Fiskars Polska sp. z o.o.

Opinie o Fiskars Polska sp. z o.o.

UAUAUA

Halo, halo. Gdzie sa polacy, nie widac polakow, kazdy ucieka i zostalo tylko UA? Braki kadrowe, chetnych brak zostali z UA ta firma to juz wrak.

Plotkara

Uwaga do Fiskarsa wróciła największa plotkara i już się krzywo patrzy na wszystkich i (usunięte przez administratora) obrabia

Byly
@Plotkara

Kto to taki?

Mam dość amatora ustawiacza

Każdy z nas wie o kogo mi chodzi jeżeli chodzi na 1 zmianę abo na 2 zmiany.niech T.O wreszcie zauważy.....ale znając nie zrobi nic bo to najlepszy kolega P.K Pozdrawiiam

BubleTeam

Jak to na firme przystało, bez przedstawien cotygodniowych sie nie obywa. Wiem, ze firma to jeden wielki teatr drama itp. Moje pytanie brzmi co takiego sie wydarzyło, ze wrocilo ostatnio setki palet zwrotów? Tosz jak na ta firme przystalo, specializujemy sie w tworzeniu bubli, slabej jakosci logo, schodzacej czarnej farbie podczas pierwszego uzycia jak i wiele innych rzeczy? Co bylo tak karygodna zbrodnią powrotu tych rzeczy, po co ten dramat. Poziom tej firmy, oszczednosci, stan maszyn (zabytkowych), ktore maja wiecej lat niz ta cala firma, wiec jak na ta firme i tak te rzeczy sa piekne. Po co te dase i afery.

Monter

Nie podjete zatrudnienie, dziwne by podjac prace za 18.60, gdzie minimalna płaca godzinowa jest na poziomie 19.70

Brak

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem

Gdy mowisz w Słupsku, ze pracujesz w firmie fiskars i dostajesz odpowiedz ,,nigdy wiecej, tez tam robilem, jak pol Słupska,, albo ,, - teraz ile tam zarabiacie? - 16 brutto/h - OMG!? To ile wam wychodzi na Polskie.,, HAHAH Firma, ktora zawsze ma pensje ponizej ustawowej minimalnej, wyrownaja premia i moze ma sie 2500/2600, a na swistku niby 600 premii

Ktoś tam

Czy ostatnio jest jakiś konkurs kto zrobi więcej godzinek dla brygadzistów ten ma lepsze roboty?

Paranoja
@Ktoś tam

Nie myl pojęć (nie brygadzista ) tylko brygadzisce

@Ktoś tam

Kto robi nadgodziny dla mistrza ten ma premie to jest śmiech na sali

Iga

Były może roczne nagrody ?

Za to babeczka i czekolada,jak w przedszkolu!

@Ania

A stawka ponizej najnizszej dalej i podwyzek brak. Te babeczki z ich strony, to jak docenienie miska ryzu

Pawel z koła
@Iga

Podobno nie będzie. Za dużo wydali na babkę iczekolade .

Pawel z kola
@Iga

Nie będzie bo była babka i czekolada .

@Pawel z kola

SLIM-ak chyba dostal karton babeczek i czekolady, bo widac po nim jaki jest teraz ,, slim,, - z naciskiem na to słowo. :-). Tak serio, nagrode juz pewnie dostali pracownicy wyzszego szczebla, a tu zapachaj sie jakas babka...

Kojak

Zadowolona z nagrody .

PanDemia
@Olaboga

Bułahaha to ty nagrody nie dostałeś? Nie było dobrej roboty nie ma nagrody.

@PanDemia

Nie dostalem, dostala za to mistrzyni normy A.CH i Ta stara zabytkowa (usunięte przez administratora) sorry, szafa 3 drzwiowa od frodo, za prace na dobrych robótkach, obydwie doataly po znajomosci bo mezowie i partnerzy brygadzisci.

@Iga

Premie roczne mistrzu dał ale nie wszystkim to jest śmieszne

Pracownica

Musimy chyba nauczyc sie nowego rodowitego jezyka w zakladzie... Moze on nie pojumaju juz o co CI chodzi i trzeba mowic do niego nowym zakladowym jezykiem UA. :-)

bla bla
@Pracownica

naucz się najpierw ojczystego.

