Fiskars Polska sp. z o.o.

Opinie o Fiskars Polska sp. z o.o.

Gdzie się podziała pensja,bo jakoś jej nie widzę.

Gdzie wypłata! Nawet nie poinformowali pracowników, że nie będzie kasy na czas!!

Mistrzu

Czajnik na brygadziste :)

Akurat do tej osoby to nikt nie powinien miec obiekcji. Bo jako jedyna ma jaja wieksze niz nie jeden facet by cos powiedziec glosno. A sa pi*py meskie i damskie co tylko jak cos sie wydazy to lataja po hali a wyjsc z tlumu i powiedziec glosno to juz nie. Faceci przy klubo kawiarni,, narzędziowka,, obok pubu,, czajnika to najwieksze plotkary. Kopry i inne meskie pipy, a co do czego to mietkie faj*usy. Zajmijcie sie (usunięte przez administratora) fiskarsowej kardashianki ze zmiany baginsa bo to najwieksza plotkara jak i najwiekszy zderzak.

Ps. Moda na czajnik odc. 3540,, pt. Zwaniam sie. - na kierownika hali w lososiu !! Wtedy mniej plot w zakladzie. Mobilna plotkara na wózku...

Ja-ja slawka to polowa facetow na montazu ma. Tam faceci gorsi niz baby. Stanąkolo narzedziowki i ploteczki. Oczywiscie nie mowa o wszysrkich ale o wiekszosci. Skoro masz cos do kolezanki i twoerdzisz, ze ci czyms ubolewa to czemu nie masz jaj by jej powiedziec? Bo meska pip'a jestes i tyle

Głowa

Największa plotkara w firmie taka jest prawda

Okok
@Głowa

A druga to Ty, bo nie masz jaj by to jej powiedziec w oczy tylko uzalasz i smarujesz tutaj?!

Młody

Wiecie co gadacie na T. O. Jaki on niejest miejcie jaja i powie mu to w twarz ????????????ale nie bo się boicie..... Twardziele na forum ????????żałosne z was osoby (ba) Szkoda słów na pustakow ktuzy psują renomę firmy ????????jak wam się tak nie podoba praca to do rybek ????????tam będzie wam lepiej ????????A TAK NA KONIEC MIEJCIE JAJA ALE NIE TYLKO NA FORUM.. A WY ZWOLNIJCIE SIĘ

Julia.
@Młody

Pokazales wlasnie renome swoja ortografia. Jaka firma takie wafle i (usunięte przez administratora) Ktorzy,, pisze sie tak. Kazdy ma o nim najgorsza opinie. Jak i o wielu ludziach wyzej. Normalni odchodza.(usunięte przez administratora)

Młoda
@Julia.

To się k... zwolnij a nie jak ci się nie podoba to zawsze możesz zmienić pracę a znając życie będziesz robić do emerytury hihi bo tak samo jak wszyscy co piszą te bzdury .... bo to bo tamto hihi a robicie hihi ja ze tak powiem jestem Młoda pracownica i są gorsze zakłady UWIEZCIW ale nie wy tu będziecie pozdrawiam Młoda

Monter

Nie podjete zatrudnienie, dziwne by podjac prace za 18.60, gdzie minimalna płaca godzinowa jest na poziomie 19.70

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Zmienić majstra z montażu i brygadzistow, A zmieni się na lepsze i ludzie do pracy się znajdą. Pozdrawiam

Młoda

Już jednego zmienili zobaczymy hihihu

B.C

Dajcie juz spokoj siedziec na tym go worku. Najlepszym rozwiazaniem jest tutaj nie wchodzic i tyle skoro ma byc siany jakis jad. W kazdej pracy ktos kogos nie lubi. To jest tylko praca. Niech majstrowie i brygadzisci, kierownicy i inni pracownicy beda ludzcy a wszystko sie zmieni. Nikogo nie faworyzowac, nikogo nie cisnac etc. Niech kazdy sie szanuje wzajemnie i tyle. To tylko praca a nie cale zycie. Madrzy ludzie olewaja fale hejtu i zyja jak zyli... Wiec jak tu ktos pisze na kogos czy o kims olac to i tyle, madry oleje glupi bedzie sie tutaj kłócił a to nasili hejt bo hejter bedzie widzial, ze to dziala

