz, bo hr siedzi osobno, a kadry osobno

Witam właśnie wróciłem za granicy i rozglądam się za pracą w Polsce na 1-2 lata czy polecacie firmę Fideltronik w Suchej Beskidzkiej, niestety nie mam większych umiejętności pracowałem na budowie jednak jestem sumiennym i uczciwym pracownikiem czy na produkcji da się wyciągnąć tą minimalna płace 3000 netto?

XYZ
@Michał

3000? Tak, jeśli będziesz siedział dosłownie cały miesiąc w pracy (weekendy+dwunastki).

@XYZ

Wow w takim tempie pracy to chyba szybko awans można by dostać na wyższe stanowisko za granicą pracuje się nawet po 7 godzin bo po 8 godzinach człowiek jest zbyt zmęczony i nie produktywny, a praca na produkcji jest rozwojowa dla młodych osób i przekłada się potem jakoś do CV?

@Michał

Nic nie masz robisz jedno i to samo przez 8,10 czy 12 godzin przez cały tydzień Nocki zaczynają się czasem od niedzieli Ale 1 , 2 zmiany to norma Ta praca zniszczy tobie psychikę Jeśli myślisz że w tej firmie panuje szacunek wobec Pracownika to błąd tu liczy się tylko kasa kasa i jeszcze raz kasa Podstawa na dzień dobry 2100brutto premia teoretycznie po 3 miesiącach pracy ok 300zl Ja po 4 latach pracy mam 2200 brutto I nie Fideltronik tylko psychotronik lub fabryka azbestu

@Michał

3000 netto nie zarobisz na produkcji jeśli będziesz pracował 5 dni w tygodniu i w dodatki na okresie próbnym. jak pracowałes na budowie za granicą, to siedz tam dalej ile możesz. jak już dorobisz się kasy na "dom", to wróc i przyjdz do fideltronika.

z
@anonymous

nawet jak 3 soboty popracujesz to 3 tys nie wyciągniesz, za pracę 8h od pon-pt i 3 soboty po 8 godzin dostaniesz 2200 złotych max

@z

A co z możliwością awansu na wyższe stanowisko na produkcji jestem uczciwy i chętnie mogę wyrabiać ponad normę może wezmą to jakoś pod uwagę i wtedy było by to 3000.

arak
@Michał

będziesz robił nadnormę to podniosą normę, a wtedy inni cię zjedzą. nikt ci za to nie podziękuje i nie doceni tego. tu potrafią tylko po (usunięte przez administratora) kopać.nie ma się co nad tą firmą zastanawiać...to, co powyżej pisano, że ta firma niszczy psychę to w 100%. kołchoz, brak szacunku, mściwość i zawiść

Samosia
@Michał

Tu nigdy nie zarobisz lepiej z powrotem jedz zagranice cokolwiek byś tam nie robił zawsze zarobisz i docenią Cię

Samosia

Masz rację popieram

Dobry

Może trzeba wkoncu stworzyć związki zawodowe w Fidelu ? Może wtedy oni będę myśleć inaczej Ale w składzie związku sami pracownicy produkcji bez żadnych kolesi z biurek liderów brygadzistow a o mistrzach już nie wspomnę

pablo
@Dobry

myślę że wtedy pozjadaliby się nawzajem, prawo dżunglii

Z wami nie

DR Misio
@Dobry

Kiedyś był ktoś, kto chciał to zrobić, długo nie popracowal, niestety.

@Dobry

Myślę, że odchodzenie z Fidela to nie jedyny sposób na poprawienie warunków pracy. Założenie związków w tej firmie to jedyna szansa, by ludzie z produkcji mogli się jakoś wypowiedzieć i zawalczyć o siebie. Za komuny założenie Solidarności też nie było łatwe, ale się udało. Więc tutaj też się uda, bo tylko parasola w (usunięte przez administratora) nie uda się rozłożyć, ale do tego potrzeba co najmniej 10 zdesperowanych osób, które mają jaja i nie chodzą z pochyloną głową. Brak związków zawodowych w Fidelu świadczy o tym, że nie spełnia standardów europejskich i bliżej mu do Castro niż do sprawnie zarządzanej nowoczesnej firmy w której jest dialog z pracownikami.