@bla bla

Ty naucz sie liczyć bo Ciebie kroja na kasie w tym zakladzie, jak i rozwijac bardziej swoje wypowiedzi. Tyle nauczyles sie po Polsku?

Magda

Siedzi w narzędziowce cały dzień w telefonie, ale nikt mu nic nie powie przecież.

@bla bla

Ja przynajmniej mam rozwiniete wypowiedzi... Te cztery slowa pisales przy pomocy tlanslatora? Sądzę, ze slownik papierowy przerósł by twoje IQ.

Pracownik 28

Tak

Janek
@Pracownica

Majster mu stworzył sztuczne stanowisko niby robi jako ustawiacz, ale nie chce farb robić, niby nie musi jak on to mówi. To prawda siedzi w telefonie pół dnia, ale na układy nie ma rady.

Prac.
@Janek

Kiedy sie cos zmieni na tym montazu, kiedy wreszcie ktos na tego pseudo majstra co tak sie ustawia by byc tylko jednym na majstrem na montazu sie to zmieni. Czuje sie jak indywidualny kierownik, przychodzi kiedy chce i na ktora chce. To chore. Na innych dzialach jest po 3 majstrow, a ten pocisnal wazeline by byc sam sobie szefem. To jest na prawde żałosne, ze dyrekcja tego nie widzi. Trzeba puscic petycje do podpisu (tylko wiekszosc bedzie sie bala podpisac) by zwalic majstra ze stolka a wszystko sie zmieni. To czlowiek bez chonoru i zasad, tylko (usunięte przez administratora) i Ci co sie z nim zadaja po pracy maja uklady. Panie dyrektorze, moze by tak sie przyjrzeć dolnemu montazowi i wziasc pod uwage to co ludzie mowia a nie sluchac jedynie majstra... On wie jak nawijac makaron na uszy i zrobic z siebie pokrzywdzona sierote. Moze wreszcie ludzie przestana uciekac!

Że jak

Kto wraca?

Prac.

Przecież frodo jest przed emerytura i ślimak to jego psiapsia, poza tym nie szukaja majstra bo slimak zrobil monopol na montazu. Z tego co sie orientuje to chyba nikt nie jest na tyle glupi by wracac a jak juz to chca uciekac, tylko na razie przestój jest na rynku pracy. Ps. Co do tego, ze to psychopata to nie przeczę, potrzyj łapki i jakies tiki nerwowe, gadanie sam do siebie. Itp

@Prac.

Przecież jakby frodo miał zostać majstrem 90% montażu by odeszło, to bardzo konfliktowy człowiek nie dość, że bardzo jest fałszywy i kłamie na każdym kroku to jeszcze ma na 100% coś z głową. Dziwi mnie tylko to, że majster udaję, że nie widzi co ten człowiek wyprawia. Wogole jak odzywa się do ludzi, jak robi po złości osobą, które wykonują pracę na tych stanowiskach na których robi jego żona, jest zły, że ktoś wyrabia jej najlepsze roboty quiki. Nie powinno być par na jednym dziale

@Magda

Majster nie widzi bo sa połączeni jakimis wieziami w zyciu prywatnym, któryś jest któregoś dziecka chrzestnym. Takze to jedna wielka familiada... Odzywa sie tak jak ktos wyrabia robótki, bo ta sowia geba nie pojdzie na nic innego i pewnie truje mu tylek. Powninni nia wyrabac na tydzien na malarnie, tylko majster tego nie zrobi bo ona robi do przodu i nawet nie odbiera, wiec to mu na reke. A ona wyrabia do konca tylko by komus nie zostawic. Oni troje to jedna elita takze albo sie pogodzic i robic albo jak sie odezwiesz to nie bedziesz miec życia bo trójca Ci je zatruje.

Janek
@Prac.

Froda to powinni dac na malarnie na brygadziste, tam by go mistrzowie ustawili do pionu bo narazie to on ustawia,Ale majstra na montażu

Baba ma jaja

Hej ponoć szukają dwuch brygadzistow na malarnie, A nie ma chętnych??