Misiek
@B.C

Brawo tak powinno być

Bogdan

Pisanie w sieci pomówień na drugą osobę jest karane i nie znaczy, czy jest to imię, czy ksywa, czy inicjały jeśli potwierdzi to grupa osób, ze daną osobą jest ta, ktora jest pomawiana i zlozy zazalenie można ukarać delikwenta , ktory nagminnie wypisuje złe, wymyślone i kieruje się zazdrością,lub nienawiścią Kara grzywny/ do 3 lat pozbawienia wolności. Wiele jest takich spraw prowadzonych w polsce w obecnej chwili. Nawoływanie do nienawiści Art. 256 (kodeksu karnego) Pomówienia Art. 212 Zniewagę Art. 216 Groźbę Art. 190

Quick

Szanowne Panie i Panowie. Dziś wam glosze slowo Boze z kroniki parafialnej fiskars i spółka zoo (z naciskiem na slowo zoo). Mianowicie informuje Państwa, ze firma poszerzyła asortyment o bardzo nowoczesny produkt, produkt ktory powinien miec z Was w swoim domu. Mianowicie podaje dane produktu: Fiskars Nożyczki Animals Ślimak 13 Cm 2554. Produkt byl poddany wielokrotnym testom, byl tworzony w porozumieniu ze swiatowej slawy zakladowymi slimakami, zaprojektowany na wzór, cześć, chwale, samego mistrza w swojej dziecinie Slimaka. Opis: Uchwyt nozyczek zostal wykonany z wytrzymalego śluzu slimaka na ksztalt samego slimaka, precyzyjne ostrze tnace ostre niczym skorupka slimaka. Musisz to miec. (Informuje ze w produkcji nozyczek nie ucierpial zaden slimak, produkt nie testowany na slimakach) kup dzis 1% trafi na utrzymanie dobrobytu slimaka.

klubo-kawiarnia mistrzówka!

Driver aniołek
@Bunia

Nie tylko.... Można jeszcze zrobić zakupy na allegro (np. Ślimak) obejrzeć film i odpocząć na nockach

Franek

Czajnika dac na brygadziste on taki fachura

Juzia

To kto zostal tym brygadzista, nie ma mnie aktualnie w pracy a widac temat śliski.

Dolar
@Juzia

Nie ma Cię w pracy, A żyjesz pracą pewnie ze zmiany jesteś od Frodobaginsow tam ploteczki 24h majster coś w mistrzowie mówi Frodo leci i wszystko przekazuje swoim pupilką. (usunięte przez administratora)

Juzia
@Dolar

Bo oni to psiapsi foreva

Kiełbaska

Ja tam wolałem parówę. Majster z niego taki, jak z koziej (usunięte przez administratora) trąbka XD

Wiolettta
@Kiełbaska

??????? To on już nie pracuje, chodzi o M. N. z produkcji?

Kiełbaska

No jak to co. Udaje majstra na metalu XD

@Wiolettta

A na czyje miejsce i kogo wybrali na nowego brygadziste?

Parowka

Co się stało, teraz siedzi u twojej starej w dupalku A ona krzyczy, że jej mało taka ma wielką dziurę

@Parowka

Ona to ma mala. Moze krzyczy ze malo bo malego ma

J.Montaż

Wypraszam sobie komentarze w kierunku mojej osoby jak i mojej zony. Gdyby każdy pracowal tak jak my nie mial czasu by wymyslac oszczerstw. Zacznijcie pracowac a zobaczycie, ze to sie oplaci. Wszyscy piszecie o nas oszczerstwa a nie macie odwagi powiedziec wprost i tylko anonimowo macie odwage. Jak ktos ma cos do powiedzenia zapraszam.

Wszyscy tak sie smiejemy z FrodoBagińsow!?!? Ale powiedzmy szczerze, do czego my doszlismy w poruwaniu do nich... Do czego, no??? Oni cos osiagnieli, gdzies wkoncu doszli. Oni juz doszli nawet do lidla do lidla rampampampam haha

Hahaha

Jakby ten dzban zostal brygadzista, to dla kazdego to juz jak praca u janusza biznesu. Kisilby zbuki na fotelu przy meczu w kompie. Tak mu zle, tyle co on nie ma, co nie kupuje. Niby mial mieszkac juz w siemianicach bo ma dom a dalej siedzi w slupsku i tylko pie... Farmazony o wszystkim, zle mu i bieda. Jutro powie co on nie ma, ile mieszkac itp. Paranoja... Czlowiek ze wsi wyjdzie, ale wies...