Tram
@Antek

A znasz firme w której związki nie stoją za pracodawcą? Nie ma udają niby krzyczą a sobie i znajomym załatwiają dobrą prace i kase

@Tram

Związki są takie jacy są ludzie którzy je tworzą. Jeżeli do władz związku wybierzecie nieodpowiednich ludzi, to tak będzie jak piszesz. Ale najpierw trzeba je założyć, a wtedy gdy jest najtrudniej można ludzi sprawdzić i wybrać tych, którzy nie pójdą na układy i będą reprezentować całą załogę przed pracodawcą. Najłatwiej krytykować, oceniać i nie robić nic konstruktywnego. Może trzeba w tym zakładzie pokazać, że są ludzie, którzy potrafią się zorganizować oraz być stroną wobec pracodawcy w omawianiu warunków pracy i płacy dla pracowników. Gorbaczow inicjując pierestrojkę powiedział: Jeżeli nie my, to kto? Jeżeli nie teraz to kiedy? Może warto przemyśleć ten cytat w tym przypadku. Nie wierzę, by w tak dużej załodze nie znalazło się kilkunastu osób, które zainicjują powstanie związku. Gdybyście nie wiedzieli jak zacząć wystarczy zapytać. Życzę powodzenia, bo w kupie siła proszę państwa.

@Tram

Przepraszam, że nie odpowiedziałem Ci wprost na Twoje pytanie. Znam oczywiście związkowców, którzy walczą o podwyżki dla pracowników, podpisują układ zbiorowy pracy z pracodawcą, negocjują wprowadzenie dodatkowych ubezpieczeń i pakietów socjalnych korzystnych dla wszystkich pracowników. Znam również takich, którzy jak piszesz sprzedają się za miskę kaszy - wszędzie są ludzie i parapety.

@Dobry

Widzę, że już się ktoś podszył pod mojego nick'a - Antek i zaczął Cię hejtować - żałosne. Świadczy to o tym, że bardzo boją się założenia związków zawodowych w Fidelusie. Poniżej fałszywka Antek 12.09.2018 21:52 @Dobry 24.04.2018 17:18 Człowieku czy ty serio myślisz, że tylko pracownicy produkcji coś robią w pracy? A reszta się (usunięte przez administratora)? Jeśli tak to weź 10 takich jak Ty i załóż firmę. Powodzenia. Dżizas naprawdę nie ogarniasz, że cel jest jeden? Dla wszystkich?

Ziółko

Ja od siebie chciałbym tylko dodać, żę w samej firmie ciężko jest zmienić stanowisko. Podejmując pracę na produkcji, czy gdziekolwiek indziej zostajecie już tam z nimi do końca umowy, chociażbyście mieli doktorat janusza marketingu to i tak do seo was nie przeniosą bo powiedzą że nie ma miejsca, no a jak ma miejsce być jak pozatrudniali swoich znajomków po technikum :))

Była

A w Krakowie te młode "gwiazdy" liderki to z czyjego polecenia

krk
@Była

kogo masz na myśli?

Przetrwać do listopada..

https://pl.indeed.com/cmp/Fideltronik-Poland-Sp.-z-o.o./jobs/Pracownik-Produkcji-2d7e85a09b78ee2e?vjs=3 W Krakowie masowe zwolnienia, rekrutacja trwa, a nowych twarzy niewiele. Na start oferują więcej niż pracownikowi po 8miu latach pracy. Ci co nie mają umowy na czas nieokreślony mają umowy do października/listopada. Będzie wesoło jak kierownictwo oczy otworzy, kiedy pracownicy nie będą chcieli przedłużać umów.

hm...
@Przetrwać do listopada..

Tam pisze, że 2800 brutto, ale niżej że jest to podstawa + premia, powinni napisać ile sama podstawa wynosi.

Ty analfabeto
@hm...

Nie "pisze" tylko "jest napisane".

Wioletta gruba A1
@Ty analfabeto

gościu, nie takie analfabetki podliczają ci wypłatę pijąc przy tym kawkę kiedy tobie dziesiątego aż jaja się pocą na produkcji

Kaśka
@Przetrwać do listopada..

Gdzie masz w Krakowie zwolnienia ,chyba jak się sami zwalniają

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 231.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 198, z czego 26 to opinie pozytywne, 76 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.