Hqhq
@Baba ma jaja

Ojej dlaczego aż dwóch? Czyżby obecni nie dawali już sobie rady na tym chorym dziale? XD aaa pietrki dwa. Trąba też XDDDDDDD

@Hqhq

A ja myślę, że jesteś zazdrosny,wystarczy zapytać się obecnych brygadzistów,i twoja ciekawość zostanie zaspokojona. A dla twojej wiadomości, chętni są i to wielu. Ale wam to nie można dogodzić bo zawsze szukacie tylko afery i plot. (usunięte przez administratora)

Anna Pinalska
@Ania

Ale o co ktoś ma być zazdrosny? O pracę na tym syfiastym dziale, gdzie pracują ochłapy włącznie z obecnymi brygadzistami (:

@Anna Pinalska

Oj. Kochana nie ładnie tak mówić o innych osobach,ci to znaczy OCHŁAPY!

Barbara
@Baba ma jaja

Jak nic nie proponują w zamian to nie będzie chętnych

Nnn
@Barbara

A co mogą zaproponować? To najgorszy dział w tym zakładzie - MALARNIA: brud, (usunięte przez administratora) i użeranie się z brygadzistami. Pozdro dla tego w zielonych majtach co kiedyś stał za kabiną XD

ktoś

dwóch bo dwoje

UKR

Niedlugo firme czeka kryzys pracowniczy. Na ukrainie wchodzi ustawa o mobilizacji poborowych wszystkich kategorii, gdzie kazdy ukrainski poborowy bedzie mial do 15 dni na powrot na UKR, jesli tego nie zrobi dostanie wyrok od 5 do 10 lat. Biedny dyrektor, bedzie musial szukac ludzi i moze zauwazy polakow.

Nick tymczasowy
@UKR

Załatają dziury kobietami z UA

@Nick tymczasowy

Albo tymi co wróciły z macierzyńskiego i nic innego nie robią tylko biegają po męskich kiblach

Hmmm
@Ktos

Na ich miejace wskoczy, SZEROKO to ujmujac, ze tak powiem ,, Król montażu,,. Nastąpi to dopiero jak dostanie sie na bypass żołądka.

Rozmowa o prace w tej firmie to jak szukanie wikinga w XXI wieku. Jedyne pytanie obsluga wkrętarki, mlotka... Stawka chyba zostala z ustalnona na podstawie minimalnej sprzed 2/3 lat temu. Same kadry na tle innych firm wygladaja jak kontemer na budowie na tle innych w ktorych bylem. Nie polecam. (usunięte przez administratora) bieda, brak normalnych ofert, stawka Żenada - wiem dlaczego ta firma ma tak ubogie biura skoro takie stawki daja, wtapiaja sie w tło stawek

Tak

A co się dzieje z wioleta R..z Katariny z miany? Zwolniono ja za picie i nietrzezwosc w pracy czy że wstydu sama się zwolniła.

Ojej
@Tak

Spierd.... Bo juz miala dosyc Katariny, ten czewrowny łeb Katariny nia wykończył. Nie było tez dobrych robótek, bo frodo, ma pochowane dla swojej lambadziary. Ogólnie momentami zastanawiam sie po czytaniu goworka, ze jak ktos nowy to przeczyta, to tu jest taka (usunięte przez administratora) z nas, ze kazdy ten zaklad omija z opinii i omienie nowy po przeczytaniu opinii. Inne firmy na gowork nie maja takiej (usunięte przez administratora)

Uwaga, uwaga!!!! Już się zbliża dużymi krokami, nadciąga, pędzi, będzie się działo gdy się pojawi, tak właśnie to będzie wejście smoka niczym otwarcie nowego centrum handlowego, już czuje te emocje te krążące oczy spojrzenia..... ajjjjjjjjjjjj głośno się zrobi!

Dawny Pracownik

Ta firma to jednostka, ktora sama sie wyniszcza od srodka. Nie trzebaby bylo bomby bo i tak sie sama niszczy. Taki wewnetrzny kanibalizm. Brygadzisci i majstrowie powoduja, ze ludzie zgrani odchodza masowo. Pracownicy szeregowi spoko ludzi, kazdy inny ale da sie dogadac z kazdym, czy posmiac. Zarzad beznadzieja. Ciekawe kiedy Pan Dyrektor otworzy oczy na jednego majstra, brygadzistke i drugiego pupila.