P.k.
@Hahaha

A na który dział i za kogo szukają nowego brygadzistę?

Paweł i Piotr
@P.k.

Na malarnię na starej hali XD dwa pany na P. winny wylecieć XDD

Storm

Widzę, że dużo osób pisze bzdury na inne osoby, ale policja dojdzie kto z jakiego adresu ip pisał. Pozdrawiam

Mistrzowie i brygadziści to jedno. Każdy kto myśli logiczne wie że za ten chaos który panuje odpowiedzialny jest dyrektor. Jest to osobnik który wie zawsze najlepiej i nic nie da mu się powiedzieć. Cały czas wiecznie tylko się czepia i wmawia innym korporacyjne regułki. Jemu zależy aby ludzie nie żyli między sobą w zgodzie bo wie że w "kupie siła", ale Wy wolicie rzucać sobie kłody pod nogi. A on dalej brnie w swoją chorą ideologię gdyż ma z tego profity dopóki doputy ten zakład się rozleci. Taka prawda.

Julia

Pan T.O majster montazu twierdzi chyba inaczej. Wrecz, ze jest za duzo ludzi na montazu.... Bo jesli ktos nie bedzie mial googli na nosie (tak jak on, chyba na jego czesc ma sie nosic) to po limicie upomnien, ze poleca zwolnienia. Kogo on chce zwolnic jak juz kazdy ucieka albo sie leczy na zwolniwniu zw ma takiego majstra. Niech ten czlowiek sie juz leczy na nogi (od dzwigania nadwagi), bo na glowe za późno. Jeden wieprz niszczy caly zaklad i nikt z tym nic nie robi. Wywalic na ten przykry ryj to moze dobrzy ludzie nie odejda i uda sie odbudowac to co bylo wczesniej.

@Julia

Masz racje. Ale to nie tylko montarz bo na gornej hali M W tez nie jest lepszy

Misu
@Ktos

M.W to porażka,bata mu brakuje tylko.Najgorszy majster jaki może być.Dobrze mają tylko jego (usunięte przez administratora)..Chory człowiek.

M.n.
@Misu

Z całym szacunkiem, ale NAJGROSZYM majstrem był M.N. obecnie dział metal....

K
@M.n.

Oh, pan od fejbsuka? Miałem z nim (nie)przyjemność pracować jakieś 7 lat... majster z niego jak... sami sobie odp

Dariusz
@K

A co z nim nie tak? Przytoczysz jakieś historie? :D

Marzena
@Dariusz

Oj, książki można by było pisać xd

Złotarobota

Ponawiam post bo komus nie pasowal. Bardzo dobrze swiadczy o firmie, o tych opiniach kilku pozytywnych a tysiacu negatywnych to pokazuje wizytowke firmy jak tam super. Co rusz ktos odchodzi a teraz po urlopach tyle ogloszen w internecie Ślusarz - Preser Automatyk Ustawiacz szlifierek Ustawiaczmaszyn i pras Operator stanowisk automatycznych Monterow narzedzi Teraz najlepsze - OPERATOR LOGISTYK Co do logistykow poszukiwania... Przeciez zaklad wyslal tyle osob wewnątrzzakładowo na kursy wozkow... Czyzby kazdy zrobil kursy i maja to gdzies? Żenada. Nie taki zly zaklad a szukaja na prawie wszystkie stanowiska co miesiac, ze nawet z kadr odeszli. Jedynie brygadzisci, mistrzowie i wazeliny zostaly.

@Złotarobota

Szuka bo rośnie. Jak tak Ci źle, zrob sobie dobrze i odejdź. Szkoda Twojego zdrowia na frustracje

Hahaha

Ta. Rosnie. Chyba brak ludzi na te zjechane maszyny co zostaly po tych co poodchodzili. Tak rosnie. Ze nawet Kadrowa odeszla po roku i wiele innych

@Hahaha

z tego co wiem to pracownikow jest coraz wiecej a nie mniej - to znaczy ze rosnie?

Ciekaw

Pracowniku weź sie ogarnij świr jesteś jakiś czy z biura cię nasłali czy nie widzisz co się dzieje w firmie

Bunia

Rosnie w pracownikow ze wschodu jedynie

Lek

Dokładnie tak! Szukaja bo firma produkuje coraz wiecej! Czego nie rozumiesz?

@Lek

Szuka bo o ile mi wiadomo kilka osob odeszlo bo rozmawiam z nimi. Wiec... Logistycy, montujacy, ustwaiacze poodchodzili.

@Złotarobota

Ale ty łep jesteś ????????chyba sam (usunięte przez administratora) smarujesz dlatego pracujesz poraszka z takimi osobami jak ty

Zlotarobota
@Młody

Ja juz dawno nie pracuje. Nie utrzymuje (usunięte przez administratora) Nie montuje na normy warte tysiace za nedzne grosze i nie daje sie poniewierac. Mialem jaja i odszedlem. Fiskars to nie jedyna firma. No moze dla niektorych to wyrocznia zyciowa

Dlaczego na forum są odwazne osoby która potrafią oczerniać? Dlaczego nikt w oczy nie powie tylko na forum? Czego ta osoba się boi że premie straci że przełożony będzie złośliwy? Nikt nie trzyma na siłę. Jeśli faktycznie jest tak że ktoś siedzi na fb lub robi inne rzeczy a dana osoba to widzi i nie reaguje tylko na forum i strasznie to przeszkadza i wylewa żale na forum to równie dobrze może odejść.(usunięte przez administratora). Czasem w życiu trzeba pokazać jaja a nie chować się anonimowo na forum. Pozdrawiam

Huehue

Widzisz... tak się składa, że dawno temu odszedłem z tego zakładu po kilku latach mojej ciężkiej pracy. I to, co ludzie tu piszą, to 100% racji. Stety lub nie, większość boi się odezwać tylko czego? Bo premię zabierze? Niech zabiera. Jak mu ulży. Bogu dzięki, że już tu nie robię

Jolka

Już byli tacy co pokazali i na dobre im to nie wyszło. To jak walka z wiatrakami. Ja też dlatego już tam nie pracuje

@Jolka

Nie pracujesz to po co ten komentarz?

@Ktos

Bo mam do tego prawo jako były pracownik. To portal informacji dla byłych i obecnych pracowników

lek
@Jolka

Nie pracujesz i nadal wchodzisz na stronę tego pracodawcy? A może zabierz się do pracy w aktualnym miejscu i daj nam wszystkim spokój. Nikt tu za toba nie tęskni!

@lek

Za tą firmą też nikt nie tęskni, gdyż mam kontakt z osobami które odchodzą i które mają w planie odejść.

Bożena
@Huehue

To premie mogą zostać zabrane? Za co konkretnie? I ile w ogóle one wynoszą oraz za co są przyznawane? Napisałbyś jeszcze na jakim stanowisku pracowałeś w Fiskars Brandsie?

@Bożena

Jaka premia? To tylko wyrownanie do najnizszej krajowej. ????????

@Bożena

Tak mogą. Zabiorą cała premie i dostaniesz najniższa krajowa a jak nie zabiorą to dostaniesz 2400. Premia i tak jest wliczona w najniższa, która i tak muszą Ci wypłacić gdzy nie wyrobisz normy, czy po prostu zabiorą Ci bo tak się podoba. Powiedzmy najniższa to około 2100, z premia i dodatkami dostaniesz 2400/2500 bez nadgodzin. W to 2400/2500 jest wliczona premia 20% (max) w wysokości 500/700 zł. Dodatek na pranie 30, dodatek stanowiskowy od x kwoty w zwyz np. 80zl. To powiedzmy dostając 2500 z premia 700 dodatkiem na pranie 30 i dodatkiem stanowiskowym twoja podstawa wynosi poniżej najniższej. Nie zrobisz normy to muszą Ci zapłacić najniższa z czego wynika że ta premia nie jest w wysokości 700 plus dodatki tylko ok. 2100 + 30 pranie + 80 stanowiskowy =2220 - 2500 = -280. Czyli wynika z tego że ta premia to fikcja a nie wysokość 500/700 bo tak po odjęciu tego wszystkiego człowiek miał tam podstawę może z 1700 gdzie minimalna to około 2100 i to do tego powinno być dodawane 500/700 premii plus te dodatki to wtedy by człowiek zarabiał na co zapracował i dostał około 3 tys

@Ktoś

(usunięte przez administratora) firma! I tyle na temat. Obcy Ważniejsi od Polaków

@Ktos

Bo firma zależy na obcych i chcą by Polacy sami odchodzili. Widać to z resztą po tym ile osób odchodzi, a prawie nikt nie przychodzi i firma się tym nie przejmuje. Firma ma taki zamiar by każdy odszedł tylko biuro by polskie zostało a innych zastąpia wschodni koledzy

nickt
@Ktoś

Takie są prawa rynku że pracodawca sięga po tańszego wyrobnika. Przykład to tysiące Polaków w Wielkiej Brytanii i w ogóle wszędzie na zachodzie. Jeszcze raz powtórzę - Włynkówko to tylko lokalizacja, nie dom ani lokalny patriotyzm..