@Dawny Pracownik

hmm skoro jako pracownik obserwujesz takie problemy wewnątrz firmy to może warto podjąć się rozmowy z Dyrektorem i zwrócić mu na to uwagę?

Haha
@Karolina

Pan dyrektor to ma wywalone na pracowników i jemu jest na rękę to co się dzieje. Ukraina robi za pół darmo więc im mniej Polaków, którym trzeba zapewnić minimalne warunki tym dla niego lepiej.

Monter
@Karolina

Oni wszyscy mądrzy tutaj na forum ale jak trzeba się odezwać to wzrok w podłogę

@Monter

I co z tego, nie jeden mówił nie jednemy. Byly tez osoby co mialy odwage mowic co mysla... Pluj w twarz to powiedza, ze deszcz pada.

Nieznajoma
@Monter

I co z tego ze sie cos powie, zaraz poleci na skarge ta montazowa tendencja do otylosci na skarge i mu uwierzą. Poki ten otyly manipulant nie wyleci z montazu co uwaza sie za majstra to nic sie nie zmieni. Teraz wiadomo po co latal do dyrektora jak drugi majster szedl na emeryture, ze sam sobie da rade. Zrobil monopol z montazu i teraz panoszy sie jakby dla niego sie robilo.

Boss

A jak tam nowy kierownik na starym dziale?? Ten Pan od naklejek, lini i śmiesznych obrazków.

@Boss

Nowy kierownik to nie kierownik nic nie wie, nic nie rozumie. To jakby dac Małysza, aby grał w piłkę nożną za Lewandowskiego

Kom

Ta firma to smiech na sali. Zarząd beznadziejny, brygadzisci i majstrowie jacys z lapanki. Osoby ze stanowisk wyższych odchodza bo nie dosc ze smieszna kasa, to jeszcze oczekiwania by z szopy zrobic zamek... Ta firme juz zna kazdy i jak sie powiecos wiecej to kazdy wszedzie byle nie tam... Kto jest temu winny? Kierownictwo, majstrowie, brygadzisci i na czele dyrektor, ktory ciagnie byle do emerytury. Firma skąpi wszystkiego dla ludzi, byle by wiecej robic za wlasna satysfakcje chyba.

Staryimoze

Masakra nawet już ich nie stać na terminowe wypłacenie wynagrodzenia … Ogólnie firma jest jednym wielkim bagnem . Jak już jest wypłata to tak mało w okolicy chyba nikt nie zarabia .(usunięte przez administratora)

nikt ważny
@Staryimoze

Tak słabo i wciąż tu pracujesz?

@Staryimoze

Mogli chociaż poinformować, że dziś nie będzie wypłaty,no nie każdy ma pieniądze!

Ktoś
@Staryimoze

Bo to ,,najprawdziwsza" prawda!! To jedno wielkie (usunięte przez administratora) i nie zanosi się na poprawę. Z dnia na dzień coraz gorszy (usunięte przez administratora) w tej firmie. Trzeba olać fiskarsa ciepłym moczem i iść gdzie indziej. Pozdrawiam

Ciekaw
@Staryimoze

Dobrze ze już tam nie pracuje bo widzę ze już za darmo każą robić ! Ludzie po co tam siedzicie ???

@Ciekaw

To nie firma to wykanczalnia psychiczna i fizyczna . brawa dla tych co ciągną l4. Bądź dali wymowienie. Inni to strachu pierdki co tylko gadają a nic nie robią tak jak klan rodzenstwa G. Robią kupe lat i tyle samo czasu się zwalniają. Gdy to się słyszy non stop to aż uszy bolą

@Ciekaw

Też się cieszę że tam nie pracuję. Wszystko lepsze tylko nie ten syf. A hala wtryskarek z M.W na czele to już masakra. Jak nie jesteś chuda i młoda to nie masz szans. Wszystkie mistrz obskoszy a później jedna do drugiej pretensje ma a on happy. Hahaha Brawo Fiskars

@Ktos

Rodzeństwo G jest najlepszym przykładem no to ,że ludzie mają nadzieję na zmianę warunków pracy . Spędzili tam wiele lat , nie jedno mają za sobą , nie jedną normę " niemożliwą" wyrabiali . Nikomu nie życzę takiego braku poszanowania . Starzy przyjaciele okazali się pionkami kierownika , Ci co potrzebują pochwały kopią dołki sami pod sobą nie rozumiejąc ,że pracując z ludźmi powinni być przede wszystkim za " swoimi " . Ukraińcy spieprzają gdzie pieprz rośnie ,a Ci którzy nie mają wyjścia udają ,że sytuacji nie widzą . Praca sama w sobie jest ok , płaca raczej zniechęcająca ( normy do wyrobienia ). Szkoda ,że dyrektor nie liczy się z ludźmi mając nadzieję ,że zatrudni więcej Ukraińców ,którzy i tak nie przyjadą ,bo opinia poszła w siną dal.