@nickt

Tylko pracownicy ukrainy tez maja dosc i z czasem nie beda chcieli robic, gdzie juz o tym mowia. Przyjdzie czas, ze ta forma sama siebie wykonczy.

Anka
@Huehue

Daj znać gdzie jest tak dobrze

@Anka

To odważ sie i pochodz po rozmowach o prace a sie dowiesz.

Młody

TAK ZGADZAM SIĘ Z TOBA PO SZATNIACH MIĘDZY SOBĄ TO (usunięte przez administratora) A TAK NAPRAWDĘ BOJĄ SIĘ WŁASNEGO CIENIA ????????????POZDRAWIAM TWARDZIELI ????????????????

Tam w ogłoszeniach mają napisane: kulturę przyjazną pracownikowi, szacunek,współpracę i nieustanne doskonalenie. Chyba pomylili zakłady u nas na montażu majster robi wszystko aby on miał dobrze i gnębi pracowników! Tym samym brygadzisci! W szczególności ta jedna która zawsze krzyczy i bardzo brzydko odzywa się do ludzi ! Co jest nie do pomyślenia w takiej firmie. Na szkoleniach spotkaniach itd dużo mówi się o dobrym przekazie, dobrym słowie od przełożonych kurde tego nie ma jest wręcz odwrotnie! Przez to ludzie odchodzą i to dobrzy pracownicy bo nie chodzi tu o zarobki bo zarobic można przy nadgodzinach nawet dobre pieniądze, ale chodzi o wypalonch zawodowo przełożonych, którzy gniebią zwykłych pracowników wyzwiskami i tym że uważają się za niewiadomo kogo. Myślą że są lepsi bo ktoś im załatwił lepsza pozycję. Ogólnie moim zdaniem przez tak złą atmosferę w firmie, która stworzyli przełożeni wielu ludzi odeszło bo mieli dość patrzenia na to jak są inni pomiatani komu chce się chodzić codziennie prawie na cały dzien do pracy w której słyszysz wyzwiska i obelgi i atmosferę jak w obozie. Pozdrawiam tych którzy tam jeszcze pracują.

@Marta

Musialem ponowic post bo firma ma takie podejscie ze komus nie pasowala prawda. W Pelni sie z toba zgadzam

@Marta

A ta ruda czapla to jest za madra z tym karakanem majstrem. Najlepiej im wygadac co sie ma na mysli i tyle. Niespelnieni zyciowo imbec.... Co mysla, ze sa bog wie kim. To ze ta ruda transw.... Sobie dziamie to niech sobie dziamie, jakby kazdy byl tak,, piekny,, jak ona tochyba tez po spojrzeniu w lustro by chodzil niezadowolony caly dzien. Przy slimaku zgrywa tylko intelektualistke.

Ciekaw
@Złotarobota

A co do pani Kasi brygadzistki to nie nawidzi facetów i przeważnie i to oni mają lipe u niej na zmianie i gębę ma strasznie rozdartą ze szok i chamówa straszna bez wychowania do wywalenia na ten (usunięte przez administratora)

Ruda
@Ciekaw

Nie lubi facetow bo zaden jej nie chce, sama siebie tez nie lubi jak patrzy w lustro. Potem przenosi swoje frustracje na zaklad. Kaszubska ruda wiesnia*a

@Ruda

Nie kazdy kaszub jest zly

nikt ważny
@Ruda

Też jej nie lubię ale trochę słabe jest po kimś jechać w necie. Czepianie się wyglądu też raczej pokazuje ubogi poziom intelektualny osoby cisnącej. Wiem jaki ma charakter bo kiedyś miewałem czystą nieprzyjemność pracować u Niej na zmianie. Nic przyjemnego faktycznie, totalny chaos organizacyjny. To co się tam traciło nadrabiało się później u JB bo chyba tylko on w miarę rozumiał ludzi i ich pęd za normą. No ale serio cisnąć po wyglądzie? Szanujcie się chociaż Wy. Ogólnie firma to kolos na coraz bardziej chwiejących się glinianych nóżkach.. Ruchy decyzyjnych coraz bardziej chaotyczne.. (usunięte przez administratora) to znienacka ino raz. Czyja to jest wina? Pogłówkujcie. Na pewno nie (jak to mówicie) Czapli czy innych zwierzątek :)