Nikt ważny
@*

Agencja podpisując umowę zobowiązuje się dostarczyć taką ilość komponentów (czyt. Ukraińców) jaką sobie zleceniodawca zażyczy. Więc możesz być spokojny. Tych trybików na pewno nie zabraknie i z dnia na dzień będzie ich coraz więcej. Dla "szczytu piramidy" Ty czy ja jesteśmy takimi samymi komponentami. Doesn't matter czy masz w dowodzie PL czy UA.. Myśl przewodnia, motto firmy to "Nie ma ludzi nie do zastąpienia"

@Staryimoze

Firme nie stac na podwyżki a co dopiero na jakakolwiek wypłatę hahaha W tym zakładzie niedługo zaczna przyjmowac imigrantow ze wschodniej granicy bo UA juz tez bedzie powoli odchodzić... Majster dolnego montażu juz puchnie (ewentualnie ta masa jest na ciezkie czasy) ze strachu bo jest wiekszy niz rok rok temu. A moze to z obawy, ze niedlugo nastana te dni, ze bedzie musial sam montowac? A sorry. FrodoBaginsy pomogą, zdobedą złoty trzonek i starczy im na arbuza z lidla za złotówkę. Dobre i to... Podwyzek nie było to i na ta 3 letnia honde z 2015 roku nie starczy. Momentami mnie zastanawia- Jak mozna od kilku dobrych lat kupowac 3 letnia honde i co roku ta honda ma 3 lata. Epicki stan umysłu...

D&G
@*

Gajken's familly Jobs. Dori & Gajana od lat jazgotała, ze wszedzie tak super, wszedzie odejdzie. I woecznie bo ten, ta poszla i czekam co powiedza jak cos to tez pójdę. Czemu sama nie pójdzie tylko liczy, ze co? Ze ktos zaprowadzi nia za raczke albo dywan uscieli. Chce odejsc niech odejdzie i nie bo ktos da namiary. Idz sama gdzies i daj znac innym a nie liczysz na kogos

WW

Taka pieka amerykanska firma az dziw ze falami kazdy stamtąd ucieka aktualnie... Wyplate dalej płaca w kopiejkach? Smiech na sali by firma miala wiecej ogloszeń do pracy niż świeżo otwierajace sie zaklady maja.

Kara

A czemu brygadzistka od MW zdycha kicha kaszle , wygląda jak zombi ale jaśnie pani maseczki nie założy? Pozarażać, powysyłać na L4 i kwarantanny? Albo przestrzegajmy choćby minimum albo olać to wszystko i zakończyć te cyrki pandemiczne

@Kara

Bo ona tam tylko kawe mu robi

@Kara

A poza tym u MW nawet ustawiacze ze szlifierni pracują a są na kwarantannie

Stary_pracownik

Ciekawe kiedy wyjdą te przekręty z górnej hali na najlepszej zmianie (usunięte przez administratora) Kiedy ci kierownicy się wszystkiego dopatrzą . ?

@Stary_pracownik

Kierownik udaje że nie widzi. Bo M.W. mydli mu oczy i uważa się za kierownika. A suchotnica mu pomaga i oczernia tych którzy zwracają na to uwagę

Nikt ważny
@Ktos

Słupki i wykresy się zgadzają więc o co chodzi? Cel uświęca środki:)

Zostaw merytoryczną opinię o Fiskars Polska sp. z o.o. - Włynkówko

• Jak się pracuje w Fiskars Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fiskars Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 88.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fiskars Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 79, z czego 11 to opinie pozytywne, 39 to opinie negatywne, a 29 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fiskars Polska sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fiskars Polska sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fiskars Polska sp. z o.o.