@nikt ważny

Nikt by jej nie wyzywal jakby ona nie wyzywala i nie szydzila z ludzi. Próbuję wywierac swoja manie wyższości na ludziach. Jak kogos poniewiera to potem lata po zakladzie i sie chwali co to ona nie zrobila komus, albo jak to nie traktuje. Ma na co zasluguje. Powinien jej ktos kopa rabnac w ten nie stosowny pysk zasadzic to by sie nauczyla. Jak kuba bogu tak bog kubie. Jakby nie byla chamowa jaka jest i nie wyzywala by ludzi to nikt tu jej by nie wyzywal. A to ze jest brzydka to kazdy widzi sam

Monter
@nikt ważny

Dokładnie z wszystkich brygadzistow na dolnej hali montazowej jedynie Jacek B. jest wporządku.

Smutne czasy nastaly. W firmie ludzi chcetnych po urlopach brak. Brak rak do pracy. Na takich warunkach za takie pieniadze juz powoli kazdy otwiera oczy, a nikt nowy nie chce nawet przyjść.

Preseser
@Marta

Spokojnie, o to władcy się nie martwią. Wszak są rynce z łukrajiny..

Wac
@Preseser

Jest grupka ludzi na tym forum, która umie tylko oczerniać, pisać półprawdy, wylewać swoje frustracje za niezrealizowane ambicje. Firma jak każda inna, ma swoje plusy i minusy. Skoro jest tak źle, skoro są same minusy to nie krzywdź sam/sama siebie. Przecież to niedorzeczne, jak tak Ci źle, zdobądź się na odrobinę więcej odwagi niż anonimowe oczernianie i znajdź sobie inne zajęcie - którego z resztą wokół nie brakuje - bądź szczęśliwy/a!

Anka
@Wac

Dokładnie. Warunki nie są złe, sama praca też, wypłata na czas, stawka mogła by być lepsza ale jak się ktoś roboty nie boi to można zarobić

Magda
@Preseser

Poczekaj niech kryzys migracyjny się pogłębi od strony Ukrainy i Białorusi, A rząd zacznie zamykać granice ciekawe czy tak łatwo będzie im pozyskać pracowników ze wschod. Kolejna kwestia to pandemia.

Grzegorz
@Magda

Raczej nie ma problemu bo nie mowa o uchodźcach ale jak rząd dołoży obciążeń firmom to pracownikom tez lepiej nie bedzie

@Wac

Tu pisza tez osoby ktore mialy ambicje i sie zwolnily, teraz pisza prawde :-)

Wac
@Ktos.

Wydaje mi sie mocno naciągane zeby śledzić na gowork byłego pracodawcę

@Wac

Dodaje posty jako byly pracownik. Wielu bylych pracownikow tu wchodzi by zobaczyc czy cos sie zmienilo i by powiedziec prawde. Nikt nikomu nie broni przyjsc do pracy i zasmakowac max miesiac pracy by potem uciekac. Ile osob juz nie ma co slyszalem ze po urlopach albo nie wrocili albo ciagna l4 by potem odejsc po nowym roku.

Haha
@Anka

Jak długo tam pracujesz? Też tak mówiłam na początku i wiesz co dopiero jak przestałam tam przychodzić przejrzałam na oczy jaka to jest (usunięte przez administratora). Pieniądze takie że mieszkania nie wynajmniesz. A ile można (usunięte przez administratora) tych nadgodzin? Ręce i plecy wysiadają. Nie wspominając o nogach w tych buciorach. Człowiek (usunięte przez administratora) zima przy 10stopniach w sieniutkiej koszuli bo polaru ci nie dadzą, a latem się roztapia przy 33. Ale w majstrówce klima chłodzi i V to tak że w bluzie majsterek z asystentka siedzą.

Prawdę.. Piszący
@Anka

Za niskie stawki, za wysokie normy, idealne warunki to ma żona brygadzisty z montazu, każdy wie o kim mowa no i pupile brygadzistow.....

Zostaw merytoryczną opinię o Fiskars Polska sp. z o.o. - Włynkówko

• Jak się pracuje w Fiskars Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiskars Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiskars Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiskars Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiskars Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiskars Polska sp. z o.o.